Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duhovi u ekranu

Go down 
+3
Alpha
stella
Svjetloisjena
7 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimesri stu 05, 2008 11:13 am

Duhovi, čini se rado opsjedaju televizore i monitore. Odmajh sam išla
Citat :
slikati svoj telkač, ali nisam ništa osobito vidjela. No kad slike povećam, nikad se ne zna zubi affraid

Duhovi u ekranu 0460007.17

S hororom je lako. Onog trenutka kada vas film počne previše plašiti, dovoljno je uhvatiti daljinski upravljač i stisnuti stop. No, što kada prikaze stoje na ekranu i dok je TV ugašen?

Iako toga u tom trenutku nisu bili ni svjesni, mnogi su ljudi uz pomoć fotoaparata ili kamera uspijevali snimiti duha.

Zašto im je to polazilo za rukom hvatajući ugašene televizore nije lako objasniti, no čini se da je ekran prilično primamljivo mjesto za lutajuće duše.

O tome svjedoči i ovaj filmić, pa ako vas nije strah, pogledajte ga.

Video možete također pogledati OVDJE
[Vrh] Go down
stella
Majmun
stella


Female
Pisces Rat
Broj postova : 902
Age : 52
Registration date : 06.02.2008

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimesri stu 05, 2008 12:49 pm

Ja sam pokušala prije dosta godina "uloviti" duha na slici, ali mi nije uspjelo. cry
Inače, filmić mi nije nešto strašan (što je to za nas C-4 forumaše, mačji kašalj ce-4zubo ).
Najviše me se dojmila ona ruka negdje na polovici filmića affraid
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimesri stu 05, 2008 1:46 pm

Evo jos jedan filmic koji je bio na net.hr...

[Vrh] Go down
fazon
Riba
fazon


Male
Virgo Monkey
Broj postova : 175
Age : 43
Location : dolazim iz starih kung-fu filmova
Registration date : 02.11.2008

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimesri stu 05, 2008 4:59 pm

@alpha-klipan je super ides meni su ti duhovi super i baš bi se volio sresti s nekim moli
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimesri stu 05, 2008 5:13 pm

Ja sam sličnog vidio na prozoru onda :S ... Mislim da je takav bio, samo je više ličio na neku osobu -.-'
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimesri stu 05, 2008 10:49 pm

da fora clipovi

btw, negdje sam davno gledao kako su neki znastvenici snimali neko groblje, al pod nekim frekvencijama koje obicno ljudi ne mogu cuti, mislim da se radilo o frekvenciji ispod 20 Hz, malo mi je to bilo scary, neko dijete je valjda izgubilo svoj grob, pa ga je trazilo... uzas
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimepet stu 07, 2008 1:01 am

Mislim da su to ipak, pogotovo ako se radi o hororcu, duhovi koji su ubačeni u ekran na vrlo kratko vrijeme, tako da mozak to ne registrira kao sliku, nego uspoje uhvatiti kao strah. Rijetki su srećkovići koji uspiju uhvatiti takvu slikicu u mikrosekundu! rofl
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimepet stu 07, 2008 9:01 am

legionar je napisao/la:
Mislim da su to ipak, pogotovo ako se radi o hororcu, duhovi koji su ubačeni u ekran na vrlo kratko vrijeme, tako da mozak to ne registrira kao sliku, nego uspoje uhvatiti kao strah. Rijetki su srećkovići koji uspiju uhvatiti takvu slikicu u mikrosekundu! rofl

Možeš to malo pojasniti, pls :) Mislim, što si tim boldanim dijelom zapravo mislio?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimepet stu 07, 2008 7:45 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Možeš to malo pojasniti, pls :) Mislim, što si tim boldanim dijelom zapravo mislio?

prvo, krivo sam napisao, mislio sam na uspiju Boink

Pa znaš li za subliminarne poruke? Ako ovaj forum nema topic o tome sigurno se mora otvoriti (ja ću).


Naime, potkraj '70-ih u kinima su ti puštali filmove, te bi jednoj grupi ljudi dali da gledaju normalan film, a jednoj s mnoštvom malih slikica nekog ''čipsa'' koje su trajale na ekranu svega koju tisućinku. Ljudski mozak tada ne može 'uhvatiti' u sliku kao sliku, no neke osnove crte prepoznaje, a zbog manjka informaicja, mozak počne funkcionirati tako da dobije želju za time.
Sada je to na telki zabranjeno, no ne bih se čudio da i dalje puštaju takve slikice za dručije svhe, prije svega manipulaciju.

Neki brandovi poput Coca-cole priznaju da se služe subliminarnim porukama u svojim reklamama ili pakiranjima svojih proizvoda, ali ne na taj način.
Svi vole SEX, ne? whee
Unutar neke slike pokazuju 'tajne' slikice u kojima piše sex, ili je prikazan k***c ili žena koja se dira. Kada mozak to podsvjesno registrira dobije veeeliku želju za tim proizvodom. Zato ja namjerno ne pijem Coca-Colu :P
Sada dajem malo videa.

https://www.youtube.com/watch?v=aU9FPflW9Xk&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=okuQjvxxAhY

P.S. postoji li topic o subliminalnim porukama?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitimepet stu 07, 2008 7:53 pm

Hvala, kužim. Imali smo razgovor o sublimiranim porukama, ali ne sjećam se je li pala tema... :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duhovi u ekranu Empty
PostajNaslov: Re: Duhovi u ekranu   Duhovi u ekranu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duhovi u ekranu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Infrazvuk i duhovi ipak povezani?
» Opsjedaju li mi duhovi TV?
» Duhovi u stolu
» Duhovi pokojnika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: