Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pripadate li ovom svijetu?

Go down 
+34
Collector604
DarkMan
MACICA
Sang Real
didica14
Pux
Dragony
Athena
urbanaaa
schmizzl
Chakotay
zvezda
Mama
Daja
maya
gothic45
Neobicni forumas
gagi_
Blizzard
apollo.
Legionar
Gea
Berny_Sinara
Michael Wittmann
ThE_IMMORTAL
frostie
Jaykof
None
Alpha
gloria_g
Sigmund Freud
Svjetloisjena
floridana
Cuppycake.Disaster
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 5:14 pm

Da, tvrdnja je.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 5:15 pm

Mnogi su pokušavali dijelove šake usporediti s drugim organima ljudskog tijela, no ajde, barem nešto da je proporcionalno :P

Ja imam veliko srce :D
[Vrh] Go down
Sang Real
Riba
Sang Real


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 157
Age : 34
Registration date : 18.08.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimesri lis 27, 2010 4:05 am

MACICA je napisao/la:
hej,..nisi jedina...i ja se tako osječam kao da moram jos nesto obaviti otici negdje, kao da ovdje ne priapadam...ponekad mi se cini da nesto dolazi...nrki događaj...neznam...

da i to...vec se lagano osjecam glupo...
ko one scene iz filmova oni beskucnici sa kartonom na sebi i velikim fontom RHE END IS NEAR bag
[Vrh] Go down
DarkMan
Prašina
DarkMan


Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 10.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 11, 2010 3:03 am

nisam citao svih 12 stranica pa se ispricavam, netko je spominjao drugi planet,drugu dimenziju,nisam nacitana osoba ali ima nesto sto iz mene izlazi da na momente mudro zvucim stoga cu se usuditi reci ok osjecaj je tu da ne pripadam ovdje gdje jesam trenutno,ali pored toga je i osjecaj da moja svrha je veca! isto kao sto je netko rekao tamo prije nisam arogantan to je samo ono sto je u meni odkad sam svjestan,nazalost to je poslje puberteta bar kod mene priznajem :) .Da se vratim osjecaj da imam visu svrhu u necemu sto nemogu definirat i da je jako jako blizu neki kraj. Sad mozda zvucim glupo ali to je ono sto se vrti u meni podosta dugo.
dali je arogantno neznam,dali je bedasto neznam,samo znam da je u meni!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 11, 2010 12:00 pm

Nema veze sto nisi sve citao. Ionako se pita kako se ti osjecas :)
Ali da slucajno jesi sve procitao vidio bi da se vecina ljudi na ovoj temi osjeca slicno kao i ti :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 11, 2010 12:19 pm

Baš razmišljam da li ste vi možda upoznali osobu koja za sebe kaže da se osjeća kao da pripada ovom svijetu, koja kaže da joj je ovdje super misli Ja se ne mogu dojestiti da li znam takvu osobu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 11, 2010 3:11 pm

Ima i na ovoj temi onih koji su se tako ocitovali. A mislim da se vecina ljudi osjeca da pripada tu gdje jesu samo sto se ti druzis sa sebi slicnima (kao i svi mi) pa ne poznajes takve (da tako kazem).
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 11, 2010 6:12 pm

Chakotay, većina ljudi koje znam misli
[Vrh] Go down
DarkMan
Prašina
DarkMan


Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 5
Age : 43
Registration date : 10.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 11, 2010 6:45 pm

Legionar je napisao/la:
Chakotay, većina ljudi koje znam misli


ne kaze se bez veze da se okruzujemo ljudima kaki i sami jesmo!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 11, 2010 10:45 pm

Zapravo sam to uzeo kao suprotnost sebi jer se najveći dio života osjećam kao da uopće ne pripadam igdje. Baš zato što sam bio okružen ljudima kakvi nisu slični meni sam dobio takav snažan osjećaj. I dan danas se osjećam kao da svojim osobinama i pogledima na život ne ulazim u okvire podrazumijevanog ponašanja, no osjećaj da pripadam ovdje se nekako pojavio. Iako i sada nekada poželim pobjeći, moram reći da polako počinjem osjećati da pripadam ovdje, iako to ne znači da sam osobinama sličan većini ljudi :)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimesub stu 13, 2010 12:25 am

Nisam siguran da li se radi o saznajnom neskladu

Zelimo (ukljucujuci i mene) da smo centar svijeta a ustvari u odnosu na planetu i na cijelu ljudsku populaciju mi smo kao invidue niko i nista.

Kada saznamo da smo kao invidue u odnosu na svijet niko i nista (a zelimo biti neko i nesto) onda se javlja "odbrambeni mehanizam psihe" (kao i kod svake stresne situacije) koji nam govori da mi ne pripadamo ovdje nego negdje drugo (gdje cemo biti shvaceni,gdje cemo biti u centru paznje)


Volio bih vidjeti da li bi mi (ukljucujuci i sebe) govorili isto ovako da smo u centru paznje,da su nam se samo lijepe stvari desavale,da su nam roditelji bili najdivniji,najpazljiviji,najpametniji na svijetu.

Mislim da bi tada imali veoma optimisticno razmisljanje za razliku od ovog nekako pesimizma...

Toliko smo nebitni da nasa pojedinacna smrt nece imati nikakav uticaj na planetu zemlju ili na ljudsku populaciju).I poslije nase smrti svijet i dalje ide svojim putem.Kada to znamo tako se trebamo i ponasati,(nismo more,nego smo kap vode u moru)


Sad bih zamolio da (ko god se javi na temu)mi odgovori na pitanje:Da su ti obje noge amputirane,kako bi gledao/la na takvu situaciju.

Da si hedikepiran ili da si superheroj koji moze noge (to jeste proteze) po zelji birati (visina,vecina,materijal,jacina,boja..itd....)


http://www.ted.com/talks/aimee_mullins_on_running.html



popc
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimesub stu 13, 2010 3:10 pm

Nije mi jasno pitanje misli
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimesub stu 13, 2010 3:20 pm

Da su ti u Bolnici obje noge amputirane kako bi gledao tada na sebe (jer si hendikepiran) i na situaciju oko sebe (ne mozes hodati,trcati,raditi vecinu stvari kao drugi ljudi)


Trebas pogledati video da bi shvatio drugi dio pitanja oko "superheroja"





popc
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimesri stu 17, 2010 10:11 pm

Mislim da to ne bi bitno promenilo moju sliku o meni, već samo način moga kretanja... ;) *
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 18, 2010 1:39 am

Collector, zaboravio sam ti odgovoriti na ovo. Kao i zvezda, shvatio bih da se moram priviknuti na novi način kretanja, a uz to bih vidio i tko su moji pravi prijatelji. Sigurno bih često bio depresivan što nemam prilike biti fizički aktivan što mi je trenutno jako važno i što ne mogu najnormalnije ulaziti u krug ljudi, u drugu ruku bio bih zadovoljniji jer bih imao više vremena za nekakve stvari za koje sada nemam.

Video traje 20 min. To sutra pogledam.

A što se tiče oko tvoje teorije saznajnog nesklada, možda ima neki mali udio u tom osjećaju, ali prije mislim da se većina ljudi na ovoj temi osjeća da ne pripada jer njihova mišljenja nisu ona uobičajena, a njihova uvjerenja nisu opće društveno prihvaćena. Odatkle taj osjećaj nepripadnosti.
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 18, 2010 4:11 pm

Alpha je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
čudno....
mislila sam da svi to osjećamo...

I ja...dapace...cak se osjecam da ne znam sto radim u ovom tijelu u kojem jesam...
Kao da nije moje...kao da sam ga posudila i trenutno boravim u njemu...ako se razumijemo...
tako se inace osijecaju wandareri (starije duse) koje borave u ovom plainu(denzitetu) nista cudno jer u biti ti i jesi samo posudila tijelo za razvoj svoje duse. tako kaze michael newton heeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Blizzard je napisao/la:
Onda nitko ne pripada ovom svijetu po tome.
pa i ne pripada ako ces po law of one mi duse koristimo ljudska tijela sa ovoga planeta lol

Cuppycake.Disaster je napisao/la:
ma nije da se osjecam koda sam s druge planeta--uistinu mozda da,ali onda ne namjerno xD-nego sam hocu jednostavno doma i kad pogledam u duuuuuboku vodu(naprj. na moru) isto imam takav feeling :D :P
Žudnja za proslim životima i podsvijesna sijecanja na odredene stvari te tijeraju na takve osijecaje to je barem moje misljenje . heeeee

@Collector, evo da i ja odgovorim : ni jedno ni drugo vec kao normalan covijek kojemu je dana prilkia da iskusi nesto novo i nauci nesto iz toga!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 18, 2010 5:02 pm

Tulwar, ako želiš odgovoriti više ljudi od jednom onda ih quoteaj i napiši post, ali nemoj ga poslati nego ga editiraj u stari Sada ću to ja srediti, no da znaš ubuduće ;) Razumiješ što mislim? Ako treba pomoć, samo reci :)
To radimo radi bolje preglednosti :)

Što znaš o wandererima? Ajde malo napiši o tome ako hoćeš :)
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 18, 2010 6:24 pm

Legionar je napisao/la:
Tulwar, ako želiš odgovoriti više ljudi od jednom onda ih quoteaj i napiši post, ali nemoj ga poslati nego ga editiraj u stari Sada ću to ja srediti, no da znaš ubuduće ;) Razumiješ što mislim? Ako treba pomoć, samo reci :)
To radimo radi bolje preglednosti :)

Što znaš o wandererima? Ajde malo napiši o tome ako hoćeš :)



ok hvala na pomoci !
sorry ako sam napravio pomutnju heeeeeeeeee....

ok evo malo o wandarerima ili ti starijim dusama

Wanderers su misli dusa povezani sa drugim mijestom planetom, dimenzijom koje su dosle ovdije da obave odredene zadatke, nakon kojih ce se vratiti kuci. Wanderers cesto se osijcaju da nepripadaju drustvu. najcesce se nesjecaju sto trebaju obaviti...........

ponekada Wanderer vijeruju da su ovdije da bi pripremili covijecanstvo za promijene - mozda za posjetu ET ili prijelaz u ljubav i svijetlo, itd. sve probudene duse ...prolaze kroz ljijecilacki proces balansa i vise svijesti , pomicuci se u nasu svijest misli.

wandarers koji nemogu naci svoju misiju postanu depresivni i mogu razviti strah, paniku, tijeskobu, privuci razna negativna paranormalna iskustva.

ima par odlika koji svi wandareri dijele neke od njih su :
bolje radimo po noci
od malih nogu citamo i proucavamo
zanimaju nas paranormalne i ezoteriske stvari
ulazak u pubertet ranije
zracenje bioenergijom
osijecaj da ne pripadas ovdije na ovaj planet
ceznes za domom kada gledas u zvijezde
istancana intuicija
brzo shvatis ljude tko je kakav..
Shvacen krivo mnogo puta
osijecas povezanost sa nekim cim ga upoznas
osijecas povezanost sa nekim starim narodima i stvarima

osobnost

1)jesi li drag, njezan, miran, neagresivan -- ne samo nekad nego skoro uvijek?


2) dali se osijecas povrijeden tuzan i frustriran zbog ljudske okrutnosti


3) dali osijecas da novac uspijeh i ostale materialne stvari nisu toliko bitne?


4) dali se nekad osijecas ugodnije sa biljkama i zivotinjama nego sa ljudima?


5) jesi li osijecajan, obziran, darezljiv, i zabrinut za druge oko sebe?




to bi bilo ukratko o tome i ako se prepoznajete u vecini ovih stvari vijerovatno ste jedan od wandarera ..................



peace heeeee
t
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 18, 2010 7:20 pm

Tulwar zna li se sa koje planete,sa kojeg mjesta dolaze starije duse....


popc
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimečet stu 18, 2010 11:53 pm

"Kad bih se jutrima budio redovito sam se osjećao prevarenim. Osjećao sam kako sam JA pravi jedino u snu. I kako je san moja prava zemlja, moj pravi zavičaj. Jer san mi je djelovao stvarnije od starnosti."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimepet stu 19, 2010 1:17 am

@tulwar, a zašto bi ljudi s takvim osobinama morali biti baš wandereri? Mislim, nisu li oni jednostavno takvi; osjećajni, nježni, znatiželjni? Ima li kakvih odgovora zašto su ljudi takvih karakteristika baš wandereri? Susreo sam se s tim pojmom još davno i pronašao se u njemu, no nigdje nisam dobio objašnjenje je li to nekome samo palo na pamet ili se možda protumačilo iz tuđih sjećanja na prošle živote ili period između njih?
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimepet stu 19, 2010 8:41 am

Collector604 je napisao/la:
Tulwar zna li se sa koje planete,sa kojeg mjesta dolaze starije duse....


popc
ako se nevaram orionov pojas i zeta reticuli su glavni kao visi nivoi svijesti te kao wandareri dolaze od tamo ali i tamo dusa nije u dusnom obliku vec nastanjuje neki oblik zivota ! a duse kao duse potijecu od kreatora (ja bih cak rekao svemira)

Legionar je napisao/la:
@tulwar, a zašto bi ljudi s takvim osobinama morali biti baš wandereri? Mislim, nisu li oni jednostavno takvi; osjećajni, nježni, znatiželjni? Ima li kakvih odgovora zašto su ljudi takvih karakteristika baš wandereri? Susreo sam se s tim pojmom još davno i pronašao se u njemu, no nigdje nisam dobio objašnjenje je li to nekome samo palo na pamet ili se možda protumačilo iz tuđih sjećanja na prošle živote ili period između njih?
sve te stvari nabrojane u prijasnjem postu su odlike visih denziteta (Law of One) znaci vise razvijenijih osoba a takvih nije puno ! znaci od svih nabrojanih stvari ti moras potvrdan odgovor imati na 80 % njih ! terminologija wandarer ti dolazi od knjiga LAW OF ONE wandarer=indigo dijete otprilike ali to je samo moje misljenje ................... heeeeeeeeeeeee
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimepet stu 19, 2010 8:23 pm

U redu, ali odakle ti izvor tih informacija, time ne mislim na link ili knjigu, nego na što se npr. knjiga poziva da odakle crpi informacije? :)
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimepet stu 19, 2010 10:21 pm

Tulwar a sta znaci to heeeeeee confused
[Vrh] Go down
tulwar
Stanica
tulwar


Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 28
Age : 37
Registration date : 16.11.2010

Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitimesub stu 20, 2010 8:09 am

Legionar je napisao/la:
U redu, ali odakle ti izvor tih informacija, time ne mislim na link ili knjigu, nego na što se npr. knjiga poziva da odakle crpi informacije? :)
KANALIZIRANJEM VISEG BICA TIPA JEDAN JE covijek bio kanal za bice sa drugog kraja svemira.................
Collector604 je napisao/la:
Tulwar a sta znaci to heeeeeee confused
to ti znaci da sam jako sretan jer ja sam veselo i sretno bice lol
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Pripadate li ovom svijetu?   Pripadate li ovom svijetu? - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pripadate li ovom svijetu?
[Vrh] 
Stranica 8 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» sta se u nama dogodi kad nam netko fali
» Glad u Svijetu
» Zasto pisem bez pocetka i kraja na ovom forumu
» Smijemo li zaista reci bez straha sto mislimo na ovom frm?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: