Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Snimka pravog duha!!!!

Go down 
+35
comewithme1717
Lycan
srdjan888
Apostol_Terorist
burek_u_svemiru
Casper
klapa
Gea
Absynthia
Comi
Neobicni forumas
Berny_Sinara
goa-a
Zozily
Jaykof
Xila
Dzangy
josip21
Neo
Fixo
frostie
mare
burnme
Rajkan
silver
Alpha
Saroman
gloria_g
Svjetloisjena
Zeus
Annon Imus
LarusArg
floridana
Blizzard
Black Angel
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 10:52 pm

prvo i prvo da se odma ispricam na delayu imal sam posla previseh da svoj normalni dnevni raspored pa nisam imal vremena ovde gore :)

Alpha je napisao/la:
Aha...da ja stavim? Mogu...

E sad...kako to izvest...da se uploada na Youtube pa...ili...?

na youtubeu ima toga vech ali cijeli filmek stha je snimal moj buraz...ako vam se da trpeti njegov filmek cerek

https://www.youtube.com/watch?v=FngTSiLAduM

oko 2:05 - 2:11 je scena ta
da znate da je autenticno i da nie bilo nestha konfigurirano...slucajno ulovljeno :)


http://rapidshare.com/files/167349033/nestha.wmv.html

rapidshare link za dl...jer dosta je resko to uloviti na celom filmeku
12 Mb je filmek par sekudni...

scena : cca 7 - 10 sec filmeka dok se kamera naglo okrene izgleda kao da nestha pretrci pred kamerom s desna na lijevu stranu...
moze se i u filmu naci na youtubeu samo treba gledati :)

r8 & rply alien
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 11:00 pm

Ipak si uploadao :) Super...sad da vidimo sto ce reci strucni ziri :)
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimeuto stu 25, 2008 11:04 pm

bitno da je kriza prosla...a nove na vidiku nema fala bogu :)
a dok se ceka ziri... kava
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimesub pro 27, 2008 4:36 pm

nemogu vjerovati!
snimka na prvom postu je bila orginalno strašna,ali ju je moj prijatelj stavio u neki uređivač i malo se poigrao s njom.
ja na kompu imam orginalni video ali ga neću stavit jer su to pogledali svi moji sa faksa i usrali su se do gaća.
neki par dana nisu UOPCE spavali
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba
Black Angel


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Age : 30
Location : Dubrovnik
Registration date : 30.09.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimened pro 28, 2008 12:31 am

Ma čekaj malo suspect
Jel taj tvoj prijatelj napravio video još strašnijim ili ga je propustio kroz par filtera pa se sad vidi neki tip koji trći naokolo sa plahtom na glavi scratch
Ako je strašniji stavi pa da svi zajedno vrištimo affraid
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimened pro 28, 2008 2:09 pm

moj frend ga je učinio blesavim
i blacky,i`m sorry zaboravio sam gdje mi je taj video,ali ako ga nađem tebi prvom javim
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimened pro 28, 2008 4:10 pm

meni su obe snimke totalno neuvjerljive....sve se svodi na brzo kretanje kamere i nejasne slike...a na obje snimke se lijepo vidi da likovi trce......bzveze
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimened pro 28, 2008 4:32 pm

svatko ima svoje mišljenje koja se čestop razlikuju
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimened pro 28, 2008 6:25 pm

Bilie Joe Amstrong je napisao/la:
nemogu vjerovati!
snimka na prvom postu je bila orginalno strašna,ali ju je moj prijatelj stavio u neki uređivač i malo se poigrao s njom.
ja na kompu imam orginalni video ali ga neću stavit jer su to pogledali svi moji sa faksa i usrali su se do gaća.
neki par dana nisu UOPCE spavali

mozes li malo bolje objasniti to da na kompu imas orginalni video....na sto mislis kakav orginal....ne kuzim...i zasto ga neces staviti da li te strah da nam ne stane srce od straha.....

naravno da svatko ima svoje misljenje ja sam ovdje iznio svoje i nicije nisam kritizirao.....
[Vrh] Go down
Dzangy
Stanica
Dzangy


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 29.12.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimepon pro 29, 2008 4:30 pm

Sto se tice ovog "pravog duha" meni nije jasno, ako je on vec cuo nesto, kako mu palo na pamet da izlazi iz kuce uopste??? I kako li se samo setio da u tom trenutku uzme kameru?? confused
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimepon pro 29, 2008 4:32 pm

Dzangy je napisao/la:
Sto se tice ovog "pravog duha" meni nije jasno, ako je on vec cuo nesto, kako mu palo na pamet da izlazi iz kuce uopste??? I kako li se samo setio da u tom trenutku uzme kameru?? confused

Pa to je zapravo glavno pitanje kod ove vrste snimaka...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimepon pro 29, 2008 5:34 pm

slažem se
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimened sij 04, 2009 6:52 pm

Dzangy je napisao/la:
Sto se tice ovog "pravog duha" meni nije jasno, ako je on vec cuo nesto, kako mu palo na pamet da izlazi iz kuce uopste??? I kako li se samo setio da u tom trenutku uzme kameru?? confused
mozda mu je duh vec dlijao po ga je odlucio snimiti za uspomenu
XD
a mozda je taj "duh"samo pomahnitali sused koji je isao plasit svog trknutog drugog suseda
:bounce:
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimečet sij 08, 2009 4:53 am

ovo je sramota i komentarisati, ali me samo zanima ako su vec pravili ovakvu montazu i glumu, sto jbn duh trci, jbt ja imam 100kg, ja bih ga stigao koliko sporo trci :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimečet sij 08, 2009 11:15 am

Dobrodosao Xila :)

Na predhodnoj stranici je Frostie stavio link svoje snimke duha pa pogledaj :)

Interesantno mi je kako svi komentiraju ovo sto se vidi da je montaza, a nitko nista o Frostievom duhu...nevjerojatno...kao da njegov duh ne postoji...ko da je duh zubi

Nego Frostieva snimka...ne znam...mozda je nesto lako objasnjivo ali obzirom ne znam sto bi moglo bit i kako objasnit meni je totalno dobra snimka...
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimečet sij 08, 2009 1:23 pm

Za Frosty sliku, prvo sam mislio da je to neki frajer ta trči, a ovaj za kamerom puca u to ... onda sam nakon nekog puta shvatio da je zapravo pucao u nekog drugog -.-'
Ono šta je proletilo ne znam šta je :S
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimečet sij 08, 2009 3:01 pm

Mani pucanje i radnju filma rofl2 ...samo prati sto je kamera ulovila...ono nesto sto je prohodalo u jednom trenu...
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimečet sij 08, 2009 10:09 pm

ja nista nisam vidio, morat cu pogledati pozornije... a sto se tice snimanja ovakvih filmova, ponekad nesto ispadne dobro ili strasno, pa se to mora naglasiti... btw ako je tako i ja sam vidio hobite u magli, a to je bila bivsa treba od mog ortaka, doduse niskog rasta :P
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimepet sij 09, 2009 1:29 am

Xila je napisao/la:
ja nista nisam vidio, morat cu pogledati pozornije... a sto se tice snimanja ovakvih filmova, ponekad nesto ispadne dobro ili strasno, pa se to mora naglasiti... btw ako je tako i ja sam vidio hobite u magli, a to je bila bivsa treba od mog ortaka, doduse niskog rasta :P

heheh:lolcina: lol
[Vrh] Go down
Xila
Stanica
Xila


Male
Pisces Dragon
Broj postova : 21
Age : 36
Registration date : 07.01.2009

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimepet sij 09, 2009 6:46 pm

ne stvarno, ne bih htio ikoga uvrijediti... ali neutvrdjene stvari i slucajne greske u grafici prilikom snimke, ne treba odmah prikazivati i spominjati kao nesto paranormalno... svijet se je nagledao takvih stvari... kao i npr. ona grmljavina i oci od oblaka na nebu... obicna montaza...
[Vrh] Go down
Zozily
Dinosaur
Zozily


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 397
Age : 32
Location : Vtc/Zagreb
Registration date : 11.06.2008

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimesri sij 14, 2009 10:32 pm

ma to neki mutavi napaljeni voajer......
[Vrh] Go down
goa-a
Stanica
goa-a


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 12
Age : 44
Registration date : 13.01.2009

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimesub sij 24, 2009 12:38 am

total bzvz kava
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:41 pm

moras biti lud da ides slijediti pravog duha... ovo mi je nekak bilo smijesno https://www.youtube.com/watch?v=c2LBnItpk24
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimesri vel 25, 2009 3:35 pm

U biti...da li ti duh moze nesto napraviti? Mozes li ti njemu? Ili samo prolazite jedan kroz drugog...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitimesri vel 25, 2009 3:37 pm

Sjeti se poltergeista i to ti je moguć odgovor na pitanje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Snimka pravog duha!!!!   Snimka pravog duha!!!! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Snimka pravog duha!!!!
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Odgovor/poruka od pravog muskarca
» Snimka prezivjelog izvanzemaljca iz roswella
» Starohebrjeski jezik,dar Duha Svetoga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: