Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tamno strašno biće

Go down 
+16
Neo
Absynthia
Rajkan
glupa budala
mare
Blizzard
ThE_IMMORTAL
betta13
frostie
dark light
Alpha
Legionar
Cico
floridana
Svjetloisjena
josip reggie
20 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
josip reggie
Prašina



Male
Gemini Dog
Broj postova : 4
Age : 41
Registration date : 10.11.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 9:53 pm

bili smo u jednom parku,bilo je oko 18 sati,datum 31.10,kad smo dosli nikog nije bilo,nitko nije ni dosao,vidili bi.odjedanput smo vidili nesto crno u ljudskom obliku,odakle je doslo,neznam.skakao je gore dolje i mahao kao da se s nekim bori.penjao se na drvo,nestajao i opet se pojavljivao.posto je bila jesen bilo je suhog lisca po podu,ali se nista nije culo dok je skakao,izgledao je kao crna sjena,na rukama nije imao šaka ni na nogama stopala,nije imao ni lica,kose,odjeće,nicega,samo sjena.kad smo dosli sebi odlucili smo otići s druge strane,kad smo se uputili culi smo lavež kao psa,sakrili smo se iza zida i tu stajali pola sata,tada mi se cinilo da se pojavljuje sa svih strana,al mozda je bio strah...kad smo napokon odlucili poci,vise nicega nije bilo tamo,nastavili smo dalje i tada vidjeli to na podu,sklupcano na podu,bez oblika,bez lica,kao da ubrzano diše,kad smo ga oboje pogledali otvorilo je oči koje su svjetlile zeleno,nisu imale ljudski oblik,vise kao neke zvijeri.tada smo odumrli,polako smo se okrenuli i nastavili drugim putem prema izlazu,nista nas nije zaustavljalo.
vise se nikad nismo vratili tamo,to je bilo prije 3-4 godine,sad sam se opet sjetila i jako me muci sto je to bilo,covjek ili ista ljudsko zasigurno nije.........
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 10:01 pm

Stvarno grozno strah
[Vrh] Go down
josip reggie
Prašina



Male
Gemini Dog
Broj postova : 4
Age : 41
Registration date : 10.11.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: ali   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 10:56 pm

ali sto.....sto je to moglo bit???izluđuje me!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 11:02 pm

i ja se pitam scratch
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 11:05 pm

Citat :
...to je bilo prije 3-4 godine,sad sam se opet sjetila i jako me muci sto je to bilo,covjek ili ista ljudsko zasigurno nije.........

sjetila??? pa jesi ti josip ili njegova zena...

btw reggie, koju travu koristis??? no
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 11:07 pm

josip reggie je napisao/la:
ali sto.....sto je to moglo bit???izluđuje me!!!!!!!!!!

pa ne možeš za istu temu otvoriti 2 teme.

Ne znam, prvo sagledaj realno je li to iluzija, jeste li svi vidjeli isto, jeste li pili ili nešto drugo, je li tko prizivao duhove, imate li razloga biti opsjednuti, tko je uopće s tobom bio, je li netko se poigrao s tvojim umom, jesi li bio na drogi, je li ti ju itko podmetnuo, je li moguće da su to bile ptice (vrane), je li moguće da vas prati demon, jesi li ikad prije doživio takvo što, je si li poslije dožibio takvo što...

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 11:14 pm

Cico je napisao/la:
Citat :
...to je bilo prije 3-4 godine,sad sam se opet sjetila i jako me muci sto je to bilo,covjek ili ista ljudsko zasigurno nije.........

sjetila??? pa jesi ti josip ili njegova zena...

btw reggie, koju travu koristis??? no

cico rofl2
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 11:26 pm

Ma zabunom je stisnuo new post umjesto post replay, to se znalo događati novim članovima u početku, sad ću spojiti :)
[Vrh] Go down
josip reggie
Prašina



Male
Gemini Dog
Broj postova : 4
Age : 41
Registration date : 10.11.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: cico   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 11:33 pm

bili smo zajedno, ja i djevojka, to je bilo nakon što smo bili na groblju odnijeli cvjeće, nismo pili, nismo se drogirali,
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimepon stu 10, 2008 11:48 pm

josip reggie je napisao/la:
bili smo zajedno, ja i djevojka, to je bilo nakon što smo bili na groblju odnijeli cvjeće, nismo pili, nismo se drogirali,

jesi siguran u ovo sto pises gore suspect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 12:52 am

Dotakli ste nesto bez lica i oblika? Koji je oblik necega sto nema oblik? I "polako ste se okrenuli i.." Polako? Stvarno ste bili pribrani...

U svakom slucaju dobrodosao Josipe :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: rep   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:00 am

nismo dotakli,dok je lezao nije imao oblik,samo crna masa,pa nije bas bilo vrijeme za trcanje...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:02 am

Dark Light...ti si vjerojatno Josipova cura? :)

Dobrodosla :)

Uglavnom...kao to da niste pobjegli glavom bez obzira? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: rep   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:05 am

da rofl2
mislim da to bas nije bilo najpametnije
ovako je dobro ispalo lol!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:08 am

nije bilo vrijeme za trčanje...rofl2
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Age : 37
Registration date : 11.10.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:09 am

bilo je vrijeme za setnju 'laganu'

LOL
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:13 am

vidila bi vas,sad je smijesno
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:16 am

Pa mi bi bjezali giba

face

_________________
Respect
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:23 am

ne samo da je smijesno nego i sumnjivo :P

prvo tvoj decko ( navodno ) se obraca kao zhensko kao stha cico kazhe...zatim govori o ovom kao bicu srednjeg roda pa muskog...

odluci/te se :P

neznam prica mi ne drzhi vodu...

---
:sceptic:

+ i da...bjezali bi zubi
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:52 am

to sam ja pisala
tek sam se sad reg
dobro,tesko je povjerovat,znam,ja nebi ali whatever
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 2:02 am

whatever?
[Vrh] Go down
betta13
Stanica
betta13


Male
Sagittarius Dog
Broj postova : 17
Age : 29
Location : Delnice
Registration date : 09.11.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 4:49 pm

ja bi pobjego istog časa giba

inače, whatever - što god lood
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 8:05 pm

sumnjivo, nevjerojatno, creepy,..
i like it^^
Citat :
Ljudi sjene

Da li vam se ikad dogodilo da dok mirno sjedite, nešto radite, krajičkom oka primijetite neke obrise koji se pomiču, a kad pogledate nema ničega, a kako se to češće ponavlja znate da ne umišljate? Ili još famozniji osjećaj da vas neko promatra? Po svoj mogućnosti najvjerovatnije vas neko i promatra osim znatiželjnog susjeda. Ne, ne radi se o shizofreniji. Ljudi diljem svijeta svjedoče ovom fenomenu. Kažu da ih obično vide krajičkom oka na par trenutaka, no u zadnje vrijeme pojavljuju se čak i kada ih se direktno gleda na nekoliko desetaka sekundi. Mogu prolaziti kroz materiju kao da ona ne postoji. Iako uglavnom ljudi tvrde da su to neki nedefinirani humanoidni oblici, više poput magle, i uvijek su tamni čak i u tamnoj prostoriji (tamniji su od same tame) neki tvrde da im se mogu vidjeti crvene oči. Zovu ih «shadow people» ili ljudi sjene po naški.

Dakle što su ljudi sjene? Postoji dosta teorija, a evo par glavnih:

Prvo šta će svi skeptici izjavit je da je sve to plod mašte. Naša mašta se poigrava s nama, ili možda je to sjena uzrokovana farovima automobila. Naravno ovo bi se moglo primijeniti u većini susreta, ali ne može objasniti baš sva viđenja ljudi sjene.

Druga teorija je teorija o duhovima (koja je i meni prva pala na pamet), no ta teorija nije baš kompetentna jer postoje mnoge razlike duhova i ljudi sjene. Pojave duhova uvijek su bjelkaste, transparentne, i dobro definirane ljudskim oblikom, često odjeveni, dok su ljudi sjene tamni, više poput sjene (kako im samo ime govori), i iako imaju čovjekoliku konturu, zbog tame nije moguće uočiti ikakve detalje na njima, osim crvenih očiju. Dakle ova teorija bi se možda mogla i eliminirati, no opet možda je to neka nova vrsta duhova.

Da su demoni ili drugi entiteti osim duhova moglo bi se pretpostaviti zbog njihove tamne boje. No ukoliko su to demoni, moramo se zapitati koja je svrha ovakvog prikazivanja? Prema predajama oni su zli, straše i muče, no demoni mogu biti mnogo strašniji od neke tamne maglice.

Možda su astralne projekcije, dio nas koji napušta naše tijelo dok npr. spavamo, no astralne projekcije osoba obično nalikuju tim osobama, zbog čega je došlo do deformacije oblika? Možda zbog neuvježbanosti?

Teorija o putnicima kroz vrijeme kaže da su možda naši potomci našli način za prevladat prepreku vremena, no kako svaki pomak u prošlost donosi promjenu vremenskog toka u budućnosti, moguće da je to način da prolaze i promatraju bez nekog većeg utjecaja. Ovo bi moglo objasnit zašto ljudi na njima uglavnom vide samo definirane oči.

Bića iz drugih dimenzija – čak je današnja znanost uvjerena da postoji više od 3 naučene dimenzije. Ukoliko postoje druge dimenzije moguće je da nekakva bića nastanjuju te dimenzije. Po jednoj teoriji dimenzije postoje paralelno s našom što želi reći da su svuda oko nas, a ta «bića» možda znaju kako prolaziti iz njihove dimenzije u našu. Kad bolje promislim ova teorija mi najviše leži. Jer i kod opisivanja svemira percipiram ga poput višedimenzionalnog prostora. Ali ova teorija, za razliku od ostalih, najmanje je proučena te postavlja najviše pitanja.

Te na kraju dolazimo do famoznih vanzemaljaca. Pošto je sve uz pojavu, viđenja ovih bića bizarno, i na rubu svake lucidnosti, lako je pretpostaviti da su oni (ili bar jedna vrsta od njih ukoliko ih ima više) došli u obliku ljudi sjene. Prema svjedočenjima «Grey-i» mogu prolaziti kroz zidove, zatvorene prozore, mogu se samo pojaviti iz ničega i opet tako nestati… Ali nekako sumnjam u ovu teoriju, mali zeleni, sivi kojegod da su boje – da se pojave ili bi pokušali stupit u kontakt s nama ili bi se bolje sakrili ili bi izgledali puno strašnije.

Naravno da se neke od ovih teorija preklapaju, duhovi i vanzemaljci mogu biti bića iz drugih dimenzija, ili putnici kroz vrijeme. No problem je što ne postoji efikasan način da se dokaže ili odbaci niti jedna od ovih teorija. Bar ne za sad.

Moguće da smo u kontaktu s nekim novim bićima, i da smo na pragu otkrića nekog interdimenzionalnog prolaza. A opet moguće je da su sve to samo sjene ;)

da nije to mozda ono sto ste vidjeli, ali ipak ima pojedinih stvari u cemu se ono sto ste vidjeli ne podudara s ljudima sjene, ali ima i mnogo slicnosti...

Izvor: http://istineoduhovima.blogger.ba/
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 8:41 pm

Opis me odmah podsjetio na njih, ali nisam htio se zaletiti. Malo mi je čudno kada si rekao da su skakali, jer oni se baš i ne mogu tako okom uhvatiti.


Prije sam se bojao ići spavat zbog njih, ali sada me preplaše samo ako duboko prionem za nešto.

Neko vrijeme sam bio opsjednut istraživanjem njih, evo, ostala mi je jedna slika. Nemate razloga bojat ih se :)

Tamno strašno biće Shadopplue6

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitimeuto stu 11, 2008 8:48 pm

ThE_EMORTAL je napisao/la:
sumnjivo, nevjerojatno, creepy,..
i like it^^
Citat :
Ljudi sjene

Da li vam se ikad dogodilo da dok mirno sjedite, nešto radite, krajičkom oka primijetite neke obrise koji se pomiču, a kad pogledate nema ničega, a kako se to češće ponavlja znate da ne umišljate? Ili još famozniji osjećaj da vas neko promatra? Po svoj mogućnosti najvjerovatnije vas neko i promatra osim znatiželjnog susjeda. Ne, ne radi se o shizofreniji. Ljudi diljem svijeta svjedoče ovom fenomenu. Kažu da ih obično vide krajičkom oka na par trenutaka, no u zadnje vrijeme pojavljuju se čak i kada ih se direktno gleda na nekoliko desetaka sekundi. Mogu prolaziti kroz materiju kao da ona ne postoji. Iako uglavnom ljudi tvrde da su to neki nedefinirani humanoidni oblici, više poput magle, i uvijek su tamni čak i u tamnoj prostoriji (tamniji su od same tame) neki tvrde da im se mogu vidjeti crvene oči. Zovu ih «shadow people» ili ljudi sjene po naški.

Dakle što su ljudi sjene? Postoji dosta teorija, a evo par glavnih:

Prvo šta će svi skeptici izjavit je da je sve to plod mašte. Naša mašta se poigrava s nama, ili možda je to sjena uzrokovana farovima automobila. Naravno ovo bi se moglo primijeniti u većini susreta, ali ne može objasniti baš sva viđenja ljudi sjene.

Druga teorija je teorija o duhovima (koja je i meni prva pala na pamet), no ta teorija nije baš kompetentna jer postoje mnoge razlike duhova i ljudi sjene. Pojave duhova uvijek su bjelkaste, transparentne, i dobro definirane ljudskim oblikom, često odjeveni, dok su ljudi sjene tamni, više poput sjene (kako im samo ime govori), i iako imaju čovjekoliku konturu, zbog tame nije moguće uočiti ikakve detalje na njima, osim crvenih očiju. Dakle ova teorija bi se možda mogla i eliminirati, no opet možda je to neka nova vrsta duhova.

Da su demoni ili drugi entiteti osim duhova moglo bi se pretpostaviti zbog njihove tamne boje. No ukoliko su to demoni, moramo se zapitati koja je svrha ovakvog prikazivanja? Prema predajama oni su zli, straše i muče, no demoni mogu biti mnogo strašniji od neke tamne maglice.

Možda su astralne projekcije, dio nas koji napušta naše tijelo dok npr. spavamo, no astralne projekcije osoba obično nalikuju tim osobama, zbog čega je došlo do deformacije oblika? Možda zbog neuvježbanosti?

Teorija o putnicima kroz vrijeme kaže da su možda naši potomci našli način za prevladat prepreku vremena, no kako svaki pomak u prošlost donosi promjenu vremenskog toka u budućnosti, moguće da je to način da prolaze i promatraju bez nekog većeg utjecaja. Ovo bi moglo objasnit zašto ljudi na njima uglavnom vide samo definirane oči.

Bića iz drugih dimenzija – čak je današnja znanost uvjerena da postoji više od 3 naučene dimenzije. Ukoliko postoje druge dimenzije moguće je da nekakva bića nastanjuju te dimenzije. Po jednoj teoriji dimenzije postoje paralelno s našom što želi reći da su svuda oko nas, a ta «bića» možda znaju kako prolaziti iz njihove dimenzije u našu. Kad bolje promislim ova teorija mi najviše leži. Jer i kod opisivanja svemira percipiram ga poput višedimenzionalnog prostora. Ali ova teorija, za razliku od ostalih, najmanje je proučena te postavlja najviše pitanja.

Te na kraju dolazimo do famoznih vanzemaljaca. Pošto je sve uz pojavu, viđenja ovih bića bizarno, i na rubu svake lucidnosti, lako je pretpostaviti da su oni (ili bar jedna vrsta od njih ukoliko ih ima više) došli u obliku ljudi sjene. Prema svjedočenjima «Grey-i» mogu prolaziti kroz zidove, zatvorene prozore, mogu se samo pojaviti iz ničega i opet tako nestati… Ali nekako sumnjam u ovu teoriju, mali zeleni, sivi kojegod da su boje – da se pojave ili bi pokušali stupit u kontakt s nama ili bi se bolje sakrili ili bi izgledali puno strašnije.

Naravno da se neke od ovih teorija preklapaju, duhovi i vanzemaljci mogu biti bića iz drugih dimenzija, ili putnici kroz vrijeme. No problem je što ne postoji efikasan način da se dokaže ili odbaci niti jedna od ovih teorija. Bar ne za sad.

Moguće da smo u kontaktu s nekim novim bićima, i da smo na pragu otkrića nekog interdimenzionalnog prolaza. A opet moguće je da su sve to samo sjene ;)

da nije to mozda ono sto ste vidjeli, ali ipak ima pojedinih stvari u cemu se ono sto ste vidjeli ne podudara s ljudima sjene, ali ima i mnogo slicnosti...

Izvor: http://istineoduhovima.blogger.ba/

EEEJ! Nisam niti skužio drugu stranicu. Da, tako ih ja vidim, i nemaju crvene oči- definitivno ne! :P

Vanzemaljci definitivno nisu, to su neka bića, najvjerojatnije iz neke druge dimenzije, no ta dimenzija se ne preklapa s naših 3, ali njihova dimeznija se djelomično preklapa s našom. To ja mislim. I nisu strašni, nisu ni znatiželjni, nekada se slučajno pojave, ali njih nekako vučemo, oni dođu do nas, nesvjesno, kao što voda ide iz posude veće u posudu manje visine.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: legionar; uto stu 11, 2008 8:50 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tamno strašno biće Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tamno strašno biće
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: