Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Madonna
Pračovjek

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   uto sij 03, 2012 6:07 pm

zvezda je napisao/la:
Kao sto postoji nebeska hijerarhija, tako postoji i ona druga... Ima ih zaista mnogo, a o tome je vec mnogo pisano... pokusacu da se setim nekog sajta na kome sam to nasla, iako mislim da ih lako mozes pronaci i sam... *
potpisujem...govori se o milijunskim ciframa...kako andela tako i demona...@ conf1 giba
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Registration date : 10.06.2011

PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   uto sij 03, 2012 8:15 pm

Ako Džini spavaju na leđima onda mi se crno piše pošto po navici spavam u tom položaju. :P
[Vrh] Go down
svjetlost
Prašina

Male
Aquarius Snake
Broj postova : 1
Registration date : 09.01.2012

PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   čet sij 12, 2012 1:56 pm

ja imam jedan problem svaku noč kada sam sam u sobi imam osječaj kao da me netko promatra ili kako da je još netko u sobi sa mnom.. i toga osječaja nikako da se oslobodim i to me progoni več duze vremena.. pa ako ima netko sa istim problem ili zna kako da ga riješim neka javim
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun

Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Registration date : 09.11.2011

PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   čet sij 12, 2012 8:39 pm

Mirno reci da te pusti na miru i nek ide svojim putem....
[Vrh] Go down
Fear
Žaba

Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Registration date : 19.12.2010

PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   čet sij 12, 2012 10:03 pm

Akasha je napisao/la:
Mirno reci da te pusti na miru i nek ide svojim putem....

Ne valja komunicirati s time. Pricala mi je baka kako je njena majka, jedne noci dok je isla kuci s nadnice sisla s glavne ceste na blatnjavi puteljak koji je vodio do njihove kuce. I tada ju je pocelo nesto pratiti duz grmlja koje se protezalo pored tog puteljka. Nakon nekog vremena okrenula se i obratila se tome i u istom momentu ju je nesto pogodilo u lice, nesto kao roj osa. Tada je pala ali je s time suskanje po grmlju prestalo. Kada je jedva dosla kuci lice joj je bilo izbodeno ali kako je i sama rekla, kukci ne bi mogli proizvoditi takve zvukove i da sumnja da je netko bacio urok na nju.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun

Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Registration date : 10.06.2011

PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   ned sij 15, 2012 6:16 pm

Jezivo iskustvo Fear. Moglo je i gore da se završi. Da li se ponovilo ili je sve ostalo na tome?
[Vrh] Go down
Fear
Žaba

Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Registration date : 19.12.2010

PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   sri sij 18, 2012 6:42 pm

sve je ostalo na tome, no u ono vrijeme to nije bilo nista cudno, vracanje i paranormalno nije bilo neobicno
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Today at 5:24 am

[Vrh] Go down

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Svega ima,ničeg nema.. [CHAT TEMA]
» More - neiscrpna tema
» "PUTNA" - Tema za ljubitelje dobre kapljice
» Moj zavičaj Slavonija
» PREZIVJETI ZIMU U SUMI