Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Mrtvi i komuniciranje s njima

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   pet srp 03, 2009 11:17 pm

bas sam nekidan gledao dokumentarac u kojemu se spominje to s americkim domorocim i Kolumbom....kao Kolumbo je bio usidren s brodovima ispred obale ali indijanci te brodove nisu mogli vidjeti vec su samo mogli vidjeti nesto kao anomaliju ili recimo izmaglicu vidjeli su da nesto tamo ima ali nisu mogli raspoznati sto.....i onda je poglavica poceo dolaziti svaki dan na obalu i gledati prema brodovima ne bi li skuzio o cemu je rijec i na kraju je uspio vidjeti da su to veliki brodovo i otisao je u selo i rekao svima i onda su svi bez problema mogli raspoznati brodove....
tako nekako sam ja to sve skuzio.....
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Registration date : 03.07.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   pet srp 03, 2009 11:23 pm

Da, samo dok su ovi skuzili brodove, a kasnije i cudne bijelce, ovi su ih vec pokrstili i porobili...
[Vrh] Go down
Hexenkind
banned

Male
Gemini Rat
Broj postova : 278
Registration date : 01.07.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   pon srp 06, 2009 3:26 pm

o nevcidljivosti na praktični način lijepo piše u knjizi koja se zove Celestinsko proročanstvo...meni se osobno dogodilo nešto slično...podigao sam svoju frekvenciju na višu razinu, pa sam uspio biti nevidljiv drugima...
...a što se tiče čudnih ljudi, osjećaj je vjerojatno bio uzajaman kad su "bijelci" došli u Ameriku i vidjeli kao američki domoroci žrtvuju ljude u tisućama...sasvim sigurno su se zgrozili gledajući kako obezglavljena tijela padaju niz piramide, te isto tako sasvim sigurno imalo pravo smatrati da su došli u sam pakao, a jedini izlaz iz toga je bio pokrštavanje...ja naravno ne branim konkvistadore...smatram da je nerazumijevanje bilo obostrano, a na kraju je pobijedila slabije naoružana, manjinska, discipliranija vojska... s jedne strane za Corteza se može reći da je bio naivni idealista, dok je s druge strane Pizaro bio pravi krvnik..
[Vrh] Go down
argonian
Višestanični organizam

Male
Cancer Tiger
Broj postova : 40
Registration date : 10.07.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sub srp 11, 2009 1:43 am

pobili su ih velikim boginjama, točnije pokrivačima zaraženim velikim boginjama, sorry zbog offtopica :)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Registration date : 03.07.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sub srp 11, 2009 10:39 am

...Ajmo se mi sad vratiti na temu...

"...U terapiji IADC-om (inducirana komunikacija s mrtvima. op.a.), od osobe koja žaluje zbog nečije smrti traži se da se izravno fokusira na žalost za vrijeme pokreta očima. U tipičnom IADC-u pacijenti vide umrlu osobu, i ta umrla osoba govori im da je sve u redu i da ne trebaju tugovati. U određenom broju slučajeva, umrli su otkrili informacije koje pacijentu dotada nisu bile poznate. Terapija djeluje na ljudima svih uvjerenja, uključujući ateiste i skeptike. Konačni rezultat je da većina pacijenata prevlada svoju žalost.

Botkin je prilično siguran da brojni pacijenti koji su imali koristi od ove terapije nisu sanjali, zamišljali, fantazirali ili možda halucinirali, ali ne želi spekulirati o tome jesu li pacijenti zaista u dodiru sa svijetom duhova. Kakvo god bilo objašnjenje, prema Botkinu, to djeluje u barem 70 posto slučajeva.

Iskustva s IADC terapijom

Botkin je slučajno otkrio IADC za vrijeme seanse s pacijentom kojem je, zbog privatnosti, dao pseudonim «Sam». Dok se borio u Vijetnamu, Sam se sprijateljio s 10-godišnjom vijetnamskom djevojčicom po imenu Le, koja je ostala siroče. U stvari, odlučio je da će posvojiti Le i odvesti je kući. Jednoga dana, dok su Sam i drugi vojnici pomagali Le i drugoj djeci bez roditelja da se ukrcaju u kamion kako bi ih odvezli do sirotišta, našli su se pod napadom neprijatelja. Kad je Sam otkrio Leino beživotno tijelo u blatu iza kamiona bio je slomljen, i žalost je ostala s njim sve do te seanse s Botkinom 1995.

Za vrijeme EMDR-a, Sam je vidio Le kao prelijepu ženu s dugom crnom kosom u bijeloj haljini, okruženu blistavom svjetlošću. Le mu se obratila i zahvalila mu se što se brinuo o njoj prije njene smrti. Sam je bio ekstatičan. Bio je uvjeren da je upravo razgovarao s Le i da je osjetio njene ruke oko sebe.

Botkin je u početku pretpostavljao da je Sam imao halucinacije; zabrinuo se da je Sam izgubio sposobnost razlikovanja fantazije od stvarnosti. Ali nakon što je još nekoliko pacijenata opisalo slična iskustva, Botkin je odlučio eksperimentirati.

Njegov prvi namjeno inducirani IADC bio je s pacijentom po imenu Gary, čija je kći Julie umrla s trinaest godina. Budući da je pri porodu pretrpjela težak nedostatak kisika, Julie nikada nije razvila mentalne sposobnosti iznad razine šestomjesečnog djeteta. Nakon što je dobila srčani napad i bila hitno prebačena u bolnicu, priključena je na aparate za održavanje života. Kako je kasnije pokazivala neke znakove da je u stanju disati sama, skinuli su je s respiratora. Borila se za dah i umrla na Garyevim rukama.

«Suze su se slijevale niz Garyeve obraze dok mi je pričao svoju priču», sjeća se Botkin. «Objasnio sam mu moju novu proceduru i pitao je li voljan probati. Rekao je da je spreman ako ja mislim da mu to može pomoći, ali bio je uvjeren da na njega neće djelovati jer je ateist i ne vjeruje u takve stvari.»

Nakon što ga je Botkin proveo kroz cijelu proceduru, Gary je sklopio oči. «Kad je otvorio oči, izgledao je zapanjeno», Botkin nastavlja priču. «Zatim je rekao, 'Vidio sam svoju kćer. Veselo se igrala u vrtu, punom živih i blještavih svijetlih boja. Izgledala je zdravo, i činilo se da se kreće bez fizičkih problema koje je imala za života. Pogledala me i mogao sam osjetiti njenu ljubav prema meni.' Nakon toga smo razgovarali o njegovom iskustvu. Gary je bio uvjeren da je njegova kći još uvijek živa, iako na potpuno drugačijem mjestu.»

Ali Garyev začuđen izgled tada se pretvorio u vidnu tugu. Kad ga je Botkin upitao što nije u redu, Gary je odgovorio da je još uvijek tužan jer mu nedostaje njegova kći. Botkin je tada primijenio još jedan set pokreta očiju i zatražio od njega da zadrži tu misao u umu. Gary je sklopio oči i mirno sjedio nekoliko trenutaka. «Kad je Gary otvorio oči, bio je nasmiješen», priča Botkin. «Rekao je, 'Opet sam bio u vrtu i mogao sam vidjeti kako me Julie gleda. Rekla mi je, «Ja sam još uvijek s tobom, tata».'» Gary je rekao Botkinu da Julie nije mogla govoriti dok je bila živa. Otišao je sa seanse osjećajući se sretno i ponovno povezano sa svojom kćeri.

Godinu dana kasnije Botkin je kontaktirao Garya, koji mu je rekao da se još uvijek osjeća povezano sa svojom kćeri. Garyevo novo uvjerenje bilo je da «ljudi zapravo ne umiru; samo preuzmu drugi oblik i žive na drugačijem mjestu, koje je predivno».

Jedan veteran Vijetnamskog rata dobrovoljno je ispričao svoje iskustvo s IADC-om za ovaj članak, iako radije želi ostati anoniman. Zvat ćemo ga «Mark». Kao pilot borbenog helikoptera, Mark je ubio mnogo ljudi tijekom svojih 18 mjeseci u Vijetnamu, ali sukob koji ga je najviše mučio uključivao je četiri čamca puna vijetnamskih vojnika. Bez oznaka i zastava, čamci su nedopušteno uplovili u vojni kanal. Mark i još četiri borbena helikoptera pod njegovim zapovjedništvom napali su čamce i «raznijeli ih po vodi». Sjeća se da je vidio kako tijela lete zrakom. Dva tjedna kasnije obavijestili su ga da su to bile prijateljske trupe. «To vam ostane u umu i stvarno vas opterećuje», jadao se Mark, dodajući da je bio oboren sedam puta i dvaput ranjen.

Mark je 2002. zatražio liječenje od PTSP-a u bolnici za veterane. Kad mu je terapeut objasnio proceduru IADC-a i upitao ga bi li je želio isprobati, bio je više nego spreman. Nakon što su izveli pokrete očiju, Mark se fokusirao na nesreću s čamcima.

«Tada se dogodilo da sam vidio kako prema meni ide formacija Vijetnamaca», priča Mark, sa sjećanjima koja su još vrlo živa u njegovom umu. «Zanimljivo je to što su bili u ruskoj formaciji, a ne u američkoj. Dvojica zapovjednika istupila su naprijed i počela mi govoriti na vijetnamskom.» Mark ih nije razumio dok nisu izveli još jednu seriju pokreta očiju. Oni su nastavili pričati na vijetnamskom, ali Mark je nekako telepatski znao što govore. «Oni su rekli da razumiju da sam napravio ono što sam morao napraviti i da mi to ne zamjeraju, da se sada nalaze na boljem mjestu i da ne brinem o tome. Zatim su odmarširali dalje. To je bilo stvarno cool, i velik teret pao je s mojih ramena.»

Na drugoj seansi IADC-a, Mark je vidio kako neka žena drži njegovog prvog sina, koji je umro kao beba 1978. Budući da je bio fokusiran na dječaka, nije odmah prepoznao da je ta žena njegova pokojna majka.

Na toj seansi dijete nije govorilo, ali u kasnijim seansama dječak se ponovo javljao, prvo kao tinejdžer, a onda kao odrastao mladi čovjek. «Moj sin mi govori, 'Ne brini, tata, dobro sam. Uskoro ću te opet vidjeti.' Nisam znao što da mislim o tome, hoću li uskoro uskoro umrijeti ili što, ali bilo je vrlo umirujuće.»

Mark je također ponovno proživio jedan od svojih padova s helikopterom, uključujući i bol i intenzitet bola. Trudi se opisati slike. «Kvalitet i jasnoća slika puno su veći nego u snovima. One su apsolutno trodimenzionalne i ostaju s vama.

Morate to proživjeti da biste znali kako je. To nije kao hipnoza. Uplašit će vas, ali je stvarno nešto. Glavna stvar je to što vam daje osjećaj razrješenja, i život ima više smisla nakon što ste doživjeli te stvari. Postoji osjećaj kontinuiteta. To je vrlo utješno.»

Ivana Ruperta, još jednog veterana Vijetnamskog rata, godinama su mučila sjećanja na pokolje u Vijetnamu. Kao ratni fotograf, pozvan je rano jednog jutra da snimi ostake raznesenog vijetnamskog autobusa. «Posvuda su bila razbacana tijela i dijelovi tijela», sjeća se, «ali ono što mi se stvarno urezalo u sjećanje bila je jedna mlada trudna žena. Mogla se vidjeti beba i pupčana vrpca koja ih je povezivala.»

Taj prizor se Rupertu mnogo godina stalno iznova vraćao u snovima, sve dok se nije podvrgnuo IADC terapiji s Botkinom. Posebno ga je mučilo što je u tom trenutku bio više usredotočen na snimanje dobrih fotografija nego što se osjećao loše zbog događaja kojem je bio svjedok. Tijekom IADC-a, ta je Vijetnamka komunicirala s njim. «Rekla mi je da se nalazi na puno boljem mjestu i pomogla mi je shvatiti da nisam čudovište kakvim sam se smatrao. Rekla mi je da me ne krivi ni za što.» Rupert ne može sa sigurnošću reći da li je žena govorila na vijetnamskom ili na engleskom. «Bila je to neka vrsta komunikacije uma s umom, srca sa srcem», objašnjava, dodajući da više nema grozne snove povezane s tim prizorom.

U Rupertovom umu nema nikakve sumnje da je zaista komunicirao s tom ženom iz Vijetnama. «Bio sam vrlo skeptičan kad mi je to prvi put objašnjeno», kaže. «To mi je zvučalo kao hrpa vradžbina, hokus-pokus, ali to je bila prava stvar. Siguran sam da nisam halucinirao i nisam bio hipnotiziran. Bilo bi mi drago kad bi to VA [Državna uprava za veterane] razmotrila i ponudila drugima. To bi donijelo puno mira mnogim veteranima.»"
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam

Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Registration date : 08.06.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sub srp 18, 2009 6:59 pm

vise puta sam sanjala kako ce mi iz obiteljii netko umrijeti. talo se bilo i dogadjalo koko je bilo u snu .znala sam sanjati tko ce pobijediti u nogometu i sa koliko, brojeve lota itd.

imala sam radi toga problema , svoju sposobnost sam ignorirala tako da su snovi prestali.

posela sam se sve vise baviti sa misterijama. nadam se da cu ponovno ih dobiti

cry
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sub srp 18, 2009 7:49 pm

jel znate kako mozete najlakse kontaktirat s mrtvima? birajte broj 0 i javit ce se informacije i pitat kojeg tocno mrtvaca zelite :D
[Vrh] Go down
maya
Višestanični organizam

Female
Leo Rooster
Broj postova : 65
Registration date : 08.06.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sub srp 18, 2009 9:29 pm

dobar ti je ;) whee
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sub srp 18, 2009 10:22 pm

Mislim da komunikacija s mrtvima bas i nije najbolja ideja...duse imaju svog posla u tom razdoblju...

Dinosaur

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sri srp 22, 2009 3:58 pm

Ova priča dogodila se mojoj prabaki. Kao dijete od 4,5 godina ostala je siroče i nju i braću i sestre dodijelili su rodbini koja ih je iskorištavala i maltretirala. Živjeli su u selu na bosansko-hrvatskoj granici,to je bilo oko 1912... Poslali su ih da rade u rudnik. Prabaka je tad imala oko 7,8 godina kad se jedne večeri iz rudnika vraćala kući i izgubila se u šumi. Plakala je i strahovala da će pojesti neka životinja jer tamo je bilo i vukova i medvjeda. Kaže da se nakon nekog vremena pred njom pojavila bijela golubica. Usred noći u šumi, i letjela je nisko ispred nje,vodeći je. Prabaka kaže da se s njom osjećala sigurno i zaštićeno. Golubica ju je odvela do ruba šume,blizu kuće i tad je odletjela. Kad je došla kući razmišljala je o tom fenomenu i kaže da se nije mogla oteti dojmu da je golubica zapravo bila njena mama koja je pazila na nju. Cijelog svog života ostala je pri toj tvrdnji,i ja joj vjerujem premda su joj mnogi rekli da je golubicu samo umislila od straha. Međutim,nije jedina kojoj se nešto takvo dogodilo,ima ljudi sa sličnim iskustvom. Ja joj vjerujem,a priča je zanimljiva pa sam je baš tila podijelit s vama
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sri srp 22, 2009 4:06 pm

jako lijepa priča.
nevjerovatno mi je to, da, tko god doživi nešto "natprirodno" ili "čudno" odmah svi počnu uvjeravati da je to umišljanje.
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sri srp 22, 2009 10:42 pm

a to i mene nervira. u njenom slučaju,bila je mala, rano ostala bez mame, prestrašena- svi bi rekli "ma izmislila je golubicu". ali ja vjerujem da nije...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   čet srp 23, 2009 9:40 am

i ja, apsolutno
[Vrh] Go down
sound-of-stars
Stanica

Female
Virgo Monkey
Broj postova : 29
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   ned ruj 06, 2009 10:40 pm

ljudi (većinom zapravo djeca) nemaju pojma što rade kad prizivaju duhove! pogotovo ako to rade čisto iz zabave.. jer nema ništa zabavno u tome da vidiš duha. pogotovo ako ga se nakon toga ne možeš riješiti! a bilo je i toga! a na kraju, ako i dozoveš duha, nikad neznaš kakav će doći (mislim, s kakvim "namjerama").

inače nisam nešto plašljiva osoba, al sama pomisao da sretnem duha me užasava. affraid
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   ned ruj 06, 2009 10:49 pm

zasto te uzasava...pa zar nisi nimalo znatizeljna da li stvarno postoje duhovi....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   ned ruj 06, 2009 10:59 pm

ja znam da postoje duhovi al me strah svejedno a druga stvar ipak ostajem u Zg
[Vrh] Go down
sound-of-stars
Stanica

Female
Virgo Monkey
Broj postova : 29
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   ned ruj 06, 2009 11:01 pm

htjela bi znati kako bi to izgledalo (mislim, taj duh), dal bi mi nešto rekao, kak bi se ponašao i to.

al ono, znati da je nešto u sobi, kreće se oko tebe a ti neznaš gdje je! mislim, znam da bi me panika ulovila! VELIKA! pogotovo ako bi bila sama u sobi.
a i ono, zamisli da zauvjek ostaneš s osjećajem da je neko tu (ako taj duh recimo ne ode, ili barem zamisliš da nije otišao XD) i da te prati.. brrrrr!
[Vrh] Go down
Astrid
Prašina

Female
Aquarius Horse
Broj postova : 4
Registration date : 07.05.2010

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   pet svi 07, 2010 7:10 pm

Lijep pozdrav svima.
Kao sto vidite,nova sam na forumu i odmah letim u ovu temu radi iskustva koje sam dozivjela danas.
Naime,prijateljica je izrazila zelju da bi zeljela pokusati prizvati svoju mrtvu tetku tj.uspostaviti neki kontakt s njom,njezinim duhom.
Naravno,nismo se samo tako zeljele upustiti u to i ne bi da nismo znale da ona proucava takve stvari vec dulje vrijeme.
Mene takoder to zanima,citala sam mnogo,iskustva,nacine prizivanja,komunikacije i sl. Ali nikada nisam bila dovoljno odvazna to uciniti i nisam zeljela sama,naravno.
Danas, kada me je ona potaknula i kada su tu bile jos 4 prijateljice - odlucile smo pokusati.
Prijateljica ciju smo tetku imali namjeru zvati,znala je neke metode. Odlucile smo koristiti onu sa staklenom casom s vodom,lancicem,slikom poginule i svijecom. Naime "pravilo" nalaze da osobe sjednu u krug,casu stave u sredinu,jedna se osoba primakne vise prema sredistu kruga tj.prema casi i ona drzi lancic( ili visak) iznad case s vodom i postavlja pitanja duhu,samo ona.Na dogovor s prizvalim duhom-vrtnja viska u jednu stranu je da,u drugu ne. Osobe se drze za ruke,osim ove koja je pri sredistu i drzi visak te postavlja pitanja,njoj osobe koje su joj s lijeve i desne strane stavljaju ruku na rame.Krug se ne smije prekinuti.
U ovom sam slucaju,to bila ja.U krugu ne smije biti netko tko ne vjeruje u to da ce prizivanje uspjeti.
Krenule smo polako,radile smo to u unutrasnjosti sume,znaci na otvorenome,nije bilo vjetra niti slicnoga.sjele na tlo,u krug,po propisima,uhvatile se za ruke,zapalile svijecu i pocele dozivati.
Tj.ja sam govorila. Imenujuci doticnu osobu,tj.duha imenom i prezimenom dozvala sam ju. Zatrazila sam ju znak za prisutnost-i na iznenadenje nas sestero djevojaka-dobila ga. Svijeca je u tom trenutku snazno zacvilila i buknula na tren velikim i jako razbuktalim plamenom.Bilo nam je jasno da je ovdije i pocela sam s pitanjema. Prvo sam ju naravno pitala da li je to ona i da li joj smijem postaviti pad pitanja. Lancic se nije okretao vec se samo ljuljao. Onda sam rekla da neka u desnu stranu bude ako je odgovor pozitivan,tj. da,a u lijevu ako je negativan,tj.ne. I ponovivsi pitanje, lancic se zavrtio u desnu stranu. Ponovno sam ju pitala da li je prisutna-opet se okrenuo u desnu.Pitala sam da li se sjeca svoje necakinje-opet je bilo pozitivno. Postavila sam tako jos par pitanja vezana za necakinju i za nas unutar kruga u odgovori su vecinom bili pozitivni. Svijeca se pocela gasiti i zahvalila sam joj se. Pitala sam ju da li smo ju uznemirili-odgovorila je sa da,tj lancic se okrenuo u tom smjeru.Pitala sam da li nam oprasta radi toga-lancic se ovog puta okrenuo u negativnom smjeru,sto bi znacio ne.Pri tome se vrtio jacinom vecom nego do sada. Postavila sam joj pitanje da li je spremna vratiti se nazad u svoji svijet-odgovorila je da. Pitala sam ju da li mozemo zavrsiti krug i da li se ona vraca nazad-odgovorila je da,svijeca se ugasila i to je bilo zadnje pitanje uz zahvalu.
Kasnije,nismo mogle vjerovati. Da li je to stvarno bila ona? Sto je znacilo to da nam ne oprasta? Imam li ja tu neku sposobnost prizivanja? Da li ovo snosi neke posljedice sa sobom?
Ja mislim da smo ju uspjesno vratile,kao smo ju i prizvale.
Ne mislim vise ovo raditi.
Citala sam puno i upozorenja da se s time ne igra mi nikad nisu pretjerano znacila,ali nakon ovoga danas,kada znam da to nije izmisljotina,ne vjerujem da cu vise prizivati.
Hvala na citanju ovog dugog posta,nadam se da netko ima neke ideje za odgovore na moja pitanja.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   pet svi 07, 2010 9:01 pm

u to se ne smije pačat, tkogod ti bio/bila
[Vrh] Go down
Astrid
Prašina

Female
Aquarius Horse
Broj postova : 4
Registration date : 07.05.2010

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   sub svi 08, 2010 1:54 am

Ali sada je kasno,sada vec jesmo.
Molila bih nekoga tko zna vise o tome neka mi pokusa pomoci.
Jer stvarno,ne mogu mirno zaspati.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Registration date : 17.07.2010

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   pon srp 19, 2010 9:00 pm

.

Zadnja promjena: Zona; pet vel 14, 2014 11:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   pon srp 19, 2010 11:25 pm

ZONA dobro došla na forum :)

Da li mi možemo biti potpuno sigurni da je to što smo saznali doista ista i da će se to doista i ostvariti. Čak i kad bi bili sigurni nikad ne znaš kako bi netko reagirao, možda bi za nekoga to doista bilo neugodno iskustvo i kod te osobe izazvalo strah, a možda bi nekoga promjenilo na bolje tako da radoznalost u tim slučajevima i kod tih osoba ne bi bila loša :)

Pračovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   pon srp 19, 2010 11:56 pm

.

Zadnja promjena: Zona; pet vel 14, 2014 11:35 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8378
Registration date : 28.12.2007

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   uto srp 20, 2010 12:07 am

Ma ja isto tako to nikome ne preporučam, zato što me toga strah, zanimljivo mi je čitati o tome, pričati o tome, pričati s osobom koja ima nekih svojih iskustava, ali da bi ja to išao probati hm ne hvala. Ostavljam mrtve da na miru, ako mi se žele prikazati u snovima ok, ali sve ostalo je za mene previše. Zato vjerojatno niti nemam nikakvih osobnih iskustava. Mislim da su duše koje su napustile ovo naše fizičko tijelo svjesnije od nas i znaju što nas plaši. No tko zna to je samo moj dojam, ničim utemeljen dojam :)

Pračovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   uto srp 20, 2010 12:19 am

,

Zadnja promjena: Zona; pet vel 14, 2014 11:39 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Today at 6:36 pm

[Vrh] Go down

Mrtvi i komuniciranje s njima
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mala šetnja - pokazna vježba - vatra :)
» Agregati
» CB Radio stanica i sve o njima