Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Chemtrails - i danas su nas trovali!

Go down 
+14
Archangel
MoW
Jedi Mind Tricks
Dantalion
lera
Maria Elena
Chakotay
primitive101
Zona
Johnny-Red&Black
gothic45
Alpha
Jaykof
Legionar
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimepon lip 17, 2013 10:55 pm

našao sam jedan video ali baš onaj na kojem više nisu letjeli, pa evo samo slika od videa kako je izgledalo nebo
Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 0jjf
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto lip 18, 2013 11:46 am

@MoW...teoretski je moguće provjeriti...samo bi trebalo puno uzoraka i vremena :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto lip 18, 2013 11:53 pm

Da, samo to ne bi bilo nimalo jednostavno. Ne može se samo uzeti uzorak tla i reći da ako nađemo npr. barijeve soli da su one došle iz aviona. Mogle su doći iz sto drugih izvora. Bilo koji znanstveni pokus bi tražio pripremu, uzimanje uzorka tla prije događaja, snimanje i zatim uzimanje uzoraka nakon zaprašivanja. Čak i tada, trebalo bi dosta puta pokus ponoviti na raznim lokacijama na svijetu kako bi bili sigurni da se radi o globalnom fenomenu...

@Dant Ovo izgleda interesantno. Samo, meni se to čini kao obični tragovi aviona kod manevara na nebu. A tko zna zašto su manevrirali, ipak je tamo ratna zona.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesub vel 07, 2015 3:55 pm

chemtrailsovi ubijaju i truju stanovnike planeta zemlje....http://en.wikipedia.org/wiki/Chemtrail_conspiracy_theory smanjuju broj stanovnika na zemlji popc
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesub vel 07, 2015 3:56 pm

[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 11:49 am

chemtrailsi oprašuju atmosferu i taj otrov ubija ljude,puno ljudi se razboli u godin:shock: i i umre,ovo nije zdravo
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 12:26 pm

waldox je napisao/la:
chemtrailsi oprašuju atmosferu  i taj otrov ubija ljude,puno ljudi se razboli u godin:shock: i i umre,ovo nije zdravo

lol a jeli mozes isto nekako dokazati tvoju tvrdnju? Osim da samo istaknes da je nesto tako samo zato sto ti tak mislis?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 12:28 pm

tinity pozz ,gledao sam na rubu znanosti prije par godina ,ni ja nisam v jerovao u to ali to nije vodena para nego nešto drugo, to ostaje satima na nebu a vodena para bi se raspršila. no drunken
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 12:39 pm

waldox je napisao/la:
tinity pozz ,gledao sam na rubu znanosti  prije par godina ,ni ja nisam v jerovao u to ali to nije vodena para nego  nešto drugo, to ostaje satima na nebu  a vodena para bi se raspršila. no drunken

Kako mozes biti siguran da nije vodena para? :) Ovisi uvijek u kojoj "atmosferi" se avion krece ja bih rela - koliko je vlazno, atmosferski tlak, temperatura itd. to sve utjece po mom misljenju na te "chemtrails" zato mozda i je vodena para, samo razlicito dugo treba da nestane.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 12:46 pm

kako ti možeš bit sigurna da je vodena para? :x nije tu stvar vlage nego je to barij ,normalni tragovi od zrakoplova ostaju na visini od 10.000 metara najduže 20 min jer se pretvaraju u ledene kristale tongue ovo je teorija zavjere koliko prođe aviona tokom dana nebom? više od 200 uništavaju zrak više nego fabrike ili auti.a znamo da tvornice i auti uništavaju atmosferu.zrak pati
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 1:05 pm

waldox je napisao/la:
kako ti možeš bit sigurna da je vodena para? :x  nije tu stvar vlage nego je to barij ,normalni tragovi od zrakoplova ostaju na visini od 10.000 metara najduže 20 min jer se pretvaraju u ledene kristale tongue   ovo je teorija zavjere koliko prođe aviona tokom dana nebom? više od 200   uništavaju zrak  više nego fabrike ili auti.a znamo da tvornice i auti  uništavaju atmosferu.zrak pati

...

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Swedish-official-chemtrails

kava
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 24, 2015 1:07 pm

haha tinity dobra slika , rofl
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 11:54 am

chemtrailsi izazivaju razne bolesti ,pa čak i mijenjaju vrijeme i klimu .. chemtrailsi su smrt ,to nije vodena para , jučer sam gledao na nebu crta je ostala na nebu skoro sat vremena,,da je to vodena para onda bi se raspršila u roku 10 minuta.. neides
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 2:50 pm

I meni ne stoji teorija da su to samo kristali vode. Jer sjecam se jedno ljeto dok je temp. bila blizu 40 c. u to sam ih vrijeme vidio najvise, i najdulje su stajali.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 3:05 pm

točno ja sam i sinoć gledao puni mjesec i noću se vide jasno chemtrailsi...to nije zdravo mislim da na obali gdje sam ja u jednom danu znači 24 sata prođe 200 aviona..http://www.flightradar24.com/43.36,16.96/10http:/ ja ih pratim često ,ali ima puno kemikalije u tim tragovima miga
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 3:06 pm

[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimepon srp 30, 2018 7:28 pm

chemtrails ubrzava prelazak u višu dimenziju... zaostali smo u razvoju...zapeli u materijalističkom načinu života...sve se urušava...nekolicina je prošla ali to nije dovoljno....maye su nas upozorili....možda se i spasimo....gledajući oko sebe mislim si ima tu još jako puno posla...a najteže mi je gledat one koji su mi prirasli srcu...to boli...nemožeš ih povesti jer to ne žele a ako pokušaš radiš to na svoju štetu...svijesno srljaš u propast
a da avioni truju nebo to stoji....
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto srp 31, 2018 7:16 pm

chemtrails--otrov
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimeuto lis 16, 2018 8:53 pm

treba otići na neki flight radar na webu i vidjeti koliko aviona preleti preko europe u jednom satu...s obzirom koliko ih je nije ni čudo da nam je nebo zašarano, a proizvodi se i lošije gorivo-jeftinije. da je to otrov to stoji.
mislim da su ljudi uviđali zavijeru i u vrijeme kad se pojavila parna lokomotiva, ili kad je nastao bum automobila i digla se dimna zavijesa iznad grada. zavijera postoji jer nas korporacije žele uvijeriti da netko drugi izuzev njih stoji iza zagađivanja i trovanja. i to ima dobro ide vidim
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesri lis 17, 2018 10:47 am

točno imaš na 24 live flight radar baš neku večer u ponoć 6 aviona prošlo nebom, to nije sigurno, od 1947 kad su počeli zrakoplovi masovno atmosfera se zatrovala durimse
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesri lis 24, 2018 11:40 am

možda experimentiraju sa aditivima koji bi pomogli rekonstrukciju prirodnog O3 molekularnog atmosferskog štita?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesri lis 24, 2018 6:20 pm

no face mnogi govore da to nije opasno sad ti budi pametan
[Vrh] Go down
bodhisattva
Žaba
bodhisattva


Male
Pisces Goat
Broj postova : 273
Age : 57
Registration date : 15.12.2016

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimečet lis 25, 2018 8:13 pm

čitao sam da je Billy Gace jedan od financijera cemtrails-a, a jedan je od največih humanitaraca Svijeta, intelektualac.
[Vrh] Go down
web dust
Majmun
web dust


Male
Capricorn Broj postova : 1739
Age : 2023
Location : suha tinta
Registration date : 07.10.2015

Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitimesub lis 27, 2018 2:59 pm

bilo bi krajnje idiotski da ne pokušavaju neš inteligentno sa tim silnim visoko letećim prometom shock
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chemtrails - i danas su nas trovali!   Chemtrails - i danas su nas trovali! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chemtrails - i danas su nas trovali!
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Da li postoje Iluminati danas
» Sta ste danas obukli??
» Pustinjaci danas?
» Ko vlada danas svetom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: