Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi svjetski rat...

Go down 
+22
MoW
Bella.Lilly
Novus ordo seclorum
Kahali
waldox
Blizzard
Legionar
Techpriest
Sentinel
Michael Wittmann
Karl Marx
zvezda
Galileo Galilei
urbanaaa
zmija
Rain
vladimir
Cvrcak
babi
Svjetloisjena
Aleksandar Veliki
sanja
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimened lip 28, 2009 9:08 pm

Stayter je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Techpriest je napisao/la:
ah, a zasto ne bi valjda je to napravljeno da bi se popunilo :) pa ko hoce neka me konaktira meni je sve jedno

Naravno da je, to tome služi i tko želi i ima, ispunjava :)
da pitamo to njegovu devojku zubi ?

Zašto djevojku? Pa mi smo ozbiljan forum lol
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimened lip 28, 2009 9:10 pm

pa zato to i mislim, trebalo bi sto vise ljudi da se ukljuci jer bi onda dobili sto bolji odgovor zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimesri srp 01, 2009 12:06 pm

Moram li ja ovo zaista čitat? :(
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 12:49 pm

vidiga vidiga vidiga :P

Ne bi ja, ne bi ja, ne bi jaaaaaaaa.... lol!

Ma ne brini, ne trebaš ako ne želiš.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 5:25 pm

Legi je moderator na pdf-u, morao bi sve pročitati 8)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 5:40 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Legi je moderator na pdf-u, morao bi sve pročitati 8)
nisam znao da moderatori moraju da citaju zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 7:35 pm

Je... lijepo si me usosio zubi
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 7:39 pm

Legionar je napisao/la:
Je... lijepo si me usosio zubi
trebam da pisem jos jedan duplo veci clanak tako da bolje cuti da ga sad ne napisem zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 7:41 pm

Mislim da je kod ovakvih topica očito da se ne radi o nekom kršenju pravila, na to sam mislio. Ne čitam ni ja sve topice koje mi se neda, a za koje je očito da su u redu.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimečet srp 02, 2009 7:44 pm

Gripphon je napisao/la:
Mislim da je kod ovakvih topica očito da se ne radi o nekom kršenju pravila, na to sam mislio. Ne čitam ni ja sve topice koje mi se neda, a za koje je očito da su u redu.
achtung...! zubi lol!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimesub lip 28, 2014 1:07 am

tko zna sta bi bilo da nije princip pucao u cara ferninanda ,možda bi bili pod austrijom,možda ne bi bilo 2 svj rata,no i dan danas ga srbi slave kao junaka,, sleep u tom ratu je poginulo puno ljudi,otrova bojnih je korišteno puno... i onda kao i svaki rat potiše se sporazum i kao ništa se nije desilo,ali austrougarska i nije bas bila diktatura,austrija je otvorila škole i bolnice u dalmaciji i puteve je gradila u istri i dalmaciji
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimesub kol 02, 2014 7:41 am

waldox je napisao/la:
tko zna sta bi bilo da nije princip pucao u cara ferninanda ,možda bi bili pod austrijom,možda ne bi bilo 2 svj rata,no i dan danas ga srbi slave kao junaka,, sleep u tom ratu je poginulo puno ljudi,otrova bojnih je korišteno puno... i onda kao i svaki rat potiše se sporazum i kao ništa se nije desilo,ali austrougarska i nije bas bila diktatura,austrija je otvorila škole i bolnice u dalmaciji i puteve je gradila u istri i dalmaciji

lol...
Pa i ja bih gradio bolnice i ceste kada bi znao da je to dovoljno da neka regija skine gaće i da mi sve bez ispaljenog metka, bez izvučene sablje..
tako to radiše najbolji osvajači oduvijek dakle prvo napravi problem, podijeli oružje obje strane, nahuškaj ih propagandom, ispričaj im bajke, obećaj posjede i zaštitu, pričekaj reakciju (po mogućnosti krvavu), ponudi soluciju na problem kojeg si sam napravio, preuzmi pobjedu i regiju, pomiri usijane glave i vladaj....
...ili ti sve to jednostavnije i skraćeno "Divide and conquer" jelte;

Gavrilo je ovog pljasnuo 1914-te to znači da ga nije pljasnuo možda nebi odmah tako brzo uzrokovao PRVI svjetski rat a ne drugi ? jesi to mislio ili imaš neku ideju kako bi spriječio i drugi isto ?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimesub kol 02, 2014 11:27 am

pa austrija je imala dobru politiku a to što se bosancima i srbima nije sviđalo to je njihov problem zato danas su sirotinja .ne razumijem što je pisac htio reci ali tako ti je to :) 
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimesub kol 02, 2014 11:43 am

Znači bolje je prihvatiti stranog okupatora?
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimened kol 03, 2014 1:15 am

Škole i bolnice zna napraviti svako ko ima znanje kako to napraviti i naravno ko ima pare. Pravili su i socijalisti i naši roditelji, djedovi i bake, pa gdje je njima hvala? Austrougarska nije bila diktatura.. nego šta je bila? Franz Ferdinand je pričao da mađarski jezik zvuči kao lavež. Kako plemenitaški, aristokratski od njega. Imperijalizmu je u cilju eksploatacija resursa dotične zemlje koju osvoji a narod stavlja u podređen, robovski položaj, simple as that. Šta rob može od svog života? Ništa. Nije problem u tome što ga Srbi slave kao junaka nego što Bosanci i Hrvati ne žele da ga slave kao junaka mada je upravo on s drugovima iz Mlade Bosne pokrenuo val promjene na bolje za sve jugoslovenske narode.
A na godišnjicu atentata svira Bečka filharmonija u sarajevskoj Vijećnici, dolazi zvanično neki Habsburg da stavi do znanja da okupacija nije prestala ni dan - danas, puštaju se neki baloni "mira", sve glupost veća od veće. No dobro, s druge strane Miljacke su bili i oni koji su svesrdno podržavali Gavrila :) Nisu svi koji ga podržavaju Srbi ni četnici nego normalni ljudi koji nemaju izopačenu prestavu o sebi kao najvećim govnima koja hodaju zemljom kojima treba Franz Ferdinand da ih nauči pameti i identitetu i onome šta mogu a šta ne mogu.


Waldox? Austrijska politika je imperijalistička, ako kažeš da je njihova politika dobra onda se nemaš šta bunit za bilo čiji drugi imperijalizam.
Druga stvar nisu ni Bosanci ni Srbi krivi što su siromašni i razlog nije tjeranje okupatora nego postojanje istih. Bili su siromašni dok nisu otjerali i cara i kralja i uzeli stvar u svoje ruke. Pod "stvar" mislim sirovine za proizvodnju, sredstva za proizvodnju i knjige u šake. Danas nemaju vidljive okupatore, al ne vidim ni domaće marke na tržištu, Vučić dovodi Arape i Mercedes, a domaće firme redom pod stečaj,sve to da bi se stvorila politička atmosfera gdje se svaku poru društva do kraja sabotira i predaje u ruke krupnom kapitalu, dakle stranom, jer jebiga oni nemaju para. Šta to znači za ljude? Sve manje posla i sve više buntova, sve manje zdravih segmenata društva,potpuno rušenje morala ljudima, da bi oni rekli na kraju "e mi smo govna i nas treba okupirat" i dobrovoljno predali sebe i svoju budućnost i sljedećih nekoliko generacija nekom drugom ko im ne misli dobro.
Kome je to imperijalizam donio bilo šta dobro? Afrikanci su siromašni stoljećima zbog okupacija i eksploatacija, imperijalizma, to što se bivša Juga nalazi u Europi znači malo, bili smo samo kolonija.


[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimened kol 03, 2014 10:39 am

bela lilly ne govori protiv austrougarske to nije bila diktatura jer da je onda bi ubijali ljude tako da... a sto se tiče znas li ti koliko je austrija napravila z dalmaciju puno ja bi volio da austrija sutra osvoji balkan a razlog tome sto austrija dobro zivi najbolje u europi i ima dobre zakone ak ne voliš austrougarsku onda idi na grob gavrilu principu zivio franjo josip dobri vladar ali sada nisi kolonija eunije?hahaha  cry 
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimepon kol 04, 2014 5:53 pm

waldox je napisao/la:
bela lilly ne govori protiv austrougarske to nije bila diktatura jer da je onda bi ubijali ljude tako da... a sto se tiče znas li ti koliko je austrija napravila z dalmaciju puno ja bi volio da austrija sutra osvoji balkan a razlog tome sto austrija dobro zivi najbolje u europi  i ima dobre zakone ak ne voliš austrougarsku onda idi na grob gavrilu principu  zivio franjo josip dobri vladar  ali sada nisi kolonija eunije?hahaha  cry 

ti ne razumiješ što sam ja htio reći a ti u tri rečenice napišeš toliko nesuvislih i nezrelih konstatacija da mi je sve nekako neugodno u tvoje ime..
   Znate onaj feeling kada čitate nešto ili gledate i neugodno vam je umjesto njega .. :)
   
  Pitao sam prvo kako si zaključio (na osnovu čega) da "možda" nebi bilo 2 svjetskog rata da Princip nije upucao Ferdinanda ? nejasna mi je direktna poveznica ubojstva Ferdinanda i 2 svj.rata koju si naveo u postu prije ovoga .
   
  U ovom pak postu si u malo rečenica izrekao veliki broj vrlo hrabrih i nejasnih mi izjava, kao naprimjer to da "Austrija živi najbolje u Europi" .. (hahahah) ili recimo kako bi ti volio da fini Austriajnci "osvoje" balkan jer da bi nam billo krasno.
    Što je najbolje Njemci, UK i dve druge "države" (čitaj Kompanije) koji svoje pipke imaju i u Autriji i u Švicarskoj već i sve više postaju većinski vlasnici svega onoga što su i tvoji i moji roditelji nekada podizali i gradili od samodoprinosa ili što je stvarno fizički pripadalo ovom (hrvatskom, srpskom, bosanskom..) narodu na čelu sa Državnom i politički izabranom vladom ..
i sada ti mora da si jako sretan što će te taj "divni" Austrijsko-englesko-njemački Lobi uposliti kao malog roba kojem će se život zasnivati na tome da spavaš, radiš i poslušno služiš ultiamtivnoj, trans-nacionalnom, neo-fašističkom protokolu korporatiziranih nam država (a koje će se vremenom vjerovatno pretvoriti u "sektore" ili neko slično nebulozno wannabe utopijsko sranje), a koja će biti strogo definirana i kontrolirana područja pod konstantnim "video-audio-preventive-survaillance-control-PROTOCOLS", a nazivati nas brojkama i prepoznavati kao jedinice tipa "0718-B" koja je ili "Funkcionalna" ili "Ne-funkcionalna" biti će jedini preduvjet i opisivačko orudje za nižu klasu-masu ljudi kojoj će većina (90-95%) pripadati.
Sva infrastruktura koju vidiš oko sebe NIJE izgradjena od strane nikakve Austrije već od strane Jugosalvije (većinom) i davno bi bila pod robovlasničkim izrabljivanjem Austrijanaca i Njemaca da niej bilo anti-fašizma.
Ja ne znam tko je tebe učio povijesti i kako ali ako ti ovo nije jasno ili ako si jedan od onih nebrojenih polu-pismenih "intelektualaca" kojima je "sve jasno" i koji odjednom nešto kao mrze komunizam u kojem smo živjeli 20 puta bolje nego danas, koji ne priznaju NOB i kenjaju po svemu što je predstavljao, koji pljuju po Anti-fašizmu salutiarajući Hitlerovsko_mussolinijevske pozdrave znaj da si u najplićoj i najširoj, najmanje obrazovanoj masi polu manipuliranih seljaka kojima se jednostavno i brzo može manipulirati kako tko hoće.
    U Austriji danas imamo preko 32% glasačkog tijela koje je defakto ultra desničarska reakcija na blagi lijevi centar u kojeg spadaju najlabaviji likovi tipa Brzinski, chomsky i svi ostali lažni lijevičari koji siju wanna be lijevu retoriku u beskonačnost a koja nije ništa drugo nego još jedna bljutava i ustaljena močvara koja se kao buni protiv opresije korporacija, ali nažalost samo kao i nažalost vrlo privremeno i samo intelektualno bez ikakvih fizičkih-materijalnih rezultata ili pomaka (odluka)...
   Ta Austrija danas školski je primjer mikro mentaliteta jednog kalsičnog budućeg brainwashed "sektora" koji će prije ili kasnije morati biti pod sustavom TIA (total inf. awareness) jer je to jedini (i službeni od nedavno) način kako suspregnuti bilo kakvu radikalnu ideju koja nije nastala kao nusprodukt njihovog financiranja, podmazivanja, kupovine ili namještanja sieseta marioneta na političku scenu koji upravo služe da se samo bnave tom neprestanom demagogijom koja dobro zvuči jednom dječarcu koji je upravo odgledao Zeitgeist ili dva na youtube-u, ali koji nikada i ništa ne mijenjaju i nikoga nigdje ne procesuiraju...
     Ali da bih ovo iskomunicirao sa bilo kim sa tvog nivoa razumijevanja svijeta trebalo bi mi jedno 2 tjedna strpljivog dijaloga i lekcija povijesti prije nego što bih ti počeo objašnjavati mehanizme kako nastaje artificijelna vlada i kojim se točno koracima (procesima) namješta jedna ili više figura koje će služiti samo u svrhe destabilizacije nekog sektora (a oni su samo prethodnica) i koliko su daleko upravo Austrija, njemačka i Švicarska otišle u konstruiranju takvih Nazi kompanija (firmi) koje i dan danas nazivaju "državama" iz nekog razloga i ljudi još uvijek naivno i žalosno misle da ako izaberu nekog tko djeluje humano ili iskreno da mogu nešto promijeniti.
    Pa se zato opusti ovo pišem za one koji se bave ovim i razumiju tko i kako uspjeva vršiti instalacije korporativne vladavine internacionalnih bankarskih kartela i plasirati tolike količine imaginarnog novca u svrhu zaduživanja čitavih nacija i naroda primoranih da vraćaju pravi novac (ili protuvrijednost u npr srebru ili radnoj snazi u budućnosti), a bez ikakve državne ili političke opozicije ili prepreke.

Inform yourself next time before you start spreading your "pearls of wisdom" with the rest of the world<, or at least wait till you grow up a bit and learn a bit more naturally trough your own life experience.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimepon kol 04, 2014 6:25 pm

wise guy shvati kako hoćes tko mmože nekom pametnjakoviću dokazati, svatko ima pravo na svoje mišljenje uzivaj roll 
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimepon kol 04, 2014 6:42 pm

waldox je napisao/la:
wise guy shvati kako hoćes tko mmože nekom pametnjakoviću dokazati, svatko ima pravo na svoje mišljenje  uzivaj roll 

pa koliko sam primjetio ti si imao mišljenje o svemu počevši od lokalne politike, preko tajnih organizacija, pa sve do Yoge i Ufologije.... svakom loncu poklopac ne valja biti jer će netko (kao ja recimo) doći i sve te tvoje poklopce, uzeti, analizirati i onda ih ili baciti u smeće ili upotrijebiti, a evo do sada nisam našao nijedan tvoj poklopac koji paše na neki lonac.
     Kad već pišeš na HRPI različitih tema, potrudi se malo ili možda odaberi neku o kojoj znaš malo više pa ju onda poklopi, ovako ispada da imaš poprilično tanke poklopce a puno vremena pa ih stavljaš gdje god da stigneš taman kada su i nepotrebni.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimepon kol 04, 2014 6:49 pm

trolleru puno kakiš nisam znao da pratiš postove ,ne ulazim u rasprave niti svade a najmanje zelim nekom mijenjati mišljenje učini sebi uslugi i zacepi boli me briga za tvoje mišljenje study ako nemas sta pametno za reci onda nemoj reci ništa moj zadnji odgovor
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimepon kol 04, 2014 7:36 pm

Pa nije Kahali troll. Ti waldox si troll po tipičnoj definiciji trollera:
"In Internet slang, a troll is a person who sows discord on the Internet by starting arguments or upsetting people, by posting inflammatory, extraneous, or off-topic messages in an online community (such as a newsgroup, forum, chat room, or blog) with the deliberate intent of provoking readers into an emotional response or of otherwise disrupting normal on-topic discussion."

On topic:
Da li bi pretvaranje država u sektore prethodilo trećem svjetskom ratu? Na jednoj prijašnjoj temi si mi rekao da ćeš mi reć kad bi on otprilike bio.
Pomoću viska sam dobio odgovor 2016. godina. Da li ti to nešto znači?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimeuto kol 05, 2014 4:42 pm

@waldox Molim da ubuduće argumentiraš svoja mišljenja. Zaista puno kratkih postova se od tebe može pročitati, ali nema puno pametnih postova.
@Kahali Probaj biti milostiv prema dječaku koji očito nema neko znanje, ali bi rado pisao nešto što je čuo od roditelja.

@Novus Što bi ti to značilo "pretvaranje država u sektore"? Čije sektore, kakve sektore?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimeuto kol 05, 2014 4:57 pm

mow ne filozofiraj nisam djecak ,a uopće ne ulazim u rasprave a druga je stvar sto ti zeliš nekome nametnuti svoje mišljenje ja pišem svoje postove ako ti se ne sviđaju jednostavno ne komentiraj jer vidim dati je dosadno onda zeliš rasprave i svade, i dalje tvrdim austrougarska je bila dobra drzava balkan treba civilizirat očistit modernizirat :( 
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimeuto kol 05, 2014 5:08 pm

waldox je napisao/la:
mow ne filozofiraj  nisam djecak ,a uopće ne ulazim u rasprave a druga je stvar sto ti zeliš nekome nametnuti svoje mišljenje  ja pišem svoje postove ako ti se ne sviđaju jednostavno ne komentiraj jer vidim dati je dosadno onda zeliš rasprave i svade,   i dalje tvrdim austrougarska je bila dobra drzava   balkan treba civilizirat očistit modernizirat :( 

Mow te samo lijepo opomenuo da se malo suzdrzavas sa tvojim odgovorima koji ne sadrzuju nikakvu informaciju.
Ovaj forum je za diskuzije, zato i postoji opcija "reply", ako samo zelis 1-word-recenice, odi na forum.hr.
Mow-u i ostalima sigurno nije dosadno, prestani se tako bahato ponasati i govoriti drugima da je to "tvoje misljene" koje je, nazalost, sranje jer nikakve argumente ne sadrzavaju. Sigurno ti je recenica od zecica iz Bambja jasna kad kaze "ako nemas nista pametno za reci, rade suti".
Sorry na off-topic, ali mi je krivo kojem smijeru ovaj forum ide kad vidim takve korisnike poput waldoxa ili Michaela.

Nemam nista konstruktivno reci na ovoj temi, zato odoh opet :) 
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitimeuto kol 05, 2014 5:10 pm

tinity ovo nije tema za tebe očito i ne znam zasto se javljas tebe niitko ne proziva novi sam ovdje i ne treba me opomenuti netko tko se ne slaze s mnom ne znam kako vi ovdje komentirate ok,ali ne može mi netko reci da je austrougarska bila diktatura kad nije  :x 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi svjetski rat... - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi svjetski rat...   Prvi svjetski rat... - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi svjetski rat...
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?
» Drugi svjetski rat
» Svjetski dan zastite okolisa
» Prvi hrvatski predsjednik

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Povijest-
Forum(o)Bir: