Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bruno Groening

Go down 
+3
Chakotay
Sedežničar
Alpha
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Bruno Groening - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bruno Groening   Bruno Groening - Page 2 Icon_minitimepet stu 18, 2011 10:57 am

@Alpha ides good
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Bruno Groening - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bruno Groening   Bruno Groening - Page 2 Icon_minitimepet stu 18, 2011 10:58 am

Alpha sa tvojom konstatacijom se slazem....
Svecenici su protivni svemu sto je novo, svemu sto ne upada u njihov protokol...
Ja u Crkvu idem radi sebe, slusam misu i Bozju rijec onako kako ja to zelim....
Smeta mi kad svecenici uzdizu sebe a Boga zanemaruju...
Optuzuju ljude i brane im da idu na skupove.....
Jednom sam bila na molitvenoj zajednici u jednom malom mistu, to je kao stalica koja je ukrasena sa slikama svetaca, Isusa i Gospe...ima nekoliko klupica, tu ljudi koji se dolaze moliti sjede...
Zena koja vodi misu je jedna starija baka, koja svaki dan do molitvene kuce jedno 40 km....I ja joj se divim....
Pocetak je zahvala Bogu i krunica.....
Bilo je jako lipo, ugodna atmosfera...

Dosla ja doma, svekrva mi se zgrozila di sam to isla (vjerski fanatik, a zulocesta do srzi)....
Svecenik isto nije to odobravao....

A sve sto smo tamo radili, je, molili seeee


Bruno, po citanju, nikad nije reko da on lijeci vec Bog, njegova poruka je ljubav,volja za ozdravljenjem, pozitivne misli i vjera (ispravite me ako grijesim)...
Tu nema nista lose...

Zar ne?
[Vrh] Go down
Sedežničar
PraGlodavac
Sedežničar


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 566
Age : 39
Location : Balograd, glavni grad Mitonije.
Registration date : 08.10.2009

Bruno Groening - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bruno Groening   Bruno Groening - Page 2 Icon_minitimepon stu 21, 2011 12:40 am

U vezi crkve i Groeninga (ja nešto znam jer sam u toj zajednici i vjernik sam (istovremeno)), jedna članica (u biti voditeljica zajednice) je pričala kako je ona isprva išla u crkvu i bila jaka vjernica koja se jaaako držala Crkve i Isusa. No onda su joj dolazili životni problemi (fakultet) s kojima se nije mogla nositi i kaže da joj Crkva baš i nije bila od ne znam kakve konkretne pomoći u njezinim problemima (detalje ne bih znao reći, to je nekako otprilike meni barem tako u grubo zvučalo) i kad je čula za Groeninga, isprva se ponijela vrlo odbojno jer nije htjela unositi ništa što nema veze s Bogom i Isusom. Ali onda kad je počela pohađati satove zajednice... nekako u njen život je ušlo mnogo vedrine, radosti i sve je nekako postajalo sve bolje i bolje. A danas je radosna u učenju Brune Groeninga i ISTOVREMENO je dapače još mnogo mnogo čvršća vjernica i u Boga i u Isusa i s većom radosti ide u Crkvu. Jako voli i Brunu i Boga i Isusa. (Sad oko modificiranja molitva to ništa nisam ni u jednom trenutku čuo a već sam u zajednici Brune Groeninga pola godine.)

Što se samog Isusa tiče, on je ispočetka bio velik dio učenja Brune Groeninga, ali kad se to učenje počelo širiti i u njega ulaziti i ljudi iz muslimanskog svijeta, pa i iz Kine i Indije, Isus je izbačen iz svih i najmanjih dijelova ovog učenja. Ne zato što je ovo učenje protiv Isusa; jer ono ne samo da nije protiv Isusa nego dapače podupire sve o Isusu i najviše cijeni Isusa (naravno odmah iza Brune); nego je Isus izbačen iz učenja B.G-a jer je osnovna ideja ovog učenja da bude jedinstveno, da prihvaća i one koji nisu kršćani, da može objediniti sve ljude iz cijelog svijeta. Jer ako muslimanu, budistu ili hinduistu počnete o Isusu oni bi to itekako mogli protumačiti kao (indirektno) nametanje kršćanstva i još ako se tu Crkva (s (onim) kršćanima (koji su jaki dogmaticima)) umiješa da 'šta ovi prijatelji BG-a imaju na takav način koristiti Isusa u svoje svrhe i to još na taj način dovoditi i nas (indirektno) u sukob s drugim religijama' onda je jasno zašto je Isus izbačen iz svih dijelova ovog učenja. Iako opet naglašavam, izvorno je Isus bio gotovo češće spominjan u učenju nego sam Bruno Groening i ti ljudi jaako poštuju i cijene Isusa, no moraju zadržati ovo učenje jedinstveno, inače s Isusom ono ne bi bilo jedinstveno.

poz. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bruno Groening - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bruno Groening   Bruno Groening - Page 2 Icon_minitimepon stu 21, 2011 11:30 am

@Buby...meni je Crkva totalna steta i svako sudjelovanje u toj zajednici potice istu. Na popisu stanovnistva trazilo se vjersko izjasnjenje sto nije bas normalno. Tj. normalno je ako ti treba da bi na osnov tih podataka kasnije uzimao sebi novce od poreznih obveznika al to nikako nije normalno. Sto nas nisu pitali i koliko se puta tjedno sexamo? Kad smo zadnji put bili ginekologu i slicne intimne stvari? Nije li vjeroispovijest intimna stvar?

Kuzim ovu zenu o kojoj pise Sedeznicar...naravno da Crkva nije bila od pomoci jer je njihova "pomoc" samo utjerivanje straha :P

[Vrh] Go down
Sponsored content





Bruno Groening - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Bruno Groening   Bruno Groening - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bruno Groening
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Bruno Weber
» Bruno protiv Eminema

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: