Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Piramide u Visokom!

Go down 
+44
orca
biga
srki2000
Matrix
Floridain
Fantom
Zona
Archangel
Chakotay
mEN_iN_WHite
Backpacker
hromi
MoW
Legionar
Berny_Sinara
Viktor-x
Xila
Hapa
malena
comewithme1717
conan_1
Saroman
mate_kamiondzija
Syn
zviz
Jaykof
snark
Neo
GoodAlien
ThE_IMMORTAL
vjestica
danijeel
Aleksandar Veliki
zvezda
silver
Alpha
lampandina
Srky
kekereke
Daenerys
urbanaaa
Rain
Svjetloisjena
little alien
48 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Piramide u Visokom?
Postoje
Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_lcap63%Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_rcap
 63% [ 82 ]
Ne postoje
Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_lcap10%Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_rcap
 10% [ 13 ]
Suzdrzan
Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_lcap12%Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_rcap
 12% [ 16 ]
Bilo bi dobro
Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_lcap14%Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_rcap
 14% [ 18 ]
Ne bi bilo dobro
Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_lcap1%Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Ukupno glasova : 130
 

Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimečet tra 02, 2009 12:22 am

Viktor-x je napisao/la:
Velika piramida u Gizi od faraona Keopsa je izgrađena 2560 p.n.e a kad je onda bosanska izgrađna kad je nestala i osto je samo obris nje tako da ćisto sumnjam da postoji u BIH piramida,bilo bi super ali mislim da od toga nema ništa.

Kako znaš kad je izgrađena? U njoj nema nikakvih starih zapisa koji bi govorili o godinama, a nema ni materijalnih dokaza ni kada točno ni zašto ni kako je izgrađena.

A bosanske piramide bi mogle biti starije od onih u Gizi, ako se dokaže da postoje, naravno :)
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimečet tra 02, 2009 12:50 am

Ćak se i nevjeruje da je piramida u Gizi napravita za Keopsa jer nema nigdje nadpisa da je to baš za njega ima samo na jednom mjestu u piramidi napisano ime Keops i nepiše samo Keops nego "keopsovi prijatelji" Zna se zašto je izgrađena piramida i kako je izgrđena piramida jer su našli grob od jednog ajmo reči voditlja gradilišta i na njegovj grobnic ima nacrtano kako su vukli kamenje a za datum to se danas uz pomoć tehnologije može sve saznati

Pa neznam baš da je starija piramida od one u egiptu jer već tamo su se mućili 20god sa izgradnjom Keopsove piramide ako je ta piramida u bosni starija za koliko je godina starije? ajmo reči da je za 500god starija od one u egiptu.jednostavno nevjerujem da su imali znanje niti alat tada za takav podhvat

Možda se i varam ko zna,ja bi voli da postoji tamo piramida ali.................
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimečet tra 02, 2009 12:55 am

Za datum se može približno saznati mjerenjem raspada ugljikovih atoma u organskim tvarima. Kamenju se ne može mjeriti starost osim po stupnju erozije što je jako nesiguran način i ne bi dao onu točnu godinu koju si gore naveo. Zašto malo ne pregledaš teme o piramidama na forumu, imamo ih više, mislim, sad ću pogledati i staviti ti linkove. Čini mi se da nisi upućen u mišljenje alternativnih povjesničara. Ne moraš im vjerovati, ali dobro je malo razmišljati i na drugi način i proširivati vidike u neočekivanom pravcu. :)


Evo:

https://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/piramide-kao-velika-energetska-postrojenja-t9.htm?highlight=piramide

https://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/kakvu-tajnu-skrivaju-kineske-piramide-t8.htm?highlight=piramide
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimečet tra 02, 2009 1:27 am

hvala,proćitat ću
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepet tra 03, 2009 1:43 am

po slikama bi rekla da postoje :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimesub tra 25, 2009 11:27 am

Bila sam juce na predavanju Semira Osmanagica o Piramidama opcenito i Bosanskim Piramidama.

Piramida ima apsolutno na svim krajevima svijeta i to poprilican broj. Ono sto je zanimljivo sto ih se svuda jednako osporava. One koje su danas najpoznatije takojde nisu imale lagan put svog dokazivanja. Nevjerojatno je kako ljudi na polozajima, vlast i sl. negiraju piramide. Nikako ne kuzim zasto. Osim sto se negiraju one se i ruse, nazivaju hrpama kamenja i sl. Ali sve se radi da se opovrgne jasna cinjenica da se radi o Piramidi. Zasto je tim ljudima koji se nepogresivo nalaze na visokim funkcijama kako politickim tako i znanstvenim Piramidalna gradjevina tolika prijetnja???

A sto se tice Bosanskih Piramida. Prikazana su najnovja otkapanja i analize...potvrdjena je veca starost od svih dosadasnjih Piramida sto, uz mnoge druge svjetske dokaze (medju kojima su takodje i Piramide), debelo dokazuje kako ono sto nas uce iz povijesti veze nema s istinom.

Cini se da su ljudi prije bili na prilicnom nivou koji si mi danas ne zelimo priznat. Da li je to cak dokaz moguce devolucije? Da li smo mi danas zapravo oni ostatci nerazvijenijih koji su ostali (za razliku od Maya koji su istodobno 'isparili' mozda na visi nivo)?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimesub tra 25, 2009 2:14 pm

Zasigurno je da ne žele da se zna koja su možebitna znanja ostala skrivena u ruševinama starih gradova, ali ako se ubacimo u priču piramida kao ''velikih energetskih postrojenja'' možda one zapravo djeluju na ljudsku psihu, svijset, možda se u njima nalazi 'nešto' što radi određene frekvencije, nešto ... (teško suvremenom čovjeku priznati) nama nepoznato.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimesub tra 25, 2009 10:38 pm

Možda se naprosto boje implikacija koje bi potvrda tih otkrića imala na naše poimanje svijeta koji nas okružuje. Strah od nepoznatog vrlo je jaka kočnica na nivou pojedinca i društva.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimened tra 26, 2009 1:24 pm

A na koji princip to oni znaju, a oni koji se bave proucavanjem istih ne znaju?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimened tra 26, 2009 8:23 pm

Alpha je napisao/la:
A na koji princip to oni znaju, a oni koji se bave proucavanjem istih ne znaju?

Nisam sigurna da sam u potpunosti razumjela na što se pitanje odnosi, ali mislim da znam zubi

Ako je to što mislim - radi se o nekoj vrsti prava jačega, a to pravo si uzimaju oni iza kojih je nekoliko desetljeća ili nekoliko stoljeća jednog uvjerenja koje uopće ne mora biti točno - poput uvjerenja da je Zemlja ravna ploča. Dokazi protiv postojali su i prije, ali nisu bili dovoljni da pobiju one jače (npr. jedro koje se izna horizonta pojavi prije trupa broda što ukazuje na zakrivljenost Zemljine površine), trebalo je izumiti jake teleskope, proučiti susjednja tijela i na kraju prenijeti spoznaju na Zemlju.

Tako je i s piramidama - budući da su u jednom razdoblju uistinu služile kao grobnice faraona i da im se tada već izgubio smisao, neki su si zapiknuli u glavu da one moraju biti grobnice jer je njima to tako najjednostavnije uklopiti u predodžbu o svijetu. I bez obzira na bezbroj dokaza ili barem sumnji da piramide nisu bile grobnice ili da su samo usput bile grobnice (poput crkava u kojima su se također pokapali pokojnici, a zato nitko danas neće tvrditi da su starije crkve služile kao velebne grobnice plemića i bogataša). Čudni ljudi s novim predodžbana prijete da će preokrenuti i izvrnuti stara dobro poznata znanja naglavačke i izazvati kaos u lijepo i uredno skockanom svijetu podataka u kojem smo navikli živjeti. To je valjda to.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimened tra 26, 2009 9:04 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Ako je to što mislim - radi se o nekoj vrsti prava jačega, a to pravo si uzimaju oni iza kojih je nekoliko desetljeća ili nekoliko stoljeća jednog uvjerenja koje uopće ne mora biti točno - poput uvjerenja da je Zemlja ravna ploča. Dokazi protiv postojali su i prije, ali nisu bili dovoljni da pobiju one jače (npr. jedro koje se izna horizonta pojavi prije trupa broda što ukazuje na zakrivljenost Zemljine površine), trebalo je izumiti jake teleskope, proučiti susjednja tijela i na kraju prenijeti spoznaju na Zemlju.

Tako je i s piramidama - budući da su u jednom razdoblju uistinu služile kao grobnice faraona i da im se tada već izgubio smisao, neki su si zapiknuli u glavu da one moraju biti grobnice jer je njima to tako najjednostavnije uklopiti u predodžbu o svijetu. I bez obzira na bezbroj dokaza ili barem sumnji da piramide nisu bile grobnice ili da su samo usput bile grobnice (poput crkava u kojima su se također pokapali pokojnici, a zato nitko danas neće tvrditi da su starije crkve služile kao velebne grobnice plemića i bogataša). Čudni ljudi s novim predodžbana prijete da će preokrenuti i izvrnuti stara dobro poznata znanja naglavačke i izazvati kaos u lijepo i uredno skockanom svijetu podataka u kojem smo navikli živjeti. To je valjda to.


Savršeno! raspa
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepon tra 27, 2009 5:09 pm

@Svjetlo...pa kud da su svi ti jaci bas na poziciji i bas zatupljeni? Koja je vjerojatnost uopce :frustrirana:

A Piramide cini se i nisu sluzile bas kao grobnice...to je uvrijezeno ucenje al cini se da ipak nisu...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepon tra 27, 2009 7:34 pm

Alpha je napisao/la:
@Svjetlo...pa kud da su svi ti jaci bas na poziciji i bas zatupljeni? Koja je vjerojatnost uopce :frustrirana:

A Piramide cini se i nisu sluzile bas kao grobnice...to je uvrijezeno ucenje al cini se da ipak nisu...

Pa nisam ništa od toga napisala ili sam totalno sklerotična mudri

Dobro, napisala sam da su jači oni iza kojih stoji čvrsta i okamenjena doktrina. Ne znam više što bih ovdje dodala na ono što sam gore napisala.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepon tra 27, 2009 7:51 pm

Ma jok, ne kazem da si to napisala. Samo se frustriram kako su na vlasti uvijek ti neki 'jaci' koje si opisala.

A ovo za grobnice...samo spomenuh kako mi ucimo kako su Piramide gradjene da bi bile grobnice al ima bit da nije tako.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepon tra 27, 2009 8:02 pm

Aha, pa to se i ja pitam. Zapravo ima i nekih odgovora na to pitanje, čini se da postoji nekakva evolucija u takvim stvarima - recimo da sad "pobijedi" ili prevlada mišljenje onih koji smatraju da su piramide energetska postrojenja i da se to učvrsti u našem kolektivnom fundusu znanja, nakon nekoliko desetljeća nitko više ne bi htio čuti za neku novu teoriju o piramidama jer bi ta o energetskim postrojenjima napriosto prevladala. Nešto slično se dogodilo s Darwinovom teorijom evolucije koja je bila uistinu genijalna i revolucionarna svojevremeno i činjenica je da je uistinu odgovarala na ogroman broj pitanja (da bi teorija bila valjana, ona mora odgovarati na što više postavljenih pitanja nekog problema). No sad kad je darvinizam postao doktrina, "podobni" znanstvenici više ne žele čuti za anomalije niti za moguća objašnjenja istih. Ipak se nadam da sve to skupa napreduje u nekakvoj spirali, da je recimo darvinizam u odnosu na prethodno donio puno dobroga, pa će i slijedeća velika teorija koja se pojavi (ja je zasad ne vidim premda možda već postoji, vidim samo pokušaje tumačenja odstupanja o kojima ovdje raspravljamo) donijeti još više pojašnjenja i biti još primjenjivija za svijet u kojem se nalazimo. Iskreno pak smatram da nijedna teorija nikad neće objasniti sve, osim ako ne uzme u obzir sve dimenzije postojanja od kojih se neke upravo otkrivaju, a druge su nam vjerojatno nepoznate.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepon tra 27, 2009 8:07 pm

Slazem se...ali to je zbilja porazavajuce za ljude... umisljamo si kako smo mi neka znanstveno-intelektualna rasa, a kad ono :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepon tra 27, 2009 8:09 pm

To su zakonitosti koje se opažaju u društvu. Mislim da je možda na pojedincima da nešto učine da se te zakonitosti promijene. Pa ako nešto pomaknemo samo za milimetar, dobro je zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepon tra 27, 2009 8:30 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
To su zakonitosti koje se opažaju u društvu. Mislim da je možda na pojedincima da nešto učine da se te zakonitosti promijene. Pa ako nešto pomaknemo samo za milimetar, dobro je zubi

Eh, to je upravo jedini razlog zašto ja uopće živim! :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 10:33 pm

Alpha je napisao/la:
Bila sam juce na predavanju Semira Osmanagica o Piramidama opcenito i Bosanskim Piramidama.

Piramida ima apsolutno na svim krajevima svijeta i to poprilican broj. Ono sto je zanimljivo sto ih se svuda jednako osporava. One koje su danas najpoznatije takojde nisu imale lagan put svog dokazivanja. Nevjerojatno je kako ljudi na polozajima, vlast i sl. negiraju piramide. Nikako ne kuzim zasto. Osim sto se negiraju one se i ruse, nazivaju hrpama kamenja i sl. Ali sve se radi da se opovrgne jasna cinjenica da se radi o Piramidi. Zasto je tim ljudima koji se nepogresivo nalaze na visokim funkcijama kako politickim tako i znanstvenim Piramidalna gradjevina tolika prijetnja???

A sto se tice Bosanskih Piramida. Prikazana su najnovja otkapanja i analize...potvrdjena je veca starost od svih dosadasnjih Piramida sto, uz mnoge druge svjetske dokaze (medju kojima su takodje i Piramide), debelo dokazuje kako ono sto nas uce iz povijesti veze nema s istinom.

Cini se da su ljudi prije bili na prilicnom nivou koji si mi danas ne zelimo priznat. Da li je to cak dokaz moguce devolucije? Da li smo mi danas zapravo oni ostatci nerazvijenijih koji su ostali (za razliku od Maya koji su istodobno 'isparili' mozda na visi nivo)?

Evo, i ja sam bio na tom predavanju i svidjelo mi se. :)
Otišao sam onda kad su počela pitanja nekih žena o energijama. roll

Jedini savjet koji bih dao Osmanagiću je taj da nastavi sa znanstvenim, i to strogo znanstvenim ispitivanjima. Uspio je zadobiti povjerenje Davidovitsa i Swelima, treba nastaviti dalje. Komparativna piramidologija mu je hit i tu ima puno mjesta za napredak. Dakle, izučavanje svojstava piramida po svijetu i u Visokom. Usporedba svih karakteristika te izvođenje određenih zaključaka. Najgore je kad se počne pričati o levitaciji kamenja i kvazienergetskim svojstvima piramida.
Činjenica je da imamo nešto jako veliko i teško shvatljivo u Bosni, činjenica je da se mora dalje kopati i istraživati.
Ono što se ne smije, to je postavljati lude teorije.

Još jednom, thumbs up za Osmanagića! :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 26, 2009 11:14 pm

Lijepo rečeno. Dobro došao, MoW :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimesri svi 27, 2009 12:16 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Lijepo rečeno. Dobro došao, MoW :)

Thnx! 5
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimesri svi 27, 2009 11:06 pm

Eh, a meni je baš žao što nisam čula priče o letećem kamenju i energetskim svojstvima piramida, verujem da bi me one najviše zanimale... :( *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimesri svi 27, 2009 11:11 pm

Mislim da sam nešto o tome pročitala na njihovoj STRANICI, samo mi sad komp ne radi dobro pa mi se ne da listati...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimesri svi 27, 2009 11:45 pm

zvezda je napisao/la:
Eh, a meni je baš žao što nisam čula priče o letećem kamenju i energetskim svojstvima piramida, verujem da bi me one najviše zanimale... :( *

lovely

Semir: mudri
Žene u publici: lood
Muški u publici: znojko
Ja: study
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitimepon lip 01, 2009 4:37 pm

Ovo gore izgleda kao da zenama u publici nista nije bilo jasno, muski su se napalili na Semira, a ti si skuzio da si na krivom predavanju zubi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Piramide u Visokom! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Piramide u Visokom!   Piramide u Visokom! - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Piramide u Visokom!
[Vrh] 
Stranica 5 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Piramide kao velika energetska postrojenja
» Piramide u Tomsku
» Piramide su gradili slobodni radnici
» Kakvu tajnu skrivaju kineske piramide?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: