Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Treće oko

Go down 
+41
orca
Wsmack
Archangel
Floridain
wanderer
Deti
Ephez
Sang Real
primitive101
Fantom
zvezda
TiaMa'at
marin
MoW
Pohotni Jarac
eni0
blanj
OLugo
Armin od Irima
dr.chaos0
bros
Legionar
elez70
AzrielofDeath
schmizzl
Blizzard
Flamezar
urbanaaa
Chakotay
Athena
Pux
skin
vladimir je idiot
ninja
gloria_g
Alpha
razzor123
tomo_z
Jaykof
Svjetloisjena
arhont
45 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimesri srp 08, 2009 1:37 am

mozes napisat neke svoje tehnike koje koristis kod odredjenih stvari?
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimened lis 25, 2009 1:11 am

evo , nitko dugo nije nista pisao po ovoj temi , pa steta da se ponovo otvara...
ja takoder tjekom meditacije ocjecam sve vec navedeno (vibracije , kucanje , nagla hladnoca ...) kada se koncentriram na trece oko.
zanima me dali je to opasno , i kako je sada vama koji ste se tu jos davno javljali da imate te simptome ...dali ste nastavili , ili se desilo nesto neocekivano ???
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimened lis 25, 2009 1:33 pm

Nisam se još nikad bavila meditacijom. Mislim da svatko od nas ima manje-više potenciju da razvije tzv. "treće oko".
Ja zasad mogu jedino lucidno sanjati. muha
Ne bih se baš igrala "s vatrom", jer vjerujem da može doći do neželjenih nuspojava. Posebno kod onih koji s time nemaju puno iskustva.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimened lis 25, 2009 4:47 pm

Ja isto nemam baš nekih velikih iskustava sa tim stvarima, iako sam završio prvi stupanj reikia, no nisam baš neki uzoran učenik :) No, mislim da se tu radi o potpuno prirodnim stvarima i da su puno manje opasne od alkohola, droge, kocke i drugih ovisnosti današnjeg svijeta. Ono što je važno da u te stvari svatko ide onom brzinom koja njemu odgovara. Ne treba se žuriti ako postoji strah ili odbojnost, u tim slučajevima ako se netko forsira tada može doći do neželjenih posljedica.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimened lis 25, 2009 6:05 pm

Ja sam sinoć pila tequilu Tres Ochos... ne valja. :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimened lis 25, 2009 10:56 pm

Veceras bas osjecam taj predio treceg oka...kao da bridi, svrbi, pulsira, nesto, ne znam...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimened lis 25, 2009 11:29 pm

Škaklji?
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimened lis 25, 2009 11:54 pm

Chakotay je napisao/la:
No, mislim da se tu radi o potpuno prirodnim stvarima i da su puno manje opasne od alkohola, droge, kocke i drugih ovisnosti današnjeg svijeta. Ono što je važno da u te stvari svatko ide onom brzinom koja njemu odgovara. Ne treba se žuriti ako postoji strah ili odbojnost, u tim slučajevima ako se netko forsira tada može doći do neželjenih posljedica.

svaka cast , ja se potpuno slazem !
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 2:39 pm

Pux je napisao/la:
evo , nitko dugo nije nista pisao po ovoj temi , pa steta da se ponovo otvara...
ja takoder tjekom meditacije ocjecam sve vec navedeno (vibracije , kucanje , nagla hladnoca ...) kada se koncentriram na trece oko.
zanima me dali je to opasno , i kako je sada vama koji ste se tu jos davno javljali da imate te simptome ...dali ste nastavili , ili se desilo nesto neocekivano ???

kad se meni to dogodilo prvi put prestao sam, no s vremenom se naviknes, sada kad se to dogodi samo nastavim s meditacijom nekad me zna lupit val energije pa budem hiperaktivan neko vrijeme, ali nista negativno
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimeuto lis 27, 2009 5:07 pm

Ja imam 2 oka sa dioptrijom, pa se nadam da mi je barem to treće oštrovidno :P
[Vrh] Go down
Pux
Višestanični organizam
Pux


Male
Cancer Dog
Broj postova : 45
Age : 29
Location : Osijek
Registration date : 11.10.2009

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimesub pro 26, 2009 3:03 am

Ima li na ovom forumu iko ko je pozitivan u vezi treceg oka ...i misli da bi on mogao podnjeti otvaranje... ?
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimesub pro 26, 2009 11:47 am

Ja, Ja, Ja ^^. Niko o tome neznda dok ne proba. Ja o chakrama opcenito pozitivno mislim. Al trebas bit snazan da podneses takvu energiju. Ta snaga skuplja se iskustvom. Zato ja mislim kad bi dovoljno vremena proveo vjezbauci to, mogao bi ih otvorit..
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimesub pro 26, 2009 4:37 pm

@fame... nadam se da se tvoje mišljenje neće promijeniti sa godinama.. :)
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimesub pro 26, 2009 7:10 pm

@Schmizzl:
:). Nadam se da ce sa godinama samo napredovat. Al nemislim da ce se promjenit da budu neprepoznatljiva.
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimeuto sij 05, 2010 4:38 am

my results

Root:under-active(-56%)
Sacral:open(19%)
Navel:under-active(31%)
Heart:open(44%)
Throat:open(31%)
Third Eye:under-active(-13%)
Crown-open(50%)


ukratko,nisam znao da imam Throat,Heart i Crown čakre tako otvorene...ali me Root čakra najviše brine...šta vi otprilike mislite o tome?

[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimeuto sij 05, 2010 12:46 pm

@azriel ..kako se to mjeri?
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimeuto sij 05, 2010 1:55 pm

a riješavao sam test.....ima 56 pitanja,imaš pet stupnjeva,od definitely,do not at all....na prvoj je stranici link od toga,uvodni post...budeš vidjela
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimeuto sij 05, 2010 3:24 pm

evo ih...

Root: open (38%)
Sacral: open (69%)
Navel: over-active (75%)
Heart: over-active (88%)
Throat: over-active (94%)
Third Eye: over-active (75%)
Crown: open (50%)

i što sada s tim?


evo, pročitala sam značenja, i skoro ništa nije točno!
eto, od 7 čakri, pogodili su samo da sam agresivna, da se osjećam sigurnom i da nemam problema sa "sexualnim izričajem".... ostalo....SO WRONG!
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:53 pm

u čovječe....ti se trebaš malo smiriti...gle ovo....ti si taman stvorena da postaneš ultimativno oružje....
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 38
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimesub sij 09, 2010 11:33 pm

pa ono...držim da sam snažna... i fizički i psihički...

ali ja sam prestabilna za ova riješenja koja su mi došla! :)
[Vrh] Go down
AzrielofDeath
Riba
AzrielofDeath


Male
Virgo Pig
Broj postova : 111
Age : 28
Location : Far,Far Away
Registration date : 02.01.2010

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimened sij 10, 2010 12:53 am

hehe,tako treba!
[Vrh] Go down
elez70
Prašina
elez70


Male
Taurus Dog
Broj postova : 1
Age : 54
Location : BiH, Bihać
Registration date : 20.01.2010

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimečet sij 21, 2010 11:30 am

Sve čakre osim prve i sedme imaju "prednju i zadnju" stranu.Tako i treće oko ima prednju stranu smještenu između obrva koja je zadužena uglavnom za moć vizualizacije i shvatanje mentalnih koncepta.Ako ona ne funkcioniše, osoba je blokirana u kreativnim idejama.Zadnja strana je na tjemenu i ona je zadužena za sposobnost provođenja ideja.Ukoliko i ova strana nije u funukciji osoba nemože da sprovede svoje ideje u djelo.To bi bilo bilo psihičko gledište, a ne funkcionisanje navedene čakre dovodi i do fizičkih smetnji.Ovo je stajalište bioterapeuta.S "otvorenim" trećim okom je malo teže živjeti ukoliko nisi u vodama s predznakom ove teme.Meni lično treće oko funkcioniše kao sat i imao sam probleme (dok nisam naučio da to kontrolišem) u predviđanju, vizijama, vidovitosti ili kako hoćete to nazvati.Znao sam unaprijed probleme osoba(fizičke, psihičke), predviđao pojedine događaje itd što mi je jako koristilo i sad koristi u liječenju bionergijom.Mislim da je bitno tu akumiliranu energiju kvalitetno upotrijebiti, trošiti.Mnogo osoba je ušolo u ova područja bez predznanja pa su malo skrenuli s puta i sad su reinkarnacije Tita, pričaju s Bogovima itd....
Šta mislite da li je kod velikih ljudi državnika, vojskovaođa, slikara, pjesnika filmadžija otvoreno treće oko?
Ja mislim da jeste.Kod slikara su neke slike ne razumljive za posmatrača jer su prikaz tog stanja energija u samom autoru, filmadžije predviđaju kataklizme i snimaju filmove na tu temu, itd....
Znanje iz svih ovih tema koje se nalaze ovdje i o kojima se priča na ovom forumu se uzima u kapima , polako , detaljno i strpljivo.Ja sam počeo s ovim da se bavim s 16 godina i sad nakon 24 godine ima tema koje baš neznam ne razumijem dobro.Čitati, učiti, istraživati, pitati, vježbati..........
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimepet vel 05, 2010 1:51 pm

Koliko je sad proslo...4-5 mjeseci da osjecam to podrucje treceg oka... Dok se prije radilo o periodicnim ciklusima sada je to prakticki konstanta... Osjeti su razliciti...ponekad je blagi svrab, ponekad peckanje, ponekad pritisak...sad je recimo pritisak...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimepet vel 05, 2010 10:35 pm

Mozda te "izaziva" da ga otvoris confused ?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitimepet vel 05, 2010 11:28 pm

''Otvoriti''.
Što vi zaista mislite da je treće oko ili skroz otvoreno ili zatvoreno. Kao, lijepo, sada mi je otvoreno i imam razvijenu intuiciju, a prije toga je bilo zatvoreno.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Treće oko - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Treće oko   Treće oko - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Treće oko
[Vrh] 
Stranica 3 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: