Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Noćni vozači

Go down 
+22
maya
silver
malenaivi
Goran
Hapa
vjestica
zvezda
Sentinel
Jaykof
Blizzard
handelic
bass999
Sengrath
Rajkan
Legionar
darixo
Nena
Alpha
Svjetloisjena
Rain
fazon
Risk
26 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Risk
Stanica
Risk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Registration date : 01.11.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimeuto stu 04, 2008 8:58 pm

Nisam znao gdje da stavim ovo ali evo ga tu. Nekad davno sam negdje ili čuo ili čitao (ne sjećam se) kako većina osoba koje mnogo voze noću kroz šume imaju strašne noćne more. Sanjaju da voze kamion ili automobil i u nekom trenutku na njih izlijeće crni doberman koji ga rastrga. Meni je ta priča veoma scary, pa me zanima kakva je vama ili da li je možete objasniti.


Zadnja promjena: Svjetloisjena; sub stu 08, 2008 8:49 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Promjena velikih slova u mala)
[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimeuto stu 04, 2008 9:39 pm

nemam pojma o tome,nikad čuo........vozio sam kroz šumu noću puno puta,ali nikad nisam imao takve snove no
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimeuto stu 04, 2008 10:12 pm

Vozio sam po noći 1000 puta (nisu to bile neke preduge vožnje ali opet...), i kroz šumu, a i živim na rubu šume. Nisam nikada tako nešto sanjao :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimeuto stu 04, 2008 10:48 pm

Risk je napisao/la:
NISAM ZNAO GDJE DA STAVIM OVO ALI EVO GA TU. NEKAD DAVNO SAM NEGDJE ILI ČUO ILI ČITAO (NE SJEĆAM SE) KAKO SE VEĆINI OSOBA KOJE MNOGO VOZE NOĆU KROZ ŠUME IMAJU STRAŠNE NOĆNE MORE. SANJAJU DA VOZE KAMION ILI AUTOMOBIL I U NEKOM TRENUTKU NA VOZILO IZLIJEĆE CRNI DOBERMAN KOJI GA RASTRGA. MENI JE TA PRIČA VEOMA SCARY, PA ME ZANIMA KAKVA JE VAMA ILI DA LI JE MOŽETE OBJASNITI.

Vozila sam se i ja puno kroz šumu noću, a ništa mi se nije događalo od navedenog nakon toga.

Risk, nije pristojno pisati velikim slovima, i8maš dolje na Forum info pravila face
[Vrh] Go down
Risk
Stanica
Risk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Registration date : 01.11.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimeuto stu 04, 2008 11:04 pm

sorry
[Vrh] Go down
Risk
Stanica
Risk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Registration date : 01.11.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimeuto stu 04, 2008 11:13 pm

u priči kaže da se to pojavljuje samo dugogodišnjim vozačima.
i još jednom sorry zbog velikih slova, nisam znao
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimeuto stu 04, 2008 11:22 pm

Risk je napisao/la:

i još jednom sorry zbog velikih slova, nisam znao

Stvar je u tome da na internetu uporaba velikih slova znači vikanje, što i nije baš pristojno. Dakle, treba izbjegavati. Nema veze, pa nisi znao, sad znaš i dobro je jer vrijedi i za ostale oblike komunikacije, ja sam to prvi put čula za mail :)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimesri stu 05, 2008 12:47 am

Risk je napisao/la:
SANJAJU DA VOZE KAMION ILI AUTOMOBIL I U NEKOM TRENUTKU NA VOZILO IZLIJEĆE CRNI DOBERMAN KOJI GA RASTRGA. MENI JE TA PRIČA VEOMA SCARY, PA ME ZANIMA KAKVA JE VAMA ILI DA LI JE MOŽETE OBJASNITI.

meni nije bash strasna ,nekuzim zast doberman,nepije mi vodu ,lal.
Cudno je to da vecina osoba to sanja ,doberman wtf scratch ,kakve veze pas ima sa voznjom kroz sumu.Od kod si to cuo ,od nekog vozaca.??
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimesri stu 05, 2008 1:32 pm

Mozda se javlja kod profesionalnih vozaca jer svi mi 'obicni' cesto vozimo po noci, ofc...

Trebalo bi nekako prokljuvit simboliku psa u perspektivi kolektivne svijesti pa mozda proturit neku konkluziju face
[Vrh] Go down
Risk
Stanica
Risk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Registration date : 01.11.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimesri stu 05, 2008 6:45 pm

Ne sjećam se kad i gdje sam to čuo. Doberman sam napisao jer su te neke osobe psa opisivale kao dobermana.
Ne sjećam se detalja.
[Vrh] Go down
Nena
Dinosaur
Nena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 372
Age : 44
Location : Osijek
Registration date : 05.05.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimečet stu 06, 2008 9:28 am

Koliko se ja sječam gledala sam takav film, tip je profesionalni vozač, vozi kroz šumu i odjednom mu iskače crni pas...dali doberman ili nešto slično nisam sigurna no iskače mu pred kamion...ne sjećam se cijele radnje filma jel mislim da i nisam gledala do kraja...ali tu scenu sam zapamtila
[Vrh] Go down
darixo
Višestanični organizam
darixo


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 01.10.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimesub stu 08, 2008 5:14 pm

Alpha je napisao/la:
Mozda se javlja kod profesionalnih vozaca jer svi mi 'obicni' cesto vozimo po noci, ofc...

Trebalo bi nekako prokljuvit simboliku psa u perspektivi kolektivne svijesti pa mozda proturit neku konkluziju face

Ja sam citao da pas i jos neke zivotinje imaju moc da vide mrtve.......znaci vide duhove,kakve to veze ima sa ovim bas neznam ali eto barem neko povezivanje duhova sa psima
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimesub stu 08, 2008 6:35 pm

U petom ili četvrtom dijelu Harry Pottera :D postoji bolest da pas crni pas prati i napada ljude i da je to znak skore smrti ili nekog mračnog događaja.
Išao sam tražiti po netu i našao sam da postoji jedan takav oblik postojanja u astralu ili većem denzitetu koji se u našem denzitetu pokazuje kao crni pas.
Stvarno je strašno, i većinom taj pas opsjeda te ljude, kao da smo opsjednuti, npr. duhom. Taj pas i je duh (demon?) koji se prikazuje kao pas, a većinom psihički uništava osobu koju je opsjeo
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimesub stu 08, 2008 8:46 pm

Poznato je da pas predstavlja zlo u mnogim vjerovanjima, pa i u kršćanskom. A koliko znam pas je nečista životinja i u hinduizmu. No pas je i kod jednih i kod drugih i najomiljeniji kućni ljubimac ili barem prihvatljiva radna životinja.
[Vrh] Go down
Risk
Stanica
Risk


Male
Gemini Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Registration date : 01.11.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimesub stu 08, 2008 9:11 pm

legionar je napisao/la:
U petom ili četvrtom dijelu Harry Pottera :D postoji bolest da pas crni pas prati i napada ljude i da je to znak skore smrti ili nekog mračnog događaja.
Išao sam tražiti po netu i našao sam da postoji jedan takav oblik postojanja u astralu ili većem denzitetu koji se u našem denzitetu pokazuje kao crni pas.
Stvarno je strašno, i većinom taj pas opsjeda te ljude, kao da smo opsjednuti, npr. duhom. Taj pas i je duh (demon?) koji se prikazuje kao pas, a većinom psihički uništava osobu koju je opsjeo

E upravo to psihički ugrožava žrtvu, tog se sjećam.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 12:22 am

Isto mi nije jasno zasto bas pas...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 12:28 am

Alpha je napisao/la:
Isto mi nije jasno zasto bas pas...

a nemre nam sve biti jasno!
Možda se tom duhu (?) baš sviđa pas.
Možda je prije bio čovjek, pa mu/njoj je pas ubio mamu ili nekog takvog, pa se sada osvećuje drugim ljudima , tko će znati. baja
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 12:39 am

Ha-ha :P

Al zbilja...zasto pas...zasto ijedna (poznata) zivotinja...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 1:10 am

Alpha je napisao/la:
Ha-ha :P

Al zbilja...zasto pas...zasto ijedna (poznata) zivotinja...


To su jako stare, gotovo arhetipske stvari. Priče o totemima i životinjama pratiteljima kroz život nisu nastale samo tako...
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 1:13 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Ha-ha :P

Al zbilja...zasto pas...zasto ijedna (poznata) zivotinja...


To su jako stare, gotovo arhetipske stvari. Priče o totemima i životinjama pratiteljima kroz život nisu nastale samo tako...

Možda to seže još iz kamenog doba affraid

Ma mislim, to je pas i vuk, mislim da se radi o tome, da je pas povezan s vukom... Da je taj crni pas vuk za kojeg se smatra da je pas, tako nekako.

Vuk i je porodica pasa.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 1:16 am

U redu...i to je upravo ono sto sam pitala...dakle neko znacenje iscupano iz neke kolektivne svijesti...i zasto onda bas pas?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 1:19 am

Vuk je najveća europska zvijer, bio je životinja posvećena moćnom bogu rata Aresu - Marsu kod Grka i Rimljana. Kod Egipćana Anubis je bio bog s glavom šakala, također iz porodice pasa i vukova (canidae, ako se ne varam), a koliko se sjećam prevodioje duše umrlih u svijet mrtvih.

Na zidovima špilja u Altamiri i Lascaux-u su nađene prekrasne freske životinja koje su naslikali ljudi iz kamenog doba. Životinje su kao prave, dok su ljudi jako stilizirani. Možda su tim postupkom pokušali privući životinje na dohvat svog oružja, a možda su ih slikali jer su im se divili i štovali ih. Ili oboje.

Indijanci i danas imaju svoje toteme među kojima je većina životinja, a sličan odnos imaju i "zaostali" narodi kod kojih je uobičajen šamanizam. Sanjati lava nije isto što i sanjati ribu...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 1:22 am

Alpha je napisao/la:
U redu...i to je upravo ono sto sam pitala...dakle neko znacenje iscupano iz neke kolektivne svijesti...i zasto onda bas pas?

Pas je fascinantna životinja. Rođak vuka koji je ono što sam prije napisala, također je i naš vjeran pratitelj i pomoćnik od pradavnih vremena. Povezani smo sa psima snažnim vezama. A to može ulijevati i strah. Ako se tvoj pas ikad nakostriješio i počeo bjesomučno režati prema nečemu što ti ne možeš vidjeti, ili se u takvom stanju neki pas okrenuo prema tebi čineći suprotnost onome što od psa očekujemo, jasno je da pas može biti utjelovljenje straha. Crni pas često označava pojavu demonskog bića. No to nije pas koji nam spava do nogu, nego lik opasnog, prijetećeg psa, poput troglavog Kerbera koji čuva ulaz i izlaz u podzemni svijet (pojavio se i u Harry Potteru, ako to nekome danas nešto više znači zubi )
[Vrh] Go down
Rajkan
Višestanični organizam
Rajkan


Male
Sagittarius Rooster
Broj postova : 54
Age : 30
Location : Osijek_Moša
Registration date : 12.09.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimened stu 09, 2008 6:17 pm

Sjecam se da je prije bio film o tome neki poznati glumac je bio glumio i na kraju je pisalo prema istinitom dogadjaju
[Vrh] Go down
Sengrath
Višestanični organizam
Sengrath


Male
Libra Snake
Broj postova : 30
Age : 34
Registration date : 03.03.2008

Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitimepon stu 10, 2008 1:43 pm

Da...i ja tako mislim
[Vrh] Go down
Sponsored content





Noćni vozači Empty
PostajNaslov: Re: Noćni vozači   Noćni vozači Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Noćni vozači
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: