Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pisma Nikole Tesle

Go down 
+10
Chakotay
Remke
GALAKTIKOS
Matrix
Hapa
kety6
Alpha
gloria_g
floridana
Svjetloisjena
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 10:42 am

Matrix je napisao/la:
Nit su njega zanimali ni Hrvati ni Srbi. Bio je vanzemaljac i imao razvijeniji mozak od ovih ovde.

# Vaša mržnja, pretvorena u električnu energiju,mogla bi osvjetljavati gradove i gradove (Srbima i Hrvatima početkom drugog svjetskog rata)

http://hr.wikiquote.org/wiki/Nikola_Tesla


zasto je onda htio yugoslaviji besplatno obranu dizajnirat? adrugima ne?
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 10:48 am

Pa vjerovatno zato jer je bio s ovih prostora. Rekao sam ti da je kao beba došao ovamo. Naslućiva je nešto al nije znao da je u osnovi vanzemaljac. Nije mu otac rekao da ga je našao u olupini svemirskog broda koja se skršila u Liku.

Praktički moglo bi se pričati i o prvom Roswellu uopće. U Lici. 1856.

In 1856, a military man called Milutin watched in the sky a trail of fire that would change his life. A trail of fire in the area known as Serbia that he followed with his eyes going toward the place. He found a flying apparatus with a very small baby and a mother who didn't show signs of life.

Milutin was a man of faith, a man who always preached the love to God, a man that although he lived to grow up, he also lived for the others; he loved and he was loved by his wife and although he was respectful of the laws as a good military man, he didn't denounce the event of the flying object.

He took the baby in his hands and with two reliable men at his service, Slavic and Vortic, men of his intimate confidence, he made the apparatus disappear. These two men were characterized to be not very bright; they asked Milutin what had happened. And since the apparatus was so deformed, he told them that it was a terrestrial apparatus of the enemy and apparently a spy woman was driving it. Since he didn't want to foment more hostility, he asked to his comrades not to communicate it to the high command. The apparatus was “dissapeared” and the woman was buried.

The young Milutin took the baby, the one whose existence in that apparatus, his comrades never knew.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 11:03 am

Jeli moguce da su Teslu poslali iz buducnosti? Sigurno je bio neki cilj, on je bio pametan, a zasto onda nije htio zaradu kad je znao da bez nje se nemoze? Mozda je htio besplatnu struju zato da se covjecanstvo bolje razvija, a i cesto govori kako to nije njegovo ("moje") jeli moguce da je to donjeo iz buducnosti? A nije bio siguran samo je osjecao, zato jer je bio beba i vjerojatno su nekako "usadili" tu ideju u njegov mozak.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 11:05 am

Nije iz budućnosti. Samo iz drugog sistema.

Nisu mu ništa usađivali u mozak nego je on takvi kakvi je. Majistor za elektriku. Genije za struju.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 11:07 am

zasto si toliko siguran? pokazi neke dokaze, ako nemas dokaze poslusaj druge...
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 11:16 am

Rekao bi ti da je bio iz budućnosti. Npr Nostradamus je bio vremenski putnik. Tesla nije.

Tesla je genijalac na podrućju energije , struje i toga dakle elektrićna struja. Nije on pisa o budućnosti niti se time bavija nego znanstvenim radom jer mu je to profesija.

Tesla ka Tesla gdje god se inkarnira uvijek će biti strućnjak za struju jer to ima u malom prstu. Čovijek nije samo tijelo nego i duša a neke duše su jednostavno stručnjaci za neke stvari. Npr u Teslinom slućaju to je elektrićna struja i to.

Pitanje odakle njemu to znanje leži u tome da se on već životima i životima time bavi i jednostavno to mu je specijalnost.

Ne želim biti iskljućiv. Možda je dobro da sami malo razvijate moždane vijuge i razmatrate druge opcije. Smatrajte sve ovo što sam vam napisao samo kao : sve to može biti ali i ne mora i to je to.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 12:07 pm

Bez obzira na sve i šta je Milutin bio malo zadojen srpskim nacionalizmom ipak je riječ o čovijeku koji je u ono vrijeme bio pismen i ćak pisao i knjige iako su te knjige opet bile malo ono Srbi vamo Srbi tamo al to ne negira činjenicu da se radilo o čovijeku koji je bio pismen.

Sad njemu se rađa dvoje djece 1856 a Nikola u septembru i Marica iste godine. To je tehnički nemoguće. Bio Tesla iz budućnosti il pala kapsula tu dole sve jedno je. Tesla nije bio njegovo dijete. Našao ga je u šumi.

By 1859, there were five children in the Tesla family: Dane, born in 1848, Angelina in '50, Milka in '52, Nikola in '56 and Marica, born that year. "Our priest has children above all children," the Smiljan Serbs said. The first-born, Dane, in the words of his younger brother, was "gifted to an extraordinary degree."

http://www.johnsanidopoulos.com/2010/05/nikola-teslas-father-fr-milutin-tesla.html

Istodobno postoji zapis o nekakvom meteoru. Vremenski stroj ne radi na šemu da pada s neba nego se pojaviš na nekom mijestu bez nekog vatrometa il meteora.

I namjerno dajem linkove koje su Srbi radili o Tesli a ne Hrvati. To je zato da nebi netko rekao da Hrvati nešto izmišljaju. Piše lijepo crno na bijelo kad je Nikola Tesla rođen a kad Marica i da taj Milutin nije bija seljo beljo pa nije zna kad su mu se djeca rodila. Tehnički nemoguće da mu jedno dijete bude rođeno u septembru a drugo iste te godine.

Jedino šta su Srbi falili u ovom tekstu je da su Smiljani srpsko selo. Nisu uopće. Bilo je četrdesetak Srba tamo i to uglavnom obitelj Tesla i još par njih. Doselili tu.

Srpska wikipedija na ćirilici :

#
# 1991. - 555 (Хрвати - 520, Срби - 18, Југословени - 4, остали - 13)
# 1981. - 605 (Хрвати - 553, Југословени - 30, Срби - 17, остали - 5)
# 1971. - 761 (Хрвати - 677, Срби - 41, Југословени - 19, остали - 24)

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BC%D0%B8%D1%99%D0%B0%D0%BD
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 3:30 pm

Citat :
Sad vjerujem u ono u sto nikada nisam, da si tamo negdje jos uvijek «ti» i da tvoj zivot nije zauvijek prestao. Sad mi je i zao sto nisam htio nikad da se druzim sa Turcima, jer oni su iste onakve tuzbalice pjevali kao ona iz mojih praskozorija. Sada se sjecam da su oni znali puno vise nego ja o svim ovim stvarima koje tek sada spoznajem. Zalud moje godine provedene u nauci, kad ona bijese jalova. Moli tamo za mene, majko, ako mozes, tom maurskom tuzbalicom za izgubljenu dusu svoga sirotog neukog sina.
Tužna pisma, iz njegovim pisama i njegovih poruka se vidi da uopće nije bio shvaćen. Tada ga ljudi nisu razumjeli, a bojim se da niti danas ne razumiju o čemu je Tesla govorio tuzni

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Matrix
Žaba
Matrix


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 215
Age : 43
Registration date : 26.11.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesub tra 30, 2011 11:59 pm

Da , nije bio.

Bio je daleko ispred svoga vremena. Zato nije ni čudo šta je nekima primaljiva teorija da je bio iz budućnosti. Ok nema veze. Praktički kad se pogleda šta je lik radio neka vam bude. Kako god hoćete. Nije ni bitno.

The Federal Bureau of Investigations (FBI) was the first one that took my things. I always had a precarious health, malaria, cholera, but it was because of my body, since I had not been born here (in that life), my defenses were not prepared. If you saw me in my last years, I was practically bones and skin, I didn't eat, I kept my lucidity intact, but practically all my pictures were took at a young age. Some have been hidden, when I was 50 or 60 years old, some have been altered, but almost nobody knows the last pictures they took from me. You would get truly scared if you saw my picture, practically after the 40s of the XX century.

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Tesla_old

Riječ je u svakom slučaju o velikom mozgu da skratimo priču.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 3:34 pm

Da baš staro izgleda, a ovaj tekst na engleskom je kao njegov, ali mi je najasno kada ga je ispričao, kao da je to ispričao nakon svoje smirti misli

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 3:57 pm

Ova prica sto je dao Matrix zvuci totalno isto ko prica o Supermanu. Samo fali kriptonit.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimened svi 01, 2011 11:00 pm

... Zar je zaista tesko poverovati da je on bio samo jedan veoma pametan COVEK?! Ni prvi, ni poslednji koji je znao malo vise od drugih ljudi... Muka mi je kad pocnu spekulisanja na tu temu, mada razumem one manje inteligentne koji ne mogu da shvate da je priroda- sama po sebi- najvece od svih cuda!!!! Nije ni cudo sto je bio malo shvacen, obzirom da je bio okruzen ljudima sa manjim IQ-om... I nije da se sad ja tu kao pravim mnogo pametna (jer nisam) ali dokazano je da ljudi koriste tek mali deo svog mozga, a on je samo jedan od nekoliko primera toga -sta se desava kod onih koji mozak koriste malo povise. :)

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 9:23 am

Svi smo mi povezani sa cijelim Svemirom pa onda i nema neke velike razlike između nas i izvanzemaljaca, samo što je to za projesječne ljudi koji nisu toga toliko svijesni jako čudno i takve stvari proglašavaju čudima i nadnaravnim. Meni je žao što se nije realiziralo više Teslinih ideja. No kao što je on rekao budućnost pripada njemu, što u stvari znaći da će se to desiti jednog dana :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 11:12 am

@Julija...slazem se s tobom ali jedna stvar je cudna...mislim, cisto statisticki gledano kako to da se osim Tesle prakticki nije rodio niti jedan takav conf1

_________________
Respect
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 11:41 am

Naravno da ih je bilo, mozda ih samo nije bilo bas iz iste sfere interesovanja kao Tesla. Pogledaj Da Vincija, i on je izumitelj i naravno bio je daleko ispred svog vremena. Ima takvih primera jos puno, mada opet kazem , iz razlicitih oblasti i vremena.

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 12:30 pm

Da, tocno ali mislim bas na isto podrucje. Kako ih je u muzici bilo vise. Zasto onda ne moze u fizici.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 1:03 pm

pa fizika je malo hebenija oblast od muzike... ja mislim da se nikad više neće roditi genij kao Bethoven, Mozzart.... ti ljudi su mogli skladat muziku bez sviranja. u glavi su znali kako koja nota zvuči kad su je na papiru vidili. Bethoven je jedno vrijeme bio gluh i nije ga spriječilo da napravi neka djela koja će vječno trajati.

i sad mi je glupo kad netko kaže da je ta muzika zastarjela, nitko ih ne voli, a svatko ih sluša. u koliko pjesama sam čuo isječke iz njihovih simfonija ili slične stvari..

tako i Tesla. mi samo možemo naklapati šta je on sve postigao i izumio(mislim na ove stvari o kojima se priča a nisu dokazane). čovjek je isto kao i ova dvojica što su čuli note bez svirke čuo svoju oblast bez puno smišljanja. to su ljudi koji su se rodili s time, oni jednostavno nešto razumiju što je nama nedokučivo. ne znaju kako ni zašto al znaju da im je u glavi. da je Tesla imao sve pogodnosti ovog doba, novac, pomagače i nekog hajvana koji se ne bi kitio tuđim perjem tko zna kud bi dogurao, a opet tko zna bili ikako bio takav mozak kao što je...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 1:56 pm

Ako je fizika jebenija od muzike zasto se onda nece rodit novi Beethoven? Po mom misljenju fizika uopce nije jebenija od muzike. Samo je stvar koliki tko ima talent za nesto. Nekako se dam kladit da bi Tesla reko da je muzika jebenija njemu. Zasto? Zato jer nije njegov talent. Prema tome...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 9:45 pm

Meni stoji ideja da je on vanzemaljac. Postoji li danas takav genijalac, ja ne znam niti za jednog. Pisma su iznimno dirljiva i osjećajna.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimepon svi 02, 2011 10:48 pm

Čak i da je izvanzemaljac to nam ne daje odgovor zašto je bio jedinstven i zašto nije bilo još takvih izvanzemaljaca ;)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimeuto svi 03, 2011 12:36 pm

@Chak...i to je tocno...zasto ih nema jos. Duhovnih vodja koji se smatraju Bogovima bilo je vise, pa zasto ne i ovakvih poput Tesle?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesri svi 04, 2011 4:59 pm

Alpha je napisao/la:
Ako je fizika jebenija od muzike zasto se onda nece rodit novi Beethoven? Po mom misljenju fizika uopce nije jebenija od muzike. Samo je stvar koliki tko ima talent za nesto. Nekako se dam kladit da bi Tesla reko da je muzika jebenija njemu. Zasto? Zato jer nije njegov talent. Prema tome...
htio sam reći ovo: fizika je nešto novo, Tesla je vadio nešto novo iz prirode, a muzika je kombiniranje 8 tonova.
jednostavo se s time ili rodiš ili ne... možeš učiti koliko želiš, al nikad nećeš dostići razinu onoga koji se rodi sa talentom i usavršava ga tjekom života.

pa Bach je iz glave note vadio, nije ih svirao pa zapisivao... tesla je kako je netko već na forumu rekao bio izumitelj, a ne kao ovi naši sadašnji znanstvenici teoretičar. pa dobijemo to da su neki znanstvenici otkrili da žene manje pričaju od muškaraca...

i sam sviram 2 instrumenta od 7. godine... vidio sam mnogo ljudi koji se bave glazbom, nitko nije mogao note njima poznate pjesme bez sviranja zapisati, a ne da nešto novo 'nasuho' zapišu.
o fizičarima da i ne pričam... nikakvo eophalno otkriće još od Einsteina nije bilo... (ako sam u krivu sorry. recito koje je to otkriće)...


_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimesri svi 04, 2011 5:50 pm

A ja tebi kazem da je talent - talent. Recimo da ti imas talent za popravljanje kisobrana. Koliko god to glupo zvucalo za mene to moze biti nuklearna fizika. Tako je Bachu Tesla nedodirljiv jednako koliko je i Tesli Bach. Kuzis :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimečet svi 05, 2011 2:43 am

Ne vjerujem u talente, već u ljudsku volju da se nečime bavi... ali hej, to sam samo ja. I ne možemo znati da nije bilo još takvih izvanzemaljaca, jel opet postoji mogućnost da oni nisu bili toliko eksponirani, a sve ovo mi zvući baš kao supermen priča, a T. Alva E. kao kriptonit.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitimečet svi 05, 2011 10:06 am

Volja je jako bitna ali ako ti i ja imamo jednaku volju i jednak radni zamah, ali ja jos imam i talent za tu stvar tada cu biti neusporedivo bolja. Naravno da sam talent bez truda ne znaci nista. Medjutim ako se nadje izniman talent plus veliko ulaganje...eto Tesle.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pisma Nikole Tesle - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pisma Nikole Tesle   Pisma Nikole Tesle - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pisma Nikole Tesle
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Drevna pisma
» Otkrivena tajna nevidljivog pisma - sperma

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: