Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žene vole nasilnike?

Go down 
+6
gloria_g
Alpha
Blizzard
arhont
floridana
Svjetloisjena
10 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 4:54 pm

Citat :
"žene ne vole šonje, vole frajera, fakina koji iza sebe ima najmanje pet do deset tučnjava, i to s teškim ozljedama, da je veća šljiva"

Ova izjava je još jedna u nizu pametnih izreka zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića. I dok sam se već navikla da njegove mudrosti propustim kroz uši bez uključivanja mozga, ova mi je malo pretjerana...

Ja kao žena i prije kao djevojka nisam nikad voljela frajerčine koje su samo gledale kako da se potuku bez obzira na razloge...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:01 pm

pa nisam ni ja gledala takve koji se bez razloga potuku...ali kad se potuče zbog mene jer je netko nešto krivo rekao...gušt je gledati kako ga ganja, baca na pod i tako kava
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:23 pm

Da, a sta kad taj sto te brani dobije batina ko konj, ima takvih slucaja kod nas, neko mu uvrijedi curu ovaj kaze da se smiri i da prestane, ovaj prestane pozove svojih par prijatelja pa ubiju boga u njemu, ja sam osobno pacifist i ne volim tucnjave, ali ako se mora udarati onda cu se sigurno udarati i to bez milosti.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:28 pm

pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:29 pm

floridana je napisao/la:
pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.

To potvrđuje teoriju evolucije roll
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:31 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
floridana je napisao/la:
pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.

To potvrđuje teoriju evolucije roll
a šta okričeš očima cerek ima tu istine, ali ne gleda se samo fizička građe. ima tu još elemenata miga

recimo mora dobro baratati motornom pilom zubi
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:33 pm

floridana je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
floridana je napisao/la:
pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.

To potvrđuje teoriju evolucije roll
a šta okričeš očima cerek ima tu istine, ali ne gleda se samo fizička građe. ima tu još elemenata miga

Dobro, i mene je mo obranio kad me je napao neki pas. Ali ne volim nasilje ono a priori. Pogledaj još jednom uvodni post, kad bi se svi muški toliko puta tukli u životu, bilo bi svačega. Osim toga onaj tko je sklon nasilju lako će se okrenuti i protiv žene i djece kad mu dođu žute minute, a većini dođu neides
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:35 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
floridana je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
floridana je napisao/la:
pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.

To potvrđuje teoriju evolucije roll
a šta okričeš očima cerek ima tu istine, ali ne gleda se samo fizička građe. ima tu još elemenata miga

Dobro, i mene je mo obranio kad me je napao neki pas. Ali ne volim nasilje ono a priori. Pogledaj još jednom uvodni post, kad bi se svi muški toliko puta tukli u životu, bilo bi svačega. Osim toga onaj tko je sklon nasilju lako će se okrenuti i protiv žene i djece kad mu dođu žute minute, a većini dođu neides
znam šta hoćeš reći. ne volim ni ja nasilnike.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:42 pm

Ali volite znaci da budu malo jaci muskarci, e a sad da vas nesto pitam, ne mislite da zbog toga bude sve vise tucnjava kad se izade u grad, vi zene stvarno se zaje... stvorenja, mi zbog vas bi sve napravili pa tako i glavu izgubili, hehe.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 8:48 pm

arhont je napisao/la:
Ali volite znaci da budu malo jaci muskarci, e a sad da vas nesto pitam, ne mislite da zbog toga bude sve vise tucnjava kad se izade u grad, vi zene stvarno se zaje... stvorenja, mi zbog vas bi sve napravili pa tako i glavu izgubili, hehe.

Pa sad, to je ipak do hormona... I možda Y kromosoma zubo
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 9:07 pm

Ne mozes protiv prirode, hehe.


Zadnja promjena: arhont; ned ruj 28, 2008 9:11 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 9:08 pm

arhont je napisao/la:
Nemozes protiv prirode, hehe.

Ne može ni naš gradonačelnik, čini se zubo
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 9:12 pm

To je vas gradonacelnik, vi ste ga izabrali, hehe, tipican primjer covjeka opijenog moci, jedino mi nije jasno sto ga stalno izabirete nanovo.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 9:14 pm

sviđaju im se fakini cerek
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 9:36 pm

Pa on je sigurno najveci.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 9:41 pm

floridana je napisao/la:
pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.

Wow, moram priznat da me ponekad iznenadiš...

Možeš li naći terminatora koji će te obraniti od metaka i željeznih šipki? Ili možda od mrcine poput Mirka Filipovića? roll

Nasilje je za slabiće. Išao bih na opciju nasilja jedino u samoobrani ili obrani druge osobe koja je fizički napadnuta, a za verbalno vrijeđanje mi je baš svejedno, kroz jedno uho unutra, a kroz drugo van.
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimened ruj 28, 2008 10:03 pm

Spirit Moon je napisao/la:
floridana je napisao/la:
pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.

Wow, moram priznat da me ponekad iznenadiš...

Možeš li naći terminatora koji će te obraniti od metaka i željeznih šipki? Ili možda od mrcine poput Mirka Filipovića? roll

Nasilje je za slabiće. Išao bih na opciju nasilja jedino u samoobrani ili obrani druge osobe koja je fizički napadnuta, a za verbalno vrijeđanje mi je baš svejedno, kroz jedno uho unutra, a kroz drugo van.

Tu se slazem s tobom.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimepon ruj 29, 2008 11:37 am

Spirit Moon je napisao/la:
floridana je napisao/la:
pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.
Wow, moram priznat da me ponekad iznenadiš...
Možeš li naći terminatora koji će te obraniti od metaka i željeznih šipki? Ili možda od mrcine poput Mirka Filipovića? roll
Nasilje je za slabiće. Išao bih na opciju nasilja jedino u samoobrani ili obrani druge osobe koja je fizički napadnuta, a za verbalno vrijeđanje mi je baš svejedno, kroz jedno uho unutra, a kroz drugo van.

Ja, pak, kuzim Flo...ona ovo govori iz aspekta hormona ali sumnjam da je tu ista vise od toga. Dakle, ne vjerujem da je izabrala nekog 'Mirka Filipovica'.

Radi se o tome da u zeni postoji neki iskonski strah za potomke i zato ocekuje da ce u slucaju icega potomci biti sigurni...evolucija, kao sto je rekla S&S...

Ali kad je RL u pitanju to zapravo ne stoji. Malo koja cura ce za zbilja izabrati nasilnika iako ima i toga.

U danasnjem drustvu je, srecom, sve manja potreba za manifestom fizicke snage sto je dobro jer smatram da je nasilje glupo. Ali ako do istog vec dojde ne preostaje nego upustit se u to.

Tu bih naglasila jos nesto...ma sto god zene nekad kazale...usudila bih se golobalizirati pa reci da ipak jedna velika vecina zena itekako zazire od nasilja. I to upravo radi potomaka koje je Flo spomenula. Zbilja vjerujem da bi bilo manje ratova da zene vode svjetsku politiku...naime, one ne zele svoje potomke dovoditi niti vidjeti u zivotnoj opasnosti. Nikakvoj. I koliko god smatram da zena moze biti puno okrutnija i opasnija od muskaraca pogotovo kad joj se u djecu dira ipak smatram da bi jedna 'zenska' politika (ali ne takva da se zena ide dokazivat da je ista kao muskarac) donijela vise mira na zemlji...

Mozda se varam ali...cini mi se tako...ili se samo nadam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimepon ruj 29, 2008 12:31 pm

Očito se krivo izrazila.

Ako je mislila na osobu koja je spremna braniti nju i potomke, ono da nije kukavica, tada je ok. Inače ne možeš naći nekoga za koga ćeš očekivati da te obrani od svega, ali bit je da pokuša.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimepon ruj 29, 2008 12:38 pm

A ja ne razumjem citav tvoj post. Ko se krivo izrazio i oko cega? Flo ili ja?

I sto u mom postu tocno ne kuzis?

:)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimepon ruj 29, 2008 12:53 pm

Spirit Moon je napisao/la:
floridana je napisao/la:
pa biram one koji me mogu odbraniti raspa ako to nisu u stanju onda neće biti u stanju odbraniti ni potomke ako bi to bilo potrebno.

Wow, moram priznat da me ponekad iznenadiš...

Možeš li naći terminatora koji će te obraniti od metaka i željeznih šipki? Ili možda od mrcine poput Mirka Filipovića? roll

Nasilje je za slabiće. Išao bih na opciju nasilja jedino u samoobrani ili obrani druge osobe koja je fizički napadnuta, a za verbalno vrijeđanje mi je baš svejedno, kroz jedno uho unutra, a kroz drugo van.
ne, ja u pronaći Mirka Filipovića zubi ako je potrebno. gle svi smo različiti a ja sam jedna od onih koje vole da pokraj nje hoda fakin, frajer ili kako hoćeš koji ima razvijeno tijelo. to ne mora značiti da je taj frajer nasilnik ili da ja volim nasilnike ali ako zatreba da je spreman. i nije to jedino po čemu biram ili sam birala mužjaka.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimepon ruj 29, 2008 12:58 pm

Alpha je napisao/la:
A ja ne razumjem citav tvoj post. Ko se krivo izrazio i oko cega? Flo ili ja?

:)

Flo

floridana je napisao/la:

ne, ja u pronaći Mirka Filipovića zubi ako je potrebno. gle svi smo različiti a ja sam jedna od onih koje vole da pokraj nje hoda fakin, frajer ili kako hoćeš koji ima razvijeno tijelo. to ne mora značiti da je taj frajer nasilnik ili da ja volim nasilnike ali ako zatreba da je spreman. i nije to jedino po čemu biram ili sam birala mužjaka.

U redu je, svatko voli svoje. Meni je svejedno voliš li ti nekog fakina ili nekog fanatika, baš ti tu ništa ne zamjeram, to je tvoja želja i izbor.
Jedino sam krivo shvatio tvoj post, a to što sam ''shvatio'' itekako zamjeram. Nerealno je očekivati da će te svatko od svega obraniti, ali u redu je, nisi na to mislila :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimepon ruj 29, 2008 1:09 pm

i mene u zadnje vrijeme naš gradonačelnik nervira, gura nos u guzicu ama baš u sve.
ali mislim da ste ipak, što se ovog konkretnog slučaju pretjerali vi.
kaj niko ne kuži (pa i naša potpredsjednica Vlade) da je čovjek bio samo slikovit i to u kontekstu, a svi odmah javni linč....

pa nisam čula da on mlati svoju ženu...l
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimepon ruj 29, 2008 1:15 pm

Ja bih samo rekla da uopce ne komentiram to sto je reko Bandic nego sam se zakacila na temu...da li zene zbilja vole nasilnike...a to jel to reko Bandic ili ne...bas me briga :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitimepon ruj 29, 2008 1:20 pm

e nećeš vjerovati, al ima ih....vidjela ih ja na faksu (studirala sam socijalni rad, pa kojekakvo volontiranje....).
to su bile žene sa fakat problemima u glavi, a druge su otišle od takvih....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene vole nasilnike? Empty
PostajNaslov: Re: Žene vole nasilnike?   Žene vole nasilnike? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene vole nasilnike?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Sto decki naj vole...
» Zasto cure ne vole plavokose???

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: