Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fizički savršena žena

Go down 
+59
om
Jedi Mind Tricks
Deti
Chakotay
tiho86
the last remnant
Madonna
Akasha
Foto
Magic
Mama
Korplikan
Buby30
hawara
Legionar
Fantom
biga
Athena
Gea
Zozily
AVeT_
nino_kvisko
Goran
tuby
Cico
OLugo
arhont
Stripy
meli
fretless11
Sentinel
Tutankhamon
Alpha
kayser
angelus
Merkurica
Galileo Galilei
malenaivi
silver
Thor
Deborah
Eosphoros
Cvrcak
Tallina
kravica
babi
Blizzard
zmija
Yado
belongs to lovers
malena
gogx
urbanaaa
Rain
floridana
vladimir
Svjetloisjena
sanja
Aleksandar Veliki
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next
Autor/icaPoruka
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri tra 30, 2008 2:57 pm

Fizički savršena žena - Page 18 30bmsy0
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:53 am

Fizički savršena žena - Page 18 2w1vyw1
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:56 am

Fizički savršena žena - Page 18 314upud
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimepet svi 02, 2008 11:13 pm

Fizički savršena žena - Page 18 Halle_berry_010

Malo je reć savršena face
[Vrh] Go down
fretless11
Stanica



Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 11
Age : 35
Registration date : 03.05.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesub svi 03, 2008 10:31 pm

Ma ne postoji savršena žena!
To su gluposti..
Nikada nisam bio ni blizu sa svojom idealnom ženo,...dapače,svaka je bila drukčija-zanimljiva na svoj način...
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel


Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Age : 41
Location : Outa Space
Registration date : 04.02.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesub svi 03, 2008 10:37 pm

Dobro došo fretless whee


Zadnja promjena: Nacrosrill; sub svi 03, 2008 10:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesub svi 03, 2008 10:39 pm

Da, dobro došao :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimened svi 04, 2008 12:47 am

fretless11 je napisao/la:
Ma ne postoji savršena žena!
To su gluposti..
Nikada nisam bio ni blizu sa svojom idealnom ženo,...dapače,svaka je bila drukčija-zanimljiva na svoj način...

Apsolutno se slazem zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimened svi 04, 2008 8:37 am

Namcor je napisao/la:
fretless11 je napisao/la:
Ma ne postoji savršena žena!
To su gluposti..
Nikada nisam bio ni blizu sa svojom idealnom ženo,...dapače,svaka je bila drukčija-zanimljiva na svoj način...

Apsolutno se slazem zivili

I ja se pridružujem.
Dokaz toga je npr. kada bi zajedno stavili npr. najljepše usne, kosu, noge itd. od najvećih ljepotica zapravo bi ispala ružna žena. Naravno i da "idealnu" ženu ne čini samo vanjski izgled, nego i njena nutrina.
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:12 pm

meli je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
fretless11 je napisao/la:
Ma ne postoji savršena žena!
To su gluposti..
Nikada nisam bio ni blizu sa svojom idealnom ženo,...dapače,svaka je bila drukčija-zanimljiva na svoj način...

Apsolutno se slazem zivili

I ja se pridružujem.
Dokaz toga je npr. kada bi zajedno stavili npr. najljepše usne, kosu, noge itd. od najvećih ljepotica zapravo bi ispala ružna žena. Naravno i da "idealnu" ženu ne čini samo vanjski izgled, nego i njena nutrina.

i ja se dijelom slažem ali ovo nije dokaz, možda bi gore opisana ženska ipak nekome bila "mrak". općenito govoreći ljepota i savršenstvo je stvar osobne percepcije pa tako i ne možemo "sastaviti" takvu idealnu žensku (muškog). recimo meni se tvoje usne i kosa mogu sviđati do bola tako da osjetim miris te kose i slatkoću usana na daljinu, a opet nekome drugome ne. netko voli veće a netko manje grudi, netko voli okrugle netko voli koje vise, netko prčaste netko ovake netko onake itd. netko voli premršave, netko voli da žena ima ipak ima nešto (bolje da ljuljuška nego da žulja neki kažu).
općenito savršenstvo i idealizam su stvar mašte i nisu objektivni pojmovi

lolcina
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:19 pm

Tako je, stripi, bravo! bravo

Ljepota se samo djelomično može objektivizirati (a može se, nema sumnje), ostalo je subjektivno. :)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimened svi 04, 2008 2:23 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Tako je, stripi, bravo! bravo

Ljepota se samo djelomično može objektivizirati (a može se, nema sumnje), ostalo je subjektivno. :)


hvala, hvala
:dance2:
ljubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:04 pm

Subjektivni dozivljaj objektivne stvarnosti :)

...sto vrijedi za vecinu toga... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimened svi 04, 2008 3:11 pm

stripi je napisao/la:
meli je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
fretless11 je napisao/la:
Ma ne postoji savršena žena!
To su gluposti..
Nikada nisam bio ni blizu sa svojom idealnom ženo,...dapače,svaka je bila drukčija-zanimljiva na svoj način...

Apsolutno se slazem zivili

I ja se pridružujem.
Dokaz toga je npr. kada bi zajedno stavili npr. najljepše usne, kosu, noge itd. od najvećih ljepotica zapravo bi ispala ružna žena. Naravno i da "idealnu" ženu ne čini samo vanjski izgled, nego i njena nutrina.

i ja se dijelom slažem ali ovo nije dokaz, možda bi gore opisana ženska ipak nekome bila "mrak". općenito govoreći ljepota i savršenstvo je stvar osobne percepcije pa tako i ne možemo "sastaviti" takvu idealnu žensku (muškog). recimo meni se tvoje usne i kosa mogu sviđati do bola tako da osjetim miris te kose i slatkoću usana na daljinu, a opet nekome drugome ne. netko voli veće a netko manje grudi, netko voli okrugle netko voli koje vise, netko prčaste netko ovake netko onake itd. netko voli premršave, netko voli da žena ima ipak ima nešto (bolje da ljuljuška nego da žulja neki kažu).
općenito savršenstvo i idealizam su stvar mašte i nisu objektivni pojmovi

lolcina

Stripi ti si rođen za pjesnika lovely
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimened svi 04, 2008 6:16 pm

meli je napisao/la:
stripi je napisao/la:
meli je napisao/la:
Namcor je napisao/la:
fretless11 je napisao/la:
Ma ne postoji savršena žena!
To su gluposti..
Nikada nisam bio ni blizu sa svojom idealnom ženo,...dapače,svaka je bila drukčija-zanimljiva na svoj način...

Apsolutno se slazem zivili

I ja se pridružujem.
Dokaz toga je npr. kada bi zajedno stavili npr. najljepše usne, kosu, noge itd. od najvećih ljepotica zapravo bi ispala ružna žena. Naravno i da "idealnu" ženu ne čini samo vanjski izgled, nego i njena nutrina.

i ja se dijelom slažem ali ovo nije dokaz, možda bi gore opisana ženska ipak nekome bila "mrak". općenito govoreći ljepota i savršenstvo je stvar osobne percepcije pa tako i ne možemo "sastaviti" takvu idealnu žensku (muškog). recimo meni se tvoje usne i kosa mogu sviđati do bola tako da osjetim miris te kose i slatkoću usana na daljinu, a opet nekome drugome ne. netko voli veće a netko manje grudi, netko voli okrugle netko voli koje vise, netko prčaste netko ovake netko onake itd. netko voli premršave, netko voli da žena ima ipak ima nešto (bolje da ljuljuška nego da žulja neki kažu).
općenito savršenstvo i idealizam su stvar mašte i nisu objektivni pojmovi

lolcina

Stripi ti si rođen za pjesnika lovely


razmišljam da počnem pisati za gloriju. lolcina lolcina lolcina

sve moje misli izražene u tekstu biti će posvećene tebi
hug ljubi
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 54
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 8:16 am

Fizički savršena žena - Page 18 N5213n
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 10:27 am

ovi vaši upisi o savršenstvu podsjetili su me na vječne svađe između brata i mene. on je uvjeren da savršenstvo ne postoji, a ja nikako da mu dokažem da se gotovo sve može ukalupiti u subjektivni dojam i doživljaj, pa čak i savršenstvo.
naravno da savršenstvo postoji. pa zar ne možemo, na kraju krajeva, doživjeti savršenu ariju, pojesti savršeni kolač ili naslikati savršenu presliku nekog predmeta?
što se tiče živih bića, ja osobno znam, barem jednog, meni fizički savršenog muškarca... lovely
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 11:29 am

to ti je samo umišljeni zamišljaj
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 11:32 am

Dodala bih uz binah - slažem se, ali savršenstvo je subjektivno. Imala sam podosta savršenih trenutaka, kolača i sličnih doživljaja i znam da svaki trenutak može biti savršen, no to ovisi o mom stanju svijesti. Ljubim savršenstvo... lovely Isplati se živjeti i za jednu minutu istoga.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 11:55 am

stripi je napisao/la:
to ti je samo umišljeni zamišljaj
to sam i sama napisala, ali dodala bih još nešto...ako smo spremni kategorički tvrditi da je sve samo umišljaj, onda valjda možemo posumnjati da ponekad u tim umišljajima (koliko god bili uvjereni u nemogućnost objektivizacije savršenstva) zaista i doživimo savršenstvo onakvo kakvo ono doista jest (što god to značilo). :)
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica


Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Age : 36
Registration date : 24.12.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 11:57 am

svjetloisjena je napisao/la:
Dodala bih uz binah - slažem se, ali savršenstvo je subjektivno. Imala sam podosta savršenih trenutaka, kolača i sličnih doživljaja i znam da svaki trenutak može biti savršen, no to ovisi o mom stanju svijesti. Ljubim savršenstvo... lovely Isplati se živjeti i za jednu minutu istoga.
zaista je lijepo biti čovjek lovely
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 12:39 pm

Binah je napisao/la:
stripi je napisao/la:
to ti je samo umišljeni zamišljaj
to sam i sama napisala, ali dodala bih još nešto...ako smo spremni kategorički tvrditi da je sve samo umišljaj, onda valjda možemo posumnjati da ponekad u tim umišljajima (koliko god bili uvjereni u nemogućnost objektivizacije savršenstva) zaista i doživimo savršenstvo onakvo kakvo ono doista jest (što god to značilo). :)

možemo posumljati u taj umišljaj, ali onda varamo sami sebe.
zašto?
možda je prirodno čovjeku težiti ka savršenstvu ali ako ga i postigne već na samom početku svoje potrage koja je onda poanta. recimo postigli smo savršeni kolač. kakvu onda draž imaju kolači poslije toga, sve je gotovo, bez veze. no ako smo opet pronašli savršeni kolač što je onda sa onim prethodnim. mislim da taj kolač (ili bilo što drugo) može imati samo svoj svijetli trenutak. sjetimo se zaljubljenosti i savršenog muškarca/žene(sigi je to lijepo objasnio). kažemo da smo našli savršenu ljubav svog života. uđemo u bračnu zajednicu s njim/njom. poslije toga se razvedemo ili pak iz nekog razloga živimo nesretno u toj zajednici. u čemu je kvaka? mislim da je kvaka opet u varanju samog sebe. istina bog, kada se pojavljuje nekakva zaljubljenost pretežno je vezano uz zavođenje. a što je opet zavođenje, ništa nego nabacivanje maske i prikazivanje samog sebe u nekom drugom svjetlu. poslije kada je obavljen "posao" maske padaju i pojavljuje se pravo lice nakon ćega može nastati razočarenje koje nastalo kao rezultat opet varanja samog sebe.
zato mislim da je veća draž u traženju nećega što je savršeno nego u pronalasku, jer možda ćemo na kraju shvatiti kako smo imali savršeni život
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 12:46 pm

Ali savrseni (sto god to podrazumijevalo) trenutci postoje...a zivot se sastoji od trenutaka...dakle trebali bi vise uzivati u, trenutnom, subjektivnom dozivljaju savrsenstva, a manje razmisljati o istom...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 12:46 pm

Ma ti si meni savrsena lovely
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitimesri svi 07, 2008 12:47 pm

To ti samo zbog novog avatara zubi :) hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fizički savršena žena - Page 18 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 18 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fizički savršena žena
[Vrh] 
Stranica 18 / 28.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 23 ... 28  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: