Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Puževima do Guinnessa

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Puževima do Guinnessa Empty
PostajNaslov: Puževima do Guinnessa   Puževima do Guinnessa Icon_minitimepon ruj 01, 2008 5:09 pm

Puževima do Guinnessa 0170007.17

Devetogodišnja djevojčica upisala se u Guinnissovu knjigu rekorda tako što je uspjela postići da joj 25 puževa odjednom plazi po licu.

Mislim da je to prilično lagan zadatak za one koji nisu jako gadljivi, nije ni meni nezamislivo jer sam puževe često dodirivala - treba se samo dobro oprati jer im je sluz stvarno sluzava zubo

No štos je, čini se, u tome da natjecatelj ima samo jednu minutu da stavi puževe na lice prije nego nagne glavu naprijed i drži je tako 10 sekundi. (nije mi jasno to s naginjanjem glave, no dobro, očito se radi o kvaki jer puževe treba uvjeriti da se prikelje, ako imaš minutu, za 25 puževa ostaju samo dobre dvije sekunde po pužu lood

Na ovoj slici ih ima manje, ali se puževi bolje vide. To je valjda bio trening. roll

Puževima do Guinnessa 0158007.17

IZVOR
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Puževima do Guinnessa Empty
PostajNaslov: Re: Puževima do Guinnessa   Puževima do Guinnessa Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 12:09 am

Bože mi oprosti, ali ovo je odvratno! Nema tih para za koje bih to mogla napraviti.
[Vrh] Go down
 
Puževima do Guinnessa
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: