Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Martina Pirić

Go down 
+2
floridana
gloria_g
6 posters
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimečet lis 16, 2008 4:13 pm

Martina Pirić, 16-godišnjakinja iz Čepina posljednjih pola godine provodi po bolnicama.

U samo četiri mjeseca dobila je dva zloćudna tumora, teška po kilogram.

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/pomozimo-16-godisnjakinji-koja-boluje-od-dva-zlocudna-tumora.html


Martinini roditelji su očajni jer joj ne mogu platiti liječenje u inozemstvu i mole za pomoć.

Martina je prije pet mjeseci dobila karcinom na prsima. Izvađen je, a Martina je upućena na kemoterapiju. Ali, na prvom pregledu nakon terapije, utvrđen je još jedan, ovoga puta na želucu. Operirala ga je prije 13 dana, ali nalazi nisu dobri - zloćudan je opet ko i prvi.

Nadu im daje liječenje u inozemstvu, no za njih je to neizvedivo. Žive kao podstanari, majka je nezaposlena, a otac prima svega 1.500 kuna.

Stoga trebaju pomoć.

Ukoliko želiti pomoći Martini, možete to učiniti uplatom na broj žiro računa: BANCO POPOLARE CROATIA 4115008 - 3134001352 na vlasnicu računa Martinu Pirić s adresom Osječka 53, Čepin ili se javiti Martininoj majci Mariji Pirić na broj mobitela 098 97 85 878

bilo bi lijepo da se i ce 4 priključi!?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimečet lis 16, 2008 4:17 pm

mislim da je nepotrebno zvati na mob kad ima broj žiro računa.
u svakom slučaju svaka mala naprid gura pa ćemo i učinit nešto.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimečet lis 16, 2008 4:33 pm

ja sam danas dosta užicala u svojoj firmi, i to bez srama.
nemojte se sramiti tražiti.
koliko sam skužila ovdje kod svojih, nije stvar u lovi, neg ljudi su dosta nemarni, (i sama sam takva, ovaj put me jednostavno natjeralo nešto) koda je problem otići u banku i uplatiti, jel?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimečet lis 16, 2008 5:12 pm

Ima i online bankarstvo danas... study

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimečet lis 16, 2008 5:16 pm

da, i to.
za totalno lijene :D
(kao što sam ja ;) )
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimesub svi 02, 2009 12:23 am

Djevojka je, nažalost, preminula 3. siječnja ove godine. ČLANAK

Palo mi je na pamet čeprkati po starim temama pa sam provjerila i ovo. Žalosno, počivala u miru.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimesub svi 02, 2009 10:46 am

baš tužno. tako mlada.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimesub svi 02, 2009 11:49 am

tuzni
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimesub svi 02, 2009 2:41 pm

BIROKRATSKI APSURD

Martini odobreno liječenje 20 dana nakon smrti

Država je Martini Pirić, djevojčici koja je izgubila životnu bitku sa zloćudnim tumorom, odobrila liječenje u inozemstvu.

ZAGREB - Slučaj Martine Pirić, 16-godišnje hrabre djevojčice iz Čepina koja je, na žalost, 3. siječnja izgubila bitku sa zloćudnim tumorom, birokratskim je nemarom doveden do granica apsurda.

Naime, 20 dana nakon Martinine smrti njezina je obitelj dobila rješenje HZZO-a da će joj država financirati liječenje u inozemstvu. Sramotno rješenje potaklo je njenu majku da progovori o liječenju u Hrvatskoj, piše Slobodna Dalmacija.

- Imam samo osam razreda osnovne škole i u vaše reforme se ne razumijem niti me zanimaju bilo koje političke strane, no ovo pišem zbog djece čija je sudbina, ako se nešto ne promijeni, zapečaćena baš poput sudbine moje kćeri Martine - zaključne su riječi otvorenog pisma koje je uputila ministru zdravstva Darku Milinoviću Marija Pirić.

Javnost je za Martinu doznala kad su ona i njeni roditelji javno zatražili pomoć za njeno liječenje. Građani Hrvatske, ali i brojni ljudi koji žive u inozemstvu, solidarizirali su se s Martininom obitelji te su pokrenuli brojne akcije prikupljanja novca. U liječenje se naknadno uključio HZZO iz kojega su tvrdili da im se obitelj Pirić nije ni obratila sa zahtjevom za liječenjem u inozemstvu. U akciji je ipak prikupljeno oko milijun i pol kuna, no Martina svoje liječenje ipak nije dočekala.


ne mogu ni zamisliti kako su se osjecali roditelji te djevojcice kad im je stiglo to rjesenje...koja tuga i nepravda...zasto je sve na ovom svijetu uvjetovano novcem....
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitimepon svi 04, 2009 10:15 am

koji sustav ! roll
[Vrh] Go down
Sponsored content





Martina Pirić Empty
PostajNaslov: Re: Martina Pirić   Martina Pirić Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Martina Pirić
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: