Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treće oko

Go down 
+41
orca
Wsmack
Archangel
Floridain
wanderer
Deti
Ephez
Sang Real
primitive101
Fantom
zvezda
TiaMa'at
marin
MoW
Pohotni Jarac
eni0
blanj
OLugo
Armin od Irima
dr.chaos0
bros
Legionar
elez70
AzrielofDeath
schmizzl
Blizzard
Flamezar
urbanaaa
Chakotay
Athena
Pux
skin
vladimir je idiot
ninja
gloria_g
Alpha
razzor123
tomo_z
Jaykof
Svjetloisjena
arhont
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:16 pm

Alpha je napisao/la:

Ne, jer ja ne pricam ovdje sa djecom. To sto sam kazala upuceno je odraslim ljudima koji, ako zele telekinezu, valjda imaju i neki bolji razlog od "oduvijek sam htio imat supermoci jer mi je supermen idol". Naravno, sada karikiram ali poanta jeste da ocekujem vise od ljudi.

Jeste, ali svesno ih usmeravaš u pravcu koji je tvoj izbor. Ne ostavljaš mogućnost nekog drugog izbora, pa i toga da ako žele supermoći zarad ne-znam-čega... U tome je razlika između nas. Moja malenkost recimo uvek ide ka individualnoj slobodi kao cilju. Pomaganje ljudima onako načelno, zarad neodređenog opšteg dobra, nije moj fah. Pre bih se opredelio za pomaganje nekim konkretnim ljudima u skladu sa mojim mogućnostima. No, poštujem tvoj stav ali ga ne smatram opštevažećim.

Alpha je napisao/la:

Nije bilo trenutka. Od kada imam ikakvu svijest o sebi to je tako.

Verujem da je tako, ali krucijalni trenutak jeste postojao, trenutak spoznaje šta je tvoja volja. To je sveprožimajuće iskustvo, veoma upečatljivo. Zašto ne možeš da ga se setiš?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:24 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Jeste, ali svesno ih usmeravaš u pravcu koji je tvoj izbor. Ne ostavljaš mogućnost nekog drugog izbora, pa i toga da ako žele supermoći zarad ne-znam-čega...
Iako Alpha inače nije ovakva, ima takav nastup na ovoj temi i to me "ljuti" miga
Samo da se navežem da tvoje pitanje Alphi. Također imam iste želje kao Alpha, tj. pomoć drugima, i to je oduvijek bilo prisutno u meni. Ne sjećam se nekog 'trenutka' od kada je tako.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:30 pm

@P.J....Ne jer sam napisala da "meni nije". Dakle to je moje osobno razmisljanje. Ono ni u kojem slucaju nije apsolutno. To znaci da ako netko hoce ovladati telekinezom jer mu se ne da ustati ugasit svjetlo to je isto razlog ali meni nije dovoljno dobar. Toj osobi je ocito dovoljno dobar. Tako ce netko ici pokusati savladati telekinezu jer mu se ne da ustat po upravljac ali ja se u to ne bih upustala jer, koliko god to prakticno i zgodno bilo, nije mi dovoljno dobar razlog.
Zao mi je ako je slucajno jos netko shvatio da ja nesto tu omalovazavam njihove razloge. Bozesacuvaj. Svatko je naveo zasto hoce i sto ga pokrece pa sam tako i ja.
Istodobno ne smatram da je tako neobicno da ocekujem kako ljudi mozda zele takav vid "moci" kako bi ga korisno upotrijebili pa stoga i pitam jer zelim znati cega li su se zgodnog dosjetili. Naime, ja se nisam dosjetila sto bih s telekinezom. Medjutim ako cak niti nema nekog ne znam kakvog razloga to je isto ok. Svatko ima svoj princip djelovanja.


Sto se tice ovog drugog...krucijalni trenutak nije postajao kada je u pitanju moj nagon da pomazem. Postojao je trenutak kada sam pokontala da postoji energija tijela, energija duse i visa energija koja je u biti nas Vodic. To je, pak, bilo negdje sa 5 godina kada sam imala prvu budnu spontanu astralnu projekciju i kada sam po povratku u tijelo razgovarala sa svojim Vodicem (bas kao sto sam s njime razgovarala i prije tog dogadjaja ali od tada su mi neke stvari ipak malo dodatno prosvjetlile).
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:31 pm

Legionar je napisao/la:
Pohotni Jarac je napisao/la:
Jeste, ali svesno ih usmeravaš u pravcu koji je tvoj izbor. Ne ostavljaš mogućnost nekog drugog izbora, pa i toga da ako žele supermoći zarad ne-znam-čega...
Iako Alpha inače nije ovakva, ima takav nastup na ovoj temi i to me "ljuti" miga
Samo da se navežem da tvoje pitanje Alphi. Također imam iste želje kao Alpha, tj. pomoć drugima, i to je oduvijek bilo prisutno u meni. Ne sjećam se nekog 'trenutka' od kada je tako.
Legic...ne znam sto te to ljuti i koji nastup? Lijepo sam dala svoje misljenje ali ti ga nikako ne shvacas i stalno tumacis nesto peto iz prilicno prostih recenica. Ne zelim reci nesto peto nego bas to sto sam kazala.
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:34 pm

Legionar je napisao/la:
Također imam iste želje kao Alpha, tj. pomoć drugima, i to je oduvijek bilo prisutno u meni. Ne sjećam se nekog 'trenutka' od kada je tako.

Mnogo toga je oduvek prisutno, ali to nešto nije imanentno prisutno kao svojstvo bića, nego dolazi spolja. Ideje osvajaju umove suptilno, ali uvek postoji trenutak infiltracije neke ideje, pa i trenutak kada ona sazreva u procesu osvešćenja volje. To je primarno prosvetljenje i nije nešto nedostižno, mnogim ljudima se dešava a da nisu adepti ili praktičari nekih jogističkih ili okultnih tehnika. Dakle, govorim o trenutku spoznaje šta je tvoja volja. To se ne zaboravlja, ali ako se zaboravi, nije teško setiti se.

Na primer, sećaš li se trenutka kada si spoznao da ćeš umreti?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:38 pm

Prvo, Alpha, rečenice ti nisu proste :P
Vidi, nisam samo ja tako shvatio tvoj 'nastup'. Htjedoh reći da nisi takva, ali da je tako ovdje ispalo.

Ti mi i dalje nisi odgovorila. Zašto je tada korištenje tehnologije po tebi opravdano za gradnju A1, a nije opravdano korištenje telekineze.

Jarac, sjećam se da sam to uvidio na primjeru životinja gledajući dokumentarac i osjećao puno veću nepravdu kada je umrla životinja nego čovjek.
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:42 pm

Alpha je napisao/la:
Sto se tice ovog drugog...krucijalni trenutak nije postajao kada je u pitanju moj nagon da pomazem. Postojao je trenutak kada sam pokontala da postoji energija tijela, energija duse i visa energija koja je u biti nas Vodic. To je, pak, bilo negdje sa 5 godina kada sam imala prvu budnu spontanu astralnu projekciju i kada sam po povratku u tijelo razgovarala sa svojim Vodicem (bas kao sto sam s njime razgovarala i prije tog dogadjaja ali od tada su mi neke stvari ipak malo dodatno prosvjetlile).

ides

Bravo! Pa sve vreme te pitam za takav neki detalj! Vidiš da znaš! Tada se desio suštinski prelomni trenutak koji je odredio tvoju sudbinu za čitav život. Imala si 5 godina, to su tipične godine za takve spoznaje. O tome pričam! Nisi mogla a da ne budeš na duhovnoj stazi.... Da ti se nešto tako desilo u pubertetu, onda snaga te spoznaje ne bi bila identična i fundamentalna. Što ranije, to bolje!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:42 pm

@P.J....hehe...sjecam se...od svojih najranijih sjecanja bila sam svjesna smrti. To je, recimo, bila jedna od cestih tema o kojoj sam pricala sa svojim Vodicem jer odrasli nisu imali namjeru pricati djetetu o smrti.

@Legic...dobro, mozda nisu proste ali mogle bi da postanu face Zezam miga
Vidi, mislim da kuzim gdje se mimoilazimo...ja nisam htjela reci da meni ko meni nije dobar tvoj ko tvoj razlog. Meni ko meni ne bi tvoj razlog bio dobar za mene. Ne za tebe. Kuzis?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:44 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Sto se tice ovog drugog...krucijalni trenutak nije postajao kada je u pitanju moj nagon da pomazem. Postojao je trenutak kada sam pokontala da postoji energija tijela, energija duse i visa energija koja je u biti nas Vodic. To je, pak, bilo negdje sa 5 godina kada sam imala prvu budnu spontanu astralnu projekciju i kada sam po povratku u tijelo razgovarala sa svojim Vodicem (bas kao sto sam s njime razgovarala i prije tog dogadjaja ali od tada su mi neke stvari ipak malo dodatno prosvjetlile).

ides

Bravo! Pa sve vreme te pitam za takav neki detalj! Vidiš da znaš! Tada se desio suštinski prelomni trenutak koji je odredio tvoju sudbinu za čitav život. Imala si 5 godina, to su tipične godine za takve spoznaje. O tome pričam! Nisi mogla a da ne budeš na duhovnoj stazi.... Da ti se nešto tako desilo u pubertetu, onda snaga te spoznaje ne bi bila identična i fundamentalna. Što ranije, to bolje!

Da, ovaj...nije...nije me to obiljezilo. Mozda da sam tada prvi puta cula Vodica to da... To je bio samo trenutak kada sam razdvojila energije. Postala svjesna energija. Ali zbilja ne mogu reci da je postojao trenutak koji me gurnuo u smjeru da zelim pomagati...jednostavno sam se takva rodila.
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:44 pm

Što se tiče nagona za pomaganjem, o tome drugi put, da ne forsiram previše a i moje vreme bitisanja na lokaciji odakle se javljam lagano ističe...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:45 pm

Moze :)

mase
[Vrh] Go down
Pohotni Jarac
Riba
Pohotni Jarac


Male
Taurus Rat
Broj postova : 122
Age : 51
Location : Beograd
Registration date : 12.03.2010

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:46 pm

pa-pa
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 4:48 pm

Alpha, pa ja još sada nisam svjestan energija koje u meni postoje, a ti si već tada bila! Ne znam je li tvoje tumačenje točno, vjerujem tebi da je, ali i mene je svakako fascinirao tvoj post :)

Jasno za mimoilaženje. Nije prvi puta :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 5:23 pm

Ma kako nisi svjestan...sigurno jesi samo ih ne znas razlucit... Samo gledaj svoje reakcije. Pokusas biti sto mirniji. I s vremenom ces tocno razlikovat sto te navodilo na neke stvari...koja energija... :)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 5:48 pm

Pa da, to sam mislio. Ne znam razlučit. miga
Negdje si mi na Forumu napisala da ćeš pitati Vodiča nešto kada ćeš biti u mogućnosti. Što ga još ne možeš uvijek kontaktirati? O čemu ti to ovisi? Kada ga možeš?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 5:53 pm

Ti si pitao da li zivotnje imaju Vodice. Na to sam kazala da cu pitati. To je bilo na temi Energetski vampirizam koju jos nisam podijelila na dvije zubi

Kontakt s Vodicem dosta ovisi o energiji tijela. Dakle kada je tijelo jako uznemireno onda je "sum" prejak da bi se culo svog Vodica. Barem je meni tako. To se, pak, desava u situacijama velikog stresa i jakih emocija koje utjecu i na kemiju (ili kemija na njih)...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 23, 2010 6:09 pm

Pohotni Jarac je napisao/la:

Slažem se, ali ne upotpunosti. Znatiželja je potrebna kao okidač, kao inicijator akcije, kao potpaljivač volje. Ne znam koliko je ljudi prvo na umu imalo altruističku volju pa tek onda krenulo u sopstveni razvoj. Možda princ Sidarta... i još ko? A i on je prvo imao znatiželju i pitanja. Bez znatiželje nema pitanja, um nema poticaja. Znatiželja comes first!

E da, to je bila moja misao. :)
Altruistička volja može uvijek i svagdje biti prisutna u bilo čemu što radimo, ali ipak nije uvijek sama ta volja glavni okidač za nešto, jer za neke stvari niti ne znamo kako točno funkcioniraju i koje su prednosti toga.

Ono što se može jest imati cilj-vodilju tako da se to znanje iskoristi na prikladan način. Nekomu je prikladan način ovo, nekomu ono. Poželjno je da to ne bude u zasebne svrhe loše po druge, da ako se već i ide učiti telekineza, da se ima želja to znanje primjeniti ili iskoristiti na dobar način.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:18 pm

Neki ljudi uče zato da bi napredovali. To im je ujedno i smisao života. Čak i ako nema razloga i motiva za napredovanjem i novim izazovima, oni moraju ići dalje. Možda je to i neka vrsta psihičke bolesti.
Ne znam. Takav sam i ja. Zato želim/trudim se napredovati i u parapsihologiji.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimečet oľu 25, 2010 3:25 pm

Lijepo :) zivili
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto oľu 30, 2010 1:39 am

legi - mulder i scully!! :) :)
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 6:02 pm

ljudi moji ja san novi ode
slabo mi nesto ide sa ovima postovima,napisa san dvaputa pa mi nije primilo
ali ukratko
sa 21 san ucio otvarati treče oko i to od bioenergeticara koji je zivio u indiji i koji je ajmo ca rec profesionalac,
seansa je trajala 3 dana,nakon toga mi je rekao da moran meditirati samo 9 minuta i to skoro godinu dana,da bi nakon toga presao na 15 min,neki su istina morali i manje.to je dovoljno da svatitie da se nije bas igrat sa time po meni neznan za druge,
ali ja san prestao jer nakon 2 mjeseca,jer ljudi moji za baviti se tima stvarima,morate biti uravnotezeni psihicki,stabilni,cisti mislim u glavi,
eto za sada
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 9:20 pm

Dobrodosao Marine...vidim da pises u muskom rodu, a u profilu si naveo zenski pa...u cem je fora? :D
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 10:11 pm

ma nije fora nego mi je diglo zivce nije mi vatalo odma registracija pa san dva tri puta dok mi je vatalo pa mozda od brzine,
inace sad mi je 30,a sa 18 san pocea razna istrazivanja,volin te stvari,ali prihvacan samo one koje se ne kose sa krscanstvon,
slobodono me mozete pitat jer san se dosta toga nacita,a i porazgovara sa vise ljudi koji rade na sebi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 10:19 pm

Zašto ne prihvaćaš one koje se kose sa kršćanstvom?
Što ne bi trebao ići od onoga za što smatraš da je ispravno, bilo to protiv kršćanstva ili ne?
Ako samo ono što je u skladu s kršćanstvom prihvaćaš, odbijajući ostalo, odnosno, ako kršćanstvo stavljaš kao mjerilo ispravnosti čudi me da si se bavio tim stvarima, a još me više čudi da si išta iz njih naučio.
[Vrh] Go down
marin
Višestanični organizam
marin


Male
Scorpio Goat
Broj postova : 56
Age : 44
Location : trogir
Registration date : 13.04.2010

Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 10:32 pm

gledaj,ja ne kazen da san ja u pravu nego osobno ne volin,a ovaj covik sta me naucio svemu tome kada se trece oko otvori tebi se pojavljuju likovi u one koje virujes,nekome svetac,nekome neki budisticki guru,nekima drugima nesto trece u sta viruje,
i nemoj me krivo svatit je postivan sve druge vjere,dapace one takodjer sve govore o ljubavi itd,ali ipak virujen u dragog Isusa,
gledaj sve vjere tumace jednu stvar ljudi moji,i kad bi je se svi drzali nebi bilo zla NEMOJ CINIT DRUGOME STA NE ZELIS DA DRUGI TEBI RADI,to je osnov svega za mene,
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treće oko - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Treće oko
[Vrh] 
Stranica 7 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: