Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'

Go down 
+2
Cico
floridana
6 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 9:26 am

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' 0154007.17

Hrvatski premijer Ivo Sanader i njegovi pajdaši na veliko pljačkaju Hrvatsku i tako osipaju i već više nego ograničena sredstva te zemlje, piše Washington Times u tekstu Hrvastka u kaosu.

Prema pisanju Business.hr-a, američki se dnevnik poziva na podatke hrvatskog Adriatic Institutea, koji govore kako korupcija vlade hrvatske porezne obveznike godišnje stoji više od milijardu dolara, te ističe kako je to šokantni iznos za zemlju čiji BDP iznosi 23 milijarde dolara.

Likvidacija Ive Pukanića i Nike Franjića iskristalizirala je koliko se hrvatskim biračima gadi politički establišment, navodi Washington Times i tvrdi kako Sanader zapravo nije zainteresiran za borbu protiv ograniziranog kriminala i korupcije na visokoj razini.

U tom kontekstu citiraju izjavu bivšeg estonskog premijera Marta Laara, koji je rekao kako je prvi korak u borbi protiv korupcije ne biti korumpiran.

"Obzirom da je Sanader dio problema, njegova antimafijaška i antikorupcijska kampanja osuđena je na propast, a Hrvati će za to nastaviti plaćati", piše Washington Times.

Američki dnevnik ističe kako HDZ-ova elita posljednjih pet godina pljačka državnu imovinu i kompanije u državnom vlasništvu te kako se Sanader navodno dokopao nekoliko milijuna dolara, a može se pohvaliti i kolekcijom skupih satova.

Navodi i kako većina ministara sjedi u nadzornim odborima industrija u državnom vlasništvu koje su umješane u sumnjive privatizacije ili skupe građevinske projekte u koje odlaze golema državna sredstva.

Kolikog to ima utjecaja na hrvatsku ekonomiju, američki list potkrepljuje Godišnjim Indeksom ekonomskih sloboda Zaklade Heritage i Wall Street Journala, prema kojem Hrvatska u 2008. godini među 157 zemalja zauzima 113. od mjesto, a od 41 europske nacije zauzima 37.

Autor članka, kolumnist WT-a Jeffery T. Kuhner, ističe i kako Sanader besramno koristi hrvatske medije kako bi ocrnio svoje kritičare.

Kao primjer navodi svoj prošlogodišnji članak u kojem je kritizirao Sanaderov prvi mandat nakon čega ga je Sanader proglasio Pašalićevim prijateljem, da bi nakon toga Hina objavila očito napadački tekst u kojem se uz veze s Pašalićem navodi i kako je Kuhner jedan od svega nekoliko američkih novinara koji su podržavali Franju Tuđmana.

Kuhner takve optužbe negira te ističe kako je Pašalića više puta oštro kritizirao zbog ksenofobičnog nacionalizma i masivne korupcije, a devedesetih je pisao i protiv Tuđmanovog režima, kritizirajući autokraciju, nepotizam u ekonomiji i antisemitizam.

Ističe kako je podržavao hrvatsko odcijepljenje od Jugoslavije, ali da je to dovoljno velika razlika koju bi trebala shvatiti i pro-HDZ-ova piskarala u Hini.


Net.hr
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 10:10 am

Citat :
Američki dnevnik ističe kako HDZ-ova elita posljednjih pet godina pljačka državnu imovinu i kompanije u državnom vlasništvu te kako se Sanader navodno dokopao nekoliko milijuna dolara, a može se pohvaliti i kolekcijom skupih satova.

Navodi i kako većina ministara sjedi u nadzornim odborima industrija u državnom vlasništvu koje su umješane u sumnjive privatizacije ili skupe građevinske projekte u koje odlaze golema državna sredstva.

lol! pa nije li ocito da nas ovi samo pljackaju i da gledaju samo svoj djep...
a od nas traze lovu za preglede kod lijecnika, zalosno no

jos je zalosnije sto bi sa bilo kime na vlasti bilo isto, svatko bi se zauzeo za sebe, a ne za drzavu.

http://www.24sata.com/util_scripts/get_slika_varijacija.php?slika_id=141411&var_suff=547x435
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 10:34 am

Cico je napisao/la:

jos je zalosnije sto bi sa bilo kime na vlasti bilo isto, svatko bi se zauzeo za sebe, a ne za drzavu.

Misliš?

Ja mislim da ne bi, ali pritom ne mislim da bi to bio netko iz oporbe.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 11:12 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Cico je napisao/la:

jos je zalosnije sto bi sa bilo kime na vlasti bilo isto, svatko bi se zauzeo za sebe, a ne za drzavu.

Misliš?

Ja mislim da ne bi, ali pritom ne mislim da bi to bio netko iz oporbe.

kome bi ti dao sansu??
ovu nas pokradose do gole koze, pa i kozu ce mi oderati... ja nisam htio ici glasat, jer sam imao feeling da ce mi biti isto za koga god da glasam, al onda kad sam vidio sranja poslije izbora, bilo mi je zao sto nisam izasao...

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Sanaderlopina-papa
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 3:00 pm

Cico je napisao/la:
Aleksandar Veliki je napisao/la:
Cico je napisao/la:

jos je zalosnije sto bi sa bilo kime na vlasti bilo isto, svatko bi se zauzeo za sebe, a ne za drzavu.

Misliš?

Ja mislim da ne bi, ali pritom ne mislim da bi to bio netko iz oporbe.

kome bi ti dao sansu??


Znam da će zvučati kao neke parole iz "onog" doba, ali ja bi dao palicu nekom tko zna kako voditi. A to je naša domaća mlada inteligencija i znanstvenici.

Što vi mislite?
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 3:43 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:

Znam da će zvučati kao neke parole iz "onog" doba, ali ja bi dao palicu nekom tko zna kako voditi. A to je naša domaća mlada inteligencija i znanstvenici.

Što vi mislite?

:cheers:


Možda bi nam to stvarno tribalo s obzirom u kojem smjeru ide ova država... lol!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 4:28 pm

ajde Aco angažiraj se miga
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 7:29 pm

floridana je napisao/la:
ajde Aco angažiraj se miga

Angažiran sam ja od strane zdrave inteligencije.
Vrijeme će pokazat da li sam u pravu.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimepon stu 10, 2008 7:40 pm

Meni je ovo dobro sjelo:

Citat :
U tom kontekstu citiraju izjavu bivšeg estonskog premijera Marta Laara, koji je rekao kako je prvi korak u borbi protiv korupcije ne biti korumpiran.

Tu su parafrazirane poznate Kristove riječi koje mu s epripisuju u trenutku kad je spasio Mariju Magdalenu (odnosno neimenovanu grešnicu) od kamenovanja. Rekao je rulji okupljenoj na linč - Neka prvi baci kamen onaj koji je sam bez grijeha. Tada su svi ostali bez teksta i povukli se.

Šteta što gornje riječi nemaju sličan učinak, možda tek netko pomisli u sebi: Ma jebiiiiip se ti, glupane siromašni...
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimeuto stu 11, 2008 12:21 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:


Znam da će zvučati kao neke parole iz "onog" doba, ali ja bi dao palicu nekom tko zna kako voditi. A to je naša domaća mlada inteligencija i znanstvenici.

Što vi mislite?

evo nesto o ovome sto sam boldao

http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3193419/index.do

bi li ovima dao palicu??? Ja ne...



'Sanader je dio, a ne rješenje problema' 2008-08-30-1876
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimeuto stu 11, 2008 12:56 am

Ja sam trebao napisati domaća mlada i zdrava inteligencija.

Misli ti što hoćeš, ovi starkelje koji su kao proevropski orijentirani funkcioniraju kao i komunisti, a oni su funkcionirali kao oni prije njih, a to su da ne bismo pomrsili brkove bili fašisti.

I dok se ne promijeni vodstvo ili dok ne bankrotiramo mi smo samo malo više napredovali od Jugoslavije koja je stvorena u Jajcu.

Samo da još napomenem bankrot je još daleko, barem ukoliko se bude vodila politika kao dosad - pošto imamo još mnogo hrvatske zemlje za prodat, mnogo otoka gdje nema žive duše, a gdje bi svjetski buržuji rado izgradili svoje vile i apartmane i pitaj Boga koje perverzije još.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:12 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ja sam trebao napisati domaća mlada i zdrava inteligencija.

Misli ti što hoćeš, ovi starkelje koji su kao proevropski orijentirani funkcioniraju kao i komunisti, a oni su funkcionirali kao oni prije njih, a to su da ne bismo pomrsili brkove bili fašisti.

I dok se ne promijeni vodstvo ili dok ne bankrotiramo mi smo samo malo više napredovali od Jugoslavije koja je stvorena u Jajcu.

Samo da još napomenem bankrot je još daleko, barem ukoliko se bude vodila politika kao dosad - pošto imamo još mnogo hrvatske zemlje za prodat, mnogo otoka gdje nema žive duše, a gdje bi svjetski buržuji rado izgradili svoje vile i apartmane i pitaj Boga koje perverzije još.

samo kometar na ovo sto sam boldao

mi nismo napredovali no
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 11:06 am

pa šta se tiče ekonomije nismo. činjenica je da Hrvatska nikad nije bila zaduženija. a ti znači da nismo ekonomski neovisni. malo tko jeste ali u svemu treba imati granica. šta aco kaže prodati ćemo zemlji i onda nam đaba Lijepa Naša kad nije više naša. u prodaju kumuju ovi gore u uvodnom tekstu jer su pohlepni kao prvo pa za dobru proviziju bi prodali i vlastitu mater a kao drugo nesposobni su voditi zemlju jer da su sposobni onda nebi bilo potrebe za prodajom poduzeća u vlasništvu države. tko još prodaju kravu muzaru koja daje najviše mlijeka? prodaje je onaj čija krava nije. i onda nam zauzvrat nude Europu kao da je ona spas.
komično je da smo prodali banke jer je to EU tražio od nas da bi sad isti taj EU svoje banke stavljao pod okrilje države. naravno da je europi bilo u interesu ovakvo što tražiti od nas jer imaju kapital i trebalo ga je uložiti negdje. isto tako zakon da stranci mogu kupovati i posjedovati nekretnine u Hrvatskoj je samo njima u interesu. dakle sve ono šta su naši okupatori stoljećima pokušavali dobiti ratom sad mogu legalno kupiti novcem a mi im to nudimo na dlanu da bi mogli uživati u tom europskom drušvu koje nas vuče za nos. zar mi nismo sposobni donijeti kvalitetne zakone bez da uđemo u Europu?
a sad malo o Sanaderu. Sanader , da ga ne nazovem onim popularnim smranader, je glumac. on laže čim otvori usta. on je manipulator i diktator jer njegovi ministri ne mogu povući ni jedan potez a da se njega ne pita. i kakve su to telefonske sjednice vlade? to su njegovi naputci šta tko mora raditi.
ako tko prati govor tijela kad on istupa za javnost lako može uočiti da taj čovjek laže. najkomičniji mi je bija nakon ovih mafijaških ubojstava u Zagrebu kad su donijeli tzv. mjere za suzbijanje mafije...nikako se nije mogao odlučiti dali će reći ..."ja sam, mi smo, ja sam, mi smo donijeli odgovarajuće mjere...bla bla bla"
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 12:43 pm

Tu imamo 2 problema:

Prvi je: Novac i moc kvare ljude.

Drugi je: Da bi dosao na polozaj u nasoj drzavi moras biti uz njih inace ti nece dati da pomolis nosom iznad povrsine. Oni ne zele mlade, sposobne i postene ljude pored sebe...normalno da ne zele kada bi to pokazalo koliko su oni prljavi i nesposobni... Dobro, mozda sam se krivo izrazila...oni su sposobni kada je u pitanju njihovo dupe... :P
A tu je i taj moment upravo tih sposobnih i postenih...oni u pravilu imaju i jos neke osobine poput obraza, morala, skromnosti i nisu skloni guranju medju djubrad pa se uvijek nekako izmicu razmisljajuci 'ma necu se ja gurati'...a dok dojdu u fazu da shvate da su se ipak trebali gurati vec budu malo stariji i puno ogorceniji...bez elana da ipak sada nesto naprave...

Kriticna masa...to nama treba...2012 nam treba miga

No, bez zezancije...nadam se da se kriticna masa povecava...jer kada bi se ovi posteni uspjeli barem malo probiti mislim da bi uslijedio val onih koji zele pomoci...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:47 pm

floridana je napisao/la:
pa šta se tiče ekonomije nismo. činjenica je da Hrvatska nikad nije bila zaduženija. a ti znači da nismo ekonomski neovisni. malo tko jeste ali u svemu treba imati granica. šta aco kaže prodati ćemo zemlji i onda nam đaba Lijepa Naša kad nije više naša. u prodaju kumuju ovi gore u uvodnom tekstu jer su pohlepni kao prvo pa za dobru proviziju bi prodali i vlastitu mater a kao drugo nesposobni su voditi zemlju jer da su sposobni onda nebi bilo potrebe za prodajom poduzeća u vlasništvu države. tko još prodaju kravu muzaru koja daje najviše mlijeka? prodaje je onaj čija krava nije. i onda nam zauzvrat nude Europu kao da je ona spas.
komično je da smo prodali banke jer je to EU tražio od nas da bi sad isti taj EU svoje banke stavljao pod okrilje države. naravno da je europi bilo u interesu ovakvo što tražiti od nas jer imaju kapital i trebalo ga je uložiti negdje. isto tako zakon da stranci mogu kupovati i posjedovati nekretnine u Hrvatskoj je samo njima u interesu. dakle sve ono šta su naši okupatori stoljećima pokušavali dobiti ratom sad mogu legalno kupiti novcem a mi im to nudimo na dlanu da bi mogli uživati u tom europskom drušvu koje nas vuče za nos. zar mi nismo sposobni donijeti kvalitetne zakone bez da uđemo u Europu?
a sad malo o Sanaderu. Sanader , da ga ne nazovem onim popularnim smranader, je glumac. on laže čim otvori usta. on je manipulator i diktator jer njegovi ministri ne mogu povući ni jedan potez a da se njega ne pita. i kakve su to telefonske sjednice vlade? to su njegovi naputci šta tko mora raditi.
ako tko prati govor tijela kad on istupa za javnost lako može uočiti da taj čovjek laže. najkomičniji mi je bija nakon ovih mafijaških ubojstava u Zagrebu kad su donijeli tzv. mjere za suzbijanje mafije...nikako se nije mogao odlučiti dali će reći ..."ja sam, mi smo, ja sam, mi smo donijeli odgovarajuće mjere...bla bla bla"

cijenim ljude koji nisu glupi, pa nasjedaju na te njegove spike...

ne znam onda tko glasa za takve...

odnosno znam tko glasa!!

Glasa njihov novac i potplaceni biraci
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:54 pm

mislim da glasaju oni koji imaju direktan interes i oni koji ne razmišljaju svojom glavom. ako gledamo gdje HDZ dobiva najviše glasova onda nije teško uočiti da su to seoska područja pa je zato Hrvatska podijeljena na izborne jedinice koje su skrojene upravo po modelu koji paše HDZ-u. za promjenu izbornog zakona je potrebna dvotrećinska većina i to nisu uspjeli SDP-ovci promijeniti za svoga mandata. šteta.
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:57 pm

pa novac je danas moc,pa nije tesko za zakljuciti da je tim ljudima placeno da daju glas HDZ-u.. naravno danas ljudi sve cine za novac, a i nasjedaju na njihove lazi...

sjecam se da je Sanader rekao da ce spustiti PDV, sad gledam sto taj zna srat jbt... zasto je u drzavi sve naglo poskupilo poslije izbora prosle godine...

moja teorija je da su trebali vratiti novac kojim su platili glasace..

SRAMOTA...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:58 pm

Dakle problem je sto ljudi masovno ne razmisljaju svojm glavom... :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:58 pm

Alpha je napisao/la:
Dakle problem je sto ljudi masovno ne razmisljaju svojm glavom... :P

uglavnom lol!
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 2:27 pm

Cico je napisao/la:
pa novac je danas moc,pa nije tesko za zakljuciti da je tim ljudima placeno da daju glas HDZ-u.. naravno danas ljudi sve cine za novac, a i nasjedaju na njihove lazi...


Mislim da u tim selima nije plaćeno ljudima da glasaju za HDZ nego da oni svojevoljno glasaju za iste jer ti ljudi ne mogu shvatiti da država treba krenuti dalje ako želimo da nam u njoj kasnije bude dobro. Njima HDZ predstavlja Tuđmana koji je njima donio njihovu vlastitu državu, a SDP im je jugonostalgična komunistička stranka za koju nikad neće glasat jer se boje da ih ne vrati u Jugoslaviju (šta bi možda bilo i dobro... zubi ) Ili tako nešto...
Ali ako se sitimo prošlih izbora, HDZ je sada na vlasti isključivo radi koalicija, jer HDZ i SDP su imali približno isto glasova. Samo je HDZ tu napravio ''dobar'' posa i možda je tu potkupio ostale i na taj način došao na vlast...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 3:33 pm

na selu pred izbore izgleda ovako...dođu ljudi s kamionom mišalicom i pitaju seljane kome triba šta betonirati. i ljudi kažu to i to. zauzvrat glasaju za HDZ. na izborima ako naiđe koja nepismena baba oni joj rado pomognu oko zaokruživanja kava
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimesri stu 12, 2008 4:26 pm

hm...
ima neke revolucionarne iskre u vama, ali morate shvatiti da bez mase nema napretka.
Nije Nikola Tesla izumio struju i reka:"Ajde da ja potegnem kabel iz Smiljana u Gospić, pa da tamo ljudi imaju struju."

e

A to što netko ima kupljene glasove ili ne nije bitno.
Jer se na kraju bitke mrtvi broje.
A to isto važi za bilo koju stranku i partiju na ovom svijetu.

Oni koji su bili fašisti u vrijeme od 47-52, i oni koji su bili komunisti od 92-94 su jedini istinski stranački ljudi, svi drugi su settebandiere i kupljeni su ljudi.

Ako želimo da nam djeca i mi bolje živimo prvo moramo razmišljat dugoročno i sukladno s time i djelovati.
A ne kao neki koji u temelju ideje napretka imaju rok trajanja cca 3 godine do kraja mandata.
Niti jedan ekonomsko uspješan pothvat ne traje manje od 3 godine.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimečet stu 13, 2008 9:49 am

[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimečet stu 13, 2008 12:51 pm

floridana je napisao/la:
Aco ima mota za političara zubi

a šta su Sanadera ispljucali glede ovih novih ekonomskih mjera

Hvala, ali kvalitetni političar mora imati svoje sljedbenike i promotore.

Ćeš mi biti promotor, Flo? face
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:03 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
floridana je napisao/la:
Aco ima mota za političara zubi

a šta su Sanadera ispljucali glede ovih novih ekonomskih mjera

Hvala, ali kvalitetni političar mora imati svoje sljedbenike i promotore.

Ćeš mi biti promotor, Flo? face
samo nastavi pa ću vidjeti. nemoš ovako na prvu hekla
[Vrh] Go down
Sponsored content





'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Empty
PostajNaslov: Re: 'Sanader je dio, a ne rješenje problema'   'Sanader je dio, a ne rješenje problema' Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
'Sanader je dio, a ne rješenje problema'
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ivo Sanader dao ostavku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Politika i Ekonomija-
Forum(o)Bir: