Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čudovište iz Loch Nessa

Go down 
+24
zivanac8
Jedi Mind Tricks
Archangel
Dylan Dog
Sin_Nanna
Izzy007
tehnicar
sound-of-stars
Rainmaker94
Legionar
Wickey666
tomi
Gea
josip21
Alpha
Apostol_Terorist
betta13
gothic45
arhont
kurto
Svjetloisjena
bex
Annon Imus
silver
28 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimečet srp 31, 2008 9:56 pm

Svi znamo priču, tako da nema potrebe za puno priče, ako vas zanimaju detalji, pogledajte na wikipediju :D

nego, ja sam naletio na ovaj video koji mi se čini dosta zanimljiv, pa me zanima šta mislite.

https://www.youtube.com/watch?v=lF4QGqYtHG8
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimečet srp 31, 2008 10:01 pm

mislim da je namjestaljka jer stari i zenska izgledaju kao da su znali nema nikakvih emocija na licu niti slicno ja da vidim onako nes bi se skamenio a ne mrtvo ladno pita sto je to
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimečet srp 31, 2008 10:02 pm

pa mozda su mislili da je neka riba il tako nesto.
[Vrh] Go down
bex
Prašina



Male
Aries Rooster
Broj postova : 1
Age : 31
Registration date : 25.09.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimepet ruj 26, 2008 5:14 pm

meni izgleda podosta realno misli
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimepet ruj 26, 2008 7:58 pm

Meni izgleda kao da netko vuče nešto na špagi. Neobično je da se čudovište koje bi trebalo biti prilično veliko provlači ispod broda usidrenog blizu obale i kreće se prema obali...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimepet ruj 26, 2008 8:02 pm

Btw, da spomenem opet vidovnjakinju Sylviju Browne koju sam već izvukla kod chupacabre. Ona spominje mogućnost stvaranja tulpe - stvorenja koje nastaje kad više ljudi intenzivno zamišlja i razvija i njeguje misao o nekom stvoru. Takva tulpa se s vremenom materijalizira i postane vidljiva, a može postati i opasna.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimepet ruj 26, 2008 9:35 pm

misliš, da ti ljudi organizirano razmisljaju o nekom stvorenju, tako ga materijalizirajući? i ono se može otegnuti kontroli?
[Vrh] Go down
kurto
Stanica



Male
Libra Dragon
Broj postova : 29
Age : 35
Registration date : 27.12.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimepet ruj 26, 2008 10:22 pm

ja sam čito malo o tome u e nciklopedijama i tamo piše da je to zapravo bio davno jedan cirkuski slon koji je ronio u vijek mu je srla bila vani(tj.vrat od ˝čudovišta˝)
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimepet ruj 26, 2008 11:13 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Btw, da spomenem opet vidovnjakinju Sylviju Browne koju sam već izvukla kod chupacabre. Ona spominje mogućnost stvaranja tulpe - stvorenja koje nastaje kad više ljudi intenzivno zamišlja i razvija i njeguje misao o nekom stvoru. Takva tulpa se s vremenom materijalizira i postane vidljiva, a može postati i opasna.

To je moguce, citao sam da Tibetanski lame imaju tako jaku koncentraciju da mogu da materijaliziraju svoje misli, nekada.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimesub ruj 27, 2008 12:06 am

Da, pa radi se o tibetanskoj duhovnosti.

Ima OVDJE nešto više o tome study
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimepon stu 10, 2008 1:51 pm

silver je napisao/la:
misliš, da ti ljudi organizirano razmisljaju o nekom stvorenju, tako ga materijalizirajući? i ono se može otegnuti kontroli?

To me podsjeca na onaj film Sfera kad su se njihove misli materijalizrale.
Ali opet nesto mi jako smrdi kod tog cudovsta nema ni jedna uvjerljiva slika ili ikakav uvjerljiv dokaz o tom bicu ili ga bar ja nisam vidio.
[Vrh] Go down
betta13
Stanica
betta13


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Location : Delnice
Registration date : 09.11.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimepon stu 10, 2008 5:27 pm

nezz...
znate onu teoriju odkud Nessie, ugl. pleziosaur koji se zaledio u doba dinosaura, i sad se odledio (Nessie) suspect
bit će da je onaj slon...
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist


Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimesub lip 13, 2009 12:51 am

svidja mi se filmic..al kvragu trebali su nac nesto vise stalno istrazuju to jezero..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimesri kol 26, 2009 3:56 pm

Čudovište iz Loch Nessa 0024252

Slučajni nalaznik pronašao je čudovište iz Loch Nessa na Google Earthu. S obzirom da je riječ samo u snimci, dok ga netko ne upeca vjerojatno nećemo znati je li riječ o namještaljci ili ne.
Velika Britanija je u šoku: napokon je dokazano postojanje tajnovite Nessie, čudovišta iz škotskog jezera Loch Ness. Rijetko kada fotografiranu misterioznu stanovnicu jezera snimio je Google Earth.

Vijest je objavio The Sun, kojemu se javio Jason Cooke, čitatelj iz Nottinghama, koji je Nessie spazio pregledavajući Google Earth. Fotografije je komentirao Adrian Shine, vođa projekta Loch Ness, koji za legendarnim čudovištem traga od 1973. godine, nazvavši ih "intrigantnima".

Ako nije riječ o namještaljci, u pitanu je epohalno otkriće, koje će nakon više stoljeća kontroverzi dokazati da u jezeru živi golema životinja. Nikad nije razjašnjeno živi li Nessie uopće u Loch Nessu i o kakvoj je životinji riječ.

Tijekom povijesti, od 1930-ih pa naovamo entuzijasti i slučajni prolaznici snimili su više fotografija. Mnoge su objavljene na internetu (primjerice na Loch Ness Informations).

Neki vjeruju da u pitanju preživjeli dinosaur iz roda pleziosaur, morski reptil koji je naseljavao velike vodene površine u doba jure, prije nekih 160 milijuna godina. Imao je vrat dugačak i do dva metra, a jednako su mu, pokazuju fosilni ostaci, bili dugački tijelo i rep. Hranili su se mekušcima s morskog dna.

Drugi, pak, tvrde kako Nessie ima dvije grbe, zmijoliku glavu, razjapljena crvena usta, ticala u obliku rogova... Neki vjeruju kako je riječ o - zmaju.

Želite li provjeriti što je Cooke vidio, pregledajte pomoću Google Eartha koordinate 57°12'52.13"N i 4°34'14.16"W. (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimesri kol 26, 2009 3:56 pm

Meni izgleda ko motorni camac koji glisira...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimesri kol 26, 2009 6:46 pm

ja vidim tu vise objekate....ima taj bijeli u sredini i tamo lijevo ima cini mi se dva objekta....nemam pojma ne vidi se bas dobro.....
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimesri kol 26, 2009 11:21 pm

da... ali sumnjam da se mislilo na ta dva objekta, premala su da bi bila zanimljiva confused

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimečet kol 27, 2009 12:46 pm

Gledao sam nekoliko dokumentaraca o Nessie. Svi se svode na to da tamo nema niceg (iako ja vjerujem da ima :P ).

Za dobar dio dokaza su dokazali da je falscifikat, a za ostale su samo pruzili racionalna objasnjenja.

Meni ovo na filmicu izgleda kao som od 200 kila, a ono na GEarthu kao gliser.
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:25 pm

Onaj video je zanimljiv i dosta uvjerljiv, ali ne vjerujem da je istinit jer onda postohjanje Nessija više nebi bila misterija
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:28 pm

Wickey666 je napisao/la:
Onaj video je zanimljiv i dosta uvjerljiv, ali ne vjerujem da je istinit jer onda postohjanje Nessija više nebi bila misterija
zubi face rofl2
Znači, ako imamo neku misteriju i postoji dokaz da ona postoji, taj dokaz nije valjan jer inače misterija ne bi bila misterija? zubi zivili

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:43 pm

[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:48 pm

Legionar je napisao/la:
Wickey666 je napisao/la:
Onaj video je zanimljiv i dosta uvjerljiv, ali ne vjerujem da je istinit jer onda postohjanje Nessija više nebi bila misterija
zubi face rofl2
Znači, ako imamo neku misteriju i postoji dokaz da ona postoji, taj dokaz nije valjan jer inače misterija ne bi bila misterija? zubi zivili

Pa skoro, pa i je tako... jer da je to stvarno istinita snimka, to bi se znalo(jer nije neka tajna...za razliku od UFO-a)a i s njom bi se pozabavili stručnjaci puno pametniji od nas Boink
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 4:58 pm

Wickey666 je napisao/la:
Pa skoro, pa i je tako... jer da je to stvarno istinita snimka, to bi se znalo(jer nije neka tajna...za razliku od UFO-a)a i s njom bi se pozabavili stručnjaci puno pametniji od nas Boink
Zezao sam te, skužio sam što si htio reći, ali htio sam da se preciznije izraziš. Ne zamjeraš? :)
Ne misliš li da previše povjerenja daješ u stručnjake i znanstvenike?
Puno takvih misterija su bili blizu ruba dokazanosti te su onda odjednom skoro svi ti dokazi i prašina oko njih... nestali.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 7:22 pm

Ma kužim da se zezaš, sve 5... Tu si u pravu, možda se malo previše uzdam ali opet bar bi trebali bit nešto pametniji i informiraniji od nas i još najvažnije oni imaju mogućnost, ali jbg. da je sve tako lako nebi imali tema za raspravljanje na forumu...zar ne?
:))
[Vrh] Go down
Rainmaker94
Višestanični organizam
Rainmaker94


Male
Leo Dog
Broj postova : 57
Age : 29
Registration date : 06.09.2009

Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:52 pm

1. Da znanstvenici i znaju, nebi nista rekli......
2.Cinjenica je da je nekada nesto bilo mozda u tom jezeru posto se bas tako puno spominje.....
3. Sto god da je toga vise nema i video je fake.... sve je fake
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čudovište iz Loch Nessa Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čudovište iz Loch Nessa
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: