Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fizički savršena žena

Go down 
+59
om
Jedi Mind Tricks
Deti
Chakotay
tiho86
the last remnant
Madonna
Akasha
Foto
Magic
Mama
Korplikan
Buby30
hawara
Legionar
Fantom
biga
Athena
Gea
Zozily
AVeT_
nino_kvisko
Goran
tuby
Cico
OLugo
arhont
Stripy
meli
fretless11
Sentinel
Tutankhamon
Alpha
kayser
angelus
Merkurica
Galileo Galilei
malenaivi
silver
Thor
Deborah
Eosphoros
Cvrcak
Tallina
kravica
babi
Blizzard
zmija
Yado
belongs to lovers
malena
gogx
urbanaaa
Rain
floridana
vladimir
Svjetloisjena
sanja
Aleksandar Veliki
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon sij 09, 2012 11:57 am

Upravo iz tih razloga, ja više volim nesavršene žene zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon sij 09, 2012 12:45 pm

Kad se zaljubimo/volimo nekog onda nam taj/ta ionako postaju savrseni tako da... :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon sij 09, 2012 1:02 pm

Ah bedaki, umjesto da im bude drago što imaju nešto savršeno kraj sebe, oni gube glavu na svoju nesavršenost i vrte neke crne scenarije. Osim ako im ta "savršena" nije malo fufasta rofl2
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon sij 09, 2012 1:31 pm

Alpha je napisao/la:
Kad se zaljubimo/volimo nekog onda nam taj/ta ionako postaju savrseni tako da... :D
Trebaš odvojiti zaljubljenost od ljubavi. Kad smo zaljubljeni onda ne vidimo mane druge osobe, a kad nekoga iskreno volimo onda ih vidimo, ali ih prihvaćamo. Na kraju, krajeva znamo da i sami imamo mana, pa ne možemo očekivati od nekog drugog da je bez mana. Pri tome mislim i na ove fizičke i na one karakterne :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon sij 09, 2012 4:40 pm

@Blizz...ako imas nesavrsenu zenu koja nije bas superzadovoljna s tobom, a ima bolju priliku, onda ce te vjerojatno ostavit. Zamisli tek kako bi bilo sa savrsenom zenom. Pitanje trenutka kad ce upast nesto (puno) bolje. Zato ne mora bit fufasta. Samo covjek (jer isto vrijedi za oba spola).

@Chak...odvajam ih ali se (meni) svodi na isto. I kad sam zaljubljena jasno mi je da ima tu jos svasta nesto. Samo jako mladi ljudi (tj. neiskusni) mogu misliti da je osoba zbilja savrsena, a zapravo su zaljubljeni.
Upravo je prihvacanje partnera u potpunosti ono sto ga (za tebe) cini savrsenog jer da nije takav (skupa s manama i vrlinama) ne bi bio taj koji jeste i kao takav ''savrsen'' za tebe. Osim toga vrline i mane su relativan pojam. Ono sto je mana u datom momentu moze biti vrlina i obrnuto ;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon sij 09, 2012 5:21 pm

Ako je netko sa tako dobrom ženom, i stalno se brine oko toga što bi moglo biti, onda ionako samo gubi vrijeme s njom. I ona s njim. I onda joj vjerojatno nije teško naći bolju opciju pa makar u čovjeku koji možda nije ni upola dobar ko ovaj.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon sij 09, 2012 7:08 pm

Ne mogu dijeliti ljude na 'savršene' i 'nesavršene', iz razloga što savršenstvo ne postoji, već je u očima promatrača. misli
Neka osoba može biti daleko od društvenog ideala savršenstva pa je ipak nekoj osobi (partneru) najsavršenija, dok nema garancije da će osobe koje utjelovljuju gotovo 'idealne parametre' onoga što društvo smatra 'savršenim', nužno svima biti neodoljive.

Što se pak tiče očekivanja ljudi u vezi s partnerom, mislim da bi svi trebali biti svjesni da svaka osoba ima određene mane i vrline.

Da se malo nadovežem na zanimljivu tezu kad partneri izlaze iz veze i upuštaju se u novi odnos...
Hoće li netko svaki put tražiti drugog partnera kad mu/joj se isključivo potencijalno ukaže bolja prilika, stvar je pojedinca. confused

Ujedno, to pokazuje i koliko je čvrsta trenutna veza neke osobe, kao i na kojim temeljima ona počiva.
Mišljenja sam da uvijek postoje 'bolji od boljih' od nas samih, kao i partnera/partnerice.
Znači li to da osoba u vezi/braku mora stalno strepiti hoće li i kada netko bolji uskočiti 'sa strane'?
Naravno da hoće i njoj i njemu. :D
Vjerujem da bi takva veza u kojoj su partneri konstatno kompetitivno orijentirani prema potencijalnim 'suparnicima', bila osuđena na propast i nesigurnost.
Fokus bi bio pogrešno usmjeren, prema konkurenciji, a ne prema 'unutra' i osobama koje su u vezi.

Osoba koja je u zreloj vezi neće svaki put slijetati sa 'cvijeta na cvijet', rukovodeći se samo svojim očekivanjima.
Prihvatit će neke partnerove/partneričine mane, ukoliko joj nisu prevelika smetnja i ako je neki odnos stabilan.
Naravno, to vrijedi u slučajevima kad je osobi stalo do one druge, jer na odnosu se treba raditi.
Ako osoba smatra da partner ima puno mana koje joj smetaju, onda se pitam što uopće radi i zašto gubi vrijeme u lošoj vezi. scratch
Smatram da pretjerana težnja za savršenstvom i (najčešće) premalo rada na vlastitom usavršavanju u odnosima sa ljudima, najčešće vodi ka razočaranju.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon sij 09, 2012 10:06 pm

Alpha je napisao/la:
@Tiho...da...kod muskaraca kao da bolje prolaze zene s lijepim tijelom i ne bas lijepim licem nego obrnuto. Zasto je tome tako?


Nego...zasto bi svaki muskarac htio pored sebe savrsenu zenu? Ne bi li to bilo malo stresno obzirom oni sami (muskarci) ne bi bili savrseni? Ne bi li im to stvaralo kompleks/strah da su nedovoljno istrenirani, nedovoljno zgodni, nedovoljno sve ostalo za tako savrsenu zenu i ne bi li se brinuli da ce biti ostavljeni obzirom bi mnogi bili zainteresirani za takvu zenu, a neki od tih mnogih bi mozda imali vise za ponuditi na svim poljima...?

Što se prvog dijela tiče, i ja bi lijepu a nezgodni prije nego ružnu a zgodnu. Doduše, ne mogu nikako podnest debelu (ne debelu kako ona sebe vidi već kako ju ja vidim jer mnoge su sebi debele a zapravo su normalne kilaže) i premršavu al ono...

Što se drugog dijela posta tiče, svi žele da njihov partner izgleda oku primamljivo zar ne? Što više to bolje. A ako se gleda i na mentalni sklop, ako je savršena, neće šarat okolo dakle nema straha po tom pitanju. A ako je samo fizički bolja od mene, šta sad. Ako je sa mnom onda joj očito odgovaram, zar ne?
Osobno ciljam dosta visoko. Ima mnogih seljačina koji govore "rupa je rupa". To se često ne odnosi samo na sex jer mnogi bivaju sa ružnim i nezgodnim ženama a nikada se ne posexaju. Ne volim takve ljude i takav stav. Smatram kako nije smisleno biti sa što više žena nego naći jednu koja ti odgovara. Samo što ja ciljam dosta visoko, dakle da bude lijepa i ne predebela i ne premršava zubi. To i je razlog što sam do sada bio samo sa jednom i, iako me okolina zadirkuje zbog toga, ne stidim se.
E sad, ovo što si rekla da se pored savršene žene čovjek može osječati nedostojan i nezgodan a tiče se mene. Da, imam u vidu jednu djevojku koja zadovoljava moje zahtjeve, baš mi se sviđa u svim pogledima, više svetica nego kurva ali se osjećam nedostojno pa mi pada i na pamet "sigurno ima razloga zašto nikada nije bila ni u kakvoj pa niti teenagersko kratkoj vezi". Ali vidi se da me jako cijeni pa ne odustajem za sad zubi
Šta, moram samo prestat pijančevat, smršavit nekih 10 kila, a ljepotan već jesam ( lol! )
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 10:47 am

@Athena...ma naravski al malo teoretiziramo o ekstremima :)

@Korplikan...tema je: fizicki savrsena zena. Znaci, ne prica se o mentalnom sklopu ;)

Jasno da imas neke 'kriterije' ali moze se desit da se jednom zaljubis u zenu koja je teza ili laksa od onog sto si zamislio ili koja je vise zgodna nego lijepa u licu (objektivno gledano) tako da se ne treba zamarat nekim ''visokim kriterijima'' :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 2:14 pm

Alpha je napisao/la:
@Athena...ma naravski al malo teoretiziramo o ekstremima :)
Naravno, iako tu vrlo bitnu ulogu igraju i godine žene i muškarca koji su u vezi, 'status' koji su postigli u vezi, staž, a o djeci i da ne govorim.
Kad je čovjek mlađi (npr. u 20-tima), skloniji je istraživanjima pa i (obično) češćem mijenjanju partnera, jer se radi o periodu istraživanja sebe i drugih.
Kasnije (npr. u dugogodišnjem braku), već dolaze kalkulacije, više se vrednuju nešto drugo, izuzev vlastitih potreba i sl.

Korplikan je napisao/la:
Što se drugog dijela posta tiče, svi žele da njihov partner izgleda oku primamljivo zar ne? Što više to bolje. A ako se gleda i na mentalni sklop, ako je savršena, neće šarat okolo dakle nema straha po tom pitanju.
Ne bih se složila s time da muškarci neće varati privlačnu i inteligentnu ženu, jer ljudi se obično ne upuštaju u afere zato jer im je partnerica (postala) fizički neprivlačna, već tu ulogu igraju drugi faktori.

Mislim da je kod mlađe populacije (posebno muškog spola :P), u nekim godinama vrlo bitan fizički izgled žene.
Čak i kasnije, oni kao da su u produženom pubertetu :D pa padaju 'na prvu' na dobre noge, sise, oči ili nešto što im se sviđa kod žena.
Nekad postavljaju i previsoke kriterije, malo se daje, a puno se očekuje. miga

Međutim, mislim da se kasnije (kako sazrijevamo) kriteriji pri odabiru partnera mijenjaju.
Naravno da je fizička privlačnost ljudima uvijek bitna (prvenstveno radi vlastitog samopouzdanja), ali ona kod malo 'zrelijih' ljudi nije jedini niti odlučujući uvjet za neku vezu.
Kad sam imala 15, 16, 17...više sam zapažala fizičku privlačnost kod drugog spola, zapravo lakše sam se fascinirala samo pogledom na nečije fizičke atribute.
Kad bih se sada osvrnula na neki početak svojih tinejdžerskih godina, gotovo ne bih mogla vjerovati da je fizički izgled mogao u meni izazvati neku 'misaonu' fascinaciju pa niti na kratku stazu.
Usprkos tome, nijedna (meni) zanimljiva i privlačna osoba nije 'ispala' posebno preplanulog, mišićavog, macho-fatalnog izgleda.
Možda je to stvar prioriteta, nešto individualno, a možda odrastanja. Fizički savršena žena - Page 27 Confused0024
Ipak, čini mi se da se kod nekih ljudi kriteriji nikad ne mijenjaju.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 3:54 pm

Pazi, tu sam reko da ako je svojstvo žene da je savršena onda ONA neće varati. To što je neka nesavršena svinja nekako završio s njom i što će on možda varati nije rečeno. To vi raspravite u svojoj temi "sasvršeni mužjak" zubi

Da bi netko bio savršen, to mora biti fizički i psihički. Pošto je tema FIZIČKI savršena žena, fulali smo malo.
E sad, svi imaju raličite kriterije, svatko gleda na nešto ali ne možete osporiti kako je prvo što se na nekome primjeti njegov/njezin fizički izgled (ne samo guza, faca, nego i na urednost i ostale vanjske čimbenike) i uglavnom se po tome formiraju pristupi toj osobi. Primjera ima koliko hoćeš, čak je javna tajna da su ljepša djeca u većoj milosti teta u vrtiću nego ružnija djeca.
Ako se to primjeni na dužu vezu muškarca i žene, psihički faktor postaje ono što je najbitnije. No za početak mislim da svi najprije gledaju na fizičku privlačnost. Nećeš biti sa nekime tko ti se očito ne sviđa ma koliko on/ona drag/a bio/la.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 5:01 pm

Korplikan je napisao/la:
No za početak mislim da svi najprije gledaju na fizičku privlačnost. Nećeš biti sa nekime tko ti se očito ne sviđa ma koliko on/ona drag/a bio/la.
Do neke mjere, da. Tako nećeš biti s osobom koja ti je fizički neprivlačna.
E sad...ono što te privuče ka nekoj osobi ne mora biti besprijekoran fizički izgled. On može biti čak prosječan, a da te osoba oduševi nekim drugim osobinama (gestama, stilom, nečim njemu svojstvenim i šarmantnim) koje su u konačnici puno bitnije od fizičke 'perfekcije'.

Da bi došli do toga, osoba mora malo dublje 'zagrepsti' ispod površine, a nekim ljudima su zanimljivije stvari koje nisu vidljive na prvi pogled ili ih se tek postepeno mora otkriti.
Mogla bih čak reći da fizičku 'perfekciju' smatram malo dosadnom. Fizički savršena žena - Page 27 Confused0024
Naravno da je 'plus', ali na svijetu ima mali milijun (više/manje) privlačnih muškaraca i žena pa ne znam čemu pretjerana ekstatičnost. zubi
Mislim da sam prešla te faze 'padanja' na ono fizičko, u tolikoj mjeri.

Ako u startu imamo muškarca prosječnog/zgodnog izgleda i nekog super-ljepotana, meni ta gradacija u startu neće značiti niti poseban plus niti minus.
Citat :
Pazi, tu sam reko da ako je svojstvo žene da je savršena onda ONA neće varati.
Kao što rekoh, mission impossible. cerek
Ne postoji savršenstvo, već samo kompatibilnost. Dakle, postoje osobe koje će nam bolje odgovarati tj. s kojima ćemo se bolje nadopunjavati i one s kojima to neće biti tako ili izraženo u tolikoj mjeri.
Sigurno da će prije ili kasnije na površinu isplivati neki detalj, makar sitnica koja će nam kod partnera/partnerice biti neprivlačna.
To je tako, ali ljudi se međusobno prihvate i po potrebi mijenjaju. Ljepota savršenstva je upravo u nemogućnosti realizacije, a 'nesavršena' ljudska bića će se zadovoljiti dobrim balansom.
[Vrh] Go down
the last remnant
Višestanični organizam
the last remnant


Male
Taurus Dog
Broj postova : 74
Age : 53
Location : Lutece
Registration date : 19.12.2011

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimečet sij 12, 2012 10:49 pm

Fizicki scratch
Angelina Jolie,Catherine Deneuve,Jennifer Lowe Hewitt..
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimeuto stu 20, 2012 3:31 pm

Evo jedan primjer fizički savršene žene .

Prvenstveno se moje mišljenje odnosi na lice, a izgleda da i tijelo nije daleko od savršenstva.


Fizički savršena žena - Page 27 2cypnv4 Fizički savršena žena - Page 27 27zd7qf
Fizički savršena žena - Page 27 2lo3qyv Fizički savršena žena - Page 27 209n02r
Fizički savršena žena - Page 27 Kbyhox Fizički savršena žena - Page 27 30w9fz7
Fizički savršena žena - Page 27 73miq9


Zadnja promjena: Deti; uto stu 27, 2012 11:14 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimeuto stu 20, 2012 6:11 pm

notbad.jpg, ali volio bih ju vidjeti bez tonu šminke na sebi.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimesri stu 21, 2012 8:10 pm

Ne postoji.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimeuto stu 27, 2012 1:58 pm

@Deti...lijepa cura.


Fizičko savršenstvo? Stvar ukusa...a ukusi ne da su različiti nego se mijenjaju s vremenom i kod iste osobe...
[Vrh] Go down
om
Višestanični organizam
om


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 62
Age : 47
Registration date : 09.10.2012

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimesub pro 08, 2012 1:31 pm

mene nekako manje privlace ove "ljepotice" lutkice. mislim , predivne su i sve to ali me sexualno vise pale one druge ne tako savrsene. ove savrsene su mi nekako umjetne.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimesub pro 08, 2012 7:51 pm

Haha, jao što ste svi vi NAIVNI to je strašno!!!


Obožavam žene i vjerojatno ću ih voljeti do kraja života. No, s vremenom sam naučio da su one fine i lijepe žene jako prevrtljive. Gotovo sve lijepe žene padaju na materijalne prolazne stvari, prevrtljive su i samo gledaju na fizički izgled muškarca. Svaka čast iznimkama, a i takve osobe se znaju preokrenuti kada shvate da imaju prolaznu ljepotu. To je sramota i idiotizam...

One cure koje odbacujemo su puno bolje osobe, zato je to meni sve čista glupost. Inače, imao sam puno prilika biti sa curama koje bih svi dečki padali, no kasnije shvatiš onu prljavu istinu!
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimened pro 09, 2012 3:13 pm

Slazem se.
Inace slusam hip hop, u ovoj je pjesmi dobro opisano to 2Pac.
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimesub tra 06, 2013 5:08 pm

[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimesub tra 06, 2013 11:58 pm

Jbt. @Leont, mene spopala muka od ovoga. zubi
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimened tra 07, 2013 5:26 pm

Deti je napisao/la:
Evo jedan primjer fizički savršene žene .

Prvenstveno se moje mišljenje odnosi na lice, a izgleda da i tijelo nije daleko od savršenstva.


Fizički savršena žena - Page 27 2cypnv4 Fizički savršena žena - Page 27 27zd7qf
Fizički savršena žena - Page 27 2lo3qyv Fizički savršena žena - Page 27 209n02r
Fizički savršena žena - Page 27 Kbyhox Fizički savršena žena - Page 27 30w9fz7
Fizički savršena žena - Page 27 73miq9

malo kasnim, ali sve su ove slike ok i lijepe žene na njima, ali još kad bi ovaj kit skinule sa sebe šparklom, tko zna šta bi na kraju izašlo na vidjelo... po ovim slikama može se reći, žena je lijepa koliko je vrsna u nanošenju kita po sebi.. (ja to zovem kit jer mi nema velike razlike u uređivanju auta i sadašnjih žena.. u svakom slučaju rupice i nesavršenosti prekrivaju se sličnim mješavinama)

@leont, ili si veliki ljubitelj gimnastike il nastranog sexa... hehehe... ovo nije normalno... mislim da u svijetu ima tek 5,6 žena što bi mogle ovakvo nešto izvesti... al shvaćam parodiju ovog snimka u temi "savršena žena", još da zna skuhat suhi grah, sarmu i napravit pitu, gdje bi joj kraj bio.....
[Vrh] Go down
leont
Dinosaur
leont


Male
Libra Monkey
Broj postova : 496
Age : 43
Registration date : 16.12.2011

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimepon tra 08, 2013 8:21 pm

biga je napisao/la:

... još da zna skuhat suhi grah, sarmu i napravit pitu, gdje bi joj kraj bio.....

Hej @bigo,
zove te Zlata iz svog offisa da je naucis kako se kuva pasulj, zavija sarma i mesi pita

[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitimesri stu 20, 2013 5:07 pm

O ukusima se ne raspravlja,pa momci izvolite,koje vam se vise svidjaju...???

Fizički savršena žena - Page 27 The-difference-between-Victoria%E2%80%99s-Secret-and-Dove.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fizički savršena žena - Page 27 Empty
PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   Fizički savršena žena - Page 27 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fizički savršena žena
[Vrh] 
Stranica 27 / 28.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: