Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čudovište iz Loch Nessa

Go down 
+24
zivanac8
Jedi Mind Tricks
Archangel
Dylan Dog
Sin_Nanna
Izzy007
tehnicar
sound-of-stars
Rainmaker94
Legionar
Wickey666
tomi
Gea
josip21
Alpha
Apostol_Terorist
betta13
gothic45
arhont
kurto
Svjetloisjena
bex
Annon Imus
silver
28 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
sound-of-stars
Stanica
sound-of-stars


Female
Virgo Monkey
Broj postova : 29
Age : 31
Location : Vz
Registration date : 05.09.2009

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimened ruj 13, 2009 9:51 pm

Rainmaker94 je napisao/la:

2.Cinjenica je da je nekada nesto bilo mozda u tom jezeru posto se bas tako puno spominje.....

Slažem se.
Ljudi već duuuugo traže tu neman, a meni je čudno kako ta ista može tak dugo preživjeti!? Nekak je logično da se pare što bi značilo da ih je više. A onda opet, bilo bi ih lakše uočiti jer ipak je to jezero, nije da imaju neograničeno kretanje. A i oni koje bi uginuli vjerojatno bi bile već uočeni.

Tak da i ja mislim da je bilo nešto tamo, al isto tako mislim da ga već dugo nema i da su ova sva današnja svjedočanstva zapravo plod mašte.
A isto tak ne mislim da je to bio neki upravo odmrznuti dinosaur ( roll ). Vjerojatno samo neobična, rijetka i velika životinja. kava
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 11:13 am

Ili su sve to izmislili da privuku turiste, što isto nebi bio prvi slučaj
[Vrh] Go down
tehnicar
Prašina



Male
Aries Rat
Broj postova : 4
Age : 27
Registration date : 13.12.2011

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimeuto pro 13, 2011 5:41 pm

Gledajte,iskreno,ja u sve ovo vjerujem.Ne vidim razlog zasto to sve nebi bilo istinito?!
Zar je toliko nemoguce za povjerovat da u jezeru dubokom,pitaj Boga koliko,postoji neko stvorenje od par metara?Negdje sam citao da na 500m dubine u Loch Nessu postoje neke spilje i da se Nessie tamo skriva,zato ne izlazi na površinu.
Netko je tu napisao kako to da je toliko dugo zivo,zato i je cudno bice.Da je kao i ostala bica,nebi bio poseban ;)
[Vrh] Go down
Izzy007
Prašina



Male
Aries Cat
Broj postova : 9
Age : 24
Registration date : 09.01.2012

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepon sij 09, 2012 5:45 pm

Moguće je da je čudovište, a moguće je da je i namještaljka. Ja vjerujem da postoji, ali da bi ga ljudi baš snimili...

I BTW, nijedna životinja nebi tako prošla ispod broda kao da ničeg nema.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimened sij 22, 2012 4:51 pm

Čisto sumnjam da postoji jer da bi neka rasa opstala mora biti makar oko 1000 jedinki u prirodi, a i onaj čovek koji ga je navodno snimio je na samrti priznao da je lažirao fotografiju.
[Vrh] Go down
Dylan Dog
Prašina
Dylan Dog


Male
Aries Dragon
Broj postova : 5
Age : 35
Location : Beograd
Registration date : 15.01.2012

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimened sij 22, 2012 7:23 pm

Pre svega pozdrav svima :)

Evo jednog zanimljivog historijevog dokumentarca o Lochness - u, nazalost nema prevoda ali vredi pogledati:
https://www.youtube.com/watch?v=mxxBERLwQCI,
https://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=Y99Io8dF628,
ttp://www.youtube.com/watch?v=1o67wXSTchM&feature=endscreen&NR=1.

Inace, History channel je snimio citavu seriju dokumentaraca posvecenih Kriptozoologiji... sve 4. sezone, pod nazivom ''Monsterquest'', se mogu naci na youtube.
[Vrh] Go down
Dylan Dog
Prašina
Dylan Dog


Male
Aries Dragon
Broj postova : 5
Age : 35
Location : Beograd
Registration date : 15.01.2012

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimesri ruj 11, 2013 3:59 am

[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimečet ruj 12, 2013 11:50 pm

Sin_Nanna je napisao/la:
Čisto sumnjam da postoji jer da bi neka rasa opstala mora biti makar oko 1000 jedinki u prirodi, a i onaj čovek koji ga je navodno snimio je na samrti priznao da je lažirao fotografiju.
Jest, ali i pored toga - o tom navodnom nevidljivom čudovištu iz Loch Nessa se i dalje priča u kontekstu kao da zbilja postoji. I dan danas ima ljudi koji misle da su svi pokušaji potrage za tim skliskim bićem u posljednjih 80 godina sve dio zavjere kojom se pokušava sakriti "istina"... To je postao sociološki fenomen, kao i mnoga vjerovanja i religije kroz historiju i zapravo ima prilično jednostavno objašnjenje: radi se o fenomenu poznatom kao "zaštita vjerovanja" (eng. "belief preservance") i koji je bio predmet mnogih istraživanja na području Psihologije (npr. Anderson, Lepper i Ross, 1980, "Perseverance of Social Theories: The Role of Explanation in the Persistence of Discredited Information", Journal of Personality and Social Psychology)

Mislim da je cifra od 1000 jedinki pretjerana, zavisno od genetske varijabilnosti bilo bi dovoljno i 50-100 jedinki da bi neka životinja opstala kao vrsta (naravno, ne računajući mortalitet uzrokovan međusobnom borbom za resurse i utjecaj grabežljivaca). Mislim da svatko ko imalo razmišlja glavom lako može dokučiti nelogičnost čitave priče.

Imaš pedeset do sto jedinki veličine današnjih kitova-ubojica (orke) - koliko dnevno hrane takva populacija mora pojesti? Jezero veličine Loch Nessa bi bilo posve opustošeno za najviše godinu dana + vrijeme potrebno da te preostale životinje pougibaju od gladi.

Jedini način na koji bi postojanje takvih životinja u jednom relativno malom ekosistemu bilo moguće (a ovdje ozbiljno rastežem pojam "mogućeg") je ukoliko bi prošle određene evolucione promjene, u provom redu, smanjenje tjelesnih proporcija. No, u tom slučaju, održiva populacija vjerovatno ne bi bila veća od delfina ili vidre - u kojem slučaju bi bilo vrlo glupo klasificirati je kao "čudovište"...
8)
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet ruj 13, 2013 2:19 pm

Veca je vjerojatnost da postoji nesto poput Mokele Mbembea u Kongu, nego nesto slicno usred Škotske.
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 41
Registration date : 09.07.2011

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimesub ruj 21, 2013 7:32 pm

ma koja budala može povjerovati u loch ness,to je samo da se turisti privuču,nitko ništa nije snimio ,sve su to bile varke, jezero je sondom istrazeno ništa u njemu nema, ljudi zele vjerovati u gluposti.
[Vrh] Go down
zivanac8
Višestanični organizam



Male
Virgo Dog
Broj postova : 51
Age : 41
Registration date : 09.07.2011

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepon sij 27, 2014 8:34 pm

ovo je možda varka da od nepoznatog mjesta privuku turiste.svatko želi zaraditi. te priče su postale dosadne,koliko je to jezero ? koliko to biće vec živi 90 godina?čiste gluposti evil vjerujes u ono što želiš vjerovat
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepon vel 17, 2014 3:16 pm

Valjda ovo mogu ode postati:


Ruski istraživači u morskim dubinama Arktika susreli su nepoznato divovsko biće

ISTRAŽIVAČI instituta "Marine Technology Problems" iz Vladivostoka, ogranka Ruske akademije znanosti, doživjeli su strašan susret na Arktiku, piše Brazil Weird News.

U moru na dubini većoj od 1000 metara susreli su nepoznato biće divovskih proporcija. Jedan od znanstvenika u misiji, doktor Leonid Naumov, istraživao je podmorje kada je nepoznato čudovište napalo njegovu podmornicu i počelo ju tresti.

Istraživači su uspjeli povući podmornicu na površinu mora i na njoj su našli velike ogrebotine i udubine. Znanstvenici su pokušali istražiti o kojem se stvorenju radi, ali među poznatim morskim bićima nisu uspjeli identificirati čudovište koje ih je napalo.

Svi su potvrdili kako nikada nisu vidjeli ništa slično.

http://www.index.hr/black/clanak/istrazivaci-na-arktiku-susreli-morsko-bice-divovskih-proporcija-/727978.aspx
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepon vel 17, 2014 10:05 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Veca je vjerojatnost da postoji nesto poput Mokele Mbembea u Kongu, nego nesto slicno usred Škotske.

Ne vidim kako je ta mogućnost veća, po mojoj logici ona je jednaka i to iz istog razloga kao i za "Nessie". Pojedina životinja može postojati (mutant neke druge vrste) ali činjenica je da većina životinja ne može živjeti vječno (barem ne tzv. "viših organizama). Potrebna je populacija organizama, inače pojedinačna životinja ostari i ugine.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimeuto vel 18, 2014 4:12 pm

Po obujmu rijeke Kongo I Loch Nessa, i uzevsi u obzir da je Loch Ness usred Skotke, a Kongo usred jednog od najneiztrazenijih dijelova na svijetu, pa kazem ako postoji nesto takvo danas, veca je vjerojatnost da neotkrivno prođe u rijeci Kongo nego u Loch Nessu.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimesub lip 21, 2014 3:13 pm

nitko nije vidio nikakvo čudovište sve su to bajke,samo radi turista ..kako od nekog nepoznatog mjesta stvoriti turističko mjesto,,dolaze turisti a u jezeru ništa suspect 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimesub lip 21, 2014 3:39 pm

Prema kriptozoologu Roy Mackalu, do danas je zabiljezeno vise od 3000 videnja.
Znaci videnja postoje, sto ne znaci nuzno da su vidjeli plesiosaura. 8) 
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimesub lip 21, 2014 3:56 pm

ne vjerujem u to  bag volio bih vjerovati, nitko nema čvrst dokaz...samo lazne slike ..koliko to čudovište živi 100 godina, hihihi
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 7:18 pm

[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 8:26 pm

Jesi ti novi account of zivanac8? reci iskreno
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 8:30 pm

?ne zašto?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 8:56 pm

imate isti način pisanja, također on je otišao dva tjedna prije nego što si se ti registrirao
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 9:05 pm

haha ovo je dobro jesi li ti tinitrycal ili jedi ,šta ja znam tko se registrira kada i koliko? ovdje ima puno ljudi i nekih koji su se registrirali samo jedanput ti vjeruj što želiš briga me za tobom i zivancom8 s time dokazuješ koliko si naivan,osim što filozofiraš i odgovaraš na svaki moj upis ili link. jeli tebi dosadno u životu? tongue cry
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 9:47 pm

Posvetio sam život odgovaranju na tvoje postove, osim što sam kao što si ti rekao pripadnik isila, ludi sam paranoik i degenerik
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 10:15 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
imate isti način pisanja, također on je otišao dva tjedna prije nego što si se ti registrirao
Pa ti si Kolumbo Novuse 5 , cak ih zanimaju i iste teme roll
Stvarno zivanac8/waldox, ne treba ti multiaccount.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 10:52 pm

Ali, zar stvarno nisu potpuno isti ti accounti? Čim sam danas naletio prvi put na ovu temu i ugledao post od zivanca, odmah mi je palo na pamet dva računa. Još sam onda išao čitati stare postove od tog lika i čine se kao da ih je waldox pisao
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudovište iz Loch Nessa   Čudovište iz Loch Nessa - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čudovište iz Loch Nessa
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: