Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Misteriozni glasovi iz zvučnika

Go down 
+29
PathFinder
Dantalion
Kakashi
bros
schmizzl
Charles Dexter Ward
Skulptura
Neobicni forumas
Athena
(CroM)Flash
Annon Imus
mare
Hapa
tuby
Saroman
goa-a
Xila
meli
plava_gospođa
grga1234567
Risk
dadada
Svjetloisjena
Jaykof
urbanaaa
floridana
Cico
Alpha
Rajkan
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
PathFinder
Riba
PathFinder


Male
Libra Monkey
Broj postova : 170
Age : 31
Registration date : 16.06.2010

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimesri lip 23, 2010 11:02 am



Hmmmm

Ja sam cuo dosta prica da naprimjer bendovi koji poslije probe samo iskopcaju instrumente a ostave ukljucena pojacala i kablove u prostoriji, zna se desit da cujes odjednom 2-3 radio stanice a ako ti se desi da si sam u mracnoj prostorij i to ti se desi naravno da ti postane cudno...

Mislim da se to isto moze desiti naprimjer zbog dugih kablova koji se svakim metrom sve vise pretvaraju u antenu pa se koriste DI uredaji da to "sprijece" naprimjer na koncertima gdje je bina udaljena i po 30 metara od tonca i miksete ako se neukljuce te kutije vrlo lako ces cut sve sto nezelis cut na jednom koncertu...

Uglavnom mislim da je rijesenje kod vecine da se kabal nekako smota u osmicu dakle ono kabla viska sto bezvezve bacite napod ili nesto smotate u osmicu i rijesite si problem...

Mislim da se vecina ljudi tuzila na (Cajevec) pojacala za manje neupucene to je jugoslovenski marshall a za one jos manje e to vam je nest slicno ves masini
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimesri vel 02, 2011 1:25 pm

ja imam logitech x530 zvućnike i meni se to redovito dešava da ćujem te glasove ja se uplašim kad ih nećujem lol! neki kinezi sa klasićnom glazbom ili neki rusi,francuzi ma uglavnom vesela je ekipa rofl
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 12:18 pm

Viktore hoce to kada se gleda batman previse suspect

Hajd reci koja je frekvencija da ih i ja upratim popc



Ja recimo cesto cujem glasove a ne vidim ljude (doduse kad telefoniram)


cuga
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 12:27 pm

Collector, takve scene su "normalne" sa nekim, pogotovo Logitechovim zvučnicima, odnosno pojačalima ;)

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 1:06 pm

Svako ima svoje mišljenje ja mislim ako je to istina da te nekako prespojilo na radio.Ali tu nama nikakve misterioznosti to se svakodnevno događa da se uhvate pogrešne frekvencije nemoraš zbog toga odmah na forum.
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x


Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Age : 39
Registration date : 31.03.2009

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 2:53 pm

[quote="Collector604"]Viktore hoce to kada se gleda batman previse suspect

Hajd reci koja je frekvencija da ih i ja upratim popc



Ja recimo cesto cujem glasove a ne vidim ljude (doduse kad telefoniram)


cuga [/quote

hahahahahah kako je frajer duhovit nemoš vjerovati daj reci nam još nešto duhoviti hahaha ej plako sam od smjeha ono <gledaš previše batmana lolcina >uh nemoj više .Si ti možda neki komićar vidi se da imaš nkog skrivenog talent funny
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 6:26 pm

philips SBC HC8412 kompjutorske bežične slušalice sa analognim štelanjem frekvencije, ponekad sam znao ćut neke čudne šumove i kao da netko nešto tiho rekao
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 01, 2011 8:34 pm

Djeca mogu čuti tonove frekvencija do približno 20 kHz, ali ove frekvencije postaju sve manje čujne kako ljudi odrastaju.
U Europi je frekvencija izmjenične struje uglavnom 50 Hz (blizu tona G), međutim, u Sjevernoj Americi je frekvencija izmjenične struje 60 Hz (blizu povišenog tona B, što je nešto manje od trećine iznad frekvencije u Europi). Frekvencija 'smetnje' u zvučnom zapisu može pokazati gdje je snimka napravljena - u Europi ili u Americi.
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 35
Registration date : 19.02.2010

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 3:11 am

Slazem se sa expertom Floridain hehe


zub
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 7:49 pm

ja kad sam bio mali ja i frend kupili walkie talkie, talkie walkie kak se vec uzme i posto zivimu u kucama jedna pored druge i djeca ko djeca mi pricamo preko noci vani na balkonima (ljeto) a moja sestra se tad bila rodila a bilo kasno a moj stara imala taj bebifon i samo odjedanput uleti meni stara u sobu i recimo samo da vise talki walkia nije bilo, i nakon jedno 3-4 godine ja se tog sjetim i pitam staru kako je znala da pricam a ona meni isprica da je cula glasove u bebifonu i kako je slusala skontala da ja to pricam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Misteriozni glasovi iz zvučnika   Misteriozni glasovi iz zvučnika - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Misteriozni glasovi iz zvučnika
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Misteriozni nestanci
» Misteriozni brojevi...
» Misteriozni nestanci
» Misteriozni zvuk

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: