Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 starost i starenje

Go down 
+2
Alpha
floridana
6 posters
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 3:00 pm

starost nije u modi ali je neizbježna. ni sama nisam znala kud bi s ovom temom pa sam je spucala ovdje, a mogla je ona i na ženu i na muškarca i na društovo i na zdravlje. nek stoji tu.
gradimo stereotipe prema onome šta nam serviraju u medijima pa tako je mladost lijepa a starost ružna a one cure šta su bile siimbolil ljepote pretjeruju u estetskim operacijama nebi li vratile bar malo svog mladenačkog sjaja. ali godine čine svoje i to je normalno. normalno je da Pamela ima celulit i da ima bore na licu, normalno je da Schwarzenegger ima opušteni trbušćić nakon toliko godina, normalno je da Demi Moor stari...možda starenje nebi nekima tako teško padalo da mediji naročito oni žuti nisu tako okrutni prema njoj bar šta se tiče izgleda, pa onda kad se dočepaju neke slike zvijezde u ne baš fit izdanju trube o tome na sav glas, a možda je to i dobro da se vidi da to doba ne zaobilazi nikoga, jelte ko je sretnik da dođe do njega.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 3:01 pm

neću vas ništa pitati. možete staviti svoj komntar na ovo ili koju fotku ako nađete. čitam ponekad komentare na t-portalu pa kad naiđu ovakve teme komentari su uglavnom zlobni i gadljivi pa mi nisu jasni ti ljudi koji su uglavnom mlađi promisle li oni svojom glavom prije nego li išta napišu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 3:04 pm

starost i starenje 0396007.4 starost i starenje 0394007.4

starost i starenje 0392007.4 starost i starenje 0385007.4
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 3:11 pm

Naravno da ne promisle miga Previse su zaslijepljeni medijima i povrsnoscu...to je danasnji nacin odrastanja, nazalost...

Ali ima jos jedna stvar...ne mora se raditi o starenju nekadasnjih ikona ljepote...mozemo pogledati bilo koji aktualni model...sve je to tona sminke i photoshopa... Masa tih cura nije cak ni prosjecno zgodna kad skines sve to s nje sto joj namontiraju...ali ljudi (pogotovo muskog roda miga ) se zalijepe za sliku i tupo vjeruju da je to tako...aha, rigt gica

_________________
Respect
[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Age : 36
Registration date : 26.08.2008

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 8:17 pm

haha
znate vi da je to montaža? :D
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 9:13 pm

nemoj me zezati face
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 9:42 pm

LarusArg je napisao/la:
haha
znate vi da je to montaža? :D

Jel ti to nas pitas kao na nacin da si svjestan da je montaza ili na nacin da mi umisljamo da je montaza?

Jer ako je ovo drugo onda - da, znamo da je montaza cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 10:34 pm

Ovako, prije su samo žene pazile na taj besprijekoran izgled, borile se protiv celulita, bora na licu, pazile da im ne visi drob, sise, guzice, išle kod frizera, na puste joge, pilatese, teretane (dobro, muškarci su tu uvik i bili) i sl. pizdarije...
I tako ti ja neki dan dođem kod svekra i svekrve (uuu koji grozni izrazi) koji inače zajedno idu u teretanu, i pričaju oni kako je on kupio neku mušku kremu za smanjenje opsega droba (?), na šta smo svi prisutni (a bilo nas je...) zavarili...
Onda mi danas govori jedna rodica da je išla ocu (koji ima više od 50. godina) kupit neku kremu za lice protiv bora (opet muška!) pa da ju je strefilo koliko te MUŠKE kremice koštaju...
Uglavnom, šta sam tila reć... Danas su i ovi sasvim obični muškarci počeli koristiti sve te preparate koje žene koriste već duuugi niz godina, vjerojatno zato jer su se počeli osjećati glupo kraj žena koje na kraju izgledaju puno mlađe od njih, pa su i oni se odlučili potruditi oko svog izgleda... Ili su počeli tajno natjecanje sa svojim ženama ''tko će kupit skuplju kremicu za bore na licu''... zubi

Ne znam jesam li falila temu, ali mi je zanimljivije kako mi obični smrtnici pokušavamo izgledat mlađe nego ti slavni koji mogu ić na puste operacije svako malo...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 11:40 pm

Pitala sam dragog treba li mu krema protiv bora confused

A on će mrtav ladan: Ne treba. kava

I to je to lolcina

(smijem se ovome gore sa svekrom i svekrvom)
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 11:53 pm

A ja sam svome rekla kupit tu kremu za smanjenje opsega droba jer se počeo širit... zubo
Iako on kaže da sam ja kriva jer previše skuvan, pa on ka da se ne baci, sve pojede... kava
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 11:55 pm

malena je napisao/la:
A ja sam svome rekla kupit tu kremu za smanjenje opsega droba jer se počeo širit... zubo
Iako on kaže da sam ja kriva jer previše skuvan, pa on ka da se ne baci, sve pojede... kava
koja je to krema, molim te preporuči mi jerbo i moj ima sličan problem zubi
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimeuto lis 14, 2008 11:58 pm

floridana je napisao/la:
malena je napisao/la:
A ja sam svome rekla kupit tu kremu za smanjenje opsega droba jer se počeo širit... zubo
Iako on kaže da sam ja kriva jer previše skuvan, pa on ka da se ne baci, sve pojede... kava
koja je to krema, molim te preporuči mi jerbo i moj ima sličan problem zubi
Kad je nađem javim ti...
Trenutno znam samo da je jedina muška krema s tom namjenom u Mercatora... zubi
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimesri lis 15, 2008 12:01 am

ali koja je razlika između krema za muškarce i žene kad je velika razlika u cijeni. vjerovtno igraju na muški ego kava
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimesri lis 15, 2008 12:06 am

floridana je napisao/la:
ali koja je razlika između krema za muškarce i žene kad je velika razlika u cijeni. vjerovtno igraju na muški ego kava
Ne bi ti znala reć.
Samo se nadam da to neće mm puknit... lol!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimesri lis 15, 2008 4:53 pm

floridana je napisao/la:
ali koja je razlika između krema za muškarce i žene kad je velika razlika u cijeni. vjerovtno igraju na muški ego kava

Čitala sam negdje članak da je muška koža drugačija od ženske. Prije svega ona je deblja i nešto tamnija. E sad, kako se kreme razlikuju ne znam jer ne gledam ni sastav ženskih pomada, ali radi se o tome da se kozmetika prilagođava karakteristikama muške kože.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitimesub kol 22, 2009 3:47 pm

Alpha je napisao/la:

Ali ima jos jedna stvar...ne mora se raditi o starenju nekadasnjih ikona ljepote...mozemo pogledati bilo koji aktualni model...sve je to tona sminke i photoshopa... Masa tih cura nije cak ni prosjecno zgodna kad skines sve to s nje sto joj namontiraju...ali ljudi (pogotovo muskog roda miga ) se zalijepe za sliku i tupo vjeruju da je to tako...aha, rigt gica

Modeli su svake godine sve ružniji. Prije je ideal ljepote bila normalna punašna vitka ženica, a danas su to kosturi. Bune se modni časopisi da moraju gubiti vrijeme na fotošopiranje slika jer su modeli na njima pretanki i ružno izgledaju. Isto tako odjeća koju svi ti modeli nose ne stane na normalnu ženu sa normalnim kilama, samo na žgoljavice poput tih koje to sve predstavljaju.
[Vrh] Go down
Sponsored content





starost i starenje Empty
PostajNaslov: Re: starost i starenje   starost i starenje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
starost i starenje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Starenje i osobnost

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: