Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Sela koja je progutao mrak

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pet stu 28, 2008 1:23 am

Apostol_Terorist je napisao/la:
Black Bird je napisao/la:
moguce da su vanzemaljci ali ako su oni nije mi jasno zašto su grobove išli praznit...tako da to po mom mišljenju odpada. meni se cini kao da su se tamo poklopile dvije dimenzije i oni su jednostavno prešli u tu drugu al opet onda bi i psi valjda s njima otišli jer su i oni živa bica. samo mi se ovi grobovi ne uklapaju u nijednu teoriju. došla neka sila i pokupila sve što se zove ljudsko i što je nekoc bilo ljudsko

a zasto su onda nestali i psi?

sta ce im puske u drugoj dimenziji di je sve lijepo ?
scratch

Dobro došao n forum, Apostol_Terorist :)

Zbog ovih pitanja se tema nalazi na misterijima :)
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica

Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Registration date : 22.06.2008

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pet stu 28, 2008 1:45 am

hvala hvala..
ma dugo sam ja tu citao sve ali eto prvo sto sam prokomentirao.. tek se upoznajem volio sam citat samo =)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pet stu 28, 2008 7:26 pm

hvala hvala..
ma dugo sam ja tu citao sve ali eto prvo sto sam prokomentirao.. tek se upoznajem volio sam citat samo =)

Nema problema, samo ti čitaj, ali ako želiš nešto reći - samo naprijed :)
[Vrh] Go down
mare
Riba

Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Registration date : 26.07.2008

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   sub stu 29, 2008 3:55 pm

Black Bird je napisao/la:
moguce da su vanzemaljci ali ako su oni nije mi jasno zašto su grobove išli praznit...tako da to po mom mišljenju odpada. meni se cini kao da su se tamo poklopile dvije dimenzije i oni su jednostavno prešli u tu drugu al opet onda bi i psi valjda s njima otišli jer su i oni živa bica. samo mi se ovi grobovi ne uklapaju u nijednu teoriju. došla neka sila i pokupila sve što se zove ljudsko i što je nekoc bilo ljudsko

a zasto su onda nestali i psi?

sta ce im puske u drugoj dimenziji di je sve lijepo ?
scratch
ja koliko znam nisu nestali psi,oni su bili kod iglua zavezani,na lancima i izgladnjeli....
a sta ce im puske....to se i ja pitam.... confused
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba

Male
Gemini Broj postova : 229
Registration date : 10.12.2008

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon pro 29, 2008 10:06 pm

urbanaaa je napisao/la:
Zvuči mi jako poznato... misli Rie, je li ta tema bila na forum.hr? S

Pa naravno da je poznato to je u svakoj epizodi scooby doo-a

lol
[Vrh] Go down
Neo
Majmun

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon pro 29, 2008 11:01 pm

moguće
[Vrh] Go down
mare
Riba

Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Registration date : 26.07.2008

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   ned sij 04, 2009 6:55 pm

PEPE-Top Secret je napisao/la:
urbanaaa je napisao/la:
Zvuči mi jako poznato... misli Rie, je li ta tema bila na forum.hr? S

Pa naravno da je poznato to je u svakoj epizodi scooby doo-a

lol
lol
al nemoj tak
lolcina
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur

Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Registration date : 05.05.2008

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 10:36 am

Ne znam dali ste pogledali film ...oluja svih oluja mislim da ima par djelova i bilo je neko veče na tv...ja sam gledala taj film prije par godina i mislim da i tamo neko mjesto nestaje ali nema veze sa vanzemaljcima nego nekom nadnaravnom silom, pa možda je tako nešto objašnjenje za ova misteriozna nestajanja
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 11:15 am

Ako je to film na koji mislim onda sam ga gledala davno u kinu...to je ono sa Cloonijem i kao po istinitom dogadjaju... Koliko se sjecam opisivao se rijetki meteoroloski dogadjaj radi kojeg je doslo do ogromne oluje, a nasi junaci su zanemarili upozorenja i isplovili...naravno upali su u oluju i svi se potopili... Ne sjecam se niceg nadnaravnog tamo. Osim sto mi je bilo glupo da je film navodno po istinitom dogadjaju i prakticki opisuje borbu s olujom, a na kraju se svi potope...kako su onda znali kako je tekla borba...mozda nije ni bilo borbe nego ih je odmah potopilo i adio...al eto...

Dinosaur

Female
Gemini Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 11:20 am

Nije. sorry možda sam ja pogriješila naslov filma...možda se zove oluja stoljeća(bit ćr da je tako)...nema nekih poznatih glumaca, i da zaboravila sam reči da je film prema istinitom događaju sniman
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 11:55 am

E, to ne znam... :)

Dinosaur

Female
Gemini Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 12:03 pm

Uglavnom radnja filma se dešava na nekom otoku, počinju neka ubojstva i uhvate krivca, no to nije običan čovjek...on im govori da je neka vrsta demona i da je došao po svog nasljednika...no nasljednik kojeg če on odvesti sa sobom mora biti djete...nitko mu ne povjeruje ali s obzirom kako i dalje se dešavaju čudne stvari oni mu povjeruju no nitko ne želi dati svoje djete,,...tada im on govori što se desilo s stanovnicima istog otoka odprije par stotina godina(svi su nestali) odnosno pobacali se pod hipnozom u more jer isto nisu htjeli dati djete) tada odlučuju dati mu sina od glavnog lika u filmu...i bla bla...ono film je odličan, napet do kraja...ali najjače je što je pisalo da je prema istinitom događaju
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 12:17 pm

Mislim da nisam gledala...

Po istinitom, ha? raspa ... :P

Dinosaur

Female
Gemini Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 12:18 pm

Aha, nisam ni sanjala da će na kraju filma tako nešto pisati...ne znam ja inače volim tako neke psihološke trilere pa se mene film dojmio...u svakom slučaju preporučam ti da ga pogledaš;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 12:23 pm

Ako opet naleti budem...u biti sjecam se da je bio neki film sa rijeci 'oluja' u naslovu naedavno na tv-u ali kako sam gledala masu tih filmova s olujama mislila sam da je to jedan od tih koje sam gledala...ocito nije. Ljudi bi vec mogli davati i neka druga imena filmovima...cim im pada kisa, snijeg ili tako nesto film se odmah zove nekakva oluja...ko bi vise to razlikovao :P

Dinosaur

Female
Gemini Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 12:26 pm

Baš tako ...bio je i neko veče ali mi je kasno počeo , negdje oko ponoći a i bila sam sama doma pa ono...nije baš da uživam gledati tako nešto sama...;)[/b][/url][/u][/i]
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur

Female
Gemini Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 12:27 pm

de mi reci molim te kad hoću stavljati one smajliće nemam pojma na što da odem...(sigurno si primjetila onih par zagrada na kraju)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 1:41 pm

Nena je napisao/la:
Nije. sorry možda sam ja pogriješila naslov filma...možda se zove oluja stoljeća(bit ćr da je tako)...nema nekih poznatih glumaca, i da zaboravila sam reči da je film prema istinitom događaju sniman

Oluja stoljeća, a nedavno je na tv-u bio film oluja stoljeća 1 i 2, ne znam jel je to spojeno ili je samo jedan film, uglavnom trajao je 4 i pol sata.

Meni je film predobar jer ima dobru lekciju života i može se mnogo toga naučiti iz filma, no jedino je loše što gledaš film 3 sata, a nemaš pojma o čemu se radi. Ja film preporučam svakome jer dovodi do točke da se dobro zamislimo o životu, ali isto tako ne preporučam film nestrpljivima jer će poludjet.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 1:45 pm

Nena je napisao/la:
Uglavnom radnja filma se dešava na nekom otoku, počinju neka ubojstva i uhvate krivca, no to nije običan čovjek...on im govori da je neka vrsta demona i da je došao po svog nasljednika...no nasljednik kojeg če on odvesti sa sobom mora biti djete...nitko mu ne povjeruje ali s obzirom kako i dalje se dešavaju čudne stvari oni mu povjeruju no nitko ne želi dati svoje djete,,...tada im on govori što se desilo s stanovnicima istog otoka odprije par stotina godina(svi su nestali) odnosno pobacali se pod hipnozom u more jer isto nisu htjeli dati djete) tada odlučuju dati mu sina od glavnog lika u filmu...i bla bla...ono film je odličan, napet do kraja...ali najjače je što je pisalo da je prema istinitom događaju

Radnja je manje bitna, a poanta puno više. Film i jest snimljen samo zbog poante, a odugovlačenje stvara napetost zbog koje jače prihvatimo poantu.

Poanta jest da se grijesi ne mogu sakriti, da će se otkriti prije ili kasnije. Isto tako bitna poanta jest da dobro razmislimo oko svojih postupaka, ali DOBRO razmislimo. Kada je došlo vrijeme za izbor djece, ta poanta se savršeno vidi, a riječima se ne može opisati. Badava tu pričam o poantama kada to što pričam nije niti 10% onoga što se shvati kada se gleda film.
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur

Female
Gemini Goat

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 1:46 pm

Znači film se mora pogledati;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pon sij 05, 2009 4:54 pm

Ako se ima živaca, preporučam ga ;)
[Vrh] Go down
Neo
Majmun

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   uto sij 06, 2009 1:48 am

Nena je napisao/la:

bilo je neki dan na telki,usput film baš ostavlja dojam na psihu
[Vrh] Go down
Tucakovic
Stanica

Female
Gemini Cat
Broj postova : 10
Registration date : 06.03.2009

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pet oľu 06, 2009 7:51 pm

Želim da neko konačno stavi točan naziv filma i ako može još neke podatke, tako da mogu otići u videoteku i reći im točno što želim a ne opisivati im film pa da me blijedo gledaju i kažu -Ne, nema, nemožemo ni nabaviti.

Također želim da mi neko opiše al opiše film, te poante, dublje, dublje, dublje, jer slutim da ga neću naći (nikad ne nađem film koji žarko tražim).
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun

Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Registration date : 19.11.2007

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pet oľu 06, 2009 9:12 pm

Tucakovic je napisao/la:
Želim da neko konačno stavi točan naziv filma i ako može još neke podatke, tako da mogu otići u videoteku i reći im točno što želim a ne opisivati im film pa da me blijedo gledaju i kažu -Ne, nema, nemožemo ni nabaviti.

Također želim da mi neko opiše al opiše film, te poante, dublje, dublje, dublje, jer slutim da ga neću naći (nikad ne nađem film koji žarko tražim).

Storm of the Century (1999) (Oluja stoljeća) od Steven Kinga.
Film traje 4 sata malo je dosadnjikav i rastegnut previše.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun

Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Registration date : 19.11.2007

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   pet oľu 06, 2009 9:15 pm

Nena je napisao/la:
zaboravila sam reči da je film prema istinitom događaju sniman

Nebih se baš složio da Stephen King radi takve filmove. Prije bi rekao da je to još jedna od njegovih maštarija :D

Pazi taj "Demon" dođe u grad dovede oluju za sobom, leti okolo, ima nadnaravne moći... Nemoguće da je po istinitom događaju.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Sela koja je progutao mrak   Today at 2:06 am

[Vrh] Go down

Sela koja je progutao mrak
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Svinjska gripa - tema koja potiče na razmišljanje
» Na obali potopljenog sela (Borovik)
» Koja su drva dobra za žlice i kukse
» Tema koja je uzburkala forum jace nego Sebenzina...
» Koja je ovo gljiva?