Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)

Go down 
+31
Melkior
vickoo
Fear
Angelino croft
Jua
OLugo
snark
danyf5
cro-boro
Blizzard
KiChO666
Alpha
vjestica
Tutankhamon
Nena
snake
silver
mickopi
None
ShadowDancer
Ixchel
Galileo Galilei
(CroM)Flash
little alien
Aleksandar Veliki
malena
zvezda
Daenerys
Svjetloisjena
Rain
doctor
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Icon_minitimeuto sij 03, 2012 6:07 pm

zvezda je napisao/la:
Kao sto postoji nebeska hijerarhija, tako postoji i ona druga... Ima ih zaista mnogo, a o tome je vec mnogo pisano... pokusacu da se setim nekog sajta na kome sam to nasla, iako mislim da ih lako mozes pronaci i sam... *
potpisujem...govori se o milijunskim ciframa...kako andela tako i demona...@ conf1 giba
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Icon_minitimeuto sij 03, 2012 8:15 pm

Ako Džini spavaju na leđima onda mi se crno piše pošto po navici spavam u tom položaju. :P
[Vrh] Go down
svjetlost
Prašina



Male
Aquarius Snake
Broj postova : 1
Age : 34
Registration date : 09.01.2012

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Icon_minitimečet sij 12, 2012 1:56 pm

ja imam jedan problem svaku noč kada sam sam u sobi imam osječaj kao da me netko promatra ili kako da je još netko u sobi sa mnom.. i toga osječaja nikako da se oslobodim i to me progoni več duze vremena.. pa ako ima netko sa istim problem ili zna kako da ga riješim neka javim
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Icon_minitimečet sij 12, 2012 8:39 pm

Mirno reci da te pusti na miru i nek ide svojim putem....
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Icon_minitimečet sij 12, 2012 10:03 pm

Akasha je napisao/la:
Mirno reci da te pusti na miru i nek ide svojim putem....

Ne valja komunicirati s time. Pricala mi je baka kako je njena majka, jedne noci dok je isla kuci s nadnice sisla s glavne ceste na blatnjavi puteljak koji je vodio do njihove kuce. I tada ju je pocelo nesto pratiti duz grmlja koje se protezalo pored tog puteljka. Nakon nekog vremena okrenula se i obratila se tome i u istom momentu ju je nesto pogodilo u lice, nesto kao roj osa. Tada je pala ali je s time suskanje po grmlju prestalo. Kada je jedva dosla kuci lice joj je bilo izbodeno ali kako je i sama rekla, kukci ne bi mogli proizvoditi takve zvukove i da sumnja da je netko bacio urok na nju.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Icon_minitimened sij 15, 2012 6:16 pm

Jezivo iskustvo Fear. Moglo je i gore da se završi. Da li se ponovilo ili je sve ostalo na tome?
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Icon_minitimesri sij 18, 2012 6:42 pm

sve je ostalo na tome, no u ono vrijeme to nije bilo nista cudno, vracanje i paranormalno nije bilo neobicno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Firefox tema
» Kreacionizam
» Fotografska natjecanja 2010. godine
» Ask primitive101 (chat tema)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: