Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najprije novinari, zatim policija

Go down 
+3
meli
Alpha
Svjetloisjena
7 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimepet kol 22, 2008 1:03 pm

Čitam i ne mogu vjerovati:

Citat :
U beogradskoj Ulici kralja Aleksandra u širem središtu grada u četvrtak poslijepodne u crnoj plastičnoj vrećici pronađena je odsječena ljudska glava, javljaju beogradski elektronski mediji.

Odsječenu glavu nepoznatog muškarca mogli su vidjeti svi koji su se u četvrtak oko 15 sati našli ispred jedne trgovine u toj ulici, a televizija B92 neslužbeno doznaje da je vrećica u kojoj je bila glava stajala pokraj tramvajskih tračnica nekoliko dana.

Prema nepotvrđenim informacijama, glavu je primijetio slučajni prolaznik koji je to umjesto policiji najprije prijavio novinarima, a tek po dolasku novinara cijeli slučaj je prijavljen i policiji.

Naravno, radi se o strašnom i odvratnom zločinu koji ne treba ni komentirati. No zabrinjavajuća mi je ona boldana rečenica zbog koje sam postavila temu.

Da osjetite smrad iz vrećice na tramvajskoj stanici i zavirite u nju, pa nađete ljudsku glavu u stanju raspadanja - bi li vam prva reakcija bila zvati policiju ili novinare? scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimepet kol 22, 2008 1:48 pm

Policiju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimepet kol 22, 2008 2:28 pm

Izgleda se sustav prioriteta u ljudskim glavama promijenio!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimepet kol 22, 2008 2:45 pm

Kako kod koga.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimepet kol 22, 2008 6:14 pm

To ti je kazino-kapitalizam efekt, bolje javit novinarima pa da daju koju paru, nego policiji, pa da ona javi novinarima, a tebi niš.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimesub kol 23, 2008 12:16 am

Čini se da ipak nije bilo tako jednostavno:

Citat :
Odrubljenu glavu mlađe muške osobe našli su u četvrtak poslijepodne novinari beogradskih redakcija, koje je anonimna osoba prije toga pozvala telefonom i poručila da "ukoliko žele slikati nešto jezivo, idu u Bulevar Revolucije 318, jer se tamo u crnoj plastičnoj vreći, pokraj kontejnera, nalazi odrubljena ljudska glava", kao i da pozovu policiju.

Policija je, javlja Radio B92 u petak, tijekom dana saznala s kojeg telefona je anonimna osoba zvala beogradske redakcije, ali se još ne zna zbog čega nije najprije zvala policiju, kao niti to je li anonimni dojavljivač na bilo koji način umiješan u to stravično ubojstvo.

Više o tome OVDJE
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:08 am

muža kava
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimesub kol 23, 2008 9:53 am

floridana je napisao/la:
muža kava

scratch
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:03 pm

Ona bi prvo zvala muza...

Hmmm...Flo...pa nije valjda da tebi, mislim tebi, treba jedan muskarac da ti kaze sto da napravis...mislim Flo...zbilja...cccc face ... lol ... miga ... hug

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:07 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
floridana je napisao/la:
muža kava

scratch
pa da kava
da kupi kruv i mliko dok se ja cjenkam s novinarima kava

:P
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:47 pm

Alpha je napisao/la:

Hmmm...Flo...pa nije valjda da tebi, mislim tebi, treba jedan muskarac da ti kaze sto da napravis...mislim Flo...zbilja...cccc face ... lol ... miga ... hug

Točno tako, sama ne može odlučiti, pa joj za to treba muškarac umor
Ajde da bar onda napiše normalnu rečenicu, ali ne, ona sa strahopoštovanjem napiše samo muža rofl2



Zvao bih policiju jer mi nije cilj doći na naslovnicu.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimesub kol 23, 2008 1:53 pm

Alpha je napisao/la:
Ona bi prvo zvala muza...

Hmmm...Flo...pa nije valjda da tebi, mislim tebi, treba jedan muskarac da ti kaze sto da napravis...mislim Flo...zbilja...cccc face ... lol ... miga ... hug
Treba njoj muskarcina da je malo mlati

face zubo lol
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitimesub kol 23, 2008 2:07 pm

Uopće nisam skužila da je ono akuzativ od muž i odgovor na pitanje... lolcina E jesam danas lood
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najprije novinari, zatim policija Empty
PostajNaslov: Re: Najprije novinari, zatim policija   Najprije novinari, zatim policija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najprije novinari, zatim policija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Police Fails Compilation || Smesna Policija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: