Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Zvukovi iz Pakla

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Fear
Žaba

Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Registration date : 19.12.2010

PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   čet sij 06, 2011 2:17 am

zvuči previše realno, ili su se znanstvenici poigrali s nama ili je dolje nešto sasvim grozno
[Vrh] Go down
Ymir
Žaba

Male
Pisces Cat
Broj postova : 216
Registration date : 16.02.2014

PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   pon vel 17, 2014 1:52 pm

OMG ja sam skočio s stolice kada sam premotao na dio s vrišanjem (čovjek DUGO priča)
Ali Tutankhamon je na prvoj stranici dobro rekao... Evo ja sam pagan i letim s mojom škvadrom iz Grčke i Egipta u oganj... Jadan ja.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1128
Registration date : 18.03.2014

PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   pon tra 06, 2015 7:45 pm

ne vjerujem u ovo ali...... rupe koje gutaju kuće i ljude ,sve je više prisutan i to je misterija... ce-4zubo
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam

Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   pet tra 10, 2015 1:49 am

Sve je to ljudska mašinerija. Ne postoje nikakva bića koja žive u dubini Zemlje. Druga bića žive na drugim planetama. Ako je netko čuo krik Zemlje, to je zaista njen krik, jer se gasi, polako i neizostavno. Da netko i živi unutar Zemlje, odavno bi pobjegao glavom bez obzira od nas, ionako se , po toj teoriji mogu nastaniti unutar bilo koje planete, zašto bi odabrali našu, gdje bi ih, zasigurno usmrtili?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   pet tra 10, 2015 10:22 am

točno slažem se, ni alieni ne bi imali posla s zlim zemljanima,koji truju vlastiti planet i ratuju međusobno face ..
[Vrh] Go down
web dust
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 936
Registration date : 07.10.2015

PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   uto stu 08, 2016 1:19 pm

možda nije ni krik planete ni pakao. moguća je i "običnija" goeloška manifestacija buduči otprilke na istoj poziciji ali sa zapadne strane globusa kanadska vojska istražuje misteriozni zvuk koji dolazi s dna mora u zabačenoj regiji arktika i koji je tijekom nekoliko zadnjih mjeseci plašio životinje.
Citat :
zasad ne mogu objasniti uzrok pojave koju su nazvali "akustičnim anomalijama". zvuk se mogao čuti cijelo proteklo ljeto u tjesnacu "Fury and Hecla", a opisuje ga se kao "bip" ili "šum". glasnogovornik ministarstva obrane iz ottawe rekao je da uzrok neobičnog pinga, za koji rijetki stanovnici na tom području kažu da se može čuti čak i kroz trup broda, ostaje misterij. ovo je jedno od većih lovnih područja tijekom ljeta i zime jer je riječ o području na kojem je dio mora okružen ledom, bogatom morskim sisavcima. ovo ljeto ih tamo gotovo uopće nije bilo i to nam je postalo sumnjivo.
http://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/misteriozni-zvukovi-nadomak-sjevernog-pola-dolaze-iz-dubine-cuju-se-vec-mjesecima-a-prestravljeni-kitovi-i-tuljani-su-zbog-njih-pobjegli/5227619/
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   uto stu 08, 2016 4:23 pm

sve je moguće :)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Zvukovi iz Pakla   Today at 3:27 am

[Vrh] Go down