Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaši strahovi

Go down 
+80
Jedi Mind Tricks
lera
2pac
I.M
Bozon
biga
*leptirica
Hladni
megawar888
wanderer
AngelOfBlue
SkywardSword
Sin_Nanna
SrW
Izzy007
tiho86
3 jorB
Akasha
tomovujevic
MoW
Einar
orca
Korplikan
Buby30
Unicorn :)*
kika13
srki2000
Floridain
Tonks
Collector604
Abarksas
Sang Real
jade
kjersti
randajad
Marko251988
Zona
Star
fazon
daughter_of_Sun
Pohotni Jarac
Mama
Athena
Dantalion
schmizzl
Dragony
Skulptura
Johnny-Red&Black
Narayana
dynamyte
kurto
Aurora Borealis
gothic45
josip21
silver
Dunja the tomboy
Michael Wittmann
Blizzard
klapa
zvezda
gloria_g
Berny_Sinara
Dragec
Gea
Konspirator
Shadowh86
Alpha
Goran
Cico
frostie
Legionar
betta13
Merkurica
Daenerys
ThE_IMMORTAL
arhont
Aleksandar Veliki
floridana
Svjetloisjena
Cuppycake.Disaster
84 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesub srp 04, 2009 10:39 pm

Ja imam fobiju od osa jer mi je kao malom djetetu sletila osa na ruku i ja sam je čačkao dok me nije ubola.

Narayana-pametan post ides-ono što se tiće masona, ali činjenica da čemo zbog nije umrijeti
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimened srp 05, 2009 12:05 am

Eh, da...na kraju se sve svodi na to da kad krene gungula, ne mislis se ko je izazvao nego kako spasiti goli zivot...
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 2:21 am

Strah je manifestacija nepoznavanja samog sebe.

I search for challenge & fear,
but cannot find it
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 11:54 am



Imaš 23 godine, te sad strah? zubo
Btw., post si napisao u 12:21 suspect

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 2:53 pm

Skulptura je napisao/la:


Imaš 23 godine, te sad strah? zubo
Btw., post si napisao u 12:21 suspect

Ma znam, gleda sam ga, ozbiljnija uloga jim carey-a
nije loš film
al previše je to hihi

Ma samo želim znat, zakaj se to tak pojavljuje koji fak to znači itd itd bla bla..



Da napomenem, nit sam gleda kolio je sati, ni sam baš namjerno u to vrime pisao o strhahu

btw, ča se mene tiče, strah je pozitivan, da saznammo nešto više o sebi i okolini

Ma jerbo strah,
ne razumin zakaj se ljudi boje neznam čega.. balona naprimjer:)

ča se mene tiče, ima sam jedan, i nadvalda sam ga, tako da sam skonta nešto o sebi,

Strah je samo manifestacija samog sebe.

Idem skočit padobranom , možd se tad budem bojao..
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 17, 2010 3:17 pm

Ja se pomalo bojim auta... znam da zvuči smiješno, ali meni i nije baš... prije ih se nisam bojala, ali kad me je jedan udario, otada uvijek čekam da gotovo svi auti prođu... Sjećam se gotovo svakog detalja što mi se dogodilo kad me udario...
Sad me je taj strah zapravo i malo prošao zato jer mi se to dogodilo prije 4 godine...
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 9:03 pm

bojim se mraka... zato što znam da tamo nečega ima! i nitko me, više, ne može razuvjeriti!
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 4:49 am

"schmizzl je stavila ruke dublje u džep da joj bude toplije, vjetar je nosio snijeg u njeno lice. Oko nje su bile samo visoke zgrade. Ceste su bile potpuno prazne. Nitko osim nje nije hodao ulicom. schmizzl je poželjela da ne mora tako kasno hodati kući sama. Tako je hodala dok nije došla do jedne male uličice kroz koju je morala proći na putu do kuće. Polako je ušla u uličicu. U ulici nije bilo nikakvih svjetala. Ulica joj je izgledala puno duža, nego što izgleda po danu.
schmizzl je bila jako uplašena, hodala je brzo ne gledajući nigdje na stranu. Jedina stvar koja joj je davala snagu da ide dalje je bilo to da će brzo stići kući.
''Što je to bilo?'', pomislila je schmizzl nakon što je čula nešto poput koraka.
Uhvatio ju je još veći strah kad je ponovno čula zvuk cipela iza nje.
Stala je. Počela se okretati da vidi tko je to. Nije nikog vidjela, oko nje je bio samo mrak.
''Ima li koga?'', počela je dozivati nekoga.
Nakon što je malo promislila, shvatila je da bi bilo bolje da nije ništa rekla. Ako ju netko slijedio, on bi mogao opaziti intenzivni strah u njenom glasu. Opazio bi njenu ranjivost.
''Ti si dobro, nitko te ne slijedi.'', schmizzl je to ponavljala u sebi.
Jedino što je sada željela je bilo da bude u svome sigurnom stanu.
Osjetila je da ju je netko uhvatio s leđa. Htjela je pobjeći, ali nije se mogla pomaknuti. Čula je jedan glas iza leđa. Osoba je tiho rekla: ''Dobra večer''
Okrenuvši se, našla se licem u lice s nepoznatim čovjekom. On je bio u ranim dvadesetim godinama, s crnom kosom i smeđim očima. Koža mu je bila blijeda, bez ikakve boje.
schmizzl je samo šutjela i gledala u njega. Njezino srce je lupalo glasno.
schmizzl se uspjela otrgnuti od njega i počela je trčati u smjeru u kojem je pretpostavljala da je njezina kuća. Jurila je niz ulicu i već se zadihala od trčanja. Već je pomislila da će joj noge otkazati od trčanja, kad se pojavio čovjek ispred nje.
schmizzl je naglo stala.
''Bezobrazno je otići bez pozdrava.'', rekao je čovjek.
On se smijao i njegove oči su pregledavale područje.
''Šta hoćeš?'', počela je vikati schmizzl.
''Mi…….samo hoćemo razgovarati'', rekao je čovjek.
''Mi…….?'', pitala je schmizzl.
Po prvi puta schmizzl je primijetila oko sebe još nekoliko ljudi koji su je okruživali u krug. Stajala je tamo bespomoćno.
Kako bi ona voljela biti doma, sigurna u svome domu….
Zatvorila je oči i spustila se na koljena. Tople suze klizile su niz njeno lice. Osjetila je da joj nešto probolo vrat. Taj probod bio bezbolan i kao da ju je samo uspavao.
schmizzl se probudila u hladnom znoju. schmizzl je shvatila da je doma u krevetu, živa i zdrava u svome sigurnome krevetu. Samo čudna noćna mora, prekinule njen san.
Ali sve je izgledalo tako…….stvarno. Da li je ona stvarno to sve sanjala?
schmizzl je ponovno legla i stavila glavu lagano na jastuk. Povukla je prekrivač preko ramena sretna što je kod kuće.
Ali nešto nije bilo u redu.
Njezin vrat je bio vlažan s gustom tvari. Nečim gušćim nego znoj. Prošla je rukom po vratu i pogledala u ruku. Boja s njezina lica je potpuno nestala.
''Krv'', viknula je schmizzl.
Krv je curila s njena vrata. Njezina bijela majica je skoro cijela postala crvena.
schmizzl je otvorila usta i ispustila veoma jaki vrisak….." Vaši strahovi - Page 6 Icon_eek Vaši strahovi - Page 6 641286
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 12:25 pm

Ti si puko :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 2:38 pm

Kad se pitam iskreno, čega se bojim, mislim da znam odgovor.
To nije strah od visine, otvorenog prostora, nekih životinja i sl.
Mislim da imam dijagnozu tropofobije. roll

Dakle, bojim se svih onih promjena (i dobrih i loših) koje su preda mnom.
To je prilično velik problem, koji se manifestira dosta negativno od manjka motivacije nadalje.
Čak se nisam niti pretjerano dosad nečim razočarala u životu, da bih imala valjani razlog za strah.
S druge strane, kad je uopće nečija fobija realno uvjetovana? scratch
Najradije bi bila uljuljkana u nekoj svojoj trenutnoj sigurnosti i zadržala taj trenutak, što je iluzorno.

Život je pun promjena, tako da su one neizbježne. Čak pasivnošću, promjene itekako dolaze i to možda negativnije od onih koje proizlaze kao posljedice aktivnih radnji. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 3:07 pm

Alpha je napisao/la:
Ti si puko :P
ma nisam Vaši strahovi - Page 6 Lol
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 3:10 pm

Me neeee...di bi ti :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 3:25 pm

ne mislim ja nikaj loše
ja sam Vaši strahovi - Page 6 Azzangel
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 45
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 3:55 pm

Ja se stvarno bojim visine. Nema posebnog razloga za to. I sad dok o tome pišem i razmišljam o visini, znoje mi se ruke. znojko Užas!
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 4:09 pm

Mene je strah samoga sebe...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 4:48 pm

Autofobija, znači. ;)
Takvi strahovi koje imamo sami sa sobom su najgori. roll

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 5:25 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Mene je strah samoga sebe...

ides

da, stvarno - i ja ponekad umrem od straha od sebe same zubi
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 52
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimesri oľu 24, 2010 5:43 pm

Autofobija je povezana sa oživljavajućim atavizmima koje nosimo u sebi, a to je tema kojom se naširoko bavio čuveni okultista Austin Ausman Sper. To je strah Dr. Džekila od Mr. Hajda, strah Dorijana Greja od njegove slike...
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 5:53 pm

ja se plasim 2 stvari:bubasvabe i vecne praznine(tisine,praznog prostora,bez osecaja,mirisa,sam sa svojim mislima)...sama pomisao na to "vecno" me tera da vristim...mrzim vecnost...(da,svi misle da sam pukla jer mnogi hoce da zive vecno...ja ne) :S ponekad sama sebe svojim fix idejama i mislima plasim...
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 8:12 pm

Ne želiš živjeti vječno? Kako to?
Ja bi htio :P
Ne zato što me strah smrti ili nešto tako nego me jednostavno
zanima što će biti. Ubio bi se da umrem a tjedan dana kasnije
saznaju sve što me za života zanimalo pale

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 8:32 pm

Ubio bi se da umre cerek

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 9:03 pm

Naravno!
Ti ne bi? :)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 9:14 pm

Bih... da, istina, to i ja često razmišljam. Što ako otkriju nešto što me sada kopka -.-'
Ili tehnologija... kako će se razvijati. Revolucije također... društveni sustav, hoće li se provesti neke ideje koje sada imam u glavi. Kako će se odvijati povijest? Politika? Što ćemo napraviti od sebe? To su sve razlozi zbog kojih bi htio ostati što duže! Iako ne znamo kako ćemo razmišljati kao stariji, hoćemo li i dalje imati taj žar ili ćemo vjerovati u mlade generacije, čak i shvatiti da će se sve i dalje odvijati bez našeg nadzora :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 9:14 pm

zar ne razumes ubio bi se da umres....lapsus...samo bi trebao da napises ubio bi se...umes je suvisna rec...umro bi ako se ubijes to se podrazumeva lol

pa da ne bih da zivim vecno...to me nekako plasi....sama ta rec,sama pomisao...eeek!!70-80 godina maximum <3
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitimeuto lip 01, 2010 9:15 pm

ja ne bih ostala da zivim duze..ne bih da gledam kako se ljudi pate duplo vise nego sad...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaši strahovi - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Vaši strahovi   Vaši strahovi - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaši strahovi
[Vrh] 
Stranica 6 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Najgori strahovi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: