Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fizički savršena žena

Go down 
+59
om
Jedi Mind Tricks
Deti
Chakotay
tiho86
the last remnant
Madonna
Akasha
Foto
Magic
Mama
Korplikan
Buby30
hawara
Legionar
Fantom
biga
Athena
Gea
Zozily
AVeT_
nino_kvisko
Goran
tuby
Cico
OLugo
arhont
Stripy
meli
fretless11
Sentinel
Tutankhamon
Alpha
kayser
angelus
Merkurica
Galileo Galilei
malenaivi
silver
Thor
Deborah
Eosphoros
Cvrcak
Tallina
kravica
babi
Blizzard
zmija
Yado
belongs to lovers
malena
gogx
urbanaaa
Rain
floridana
vladimir
Svjetloisjena
sanja
Aleksandar Veliki
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimečet lip 05, 2008 7:20 pm

Super su joj ove dvije ključanice. gica zubo da joj ključ u bravu stavim lol lolcina
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 3:25 pm

Fizički savršena žena - Page 20 2v3mrf6

evo jedna lipa...
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 3:50 pm

je lipa u licu ali na tijelu joj nekako fali nešto....batkovi....cice.....ma sve u svemu nije loše ali daleko od savršene žene
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 4:18 pm

Meni se svidja lovely

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 9:55 pm

Zgodna žena, i lijepa, samo bi fotograf trebao malo pripaziti - od laktova joj ispala nekakva gužvara.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 10:00 pm

stripi je napisao/la:
je lipa u licu ali na tijelu joj nekako fali nešto....batkovi....cice.....ma sve u svemu nije loše ali daleko od savršene žene

Savršenstvo kod živih bića ne postoji
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 10:18 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Zgodna žena, i lijepa, samo bi fotograf trebao malo pripaziti - od laktova joj ispala nekakva gužvara.
mislim da žena ima godina...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 10:20 pm

floridana je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Zgodna žena, i lijepa, samo bi fotograf trebao malo pripaziti - od laktova joj ispala nekakva gužvara.
mislim da žena ima godina...

Godine nisu važne... miga
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 11:46 pm

Omega je napisao/la:
stripi je napisao/la:
je lipa u licu ali na tijelu joj nekako fali nešto....batkovi....cice.....ma sve u svemu nije loše ali daleko od savršene žene

Savršenstvo kod živih bića ne postoji

E, vec mi je pun kufer te rijeci savrsenstvo. Stvorenje drago, a di pise da je savrsenstvo u idelanoj simetriji, proporciji, mjeri, odnosu i tako tome?

Kako to mislis da savrsenstvo kod zivih bica ne postoji? Jelte? Ziva bica su upravo savrsena jer su ziva bica...zamisli, organizam koji funkcionira dijelom nesvjesno, a opet ima svjest. Bica iste vrste, a toliko razlicita...i svaka nekome savrsena...
Nijanse tako sitne, a znace sve...znace prepoznavanje, znace raznolikost, znace ljepotu i savrsenstvo...

Savrsenstvo jeste u nesavresnosti...u detaljima...drugim rijecima, savrsenstvo je stanje duha...sve je savrseno ako to znamo vidjeti...

Ajde, zamislimo malo neku savrsenu zenu i muskarca...onako...nacrtat cemo ih...prvo...na Zemlji ima preko 6 milijardi ljudi...da li ce taj par sigurno svaki pojedinac priznati kao upravo njemu savrsen primjerak? Hmmm...tesko... Al, ajde...igre radi, recimo da hoce...pa sad recimo da svi ljudi izgledaju upravo tako...svi su isti...svi su savrseni...sva su stabla ista, svaki kamen je isti, svaki oblak je isti...i svi su savrseni... I...sad...jel to savrseni svijet?
Smatram da je prije svega to jako, jako dosadan svijet...i daleko od savrsenog...

Svi su nesto opsjednuti tim pojmom 'savrseno'...toliko trazimo to 'savrseno' da niti ne vidimo da je ono tu...ispred nas...samo treba znati gledat...
Kako dozivjeti savrseni trenutak ako neprestano razmisljamo o tome... Vise se opustit, pustit osjetilima da rade svoj posao, biti budni i dozivjet cemo savrsenstvo...

Eto...ali to je samo moje misljenje...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon lip 09, 2008 11:48 pm

E, da...i ova tema ima totalno kriv naslov...mislim da bi se trebala zvati 'Zene koje me u ovom trenutku zivota nevjerojatno privlace' ili jednostavnije 'Zene koje bih ovaj cas povalio'...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:07 am

Alpha je napisao/la:
Omega je napisao/la:


Savršenstvo kod živih bića ne postoji

Kako to mislis da savrsenstvo kod zivih bica ne postoji? Jelte?

Ovisi na koji način gledaš na to.

Citat :
Ziva bica su upravo savrsena jer su ziva bica...zamisli, organizam koji funkcionira dijelom nesvjesno, a opet ima svjest. Bica iste vrste, a toliko razlicita...i svaka nekome savrsena...

Ja to gledam detaljnije nego ti.

Citat :
Nijanse tako sitne, a znace sve...znace prepoznavanje, znace raznolikost, znace ljepotu i savrsenstvo...

Savrsenstvo jeste u nesavrsenosti...u detaljima...drugim rijecima, savrsenstvo je stanje duha...sve je savrseno ako to znamo vidjeti...

Da, subjektivno savršenstvo jest stanje duha

Citat :
Ajde, zamislimo malo neku savrsenu zenu i muskarca...onako...nacrtat cemo ih...prvo...na Zemlji ima preko 6 milijardi ljudi...da li ce taj par sigurno svaki pojedinac priznati kao upravo njemu savrsen primjerak? Hmmm...tesko...

Neće, zato i kažem da kod živih bića ne postoji savršenstvo u smislu cjeline

Citat :
Al, ajde...igre radi, recimo da hoce...pa sad recimo da svi ljudi izgledaju upravo tako...svi su isti...svi su savrseni...sva su stabla ista, svaki kamen je isti, svaki oblak je isti...i svi su savrseni... I...sad...jel to savrseni svijet?

I da je sve isto, ne bi bilo savršeno čisto zato jer ne bi svi to priznali kao savršenstvo.

Citat :
Svi su nesto opsjednuti tim pojmom 'savrseno'...toliko trazimo to 'savrseno' da niti ne vidimo da je ono tu...ispred nas...samo treba znati gledat...
Kako dozivjeti savrseni trenutak ako neprestano razmisljamo o tome... Vise se opustit, pustit osjetilima da rade svoj posao, biti budni i dozivjet cemo savrsenstvo...

Pojam savršenstvo označava nešto bez greške, a jedino što je za mene savršeno jesu fizičke sile, ništa drugo. Naravno to je što se tiče doslovnog savršenstva, a što se tiče subjektivnog savršenstva... E ona je subjektivna i ne može se opisati, ali se itekako može doživjeti. Ti opisuješ subjektivno savršenstvo, a ja sam mislio na doslovno savršenstvo.

Citat :
Eto...ali to je samo moje misljenje...

Također
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:14 am

Ali sto je Doslovno Savrseno??? Pa to je opet samo tvoj subjektivni dojam...

E, da...ne bih rekla da gledas detaljnije nego upravo povrsnije nego ja...ili nam isti pojmovi ne znace isto...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:21 am

Alpha je napisao/la:
Ali sto je Doslovno Savrseno??? Pa to je opet samo tvoj subjektivni dojam...

E, da...ne bih rekla da gledas detaljnije nego upravo povrsnije nego ja...ili nam isti pojmovi ne znace isto...
Da, to je moj subjektivni dojam i uostalom to sam napisao 8)

Definitivno nam isti pojmovi ne znače isto, to je to. Ti na savršenstvo gledaš duhovno, ja fizički


No znam da savršena žena ne postoji kao niti savršen muškarac, zato sam Stripiju i napisao ono 8)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 12:32 am

Ali...u tome i jeste stvar...postoje...

Ajd, kako bi trebala izgledati savrsena osoba?

Smatras li da si ti savrsen? Aj sad odi pa pitaj svoju mamu misli li ona da si savrsen...u svakom pogledu...

Ne radi se samo o ljudima ili zivotinjama...o biljkama, mineralima, elementima...gore sam fizicki 'savrsene' ljude uzela kao primjer koji se moze primjeniti na sve...pa i na zakone fizike koje u biti ni ne poznajemo dovoljno...

Cisto fizicki gledano stvar je u tome da se savrseno upravo moze naci u nesavrsenom tj. necem oko cega se nece svih 6 milijardi ljudi da je upravo to - to...

Mislim da ne postoji nacin da rijecima docaram to sto zelim reci... conf1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:08 am

Alpha je napisao/la:
Ali...u tome i jeste stvar...postoje...

Za mene će neka osoba biti savršena jer ću spustiti svoje kriterije savršenstva, ali mogu ih podići tako da mi nitko neće moć biti savršen.

Citat :
Ajd, kako bi trebala izgledati savrsena osoba?

Nemoguće je reći

Citat :
Smatras li da si ti savrsen? Aj sad odi pa pitaj svoju mamu misli li ona da si savrsen...u svakom pogledu...

Napisah, za mene ne postoje savršena živa bića u doslovnom smislu

Citat :
Ne radi se samo o ljudima ili zivotinjama...o biljkama, mineralima, elementima...gore sam fizicki 'savrsene' ljude uzela kao primjer koji se moze primjeniti na sve...pa i na zakone fizike koje u biti ni ne poznajemo dovoljno...

Cisto fizicki gledano stvar je u tome da se savrseno upravo moze naci u nesavrsenom tj. necem oko cega se nece svih 6 milijardi ljudi da je upravo to - to...

Ne mogu ti odgovoriti jer ja to gledam više na fizički način, a ti na duhovni

Citat :
Mislim da ne postoji nacin da rijecima docaram to sto zelim reci... conf1

Postoji, samo treba tražiti raspa

U biti niti ja razumijem tebe, niti ti mene rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:25 am

Predlazem da se pobrise ovih nasih par postova...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 1:39 am

Fizicki savrsena zena bi bila zena koja je prelijepa, prezgodna itd. svim muskarcima, a na koju su ljubomorne sve zene upravo zbog fizickog izgleda, ja smatram da bi to bila fizicki savrsena zena.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 6:53 am

Alpha je napisao/la:
Predlazem da se pobrise ovih nasih par postova...
nema potrebe. baš ste začinili temu.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 9:20 am

Nemojte brisati, eventualno selite na filozofiju. Rasprava o savršenstvu stara je koliko i ljudski rod (dobro, možda se u početku manje raspravljalo a više promatralo. Zapravo je savršenstvo ideal, a poznato je da se idealima možemo samo približavati, nikad ih ne dosegnemo, no oni su ovdje da postave normu i pokažu što bi bilo poželjno. Kako je u savršenstvo ljudskog tijela umiješano jako puno toga, a dobar dio uistinu spada u sasvim nefizičku kategoriju, bilo bi o savršenstvu bolje raspravljati na nekom drugom području. Mislim da bi Omega lakše objasnio (ne)mogućnost izrade uistinu savršene kugle od nekog određenog materijala. Kod procjene ženskog tijela u igri su bezbrojni elementi od psiholoških do socijalnih (ne smatra se u svakom razdoblju ista stvar lijepom, npr. ovdje dlakava žena ne bi ni ušla u razmatranje, dok u nekim davnim danima u osvit čovječanstva, hm, mislim da bi bila blizu idealu, osobito kad bi nabacila malo kilaže koja je onda znaćila veću šansu za preživljavanje nje i potomstva, kao što danas vitkost znači mogućnost kontrole apetita i disciplinu u tjelesnim aktivnostima...

Za mene je ljepota i savršenstvo stvar trenutka. Svaki trenutak i sve što doživljavamo može biti savršeno ako ga takvim doživljavamo. I moram reći da su mi ti rijetki trenuci koji su se jako približili savršenstvu najsvjetlije točke u životu :)
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 10:31 am

e jesu se ovo dvoje uspjenili (baš dobro ne brišite to) zubi

de budite 8)


pa mi raspravljamo samo o slikama i ništa drugo ne možemo ni raspravljati. da bi smo pričali o toj osobi morali bi je poznavati zar ne mudri

jel netko upozno jednu od tih sis.. ovaj žena
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto lip 10, 2008 10:52 am

Stripi...nismo se uspjenili...samo nismo definirali neke stvari pa se malo mimoilazimo...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimesri lip 11, 2008 8:23 am

Alpha je napisao/la:
Stripi...nismo se uspjenili...samo nismo definirali neke stvari pa se malo mimoilazimo...

ma ne brini riječ "uspjenio" samo sam upotrijebio da "začinim" vašu diskusiju koja je zanimljiva. ono da dodam još dramaturgije
lovely oboje
ides
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon kol 18, 2008 6:50 pm

nikad je nisam prežalila... tuzni
https://2img.net/r/ihimizer/img172/3761/01953au.jpg
ena begovic
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimepon kol 18, 2008 7:37 pm

Samo ću reći, sestra je bila i ostala ružnija od nje. :(
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitimeuto kol 19, 2008 8:41 am

sanja je napisao/la:
nikad je nisam prežalila... tuzni
https://2img.net/r/ihimizer/img172/3761/01953au.jpg
ena begovic

Fizički savršena žena - Page 20 01953au
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fizički savršena žena - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 20 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fizički savršena žena
[Vrh] 
Stranica 20 / 28.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 24 ... 28  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: