Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Treće oko

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Treće oko   pet kol 19, 2011 11:40 am

Linga je mocna ides ;)

Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1714
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Treće oko   pet kol 19, 2011 6:39 pm

orca je napisao/la:
Par postova me je ovdje poprilicno nasmijalo moram priznati... previse teorije popracenih nikakvim iskustvom. Naime nema aposlutno nikakve opasnosti od otvaranja treceg oka ukoliko se zna sta se radi te se poznaju eventualne krize koje mogu doletiti (kao i kod svake spiritualne prakse).

Pri duhovnom razvoju one su u potpunosti normalne te bez njih nema napredka. Covjekov duh ukoliko zeli napredovati se prije ili poslije mora procistiti. Nazalost, ciscenje nije uvijek ugodno, no razumnim prakticiranjem ono se moze ublaziti.

Problem je uglavnom sa onim ljudima koji bi nesto napravili preko noci (sto je normalno moguce) pa na kraju zavrse sprzenih centara ili ludari (sto je najvjerojatnije rezultat prenaglog izbacivanja umnog smeca na povrsinu gdje su moguce onda svakojake umne projekcije koje u biti nisu stvarne vec su kreacija neprociscenog uma) jer su se u neke stvari upustali bez vodstva.

Jedan od najsigurnijih nacina za otvaranje treceg oka je Shiva Yoga o kojoj mozete procitati vise (a i opcenito o trecem oku) na girija.info portalu pod temom Shiva Yoga.

Zdravo Orca,dobrodosla :) Kazes da nema opasnosti od otvaranja "treceg oka" a onda kazes da postoje opasnosti i krize koje mogu nastati kao rezultat tog otvaranja,pa mi to malo nelogicno zvuci.Pa treba znati i sa tim krizama izaci na kraj zar ne ? U kontekstu toga bi takodje bilo ljepo da navedes koje su te tacno izjave nasmijale kao i one koje nisu potkrepljene iskustvom,cisto da pokusamo to sve da sredimo lol!

Sto se tice toga foruma,bilo bi pozeljno da preneses par objasnjenja od tamo na ovaj forum pa da malo to sve uporedimo,procjenimo,ocjenimo,jer sto je nekome "Shiva Yoga" drugome koji koristi istu metodu je mozda "Medvjed Joga",kapiras sta hocu reci ?

Takodje kako vec ti kazes da ovdje nema iskustva,kakvog iskustva sa tim imas Ti,pa da ti vjerujem da je Shiva Yoga prava metoda a ne neka druga(zasto bi vjerovao autoritetu,mozda sam ja pametniji od njega intuitivno i u praksi sam pronasao djelotvorniju metodu ? ) :)

Naravno,sve u svrhu nudjenja boljih rjesenja,visestrukih opcija itd....

Pozdrav....
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac

Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Registration date : 17.08.2011

PostajNaslov: Re: Treće oko   pet kol 19, 2011 11:38 pm

Da ne ispadnem mozda pomalo bahato.. pokusati cu objasniti svoj post podublje u slucaju da je post bio preoskudan iliti zbunjujuc za nekoga tko se tek pocinje interesirati za vode samorazvoja te ostale radosti.

Citat :
Zdravo Orca,dobrodosla :) Kazes da nema opasnosti od otvaranja "treceg oka" a onda kazes da postoje opasnosti i krize koje mogu nastati kao rezultat tog otvaranja,pa mi to malo nelogicno zvuci.Pa treba znati i sa tim krizama izaci na kraj zar ne ? U kontekstu toga bi takodje bilo ljepo da navedes koje su te tacno izjave nasmijale kao i one koje nisu potkrepljene iskustvom,cisto da pokusamo to sve da sredimo lol!

Kada sam rekao da nema opasnosti onda sam mislio na sami proces koji se kod Shiva Yoge odvija poprilicno laganim tempom za razliku od nekih drugih tehnika pri kojima se koristi usredotoceni pogled (kao sto je recimo trataka na ogledalo ili mjesec koja bez vodstva moze biti poprilicno opasna zbog puno brzeg izbijanja smeca na povrsinu).

Same krize uvijek postoje, no to nuzno nemoraju uvijek biti hardcore gluposti koje je um u stanju izbaciti ako se stvari rade postepeno i zdravog razuma; takodjer pod pojam krize mozemo svrstati i najobicniji gubitak zelje za daljnom praksom, zasicenja i sl.

Citat :
Sto se tice toga foruma,bilo bi pozeljno da preneses par objasnjenja od tamo na ovaj forum pa da malo to sve uporedimo,procjenimo,ocjenimo,jer sto je nekome "Shiva Yoga" drugome koji koristi istu metodu je mozda "Medvjed Joga",kapiras sta hocu reci ?

Takodje kako vec ti kazes da ovdje nema iskustva,kakvog iskustva sa tim imas Ti,pa da ti vjerujem da je Shiva Yoga prava metoda a ne neka druga(zasto bi vjerovao autoritetu,mozda sam ja pametniji od njega intuitivno i u praksi sam pronasao djelotvorniju metodu ? ) :)

Sto se tice same prakse, kao sto vec ostavih link za sajt - za osobu koju bi ista praksa eventualno mogla vise zanimati, na istom ima sve sto joj je potrebno za daljnje smjernice. Svaka druga rijec od strane mene bila bi suvisna te bespotrebna jer ono sto sjeda meni, nemora znaciti da ce nekom drugom i obrnuto zbog cega i nevidim potrebu da tu sada glumim kakvog propovjednika iste prakse vise nego sto je to potrebno i ako je potrebno uopce.

Shiva Yoga je sistem koji se bavi iskljucivo razvojem trecega oka, zbog toga istu i spomenuh na ovom topicu, a ne u nekom topicu (ako uopce ima jer kao sto rekoh, neznam jos gdje se sta nalazi posto jos nisam uhvatio dovoljno vremena da proletim kroz samu strukturu cijelog foruma) koji je vezan za yogu opcenito recimo.

Shvatio si mi post kao da sam 99% ljudi ovdje ocjenio neiskusnima sto je totalna glupost i zbog cega cu taj citat jednostavno ignorirati jer ga nemogu shvatiti ozbiljnim. Da sam mislio na par postova jesam. No ne u zlonamjernom ili egoisticnom smislu vec tom da je smjesno govoriti o nekim neprovjerenim stvarima koje bi mogle pocetnike bespotrebno uplasiti.

Te zadnje, glupo je bilo kome vjerovati, pa cak i vlastitom ucitelju. Usudi se i uvjeri se. Ukoliko naravno imas istinsku zelju za time sto zelis.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon kol 22, 2011 11:25 am

@Orca...Jesi otvarao uz pomoc Linge? :)

PraGlodavac

Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Registration date : 17.08.2011

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon kol 22, 2011 2:47 pm

Naravno, inace ne bih spominjao istu. Doduse sada vec oko godinu i pol na pauzi zbog nekih drugih praksi te manjka vremena iliti bolje receno lose organiziranog vremena.

[Vrh] Go down
pitagora
Prašina

Female
Capricorn Snake
Broj postova : 4
Registration date : 05.10.2011

PostajNaslov: Re: Treće oko   sri lis 05, 2011 2:08 pm

Bok Alpha, hvala ti na dobrodošlici i na odgovoru! Registrirala sam se na forum da bih dobila neke odgovore, da saznam da li je to nekakva "vidovitost" ili nešto slično (ili ništa slično). Naravno da se bojim 24. godine, al još se više bojim da ne pomislim nešto slično za nekoga od obitelji/prijatelja... Nisam nikome rekla za sve to skupa, jer se pomalo bojim da ću biti neshvaćena. Zanima me ima li netko sličnih iskustava, te zna li netko možda o čemu se radi konkretno kod mene, u mom slučaju. E da, ovo sam za Stipu spomenila kao primjer, bilo je tu i stvari vezanih za događaje, ne samo za osobe (u vezi ovog što si napisala za govor tijela koji "čitam").
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat
Broj postova : 313
Registration date : 24.01.2016

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon sij 25, 2016 12:20 am

Puno prasine i buke. Previse misterija i chiri biri stvari yoge poboznosti itd... oko svetog zivota. Religije se temelje na duhovnosti a ne duhovnost na religijama. Kao civilizacija nestat cemo sa planeta. Kao i sve civilizacije prije nas unistit ce nas materijalnost. Ljudska evoluja stagnira a tehnoloska napreduje punom parom. To vide ljudi sa trecim okom.
Vidim to i pitam se kako ljudima pokazati istinu a da ih pritom ne povrijedim. Oduvjek sam takav i kad sam trazio odgovore na netu kao da su odgovori trazili mene. Promatrao sam svijet iz svemira kao Plejadinac. Spoznao sam Boga. Razgovarao sa vragom u lucidnim snovima. Astralne projekcije potaknute nesvjesticom nisu mi misterij. Pet zivcanih slomova. I jedna gadna rana iz saobracajke na ljevoj strani mozga.
Ovo je moj čakra test
korijenska: premalo aktivna (6%)
sakralna: otvorena (31%)
pupčana: otvorena (38%)
srčana: otvorena (38%)
grlena: otvorena (56%)
treće oko: previše aktivna (75%)
krunska: otvorena (38%)

I desnicar sam. Desna strana mozga mi je aktivnija.

Vidim svjet kroz beskonacno codova i formula kao Neo iz Matrixa. Haha malo prepotentno. Ali to su braca htjela i pokazat. Istina je oko nas. Istina je da netko nebi mogo podnest toliko duhovnosti. Ili sebe samog. Ali ja mislim da bi TO (trece oko) trebalo otvoriti svim ljudima jer je to ljudski. A na planetu smo samo sa jednim razlogom a to je život. Život je osječaj. A ne misterij.
I zato svaka cast ovom forumu i clanovim koji pisu o zivotu kroz ove teme i koji spasavaju čovjećanstvo jer na vama je zadatak da ljudima probudimo svijest. Pridruzit cu se vama jer se osjecam kao dio vas kao dio kolektiva. Ja jesam dio vas i zelim vam svima dobro kao i sto sebi zelim.
I da istina je da je sa neke strane i prokletstvo imati trece oko otvoreno pogotovo u danasnje vrjeme.
Svima puno uspjeha u BUĐENJU.
Ovdje sam da pomognem. A i da vi pomognete meni.
Dobro jutro!
[Vrh] Go down
primitive101
Majmun

Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1714
Registration date : 20.10.2010

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon sij 25, 2016 1:44 am

chakra test LoL :) u serious bro :P
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 936
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon sij 25, 2016 9:39 am

ides _langsam aber sicher_ ides
grga.budni dobro jutro i dobro došo
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon sij 25, 2016 11:29 am

Dugo nikoga nije bilo na temi. Svi spavaju. Ali sam znao da ima budnih.
Ajmo Planetu vratiti u prirodnu frekvenciju.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon sij 25, 2016 5:45 pm

misliš kak ima šanse za to?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Majmun

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1651
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon sij 25, 2016 7:33 pm

Koja je to prirodna frekvencija? Ona koja nije u domeni Kralja? E, to se dogodilo jaaaaako davno, neznam ni koliko inkarnacija se čovjek mora vratiti u prošlost da bi doživio ono "original" stanje
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon sij 25, 2016 9:18 pm

možda se frekvencijski modovi mogu zaštelat brže interferencijskim rezonantmim poljima, tu bi bila ta šansa?
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Treće oko   pon sij 25, 2016 10:27 pm

Ma da bas to.interferencijskim rezonantmim poljima. Znas na kaj mislim jest da je bilo davno ali gle a je tesla mogel otkriti izmjenicnu struju... pitam se kaj smo mi u stanju napraviti.
Upravo prozivljavam tesku nesrecu u svojem zivotu i braku sve zahvaljujuci otvorenosti. Ljudi ne zele priznat greske nemogu se suociti sa svojim problemima i pogreskama nikad nisu krivi zgazi drugog da ti ostanes na zraku imam puno toga za rec ali upravo moram rijesiti stvar u svom zivotu i braku koja je od velike vaznosti za mene i mojeg sina pa se nemogu posvetiti forumu onako kako bi ja htio. Ali bice. Ekipo cujemo se.
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Treće oko   sub vel 20, 2016 10:22 pm

Sada je 20:22 h
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Treće oko   sub vel 20, 2016 10:30 pm

Dal je gledo ko The Tommyknockers (TV Mini-Series 1993) Stephen Kings??? Sa sva tri oka?
[Vrh] Go down
grga@bizArt
Dinosaur

Male
Pisces Goat

PostajNaslov: Re: Treće oko   sub vel 20, 2016 10:32 pm

tongue
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Treće oko   ned vel 21, 2016 11:11 am

preporuka za goody vidd/knjig uvijek igra. thnx.ak nađem di možda već u pon.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Treće oko   Today at 3:27 pm

[Vrh] Go down

Treće oko
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 13 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 Similar topics
-
» Opekline
» Koje žarulje kupiti? LED, CFL, nešto treće?
» Karadayi - Novosti 3