Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Svjetlosna munja

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
cmcool
Stanica



Male
Gemini Rooster
Broj postova : 19
Age : 30
Registration date : 26.08.2008

Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitimened kol 31, 2008 2:25 pm

Ovak: jednog sam dana sedio u dnevnoj sobi i gledao televiziju i odjedanput sam vidio s pokraj mene na vratima da se zbljesnula munja, al onak bijela i svjetla, ja sam se prvo usral i išel gledati kaj bi to moglo biti, al nisam niš našel
znate možda vi kaj bi to bilo?
takvu sam sličnu munju videl kad sam svom starome pručaval auru dok je meditiral samo kaj je ta kod njega bila slabija
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Re: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitimened kol 31, 2008 3:04 pm

Pa kad nešto bljesne obično samo bljesne i nestane, osobito ako nisi ništa čuo. Ako toga dana nije sijevalo i ako nemaš susjede koji otvaranjem i zatvaranjem prozora ili obješenim CD-ovima za tjeranje ptica mogu poslati sunčevu svjetlost u tvom pravcu, onda si možda stvarno vidio nešto što s einače normalno ne vidi. Mene pak zanima što si radio i što si vidio kad si starome proučavao auru i o kakvom je bljesku kod te tvoje aktivnosti bila riječ? Ovakav šturi opis jedne i druge situacije ne omogućava ozbiljniji komentar :)
[Vrh] Go down
cmcool
Stanica



Male
Gemini Rooster
Broj postova : 19
Age : 30
Registration date : 26.08.2008

Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Re: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitimened kol 31, 2008 3:38 pm

pa.. xd ovo sve kaj si gore navela; sve sam provjeril, sunce je bilo na zapadu a soba je na istoku tak da nije moglo biti od prozora, nit niš
a ovo kod mog staroga je bilo ovak: on je meditiral i ja sam se sel na solicu nasuprot njega i gledal sam ga, i tak je prešlo nekih 10-15 min i pogledal sam prema gore i videl sam kak je neka tanka munja iz stropa lupila ravno u njegovu glavu, dost sam se čudil i nisam opče kužil kaj je to bilo
a koji dan prije kad sam mu gledal auru sam videl nekog malog bijelg entiteta kraj njega, na njega naslonjenog
nije imal lice, nit spol nek sam obrise, i nije imal kapicu jer sam čul da je kapica loši znak il tak nekaj pa sam to odmah provjeril,
e sad možeš reči kaj misliš da je ta munja i taj entitet nasloljen na mog staroga?
[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Age : 36
Registration date : 26.08.2008

Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Re: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitimened kol 31, 2008 3:53 pm

poludio si :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Re: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitimened kol 31, 2008 5:32 pm

Mozda je neka energija...tesko da je munja u pravom smislu rijeci...kao elektricno praznjenje, mislim...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Re: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitimened kol 31, 2008 6:45 pm

Eh, a auru vidiš u boji ili jednopbojnu kao mliječnu svjetlost?
[Vrh] Go down
cmcool
Stanica



Male
Gemini Rooster
Broj postova : 19
Age : 30
Registration date : 26.08.2008

Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Re: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitimened kol 31, 2008 11:55 pm

auru vidim u boji
nekih 10 cm od kože, nekad više nekad manje
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Re: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitimened kol 31, 2008 11:57 pm

Onda se ne bi trebao čuditi ako ponekad vidiš i bljeskove :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Svjetlosna munja Empty
PostajNaslov: Re: Svjetlosna munja   Svjetlosna munja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Svjetlosna munja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: