Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Opsjednutost

Go down 
+14
Angelino croft
danyf5
Svjetloisjena
Dying Lady
None
siskara
Aleksandar Veliki
zvezda
malena
Eosphoros
Blizzard
zmija
little alien
Rain
18 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 1:51 pm

Slazem se sa gorenavedenim. U trenutku smrti dusa dozivljava strasan sok, pogotovo mlade duse kojima je sve jos nepoznanica. Neki od njih se toliko vezu za svoje zemaljsko postojanje ili neke ljude ovde da ne mogu da krenu dalje... i tako ostaju "zaglavljeni" izmedju dva nivoa postojanja... Ja ZAISTA mislim da je tako...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 4:25 pm

Ako budem mogao jednoga dana ću vama ili nekim vašim potoncima pričati o tome. Ali sada je to za mene potpuna nepoznanica. Sve je to rekla-kazala. A to često u mome umu baš i ne prolazi, tj. prolazi djelomično.
[Vrh] Go down
little alien
Višestanični organizam
little alien


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 76
Age : 38
Location : Underground
Registration date : 03.10.2007

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 10:48 pm

Nevjerujem da bas dusa luta unaokola straseci ljude ili sta ti ja znam...Jer ako je covjek vec stvoren sa dusom, stvoren je s razlogom, znaci sa nekim ciljem i svrhom.
E sad koja bi to svrha covjeka odnosno duse bila da poslije smrti bude prepustena sama sebi???
Svi smo mi vezani za ovaj svijet i tesko da bi se iko probudio bez "soka" i bio svjestan realnosti u koju se probudio!

Ove price oko opsjednutosti i uznemiravanja i sl., vjerujem da je moguce samo od strane vrlo svjesnih entiteta iz neke X dimenzije koji su u mogucnosti da nam se "prikazu" kao nasi najmiliji a i nemoraju, jel?
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 11:03 pm

Zar misliš da su nekada prije naše "duše" bile dio jednog jedinstva, a kasnije su se odvojile i postale pojedinci-individijumi.
[Vrh] Go down
little alien
Višestanični organizam
little alien


Male
Virgo Buffalo
Broj postova : 76
Age : 38
Location : Underground
Registration date : 03.10.2007

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimepet lis 12, 2007 11:33 pm

Ako vjerujes u dusu onda mi je logicno da ju je stvorio kreator, nije nastala evolucijom! E sad da li je kreator stvorio neko "jedinsinstvo" pa iz jedinstva induvidue ili odmah induvidue, po meni je nebitno!
Ako si mislio da li se poslije smrti vracamo ponovo u jedinstvo, mislim da ne, jer mi se na neki nacin gubi smisao i svrha stvaranja nas kao pojedinaca!

Neznam od kud si zakljucio iz mog posta da smo nekad bili dio jedinstva! scratch
[Vrh] Go down
siskara
Stanica
siskara


Male
Gemini Snake
Broj postova : 22
Age : 46
Location : Posušje
Registration date : 02.10.2007

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimečet vel 14, 2008 7:16 pm

little alien je napisao/la:
Nevjerujem da bas dusa luta unaokola straseci ljude ili sta ti ja znam...Jer ako je covjek vec stvoren sa dusom, stvoren je s razlogom, znaci sa nekim ciljem i svrhom.
E sad koja bi to svrha covjeka odnosno duse bila da poslije smrti bude prepustena sama sebi???
Svi smo mi vezani za ovaj svijet i tesko da bi se iko probudio bez "soka" i bio svjestan realnosti u koju se probudio!

Ove price oko opsjednutosti i uznemiravanja i sl., vjerujem da je moguce samo od strane vrlo svjesnih entiteta iz neke X dimenzije koji su u mogucnosti da nam se "prikazu" kao nasi najmiliji a i nemoraju, jel?
:cheers:

duše ljudi koji su bili vezani za materijalne stvari kao npr droge, alkohol, sve vrste ovisnosti ne žele ili ne znaju da nađu -izlaz-
gica e sad taj izlaz gdje duša ili duh odlazi sigurno je neka druga dimenzija.
Tako da mislim da nema onoliko duša na ovom svijetu koliko je ljudi umrlo, jer inače bi svijet bio krcat, samo one zači koje nisu našle izlaz . lood
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 2:52 pm

ja sam citala prije par godina o astralnim razinama. neke duše koje se nisu stigle oprostiti od voljenih osoba ili napraviti nešto što bi moglo promjeniti daljni život istih ostaju na 1. razini što znaci da se mogu vratit na zemlju ili jednostavno žele ostat tamo dok se ne pomire da nemogu ništa i da više nisu dio "tog svijeta" a ovi duhovi koji opsjedaju su vjerojatno oni koji su ubijeni ili tako nešto pa se žele osvetit. A ostale osobe koje ništa više ne veže za ovaj svijet idu na vece razine i ne mogu se više vracat. 1. i 2. razina uglavnom predstavljaju kao neko "cistilište" ili tako nešto. ne sjecam se više tocno
[Vrh] Go down
Dying Lady
Prašina
Dying Lady


Female
Cancer Horse
Broj postova : 2
Age : 33
Registration date : 01.04.2008

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimesub tra 12, 2008 9:48 pm

nisam sigurna, ali mi se čini da sam se u ovom tekstu prepoznala. ne znam zašto, ali cijeli sam život bila veoma prazna, kao nekakva ljuska koja uopće nema dušu. imam majku koja je prilično vezana za mene. nekad kao da primjećujem neke sličnosti između mene i nje, a uopće ne znam kakva sam ja zapravo. ne znam kome da se obratim za pomoć. svijest o sebi samoj mi je jako slaba, kao da uopće ne postojim. znam da zvuči glupo. ali je istina. imate li ikakav savjet? ili bar preporuku kome se obratiti?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimesub tra 12, 2008 10:01 pm

Dying Lady je napisao/la:
nisam sigurna, ali mi se čini da sam se u ovom tekstu prepoznala. ne znam zašto, ali cijeli sam život bila veoma prazna, kao nekakva ljuska koja uopće nema dušu. imam majku koja je prilično vezana za mene. nekad kao da primjećujem neke sličnosti između mene i nje, a uopće ne znam kakva sam ja zapravo. ne znam kome da se obratim za pomoć. svijest o sebi samoj mi je jako slaba, kao da uopće ne postojim. znam da zvuči glupo. ali je istina. imate li ikakav savjet? ili bar preporuku kome se obratiti?

Dobro nam došla, Dying Lady! :cheers:

Mislim da u pubertetu mogu nastupiti ovakvi osjećaji, no pokušaj se sjetiti unatrag jesi li se i kao maleno dijete i nešto kasnije osjećala jednako tako prazno? Ne znam, možda može kakva loša obiteljska situacija utjecati na razvoj ovakvog stanja. U svakom slučaju bilo bi dobro da se obratiš nekome za stručnu pomoć. Znam da može biti problem pitati obiteljskog liječnika zbog straha da roditelji preko njega ne saznaju. Ako si u Zagrebu, znam da možeš otići u dječju bolnicu u Klaićevoj i oni imaju psihološku pomoć gdje mladi mogu slobodno i sami doći kad imaju problema.
[Vrh] Go down
Dying Lady
Prašina
Dying Lady


Female
Cancer Horse
Broj postova : 2
Age : 33
Registration date : 01.04.2008

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimesub tra 12, 2008 10:15 pm

hvala na dobrodošlici.
nažalost, živim prilično daleko od zagreba.
redovito razgovaram sa psihologom, ali to mi nažalost nije pomoglo da dođem do objašnjenja.
da, oduvijek sam bila prazna, zato što kao dijete nisam imala dovoljno iskustava u životu, neke sam stvari propustila zbog načina života mojih roditelja. jednostavno nisam imala priliku upoznati samu sebe. razlog zašto ovdje pišem jest da pokušam saznati zašto sam ovako blokirana. nije stvar koja se može riješiti običnim razgovorom.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimesub tra 12, 2008 10:18 pm

Pogledaj onda malo razne teme u gornjem dijelu foruma i na duhovnosti malo niže, možda te zainteresira neka od duhovnih tehnika, iako ih nismo posebno obrađivali na jednome mjestu :)
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimened lip 29, 2008 8:15 pm

Opsjednutost....ufffff nebi volio to
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimesub lis 02, 2010 3:42 pm

Inače mediji izvještavaju da ima preko 100000 opsjednutih samo u zagrebu. Analogno tome to bi bilo oko milijardu u svijetu. A znamo da ima više vrsta posjednuća opsjednuća uznemiravanja i slično pa onda što drugo reći nego upotrijebiti onu kristovu-žetva je velika a radnika malo pošaljite žeteoce u žetvu svoju
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimečet pro 30, 2010 5:34 pm

Angelino,žeteoci mogu biti jedino ljudi koji su primili Duha Svetoga,a ne samoprozvani egzorcisti,odnosno neki koji su obučavali "zanat" kod nekog čoveka.
U ime Isusa spasit nekoga...znači da je Isus autoritet,da je osoba ovlaštena od Isusa osobno !
... tko čuje glas moj i otvori vrata, ući ću k njemu i večerat ću s njim, i on s menom. ...

Dakle,nema zanata bez majstora od izvedbe miga
Aj probaj zamislit da ti u ime susjeda prodaješ njegov auto.
Dal to ide?
Ne ide...osim ako ti nije dao punomoć.
Tako i kod Boga...nema radnika bez ovlaštenja.
Nadam se da sam bila jasna.
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimeuto lis 25, 2011 3:41 pm

Nebi volila, nedo Bog!!!
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimesri lis 26, 2011 11:14 am

bila je jedna cura, negdje 165 cm, vjerojatno lakša od 60 kg nad kojoj su molili molitvu otklinjanja u Taboru (Samobor). Za vrijeme molitve otklinjanja četvorica krupnih muškaraca su letjeli kao avioni od papira. Jedva nas je sedam uspjelo zadržati tu curu. I da, glas joj je bio skroz spigan. počela je neko vrijeme i na latinskom pričati.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitimečet vel 02, 2012 3:06 pm

1647 god. na konvenkciji ursulinki u francuskoj doslo je do masovnog opsjednuca...naime 34 casne sestre pocele su se ponasati krajnje neprimjereno radeci nezamislive stvari,medu kojima se posebno istice opcenje s zivotinjama ponajvise kozama...nedugo zatim stigla su cetvorica svecenika da obave egzorcizam te su prilikom obreda trojica od njih preminula a jedan poludjeo...zbilja zastrasujuce izgleda posebice kad se zaroni u povijest slucajeva opsjednutosti...@
[Vrh] Go down
Sponsored content





Opsjednutost - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Opsjednutost   Opsjednutost - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Opsjednutost
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Opsjednutost Nikolom Teslom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: