Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zlostavljanje životinja

Go down 
+25
megawar888
sanjak
LJUBAV
The Dark Princess♥
Gea
josip21
Chakotay
Athena
Alpha
Skulptura
Dragony
flory
biga
Legionar
Eternity
Absynthia
marginalac_margarin
snow queen
Berny_Sinara
malenaivi
Blizzard
Michael Wittmann
floridana
Svjetloisjena
gloria_g
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesub svi 30, 2009 2:35 pm

pa tak je :)
[Vrh] Go down
Eternity
Višestanični organizam
Eternity


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 79
Age : 26
Location : Metabunker
Registration date : 02.03.2010

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened oľu 14, 2010 8:14 pm

DABOGDA OVA CURA VUKA PROBALA DA MALTERETIRA!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimepon oľu 15, 2010 1:30 am

bas tako :(
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 5:30 pm

Danas... sada sam saznao... Tatin pas... presimpatična, empatična i mila životinja.
Neki idiot ga je upucao. Nema razloga. Ne znam hoće li preživjeti

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 6:33 pm

Jel znaš gdje je pas upucan?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 6:36 pm

probijena su pluća

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 6:38 pm

Nisam mislio na mjesto na tijelu gdje je pogođen, nego gdje je bio dok je upucan.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 6:39 pm

Nemam pojma. Tata je samo to rekao. Niti ne želim znati. Rekao je da je sve vidio. Katastrofa.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 7:21 pm

i uginuo je

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 10:00 pm

nikakav problem, saznaš tko je upucao psa i zapamtiš mu auto... kad vidiš negdje u gradu samo prođi kraj auta, spusti ruku u kojoj ti je ključ i zaparaj boju... ako parkirava vani, kad se budeš vraćao iz grada kasno u noć samo mu se lagano 'nasloniš' na retrovizor...
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 10:23 pm

I koja korist od toga? Osveta? Pa neće mu to vratiti psa.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:46 pm

znam... i znam da je osveta moralno i kršćanski i svakako besmislena...
al ovo i nebi bila osveta, jer dotični nebi znao zašto mu je auto zaparano ni zašto mu je retrovizor otkinut... i tako ponovit svako 5,6 mjeseci pa će se čovjek zapitat čime sam to zaslužio... jbg normalno treba pazit da te ne uhvate, al da je meni netko psa bez razloga ucmekao nebi prošao bez 'osvete'... a osveta je slatka ma koliko mi pričali da nije i izbjegavali pričat o tome...

edit: prije 2 godine netko mi je ubio mačka... da saznam tko je.... ustvari bolje je da neznam... kome mačke smetaju?? il vole da im zmije piče po kući??(naime živim na selu u Hercegovini gdje ljeto nemože proć da se ne sretne makar 10-ak poskoka)
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimesri tra 07, 2010 11:54 pm

Uopće nisi shvatio. A i neda mi se prepirati s tobom.

biga je napisao/la:
jbg normalno treba pazit da te ne uhvate

-.- nemoj da te ja uhvatim
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimečet tra 08, 2010 12:22 am

shvatio sam ja tebe, samo ti nisi izgleda pročitala ovo:
Citat :
a osveta je slatka ma koliko mi pričali da nije i izbjegavali pričat o tome...
znači, ne, neće to vratit psa, nego nitko nema pravo ubit bespomoćnu životinju, baš kao ni čovjeka, a tko to učini namjerno treba bit kažnjen... prosto i jednostavno...

a to da ćeš me uhvatit... nemožeš, brži sam.... :P
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimečet tra 08, 2010 1:55 pm

@biga, neću to učiniti face
Kao da bi ga to išta naučilo i kao da zbog toga ne bi isto ponovio. Samo bi psovao i što ja znam što drugo zbog svog auta.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimečet tra 08, 2010 2:06 pm

Tako nešto nije osveta u pravom smislu riječi, budući da on neće niti znati tko je počinitelj. :P
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimepet tra 09, 2010 1:09 am

Žao mi je vašeg psa, Legi, tuzni
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 1:16 pm

jadan pesek :(
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 5:17 pm

Jadničak maleni...

Žao mi je, Legi... tuzni
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 5:25 pm

Ja bi mu pokucao na vrata, razbio mu zube i otišao... On nek si misli zašto i čime je to zaslužio. Eto :P

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 8:33 pm

flory je napisao/la:
I koja korist od toga? Osveta? Pa neće mu to vratiti psa.
Nece. I vjerojatno se ta osoba nece ni dosjetiti sto je to ona napravila pa da joj se desava nesto od nabrojenog. Ta osoba vrlo vjerojatno ne misli da je to nesto posebno krivo. Zasto? Zato jer misli samo na sebe i to je to. Da misli milon godina pitanje je da li bi se dosjetila. Samo bi mislila "jadan ja" zaparalo mi auto ili nesto trece. Sto je najgore ako bi skuzio tko to radi pa cak i povezao razloge ne bi skuzio da je njegovo djelo pogresno.

Razvoj te osobe i njeni zivotni ciklusi su na njoj ne na nama...

Ipak...ja bih joj uredno razvaljivala auto pa do kud ide...ono, od sad pa do vjecnosti ako treba. Nek ne zna zasto mu je. Puca mi kita. Nek se razboli i krepa jer se nema cime odvest u bolnicu jer su mu sve 4 gume probivene. I dok bude crkavao mozda mu prosvijetli da valjda tako bespomocno osjecao i pas. I eto najednom mog udjela u njegvom duhovnom razvoju. Nabijem ga primitivnog.

Da se razumjemo nisam ja za osvete. U principu nisam. Treba se tu debelo odvagnut. Ali osvete su ponekad kao kazne. A kazne su nuzne. Jer ako dijete dira vruci sporet onda ga se mora lupit po guzi da se ne opece. Pa u tom smislu ako se u drustvu nalaze kreteni koji su nasilni onda ih treba sanirati na ovaj ili onaj nacin. Zovimo to osvetom ili kako god. Ali ima li smisla okretati glavu i dopustati da ti ljudi se i dalje tako ponasaju? Jer kao - nismo mi Bog da dijelimo pravdu. U biti na neki nacin, dok smo tu na Zemlji, jesmo. Na nama je, na nasoj slobodnoj volji, da li cemo od Zemlje napraviti Raj ili Pakao. Za sada nam samo dobro ide radit Pakao.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 9:28 pm

Ne znam što da odgovorim.
Očito osveta ovisi o tome u kojoj mjeri i koliko se zlo počini. No ne znam, svjedočio sam barem tri sigurna puta da su drugi ljudi ubili moje ljubimce. I nekada smo htjeli osvetu... no nakon toga i dalje ostaje bol, a mi samo produžujemo ruku pakla.
Treba upoznati osobu i učiniti to na najbolji način da ona shvati. Nekome zbušiti gume, s nekim lijepo popričati, a s nekime - ništa.
Muči me dio Alphina posta, a to je ima li smisla okretati glavu i puštati da se to događa. Trebamo li mi reagirati? Kako? Možda smo preslabi. Možda samo želimo osvetu. Možda bismo trebali reagirati bolje. Možda je to poanta takvih događaja. Da se prestanemo sažaljevati i pokušamo lijepo naučiti te ljude. Neće me ubiti ako pokušam.
Nekada prije mnogo se pušilo u tramvaju pa je to postalo neprihvatljivo. Kada bismo mi na ovakve događaje izreagirali reagirali drugačije, neke stvari bi se čak i dale promijeniti.
Siguran sam da je mnogo ljudi u ovoj situaciji bušilo gume autu, razbijalo prozore, osvećivalo se. Je li to do sada išta promijenilo? Išta, išta? Je li itko zbog toga prestao ubijati? Itko? Nije.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 9:46 pm

Sada nešto kontam... zašto? Zašto bi to itko napravio? Ubio psa?
Ajmo reći da se radi o medicinski zdravoj osobi.
Očito je da čovjek ima problema sam sa sobom. Očito je da ima viška mržnje, viška negativne energije. Inače ga ne bi iritirao pas. Inače bi ga sa smješkom pogledao i podragao, a ne, vidjevši ga, upucao conf1
Pa sada, može li se ta negativna energija izbiti dodatnom negativnom energijom? Ne može. Takvim ljudima se treba pokazati da smo mi žalosni zbog onoga što su učinili, ali i da smo žalosni zbog njih samih. Zato što su takvi. Treba im dati dobre volje da se promijene. Čak i potpora, pokušaj razumijevanja. Ja ću probati naći tog čovjeka i porazgovarati s njime o njegovim razlozima zbog čega je to napravio. Svatko želi da ga se posluša. Bilo bi dobro poslušati čovjeka prije ikakvih drugih reakcija.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 10:49 pm

Već se po ne znam koji put pitam kako to izvlačiš iz sebe. hug
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 11:00 pm

Iskreno, ja mislim da je takav razgovor i vjerovanje da će dotični nešto njime naučiti iluzoran. kava
Taj čovjek je sam po sebi već nasilan i izgrađen. Sumanjam da bi ga uopće nečije riječi dirnule i mislim da to ne pali.
@Legi, odraslog čovjeka ćeš jako teško promijeniti, čitaj gotovo je nemoguće.
Ti ne možeš preuzeti ulogu odgajatelja, prijatelja ili čega god.
Štoviše, mnogi to ni ne zaslužuju.
Žalosno, ali istinito.

Žao mi je radi psa.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zlostavljanje životinja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zlostavljanje životinja
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: