Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)

Go down 
+31
Melkior
vickoo
Fear
Angelino croft
Jua
OLugo
snark
danyf5
cro-boro
Blizzard
KiChO666
Alpha
vjestica
Tutankhamon
Nena
snake
silver
mickopi
None
ShadowDancer
Ixchel
Galileo Galilei
(CroM)Flash
little alien
Aleksandar Veliki
malena
zvezda
Daenerys
Svjetloisjena
Rain
doctor
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 2:58 am

Moj prijatelj je nedavno konstatovao da verovatno sa svojim klincem odlazi u drugu krajnost, upravo pokusavajuci da izbegne sve ono sto je zamerao svojim matorima...

Jedno je sigurno - vecina roditelja sve sto radi radi upravo u uverenju da cini pravu, najbolju stvar... *
[Vrh] Go down
Ixchel
Stanica



Female
Gemini Horse
Broj postova : 16
Age : 33
Location : Underworld
Registration date : 22.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimeuto sij 29, 2008 3:54 pm

ja sam čula raznih priča o demonima. neki su navodno opasni za ljude, a ne neki ne. ovisno kako se odnosiš prema njima. anyway, ako osoba ne zna u što se upušta, može imati velikih problema, zbog neiskustva. ali isto sam sigurna da itekako ima ljudi koji štošta znaju, ali ne govore o tome pred drugima. ili postoje kao nekakav tajni kult.
[Vrh] Go down
ShadowDancer
Stanica
ShadowDancer


Male
Leo Rooster
Broj postova : 18
Age : 30
Location : negdje u zraku!!
Registration date : 23.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimesri sij 30, 2008 12:08 am

slazem se da postoje ali mislim da mogu biti samo losi za ljude
mislim da su dobri sumnjam da bi se zvali demoni...
mozda demoncici? XD[/img]
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2008 11:18 am

a di nam je pokretac teme sa svojom pricom? baš me zanima evil
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet vel 28, 2008 9:43 pm

birdy je napisao/la:
a di nam je pokretac teme sa svojom pricom? baš me zanima evil

Nestao bez traga... shock
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimepet vel 29, 2008 10:34 am

oteli ga demoni evil
[Vrh] Go down
mickopi
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 10
Age : 95
Registration date : 04.03.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 11:09 am

Daenerys je napisao/la:
mmmmm demoni

sićan se da je jedan lik kao zvao duhove dok je bio mali - navodno da je nešto dozva - zbog čega svake noći ne može mirno spavat jer mu neko kao sjedi na prsima - rekao je da su to demoni

jel na te misliš?

Mogu ti reći da sam čuo iskustva o pritiskom na prsima iz prve ruke.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 12:00 pm

mickopi je napisao/la:
Daenerys je napisao/la:
mmmmm demoni

sićan se da je jedan lik kao zvao duhove dok je bio mali - navodno da je nešto dozva - zbog čega svake noći ne može mirno spavat jer mu neko kao sjedi na prsima - rekao je da su to demoni

jel na te misliš?

Mogu ti reći da sam čuo iskustva o pritiskom na prsima iz prve ruke.

Dobro došao, mickopi :)
[Vrh] Go down
mickopi
Stanica



Male
Taurus Dragon
Broj postova : 10
Age : 95
Registration date : 04.03.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 04, 2008 12:32 pm

Hvala lijepo na dobro došlici
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimesri svi 14, 2008 3:53 pm

Da malo dignemo ovu temu, ima novih članova na forumu. Dakle pitanje - vjerujete li da postoje demoni i kako ih zamišljate? vampire
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimesri svi 14, 2008 7:28 pm

definiraj 'demoni'?
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 8:53 am

svjetloisjena je napisao/la:
Da malo dignemo ovu temu, ima novih članova na forumu. Dakle pitanje - vjerujete li da postoje demoni i kako ih zamišljate? vampire

iskreno o demonima nikad nisam ni razmisljao, tj. o bicima koja recimo dolaze iz pakla ili cega vec..
mada, ako pogledamo sve religije , nijedna to nece zanijekati , cak sto vise dijele ovaj svijet na ljudski i demonski..
mozemo li i "male zelene" uvrstiti u kategoriju demona? lol!
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 11:15 am

snake je napisao/la:

mozemo li i "male zelene" uvrstiti u kategoriju demona? lol!

Možda smo prije i mogli, ali sada Vatikan kaže da su mali zeleni ''naša braća''... Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Shocked032Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Shocked030
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 11:28 am

Demon- mitološko bestjelesno biće, dolaskom krščanstva demon se počeo držati za zlo biće koje čovjeka želi odvesti na krivi put, što dalje od boga.

Vezano za pritisak na prsa, ja sam opet čula da su tome sklonije vještice...pa sad
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:12 pm

Nena je napisao/la:
Demon- mitološko bestjelesno biće, dolaskom krščanstva demon se počeo držati za zlo biće koje čovjeka želi odvesti na krivi put, što dalje od boga.

Vezano za pritisak na prsa, ja sam opet čula da su tome sklonije vještice...pa sad


ovaj dio recenice koji govori o pritisku na prsa m podsjetio na moje , blago receno, neugodno iskustvo..

bilo je to prije 3-4 godine, al ga se sjecam kao sad..spavao sam i , kao sto vec svi znate, sanjao stojekakve , da ne kazem gluposti, u tom snu sam sebi postavljam pitanje : postoji li BOG ??..mada nisam neki religijski praktikant, vjerujem u Boga, ali da se pridrzavam nekih zakonitosti Bozijih, to je vrlo rijetko.. priznajem..
dakle, u tom momentu nakon sto to upitah i dobih odgovor na vrlo strasan nacin- osjetih da se nesto nadvilo na mene , uhvatilo me i odvuklo u cosak sobe..to sam naravno trebao shvatiti kao dokaz..

probudio sam se u cudnom raspolozenju i osjecaju da me nesto stvarno vuklo po sobi i vratilo u krevet onog momenta kad sam se probudio..

necu to nikad zaboraviti..vise ne postavljam nikakva pitanja nikome dok spavam..

jednom vam ispricam i kako sam vidio NLO ides
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:17 pm

Wow...doista ružno, načula sam da ne treba spavati na leđima...i od tada prakticiram neki drugi položaj :)
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:19 pm

Nena je napisao/la:
Wow...doista ružno, načula sam da ne treba spavati na leđima...i od tada prakticiram neki drugi položaj :)

da tacno, tad sam spavao na ledjima..
od tada vrlo rijetko, uglavnom postrance ili na stomaku..
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 2:22 pm

Bravo,nebi voljela da me tako nešto snađe...ali kažu da nema glupih pitanja, samo glupih odgovora :)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 4:03 pm

snake je napisao/la:

bilo je to prije 3-4 godine, al ga se sjecam kao sad..spavao sam i , kao sto vec svi znate, sanjao stojekakve , da ne kazem gluposti, u tom snu sam sebi postavljam pitanje : postoji li BOG ??..mada nisam neki religijski praktikant, vjerujem u Boga, ali da se pridrzavam nekih zakonitosti Bozijih, to je vrlo rijetko.. priznajem..
dakle, u tom momentu nakon sto to upitah i dobih odgovor na vrlo strasan nacin- osjetih da se nesto nadvilo na mene , uhvatilo me i odvuklo u cosak sobe..to sam naravno trebao shvatiti kao dokaz..

probudio sam se u cudnom raspolozenju i osjecaju da me nesto stvarno vuklo po sobi i vratilo u krevet onog momenta kad sam se probudio..

necu to nikad zaboraviti..vise ne postavljam nikakva pitanja nikome dok spavam..

jednom vam ispricam i kako sam vidio NLO ides

Nevjerovatno, nesto slicno i ja dozivio ali prije nekih desetak godina, isto spavao ali ne sjecam se sta sam sanjao, u jednom trenu sam se probudio i kao da je nesto tamno bilo nadvito nad mene i tiskalo mi prsa. Htio sam da ustanem a to me i dalje jednostavno tiskalo na krevet, e tada me uhvatila panika i poceo sam da se trgam i to je odjednom nestalo. Cijeli taj dan sam bio sav izvan sebe. strah
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 4:11 pm

[quote="Nena"]Wow...doista ružno, načula sam da ne treba spavati na leđima...i od tada prakticiram neki drugi položaj :)[/quote


muslimani vjeruju da se ne smije spavat na stomaku jer tako spavaju dzini i sejtani kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 4:15 pm

Nisam znala :(
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 4:15 pm

[quote="vjestica"]
Nena je napisao/la:
Wow...doista ružno, načula sam da ne treba spavati na leđima...i od tada prakticiram neki drugi položaj :)[/quote


muslimani vjeruju da se ne smije spavat na stomaku jer tako spavaju dzini i sejtani kava

iskren da budem, ja sam musliman, al nikad nisam cuo za tako nesto..
moguce, raspitat cu se kod vjerskih autoriteta..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 4:17 pm

Religije su pune praznovjerja...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 4:17 pm

jeste tacno je,jer moj muz je musliman,klanja,vjerski je nastrojen i nemate pojma koji je to osjecaj kad zaspite a on vas probudi i kaze,,habiba nemoj spavat na stomaku tako spavaju prokleti sejtani i zli dzini,,
i onda nemogu kasnije ni zaspat :(
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitimečet svi 15, 2008 4:24 pm

vjestica je napisao/la:
jeste tacno je,jer moj muz je musliman,klanja,vjerski je nastrojen i nemate pojma koji je to osjecaj kad zaspite a on vas probudi i kaze,,habiba nemoj spavat na stomaku tako spavaju prokleti sejtani i zli dzini,,
i onda nemogu kasnije ni zaspat :(

definitivno moram nekog hodzu pronaci da ga to priupitam...
bog te stvorio ostaje mi da spavam samo na desnoj ili lijevoj strani Boink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)   Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Worlock´s (tema o demonima, džinima, opsjednućima i sl.)
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Firefox tema
» Kreacionizam
» Fotografska natjecanja 2010. godine
» Ask primitive101 (chat tema)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: