Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Britanija otvorila tajne dokumente o NLO

Go down 
+9
fazon
Sengrath
arhont
darixo
Rain
Jaykof
Absynthia
Alpha
gloria_g
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 12:08 pm

http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=197657

kaj kažete? ja zbunjena.
kažu da otvaraju za javnost tajne dokumente (znači imaju ih!!), zatim tvrde da se na nembu mogu vidjeti svakakve stvari, a na kraju: "...ali, kako tvrdi ministarstvo, oni koji se nadaju dokazima o 'malim zelenim bićima' biti će razočarani."

pa dakle onda, što će nam otvoriti, kakve tajne dokumente, pa onda kažu da ne postoje druga bića koja posjećuju zemlje??
niš ne kužum lood

Link na dokumente:
http://ufos.nationalarchives.gov.uk
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 1:12 pm

Jutros sam na vijestima cula da je neki (mislim britanski) pilot koji sad ima oko 70 godina rekao kako je u svoje vrijeme za vrijeme leta naletio na NLO iznad G.B. i dobio naredbu da puca na njega. Krenuo je najbrze moguce prema NLOu ali je ovaj nestao momentalno.
Kasnije je dobio zabranu da ista prica a sad je ipak progovorio.

A ovaj clanak...ta zadnja recenica je zbilja besmislena...
Ono sto je zanimljivo je da pise kako ce "u iduce cetiri godine..." ...a za cetiri godine je 2012...Mayanski kalendar se ostvaruje, cini se miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 1:19 pm

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 2:29 pm

Moguce...slusala sam jutros na radiu...kao da mu je naredjeno da napuca NLO ali nije uspio jer mu je ovaj pobjegao...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 2:31 pm

British UFO Files - Testimony from Colonel Halt, Lord Hill Norton and the strange story of Peter Horsley and "Janus".

http://video.google.com/videoplay?docid=-6983772507888470670
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 5:39 pm

Alpha je napisao/la:
... Ono sto je zanimljivo je da pise kako ce "u iduce cetiri godine..." ...a za cetiri godine je 2012...Mayanski kalendar se ostvaruje, cini se miga

Kaj za 4 godine?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 9:50 pm

Pa 21.12.2012. ...a to je za cca 4 godine...

Mayanski kalendar po kojem bi na taj datum ljudska vrsta trebala zapoceti zivot na visem nivou...imas citavu temu o tome na forumu :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 10:22 pm

Ne, nisam mislio na to ... nego si rekla ovak "Ono što je zanimljivo da piše kako će "u iduće četiri godine..."" ... I mene sad zanima kaj u slijedeće četri godine :S, tj. ovo kaj ide dalje umjesto tri točkice ...
btw, znam sve za ovo sa Majama i sličnim fenomenima poklapanja Milikiveja sa našim sustavom ...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 10:29 pm

Aha, to...pa jesi kliknuo link na uvodnom postu?

Zadnji pasus: "U sljedeće četiri godine objelodanit će se 150 dosjea o NLO-ima iznad Velike Britanije, ali, kako tvrdi ministarstvo, oni koji se nadaju dokazima o 'malim zelenim bićima' biti će razočarani."

Tockice zamjenjuju ostatak recenice :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimeuto lis 21, 2008 10:58 pm

Aha, a ja mislio da je nekaj drugo pisalo ...
Moguće da sam čak i pročitao to al nisam registrirao nigdi :S
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimesri lis 22, 2008 12:07 pm

Evo ja sam updateao prvi post sa linkom od tih dokumenata :D

:)
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimesri lis 22, 2008 12:16 pm

gloria_g je napisao/la:
http://www.totalportal.hr/article.php?article_id=197657

kaj kažete? ja zbunjena.
kažu da otvaraju za javnost tajne dokumente (znači imaju ih!!), zatim tvrde da se na nembu mogu vidjeti svakakve stvari, a na kraju: "...ali, kako tvrdi ministarstvo, oni koji se nadaju dokazima o 'malim zelenim bićima' biti će razočarani."

pa dakle onda, što će nam otvoriti, kakve tajne dokumente, pa onda kažu da ne postoje druga bića koja posjećuju zemlje??
niš ne kužum lood

Link na dokumente:
http://ufos.nationalarchives.gov.uk

Pa znaš kako to već bude. Otvore za javnost sve ono što iz čega ne možeš saznat ama baš ništa. Nekakva svjedočansta drugih ljudi tipa "Ja vidio točku na nebu, nije avion"
Već sam bio otvorio jednu temu sa istim takvim dokumentima od FBI-a pa eto, ništa pretjerano se nije dalo izvući iz svega toga :)

Edit: Koliko sam ja uspio pročitati, opet neki zapisnici policijski i slične stvari.

Edit2: I to pazi, za vrijeme od 1926. do 1957. godine hehehe. Baš me zanima kada će staviti ove poslije 2000.g. Valjda za 50 godina opet :D

A dokumenti su od 1926. do 1931., pa ništa do 1939., pa onda opet od te '39. pa do '43 pa ništa do '49. Očito se tih par godina što je izostavljeno nije događalo ništa bitno :D
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimesri lis 22, 2008 12:58 pm

A je tko vidio one starije UFO dokumente sa iste stranice. Ti se prodaju 3.50£
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimepet lis 31, 2008 11:20 am

Joj stvarno kako da kazem ali nemojte tako govoriti o FBI dokumentima jer oni su meni uredu..............zato sto oni negovore da nlo nepostoji...............ja sam procitao nekih 15-tak stranica i vidio da se oni prepiru oko nlo-a sa cak vojskom i stvarno oni govore kao da to postoji ili da je moguce da to postoji i kao da neko drugi sakriva dokaze.......a ovi britanci , stvarno ih ne razumijem , oni samo otvaraju dokumente a govore da to nepostoji glupani jedni sto ih djabe otvaraju
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimened stu 02, 2008 11:52 am

Bas su mi cudni ti britanci........japanci nista ne poricu nego cak kazu da grade obranu protiv invazije invanzemaljaca.... za vise informacija

http://www.net.hr/planet-x/page/2007/12/20/0466006.html
[Vrh] Go down
arhont
PraGlodavac
arhont


Male
Aries Horse
Broj postova : 579
Age : 34
Location : Slavonski Brod
Registration date : 06.06.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimened stu 02, 2008 12:14 pm

Ma Japanci su pametni, prvo prevencija, a onda cemo mi pricati.
[Vrh] Go down
Sengrath
Višestanični organizam
Sengrath


Male
Libra Snake
Broj postova : 30
Age : 34
Registration date : 03.03.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimepon stu 03, 2008 6:40 pm

Imas pravo.............Japanci su pravo pametni
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimečet stu 06, 2008 9:33 pm

Venzemaljci su "pojava" u koju bi ja najprije povjerovao, jer u svemiru sa beskonačno puno planeta, postoji isto toliko šansi da je nastao život, puno prije nego ovaj naš i na zavidnoj tehnološkoh razini... Naravno, postoji mogućnost da i ne postoje..

To je stvarnost, ne znam zašto ljudi ne vjeruju. Logički je.
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimečet stu 06, 2008 9:42 pm

@Rie-slažem se bravo
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimečet stu 06, 2008 9:53 pm

darixo je napisao/la:
Bas su mi cudni ti britanci........japanci nista ne poricu nego cak kazu da grade obranu protiv invazije invanzemaljaca.... za vise informacija

http://www.net.hr/planet-x/page/2007/12/20/0466006.html

Jeste li ikada pomislili da su plasirali priču o planetu X da bi za sve te bunkere koje grade ljudi stvarno mislili da ih grade zbog tog planeta, umjesto da misle da dolazi RAT za koji se spremaju!

Samo mislim na glas.

P.S. Novi sam an forumu, pozdrav svima!!! mase
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimečet stu 06, 2008 10:53 pm

Dobrodosao Legionar! :)

Dobra teorija... Rat, kazes...kao izmedju nas ili kao mi protiv nekih zelenih tamo? miga

E...jedno upozorenje...imas jako lijep avatar ali je prevelik...tj. presirok... Slika ne bi smjela biti sira od 150pix ni/ili/niti visa od 200pix... U biti uopce ne znam kako ti je forum 'dao' da uploadas tak veliku sliku :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimečet stu 06, 2008 11:28 pm

Rie je napisao/la:
Venzemaljci su "pojava" u koju bi ja najprije povjerovao, jer u svemiru sa beskonačno puno planeta, postoji isto toliko šansi da je nastao život, puno prije nego ovaj naš i na zavidnoj tehnološkoh razini... Naravno, postoji mogućnost da i ne postoje..

To je stvarnost, ne znam zašto ljudi ne vjeruju. Logički je.

Gledano sa kuta matematike zbilja jest nevjerojatno da ljudi u to ne vjeruju unatoč neporacivo velikoj šansi. Ali opet sa druge strane tu je i vjera, a mnogo ljudi brije na vjeru. Recimo Biblija ne daje mogućnost postojanja vanzemaljaca, a mnogi su to uzeli zdravo za gotovo.
Opet znam da ima jako puno ljudi koji ne vole matematiku, pa niti ne gledaju na stvari sa stajališta matematike. Normalno da onda niti ne razmisle kada kažu da vanzemaljci sigurno ne postoje.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimepet stu 07, 2008 12:51 am

Alpha je napisao/la:
Dobrodosao Legionar! :)

Dobra teorija... Rat, kazes...kao izmedju nas ili kao mi protiv nekih zelenih tamo? miga

E...jedno upozorenje...imas jako lijep avatar ali je prevelik...tj. presirok... Slika ne bi smjela biti sira od 150pix ni/ili/niti visa od 200pix... U biti uopce ne znam kako ti je forum 'dao' da uploadas tak veliku sliku :)

u redu, širina je 150 pix onda? Mislio sam da je 200 (150×200). Ova slika mi je inače bila 800×600 pa sam ju smanjio zubo

Rat, da, među nama, hmmm..., rat među nama, no zapravo 'njihov' rat protiv nas.

Ako dođe do rata, otvorenog, ako dođe do WW3, to će biti čisto sprovođenje volje naših svemirskih ''prijatelja'' preko iluminata.
Ako ne dođe do WW3, doću će to rata, duhovnog rata.
Ljudi će biti iskontrolirani, na razne načine...

No držimo se teme, ako britanska vlada objavljuje dokumente o NLO-ima, pa to je smiješno!
Žele nam pokazati kako ništa ne taje od nas, da bi naivni puk to i pomislio i ove naše tvrdnje pobili ako su ljudi uopće čuli za njih.

Nije to neka mudrost, čista logika, zar ne?

Idem srediti avatar... raspa
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimepet stu 07, 2008 8:47 am

legionar je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Dobrodosao Legionar! :)

Dobra teorija... Rat, kazes...kao izmedju nas ili kao mi protiv nekih zelenih tamo? miga

E...jedno upozorenje...imas jako lijep avatar ali je prevelik...tj. presirok... Slika ne bi smjela biti sira od 150pix ni/ili/niti visa od 200pix... U biti uopce ne znam kako ti je forum 'dao' da uploadas tak veliku sliku :)

u redu, širina je 150 pix onda? Mislio sam da je 200 (150×200). Ova slika mi je inače bila 800×600 pa sam ju smanjio zubo

Pa prekroji ga još malo. Stvarno je lijep, ali proširuje stupac lijevo i smanjuje mjesto u onom desno.

Dobro došao :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitimepet stu 07, 2008 11:37 am

Legionar...jesi smanjio al malo obrnuto zubi ...tebi je sirina sada 200pix, a visina ti je 150pix...pa...jelte... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Empty
PostajNaslov: Re: Britanija otvorila tajne dokumente o NLO   Britanija otvorila tajne dokumente o NLO Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Britanija otvorila tajne dokumente o NLO
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Tajne dolara
» Tajne u krevetu
» Mracne tajne cuvenih utvrda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: