Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)

Go down 
+31
Melkior
vickoo
Fear
Angelino croft
Jua
OLugo
snark
danyf5
cro-boro
Blizzard
KiChO666
Alpha
vjestica
Tutankhamon
Nena
snake
silver
mickopi
None
ShadowDancer
Ixchel
Galileo Galilei
(CroM)Flash
little alien
Aleksandar Veliki
malena
zvezda
Daenerys
Svjetloisjena
Rain
doctor
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimepet kol 29, 2008 11:18 am

dobro i zlo ne postoji.......
ugovor je incijacija sotonista.... i ne uopče ne prodaješ svoju dušu.... ja sam sotoniste proučaval...... i ne možete mi reć da su loši.... kao i demoni..... ljudi se boje nepoznatoga
treba to roučiti i onda donjeti zaključak....
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark


Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Age : 54
Registration date : 19.04.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimepet kol 29, 2008 10:42 pm

dobro i zlo definitivno postoji, i razlika je jasna svakome. za nikoga ne možeš reći da je zao, pa tako ni za sotoniste. ja nisam u životu sreo zlog čovjeka. upoznao sam ljude za koje se govorilo da su zli, i našao puno dobrog u njima i razloge njihove "zloće". postoje zbunjeni, isfrustrirani i uplašeni ljudi koji reagiraju na svoj način. to je moje skromno mišljenje, ne tvrdim da sam sto posto u pravu.
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimesub kol 30, 2008 12:14 am

dobor i zlo ne postoji... ne bar ultimativno... netko može biti zlo prema tebi ali to ne znači da je on zlo to nu kosmosu ne postoji.....
[Vrh] Go down
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:15 pm

Daenerys je napisao/la:
mmmmm demoni

sićan se da je jedan lik kao zvao duhove dok je bio mali - navodno da je nešto dozva - zbog čega svake noći ne može mirno spavat jer mu neko kao sjedi na prsima - rekao je da su to demoni

jel na te misliš?

jednu večer sam se probudila jer nisam mogla disati. probala sam ustati sa kreveta ali nisam mogla jer mi je nešto pritiskalo pluća i držalo me ful jako, nisam se mogla ni pomaknut.
nisam znala što bi napravila i počela sam se moliti i odjednom sam čula nekakav vrisak i to nešto je počelo bježati, ali nekako kao da je puzalo s mene.
bilo me strah uć u tu sobu do jedno mjesec dana nakon toga xD
nikad nisam ništa dozivala niti se bavim tim stvarima ni ništa...
wtf !? confused
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:17 pm

Prvo pozdrav Jua mase

Nesto slicno sam i ja dozivio, samo ja nisam molio, nisam se ni sjetio u onoj panici.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:18 pm

Dobrodosla Jua! :)

Eto...mozda je Sukubus...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:22 pm

sukubus...što je sukubus ???
[Vrh] Go down
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:26 pm

pa što si napravio ?? kako je nestalo ?
[Vrh] Go down
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:28 pm

Alpha je napisao/la:
Dobrodosla Jua! :)

Eto...mozda je Sukubus...

što je sukubus ?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:53 pm

Inkubusi i Sukubusi su vrsta Demona i Demonki koje posjećuju ljudsku vrstu radi seksa.
U tvom slucaju bi zapravo bila rijec o Inkubusu ne Sukubusu obzirom je Sukubus zenska varijanta tog demona...

Ne znam puno o tome...samo toliko da ih ljudi osjete kao pritisak ponekad...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:58 pm

Alpha je napisao/la:
Inkubusi i Sukubusi su vrsta Demona i Demonki koje posjećuju ljudsku vrstu radi seksa.
U tvom slucaju bi zapravo bila rijec o Inkubusu ne Sukubusu obzirom je Sukubus zenska varijanta tog demona...

Ne znam puno o tome...samo toliko da ih ljudi osjete kao pritisak ponekad...

hahaha xD a ne znam baš......odakle ti to ?? confused ....mislim...ako je tako...onda je pojeo govno ;)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 1:59 pm

Znači kad sanjam seks i kad se uzbudim u snu, možda i nije samo san, već seks sa demonom?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 2:20 pm

Ne...naravno da ne...iako je mozda cak moguce ali san je u principu ipak samo san...

Inkubusi i Sukubusi si su prilicno 'poznati' demoni...ljudi mogu osjetiti kao da nesto lezi na njima...ali ne moraju osjetiti nista...bar koliko sam skuzila...
Osobno nisam imala nikavih iskustava s time...

Negdje su se na forumu vec spominjali ali nemamo posebnu temu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jua
Stanica
Jua


Female
Cancer Goat
Broj postova : 27
Age : 32
Registration date : 28.08.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 2:25 pm

Alpha je napisao/la:
Ne...naravno da ne...iako je mozda cak moguce ali san je u principu ipak samo san...

Inkubusi i Sukubusi si su prilicno 'poznati' demoni...ljudi mogu osjetiti kao da nesto lezi na njima...ali ne moraju osjetiti nista...bar koliko sam skuzila...
Osobno nisam imala nikavih iskustava s time...

Negdje su se na forumu vec spominjali ali nemamo posebnu temu...

pa...da...ali evo čitala sam maloprije na nekom blogu da oni dolaze samo ako ih prizoveš.....a ja definitivno nisam prizivala ništa...xD bojim se i vlastite sjene....inače...živim 2 minute od groblja, mrtvačnice i crkve pa sam misla da nije to možda s tim povezano....al dobro...ma možda sam ja to umislila onako iz sna....iako je bilo malo prestvarno...sve u svemu čudno je
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 2:32 pm

Pa...rekoh da je to mozda...a mozda si samo sanjala...

Sto se tice te vrste demonda oni se mogu i prizvati ali dolaze i sami od sebe...tako kazu...pa sad...

Btw, tesko da ima veze s time sto si blizu groblja...nema panike :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 6:27 pm

kada kazem dzini ne mislim na Inkubuse i Sukubuse,dzini su bica koja zive u paralelnom svjetu sa nama,znaci svuda su oko naS,u sobi gde budemo i mi,hodaju kao i mi.inkubusi i sukubusi nemaju veze sa dzinima roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 8:11 pm

vjestica je napisao/la:
kada kazem dzini ne mislim na Inkubuse i Sukubuse,dzini su bica koja zive u paralelnom svjetu sa nama,znaci svuda su oko naS,u sobi gde budemo i mi,hodaju kao i mi.inkubusi i sukubusi nemaju veze sa dzinima roll

Ovaj...mora da sam propustila...gdje pise da ima veze s dzinima?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:00 am

Alpha je napisao/la:
vjestica je napisao/la:
kada kazem dzini ne mislim na Inkubuse i Sukubuse,dzini su bica koja zive u paralelnom svjetu sa nama,znaci svuda su oko naS,u sobi gde budemo i mi,hodaju kao i mi.inkubusi i sukubusi nemaju veze sa dzinima roll

Ovaj...mora da sam propustila...gdje pise da ima veze s dzinima?


sorry,ja sam se zeznula
kontam cijelo vrijeme da govorite da su dzini inkubusi i sukubusi shock scratch
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimečet ruj 23, 2010 2:10 pm

Ne znam jesam li već spominjao ali vrag demoni šejtani džini mari što li već su slična bića samo ih u različitim kulturama različito nazivaju. Inače većma spavam na desnom boku-valjda iskustvo. Btw.ima po forumu i tema o succubusima i incubusima te o egzorcizmu i opsjednuću. Tim bolje-od viška glava ne boli što se reče
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimened pro 19, 2010 3:30 pm

znam priču o jednoj djevojci koja je htjela odgovor od demona hoće li se ikad udati, bila je sa prijateljicom u svojoj sobi i odlučila je iz zabave pokušat doznati odgovor na svoje pitanje..
napravila je na papiru jedan krug koji se sastojao od brojki i slova a sredstvo kojim je 'pisala' je bila igla provedena crnim koncem i tako bi slovo po slovo sastavila rečenicu...i tako je upitala demona hoće li se ikad udati i demon joj je odgovorio da neće..postavila je pitanje zašto i nakon toga je ormar pao na nju i ubio je..
njena prijateljica je doživjela slom živaca i nakon što je uspjela ispričati što se desilo više nikad nije htjela prozboriti o tome
[Vrh] Go down
vickoo
Prašina



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 9
Age : 29
Location : Anywhere where I want
Registration date : 22.12.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:33 am

[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimesri pro 22, 2010 7:16 pm

podsjeća na film Splice
[Vrh] Go down
vickoo
Prašina



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 9
Age : 29
Location : Anywhere where I want
Registration date : 22.12.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimečet pro 23, 2010 12:40 am

Nisam taj film gledao, ali mislim da je ovo stvarna snimka.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimesub pro 25, 2010 12:09 am

vickoo je napisao/la:
A što kažete o ovome??
https://www.youtube.com/watch?v=uwjsX6mFKmI

Inače u spliceu naprave kao nekav hibrid čovjeka i životinje pa malo uistinu podsjeća na njega, mene podsjeća na Goluma iz LOTR, ali nije ni daleko od demona punog mjeseca u koje vjeruju ljudi kraj Vijetnama, ima film o tome, igrani horror, ne mogu se sad sjetiti kako se zove, low budget je ali identična su stvorenja iz tog film ovome sa linka... Materijalizacije demona su vrlo malo vjerojatne, mislim da će se prije demon inkarnirati u tuđe tijelo evil
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitimesub pro 25, 2010 11:11 pm

čak i za chupacabru postoji teorija da je produkt genetskog inžinjeringa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Firefox tema
» Kreacionizam
» Fotografska natjecanja 2010. godine
» Ask primitive101 (chat tema)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: