Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Fizički savršena žena

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   sri stu 20, 2013 6:48 pm

Fantome, o izgladnjivanju nećemo valjda. :)
Inače, svaka žena kao i svaki muškarac su priča za sebe, no postoje barem tri tipične konstitucije.

Jedne imaju tanke i izdužene kosti. Mišića nema puno. Takvim ženama bolje stoji mršaviji izgled i najbolje ga nose. Loše podnose debljanje.
Druge (u većini) su srednje građene, kosti su srednje debljine i dužine. Mišića ima prosječno. Njima najbolje odgovara srednja kilaža, no dobro podnose i mršavljenje i debljanje.
Treće su krupnije građene, kosti su im kraće i deblje. Mišića ima više. Njime najbolje odgovara veća kilaža. Loše podnose mršavljenje.
Varijacije postoje, no ovo su glavne tri varijante. Dakle, ne postoji univerzalno savršeni oblik žene, već postoji samo oblik koji je najskladniji.

Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Fizički savršena žena   uto sij 21, 2014 6:02 pm

Fantom je napisao/la:
O ukusima se ne raspravlja,pa momci izvolite,koje vam se vise svidjaju...???

U prvom redu mi se sviđa ova predzadnja tj. druga s desna...ovisi kako se gleda. Predpostavljam da je zapravo slično građena kao ove druge ali kut pod kojim je snimljena to ne pokazuje. Ostale izgledaju nenormalno izgladnjelo i nisu mi seksualno privlačne jer ih ne percipiram kao žene. Prošle bi kao curice od kojih 14 godina kad ono naglo izrastu a još ne dobiju pravu žensku formu. Doduše mislim da je tu jaaaako puno Photoshopa i da zapravo normalnije tj. puno bolje izgledaju u živo. U licu su mi lijepe opet ta predzadnja i zadnja (ili prva i druga s desna).

U drugom redu su definitivno žene i sad je tu više stvar ukusa. Meni se sviđaju treća, peta i deveta gledano s lijeva od čega mi se u licu sviđaju peta i deveta.

:)

Fizički savršena žena
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 28 / 28.Go to page : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28
 Similar topics
-
» Carina i PDV nakon 01.07. na robu izvan granica EU