Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pripadate li ovom svijetu?

Go down 
+34
Collector604
DarkMan
MACICA
Sang Real
didica14
Pux
Dragony
Athena
urbanaaa
schmizzl
Chakotay
zvezda
Mama
Daja
maya
gothic45
Neobicni forumas
gagi_
Blizzard
apollo.
Legionar
Gea
Berny_Sinara
Michael Wittmann
ThE_IMMORTAL
frostie
Jaykof
None
Alpha
gloria_g
Sigmund Freud
Svjetloisjena
floridana
Cuppycake.Disaster
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:52 pm

Čini se da si na neki način starija od njih :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 11:04 pm

u takvim situacijam brzo rasteš :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:38 am

moji se kefaju kao da su pukli :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimesri lip 17, 2009 10:41 am

Cuppycake.Disaster je napisao/la:
ej bok,zeljela bi znati dali ima jos koji ljudi koji se nekak osjecaju koda nisu s ovog svjeta(neznam mozda zvuci arogantno-no sad me briga xD)-mislim: koda hoces doma a vec jesi...ja ponekad kad pogledam u nebo po noci uvijek pozelim biti doma,neznam mozda je to sam bezveze,ali mozda ima isto nekoliko ljudi koji isto tako osjecaju...??pozz tiny_tini77 misli

Ja sam definitivno domaći od ovuda, premda bi volio da nisam :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimesri lip 17, 2009 11:44 am

@Gea...znaci da su im okidac neke stresnije situacije iako netko upis u skolu i sl. ne bi dozivio kao neki veci stres...znam ljude kojima takve stvari stvaraju tjeskobu i pravi stres...recimo Bozic, rodjendani (vlastiti ili bliznjih gdje se moraju aktivirati) i takve stvari...ono, svatko moze biti malo napet pred npr. Bozic kada ima puste prireme oko svega i svacega ali ovdje pricam o pravom stresu kada osoba postaje prilicno agresivna. Najgore je sto niti uvidja niti bi priznala da je to tako...taj obrazac se lako uoci (tijekom godina, ofc) od strane 'neutralnog' promatraca ali djaba kad to ne uvidja tko treba...
Dovodjenje tebe u situaciju sudije je totalna katastrofa...razumjem zasto 'navijas' da se razvedu conf1
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimesri lip 17, 2009 9:56 pm

ma prije sam imala grižnju savjesti zbog toga, ali i ja imam svoje granice i oni su je porušili prije godinu dana...
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 10:45 am

Meni se čini da ne pripadam u ovo društvo ili vrijeme, tako sam mislio od malih nogu, jbga jednostavno sam promašio cilj tuzni
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:29 am

@Gea...gadno ali nuzno...sad si sigurno jaca nakon svega...drzi se hug


@Gothic...drustvo nisi jer se ovdje skoro svi tako osjecaju zubi miga
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 12:28 pm

Alpha je napisao/la:

@Gothic...drustvo nisi jer se ovdje skoro svi tako osjecaju zubi miga

Mislio sam na društvo općenito tuzni
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 12:54 pm

I opet, mnogo ljudi se tako osjeća.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 1:01 pm

ja sam mozda trebala se roditi negdje u 3000-itoj xD XD XD
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 1:25 pm

gothic45 je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

@Gothic...drustvo nisi jer se ovdje skoro svi tako osjecaju zubi miga
Mislio sam na društvo općenito tuzni
Znam...zato sam stavila zubi smajlic miga ...al kao sto Gripphon kaze mnogo nas se tako osjeca ljubi
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 7:39 pm

na karaju svi pripadamo ovom svijetu upravo zato što ne osjećamo ta tamo pripadamo hail
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 7:53 pm

Hehe...dobra ides

Svejedno...osjecam se kao komadic puzzle slagalice koje netko silom gura u prostor u koji se ne uklapa savrseno...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:35 pm

tako i ja alpha :)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:40 pm

Alpha je napisao/la:

Svejedno...osjecam se kao komadic puzzle slagalice koje netko silom gura u prostor u koji se ne uklapa savrseno...

To je česti primjer sa običnim poslovima u životu, a kada sve takve primjere skupimo, dobimo isto takav život.
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam



Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Age : 66
Registration date : 08.06.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimened srp 05, 2009 12:30 pm

pisala sam vec da mi je govoreno da sam drukcija dok sam bila mala trazila sam uvijek starije . sa njima sam mogla pricati . roditejli su mi govorili da sam buntovnik i zabranili mi da toliko pricam sa drugim o mnogim stvarima . vise se nemogu sjetiti o cemu se sve to radilo . morala sam sve kontrolirat tako da sam sa svojim 16 godina pocela uzimati tablete zu smiremje .

nije mi bilo jasno zbog cega sam kaznjavana u zivotu gdije nisam nikome nista nazao ucinila .

prije godinu dana sam razgovarala prekp moje prijateljice i sadasnje uciteljice sa svojim duhovnim prijateljem .

sami smo izabrali kako cemo zivjeti , tko ce nam roditelji , sestre , brat , rodjaci itd. biti . nista se nedogadja slucajno.

znam da nisam sa ovog svijeta i da dolazim iz svemira kao i moja djeca . kava ce-4zubo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimened srp 05, 2009 6:20 pm

Tko uopće jest sa ovog svijeta?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepon srp 06, 2009 9:29 am

da, jer činjenica je da mi dolazimo ovdje, i odlazimo odavde
[Vrh] Go down
Daja
Stanica



Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 15
Age : 30
Registration date : 05.07.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepon srp 06, 2009 9:54 am

Alpha je napisao/la:

osjecam se kao komadic puzzle slagalice koje netko silom gura u prostor u koji se ne uklapa savrseno...

(:

tako nekako....cijeli svijet su kao "puzzle":D
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimečet stu 19, 2009 12:21 pm

Eto, i ja potpisujem. Mislim da smo svi zapravo jedna puzzla koja da bi se sastavila i da bi se mi osjećali potpuno moramo proći puno toga, puno naučiti, svašta probati. Ali većini ljudi koje ja znam se ovo ne događa. Ne proispituju ništa-di ih staviš tu jesu i ne razmišljaju tko su, odakle dolaze i tko ih je napravio. Na ovom forumu čitajući i razgovarajući se osjećam više doma nego razgovarajući sa ljudima koje duže poznajem :)

Gea, imala sam slično iskustvo sa mojima. Tata alkoholičar (bio i ostao), verbalno i fizički gnjavi mamu, ona sve guta i nakraju se žali nama djeci ili smo mi krive jer smo ga razljutile rekavši nekaj krivo :*
Bude bolje. Vjeruj mi! Bitno je da si ti sa sobom na čistu i da se ogradiš kolko je to moguće. [/img]
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimepet stu 20, 2009 12:52 am

Hvala Mama hug
Od tada (kad sam pisala u prijašne postove) sam malo odstupila od svih jedino su me ponovno zavezali za sebe premetajući mi riječi i prebacujući da ja njih ne volim i da odlaze (mama)...
ah bilo pa prošlo... dobila sam prekrasnu podršku prijatelja... čak mi je jedna ponudila da se preselim kod nje... što sumnjam da ću učiniti ali je ipak je to nekakav izlaz kad me ponovno postave kao krivca i stup obitelji u jedno :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimesub stu 21, 2009 2:37 am

Drugarski savet:
Ne dozvoli sebi da zbog sažaljenja prema bilo kome budeš uvučena u ponavljanje karmičkog obrasca jedne porodice.
Ako se zaista želiš razviti, ti to moraš prevazići i shvatiti da, iako to nekad nije lako, njihova priča nije i Tvoja priča. Ti Svoju Priču tek treba da napišeš, nezavisno od njihovih... Ako to uspeš, biće ti to veliki uspeh... :) *
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimesub stu 21, 2009 3:09 am

hvala na savjetu zvezda hug
jedino to nije tako lako pogotovo ne kad još uvijek ovisim o njima.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitimesub stu 21, 2009 4:02 am

Znam... :(
...ali je veoma važno... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pripadate li ovom svijetu?
[Vrh] 
Stranica 5 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» sta se u nama dogodi kad nam netko fali
» Glad u Svijetu
» Zasto pisem bez pocetka i kraja na ovom forumu
» Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: