Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nema mise za nudiste

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 3:26 pm

e pa sada, dajte molim vas pročitajte ovo - pa dobro, kako su ti munjeni ljudi uspjeli spojiti ova dva pojma: nudizam i misu/vjeru/.

dakle, kaj ljudi neće smislit.....



Nakon prve crkvene liturgije održane za kršćane naturiste, koja je bila bogato popraćena od strane medija, uslijedio je niz negativnih reakcija javnosti koje su stopirale održavanje sljedeće crkvene ceremonije.


Golim vjernicima zabranjeno je održavanje mise nakon što su mediji popratili prvu nudističku misu, održanu u nudističkom parku tijekom ljeta, nakon čega je uslijedila bujica bijesnih poziva i e-mailova od strane ortodoksnih kršćana.

''Ne razumijem zbog čega se digla tolika buka'', rekao je glasnogovornik Gan Edena (Rajskog vrta).

''Mi smo samo grupa kršćana koja želi održati misu.''

Nizozemski nudisti kršćani dio su globalnog pokreta. Prva misa održana je u lipnju u Zeewoldeu, gradu u nizozemskoj regiji Flevoland, kada je odjeveni svećenik držao misu za 80 naturista.

No nakon negativnih reakcija velikog dijela javnosti, druga misa je otkazana i web-stranica Gan Eden's je ugašena.

''Zbog negativnih reakcija javnosti, te psovki i kletvi u komentarima, morali smo privremeno ugasiti site.''

''Problem je što se to događa u zemlji koja za sebe tvrdi da je iznimno liberalna.''

Kršćani nudisti uzeli su Adama i Evu u Rajskom vrtu kao model svojih vjerovanja i središnju točku svojih ceremonija. Kad je Bog stvorio muškarca i ženu oboje su bili goli i nisu osjećali sram, piše u Bibliji.

Naturisti vjeruju da je prvi ljudski par bio nevin i besprijekoran i ističu da se u Bibliji nigdje ne navodi da se odjeća mora nositi ni da se kršćani trebaju stidjeti svojih tijela.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Re: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 3:31 pm

Ima jedna poslovica: Besposlen um djavolje igraliste.

E sad...sama ideja cak i nije losa...kao rusenje tabua skrivanja tijela, povratak prirodi blabla...ali prakticno nema smisla...

Kod takvih situacija mislim da je najbolje ne reagirati. Pustiti da oni odrze sto imaju, a sve ce se to samo ispuhat. Sto se vise dize buka to ovima bolje jer i negativna reklama je - reklama.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Re: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 8:03 pm

Pa ako su našli svećenika koji im je bio spreman održati misu - mislim da je to njihova stvar zubo Ako su uistinu uvjereni nudisti i golotinja im ne smeta, Bogu sigurno ne smeta...

Btw, postojala je jedna kršćanska sljedba adamita koji su prakticirali golotinju s istim ili sličnim namjerama, ali mi se čini da nisu dobro završili. Moram malo prokopati po netu, zaboravila sam...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Re: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitimeuto ruj 30, 2008 9:21 pm

mislim da je to baš lipo kao šta je lipo kupati se i sunčati gol.
kome je neugodnjak neka ne dolazi tamo.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Re: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitimesub lis 11, 2008 11:56 am

Alpha je napisao/la:
Ima jedna poslovica: Besposlen um djavolje igraliste.

Da, samo besposleni umovi mogu prigovarati nudistima kao da je spolni organ nešto nevjerojatno što imamo... Vidi, eno ga i u konja uostalom.

Ma bolje da ne kažem što mislim o zadrtim vjernicima kojima je vjera moliti na koljenima ili biti gol lol!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Re: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitimesub lis 11, 2008 12:50 pm

Paaaa...to je vise bilo u smislu da cemu to sad izmisljanje tople vode? Sto fali misi u odjeci? Ajde da su zgradili crkvu pa rekli da se u nju moze uci kako god zelis za razliku od 'obicnih' crkvi/svetista gdje postoji 'dress code'... Iskreno govoreci, meni je bezveze sto se u crkvu ne moze uci u majici bez rukava ili tako nesto...ali ici izmisljati neke druge krajnosti mi je jednako blesavo.
Razlika izmedju konja i covjeka je slijedeca...konj moze zivjeti bez odjece kao sto i zivi a covjek ne moze. Odjeca ne koristi da bi prvenstveno sakrila intimna mjesta nego da bi njome zastitili svoje tijelo od vanjskih utjecaja...i zato je odjeca za ljude normalna i potrebna...a golotinja koliko god prirodna bila je ipak nesto sto nije bas uobicajeno za setat okolo takav...
Zato mi je to sto su sad izmislili crkvu za nudiste bezveze. To je skupina ekstremista i egzibiconista. Oce sad izmisljat crkve i za pedofile ili tako neke?
Ponavljam, slazem se da Bog (ili tko li vec) zasigurno zna kako covjek izgleda bez odjece i zato mi je bezveze da se u crkvu mora doci zakopcan do vrata...ali isto tako mi je i suprotnost jednako bezveze jer je i to jednako nerealno...ako me kuzis...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Re: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitimesub lis 11, 2008 1:10 pm

Alpha je napisao/la:
Paaaa...to je vise bilo u smislu da cemu to sad izmisljanje tople vode?

Zato i rekoh, ne bih o zadrtim vjernicima gica

Citat :

Zato mi je to sto su sad izmislili crkvu za nudiste bezveze. To je skupina ekstremista i egzibiconista. Oce sad izmisljat crkve i za pedofile ili tako neke?

Možda bude crkve za maloljetnike, a to privlači pedofile lol

Citat :
Ponavljam, slazem se da Bog (ili tko li vec) zasigurno zna kako covjek izgleda bez odjece i zato mi je bezveze da se u crkvu mora doci zakopcan do vrata...ali isto tako mi je i suprotnost jednako bezveze jer je i to jednako nerealno...ako me kuzis...

Šta ne, dijelimo mišljenje.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Re: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitimesub lis 11, 2008 1:11 pm

OK...sad sam tek kak spada procitala tvoj gornji post...normalno da kuzis...da... Ma ovaj konj me biiip zubi pa sam pomislila da...uglavnom krivo sam pomislila...malo sam smotana danas :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nema mise za nudiste Empty
PostajNaslov: Re: Nema mise za nudiste   Nema mise za nudiste Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nema mise za nudiste
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» bez alata nema zanata

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: