Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mrtvi i komuniciranje s njima

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
Star
mattya
MoW
Tonks
Q
Sin_Nanna
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
tomovujevic
tinityrannical
kika13
Michael99
Danijel Barbarić
Legionar
Fantom
Annabel Lee
keala
hromi
Chakotay
Zona
Einar
Astrid
sound-of-stars
Remke
maya
argonian
Narayana
Aurora Borealis
Gea
Hexenkind
josip21
KoX
porsche
BAROŠ
zvezda
ThE_IMMORTAL
Dunja the tomboy
Neobicni forumas
Berny_Sinara
Annon Imus
Alpha
Cuppycake.Disaster
silver
Casper
gloria_g
Svjetloisjena
Rajkan
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 12:50 am

Šta ću vas... ? *
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimepon oľu 02, 2009 2:09 am

zvezda je napisao/la:
Šta ću vas... ? *
razbacat citaj bannat :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 2:50 am

Naravno da necu... za takve stvari se ne bana...
samo prestanite, jer ako se nastavi, treba sve to pocistiti u korpu...*
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 12:23 pm

@Neobicni...ono s autostoperkom sam cula/citala...ugl, ako je to prica o kojoj sam cula onda se na koncu zavrsi tako da je ta stoperka dovela ljude koji su je pokupili pred neku kao vilu. I sad...nesto je bilo da su oni isli pozvoniti, a ona je nestala ili je prvo nestala pa su oni isli traziti da nije usla ili je ona pozvonila pa su ljudi otvorili, a ispred vrata samo oni...enivej...otvorio im je stariji par kojima su ovi ispricali pricu (mislim, da objasne zasto zvone u sred noci na tudja vrata). Ispostavilo se da je to njihova kcer koja je poginula i da se to vec dogadjalo ali da je uvijek nestajala prije nego bi dosli do kuce. Ugl, valjda se nakon toga vise nije javljala.


E...a sjecam se neke price koju sam cula za vrijeme faxa...ne znam jesam li ju vec pisala tu...moguce da jesam... Enivej, negdje u Slavoniji (ne sjecam se gdje) je bila slicna situacija. Zena bi stopirala, sjela bi na zadnje sjedalo i onda bi nestajala...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 12:44 pm

čula sam i ja više takvih priča.
ali na žalost ne direktno od osobe koja je to doživjela....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 1:04 pm

Ajd udijeli neku pa makar je iz trece ruke :)
[Vrh] Go down
BAROŠ
Prašina



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 19.03.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 4:33 am

na youtubu ima jedna snimka starija.neka ekipica 2 cure i 2 dečka voze se autom ,idu na neko putovanje i dosta toga snimaju kamerom,neznam kojim jezikom pričaju zaboravio sam detalje,uglavnom kad se smračilo voze se cestom i nailaze na curu koja ih stopira i povezu je.cura skroz neobicno izgleda blijeda,duga raspustena kosa,pomalo jezovite oči,voze sse tako, ona većinu puta šuti kad odjednom postaje sve nervoznija i oni je pitaju sto je a ona upire prstom prem a naprijed i pokazuje na cestu i govori ono tamo mjesto ,ono je mjesto na kojem sam .........i kad dođu na to mjesto vrisne POGINULA!!!!!!!!!!!inakon toga slijedi vriska buka,kamera pada na pod,razbiju se autom i svi poginu...kasnije je ta kamera nađena,na mjestu nesreće,ako se uspijem sjetit kako se zove film rec cu vam JEZOVITA JE TOTALNO SNIMKA
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 9:52 am

Jezivo, ali ne znam bi li policija takvu originalnu snimku vratila rođacima.
[Vrh] Go down
porsche
Prašina



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 6
Age : 39
Location : everywhere
Registration date : 19.03.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 2:43 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Jezivo, ali ne znam bi li policija takvu originalnu snimku vratila rođacima.

pa otkud ti to da je snimka u rukama policije,to nitko nije rekao :x
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 2:59 pm

Mozda je Svjetlo isla sa predpostavkom da je snimku netko morao pronaci (obzirom su svi poginuli) a to je najvjerojatnije policija...samo...ako je vec na Youtubeu onda je nebitno da li original drzi obitelj ili netko drugi...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 3:10 pm

BAROŠ je napisao/la:
na youtubu ima jedna snimka starija.neka ekipica 2 cure i 2 dečka voze se autom ,idu na neko putovanje i dosta toga snimaju kamerom,neznam kojim jezikom pričaju zaboravio sam detalje,uglavnom kad se smračilo voze se cestom i nailaze na curu koja ih stopira i povezu je.cura skroz neobicno izgleda blijeda,duga raspustena kosa,pomalo jezovite oči,voze sse tako, ona većinu puta šuti kad odjednom postaje sve nervoznija i oni je pitaju sto je a ona upire prstom prem a naprijed i pokazuje na cestu i govori ono tamo mjesto ,ono je mjesto na kojem sam .........i kad dođu na to mjesto vrisne POGINULA!!!!!!!!!!!inakon toga slijedi vriska buka,kamera pada na pod,razbiju se autom i svi poginu...kasnije je ta kamera nađena,na mjestu nesreće,ako se uspijem sjetit kako se zove film rec cu vam JEZOVITA JE TOTALNO SNIMKA
gledala sam to ali je ipak 2 prezivjelo a ja znam di je provjeriti cu na youtube pa pogledajte :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 3:13 pm

Ako najdes ... link
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 3:20 pm

https://www.youtube.com/watch?v=EzZI16Z13dw - ovo mi je bila jedna zanimljivija
https://www.youtube.com/watch?v=Rd79iI3CDxI-ovdje sam se kidala od smijeha
https://www.youtube.com/watch?v=Og3GjHuNPQY -a ovo je ono sto je Baros vidio pricaju spanjolski ja mislim aaa kada dode u auto zenska... kamera pocne ludo suskati slika se mice ...a zenska kaze You see a spot over there *point with finger*....ovi odgovaraju yeah...a ona kaze At that spot i had accident and....DIED! i zenska ima facu uzas yuck...i odma se auto sudario

uzivajte u tih par filmica =)


Zadnja promjena: Berny; čet oľu 19, 2009 3:31 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : ispravljen link!)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 4:06 pm

Prvi link je totalni promasaj :P

Drugi ne mogu otvoriti.

Treci izgleda ko da je sve vise-manje normalno do dijela kad se razbiju...nije mi jasno bas...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 4:16 pm

Alpha je napisao/la:
Prvi link je totalni promasaj :P

Drugi ne mogu otvoriti.

Treci izgleda ko da je sve vise-manje normalno do dijela kad se razbiju...nije mi jasno bas...
ma drugi su makli valjda :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 6:59 pm

porsche je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Jezivo, ali ne znam bi li policija takvu originalnu snimku vratila rođacima.

pa otkud ti to da je snimka u rukama policije,to nitko nije rekao :x

Čemu ovaj :x ? Jesam li te osobno uvrijedila nekim slučajem?

Kad ljudi poginu, obično policija prikupi sve moguće i nemoguće, bilo bi neobično da zaboravi provjeriti kameru u automobilu s četvero (ili dvoje, kako se kaže dalje), mrtvih.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 8:35 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
porsche je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Jezivo, ali ne znam bi li policija takvu originalnu snimku vratila rođacima.

pa otkud ti to da je snimka u rukama policije,to nitko nije rekao :x

Čemu ovaj :x ? Jesam li te osobno uvrijedila nekim slučajem?

Kad ljudi poginu, obično policija prikupi sve moguće i nemoguće, bilo bi neobično da zaboravi provjeriti kameru u automobilu s četvero (ili dvoje, kako se kaže dalje), mrtvih.
istina
[Vrh] Go down
porsche
Prašina



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 6
Age : 39
Location : everywhere
Registration date : 19.03.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 10:57 pm

Kad ljudi poginu, obično policija prikupi sve moguće i nemoguće, bilo bi neobično da zaboravi provjeriti kameru u automobilu s četvero (ili dvoje, kako se kaže dalje), mrtvih.[/quote]


kad bolje razmislim u pravu si,sorry
[Vrh] Go down
porsche
Prašina



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 6
Age : 39
Location : everywhere
Registration date : 19.03.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 11:06 pm

teresa fidalgo


to je ime djevojke s tog filma kad se voze u autu,pa potražite po netu ako vas zanima
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 11:19 pm

porsche je napisao/la:
teresa fidalgo


to je ime djevojke s tog filma kad se voze u autu,pa potražite po netu ako vas zanima
moze budemo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 12:24 am

porsche je napisao/la:
Kad ljudi poginu, obično policija prikupi sve moguće i nemoguće, bilo bi neobično da zaboravi provjeriti kameru u automobilu s četvero (ili dvoje, kako se kaže dalje), mrtvih.


kad bolje razmislim u pravu si,sorry[/quote]

To je bilo samo logično zaključivanje, prekratko sam napisala, zato sorry i tebi :)
[Vrh] Go down
KoX
Stanica
KoX


Male
Taurus Goat
Broj postova : 19
Age : 32
Registration date : 29.06.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimepon lip 29, 2009 4:31 pm

gloria_g je napisao/la:
hm....
dali vjerovati u to?
ja sam totalno skepticna da je to moguce na taj nacin.
nisam bas sigurna niti dali je to uopce moguce za zbiljac.
aj bas me zanima, javi kaj je bilo

Stvar je u tome da ako zbilja želite da se to ostvari, to će se dogoditi. Isto ko i kad 1000 ljudi moli za ozdravljenje neke osobe. Osobno nisam vjernik ali takve stvari su istinite i morate to prihvatiti. Ako se u istoj prostoriji nađe par ljudi i ako ni uistinu žele barem još jednom u životu vidjeti neku osobu ili ju barem osjetiti morate to zbilja željeti i možda se ostvari. Netrebaju vam svijeće, slova i križevi. Potrebno je samo vjerovati. Ja osobno smatram da to nije pametno raditi jer se često događa da se duhovi naljute. Neznam, nisam nikad isprobavao i nikad nebi i ne preporučam drugima da to rade.

Poznavao sam jednog lika koji je prizivao duh svog djeda iz zafrkancije sa prijateljima. On nije imao nikakve odatne alate za to. Samo je to zbilja jako želio. Problem je u tome da mu se je to ostvarilo drugi dan. Na dan pokušaja prizivanja duha mu se nije ništa ukazalo. Znači, tek drugi dan. Ali problem je u tome da kada jedamput otvorite put dušama k sebi, one će stalno dolaziti. Neznam na koji način se to radi, ali znam da se taj put mora zatvoriti. Tako da... nažalost, on se je ubio jer nije znao kako da se riješi svih tih ljudi koji su ga svaki dan posječivali. Neznam dal se je drogirao ili je zbilja bio u dodiru sa mrtvima ali toplo vam svima preporučam da se ne igrate s tim.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimesri srp 01, 2009 4:47 pm

porsche je napisao/la:
teresa fidalgo


to je ime djevojke s tog filma kad se voze u autu,pa potražite po netu ako vas zanima
tako je a evo sto sam ja izvukla o njoj : nimka traje 7 minuta.
Mirno razgovaraju uz ugodnu i ne prebrzu vožnju, sve dok u jednom trenutku na ravnom
dijelu ceste
van grada ne nailaze na nepoznatu žensku osobu koja stoji pokraj ceste i pokušava ih
zaustaviti.
Čude se što dotična osoba radi na tako pustom mjestu u to doba noći. Zastaju i
primaju je u
auto. Predstavila se kao Teresa i na njihova pitanja odgovarala je nejasno, smušeno i
nepovezano.
Nisu ni slutili tko je ona. Niti što ih za minutu-dvije čeka.

Završne 3 minute filma spadaju u nešto najbizarnije što je privatnom video-kamerom
ikada
zabilježeno. Scene na samom kraju ovog video-zapisa dovoljno su jezive da se
gledatelju sledi krv.Nakon ovog slučaja istraživači paranormalnog, među kojima su pretežno skeptici,
bacili su
se na posao želeći ispitati vjerodostojnost ovoga slučaja.

Ono što nepobitno stoji jest da postoji uredan policijski zapisnik u kojemu jasno
stoji da se na
tom mjestu 28.4.2006. dogodila prometna nesreća u kojoj je dvoje mladih izgubilo
život. Da je
treći teško ozlijeđen preživio. Kao i činjenica da je na potpuno istom tom mjestu,
23
godine ranije, u prometnoj nesreći smrtno stradala djevojka imenom Teresa Fidalgo. U
autu je
pronađena video-kamera sa zapisom, što je u zapisniku također navedeno. Kao i to, da
duh na
snimci izgleda isto kao dotična djevojka na slici koju imaju u arhivi.
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimesri srp 01, 2009 11:24 pm

ja sam bas danas pogledao film The Haunting in Connecticut i radnja filma je o duhovima i opsjednutoj kuci i u filmu se pojavljuj jedan djecak koji je medij i koji komunicira sa duhovima i njemu iz usta izlazi kao zelatina iz usta.....a sjecam se da sam vec ranije davno negdje citao o takvim medijima koji to mogu...to je kao neka vrsta plazme nisam bas siguran sta je to tocno.....uglavnom svrha moga posta je da pita zna li tko sta o tome....o tom fenomenu.....
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitimesri srp 01, 2009 11:26 pm

To nazivaju ektoplazmom i nekako je povezuju s duhovima strah
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Mrtvi i komuniciranje s njima   Mrtvi i komuniciranje s njima - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mrtvi i komuniciranje s njima
[Vrh] 
Stranica 3 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Civutkinje sta mislite o njima?
» Mirocuvari-Sabejsani i eventualni Prvi kontakt sa njima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: