Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tamno strašno biće

Go down 
+16
Neo
Absynthia
Rajkan
glupa budala
mare
Blizzard
ThE_IMMORTAL
betta13
frostie
dark light
Alpha
Legionar
Cico
floridana
Svjetloisjena
josip reggie
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 8:48 pm

betta13 je napisao/la:
ja bi pobjego istog časa giba

inače, whatever - što god lood

Znam, oprosti, taj izraz me tako živo podsjetio na jednu našu bivšu forumašicu koja ga je rado koristila ... mudri
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 8:52 pm

legionar je napisao/la:
Opis me odmah podsjetio na njih, ali nisam htio se zaletiti. Malo mi je čudno kada si rekao da su skakali, jer oni se baš i ne mogu tako okom uhvatiti.


Prije sam se bojao ići spavat zbog njih, ali sada me preplaše samo ako duboko prionem za nešto.

Neko vrijeme sam bio opsjednut istraživanjem njih, evo, ostala mi je jedna slika. Nemate razloga bojat ih se :)

Tamno strašno biće - Page 2 Shadopplue6

Možeš malo precizirati zašto ih se ne trebamo bojati? Ne izgledaju baš uobičajeno ili simpatično.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 9:03 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Možeš malo precizirati zašto ih se ne trebamo bojati? Ne izgledaju baš uobičajeno ili simpatično.

Ne mogu izgledati simpatično kada nemamo nikakve FIZIČKE zajedničke poveznice s njima.
Ono iz mraka nije čovjek sjena, ako tvrde da je, izmišljaju, ne mogu opstati među puno ljudi

simpatično je čovjeku ono što je poznato i drago, mi njih ne poznajemo, ali ne možeš govoriti da nisu simpatični i da ih se treba bojati. Razmišljaj bez vida, što ti vid znači, nemamo pojma kako izgledaju, ovako jedino mogu opstat u našem vidnom polju, ostale detalje ne primjećuje naš mozak. Oni nemaju emocije slične nama, oni jednostavno bulje u nas, i to je to. Ne znam zašto, pokušao sam stupiti u konakt s njima, ali oni se ISTO boje jer nas ne poznaju. Gledaju nas, nismo im zanimljivi na način kako mi poznajemo znatiželju, ali smo im zanimljivi.
Poveži se s njima, dok su tu, dok ne pobjegnu, i osjetit ćeš ih, simpatiju, bliskost, osjet da je netko osim nas živ, da nas se boji, da smo po tom strahu slični njima, barem po strahu, da zajedno dijelimo neku sudbinu (? ne ona Sudbina, Alpha xD), jer okolnosti u kojima postojimo nisu nam različite.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."


Zadnja promjena: legionar; uto stu 11, 2008 9:07 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 9:06 pm

Mislim, željela sam čuti kako znaš da nisu opasni? Ili ih, ako nisu opasni, možeš pobrkati s nekim opakijim entitetima.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 9:09 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Mislim, željela sam čuti kako znaš da nisu opasni? Ili ih, ako nisu opasni, možeš pobrkati s nekim opakijim entitetima.


Njih se ne može pobrkati s nekim opsanim, oni se boje, znači da su žrtve.
I njih proganjaju, zato i jesu u takvom postojanju kod nas.
Ako si imalo logičan, ne možeš ih pobrkati s zlim etitetima.
Kako ih se možeš bojati, zar ne osjećaš bliskost s njima?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 10:38 pm

legionar je napisao/la:

EEEJ! Nisam niti skužio drugu stranicu. Da, tako ih ja vidim, i nemaju crvene oči- definitivno ne! Tamno strašno biće - Page 2 Icon_razz

Ti možda nisi primjetio crvene oči, ali moguće da drugi jesu.

Citat :
Vanzemaljci definitivno nisu, to su neka bića, najvjerojatnije iz neke druge dimenzije, no ta dimenzija se ne preklapa s naših 3, ali njihova dimeznija se djelomično preklapa s našom. To ja mislim. I nisu strašni, nisu ni znatiželjni, nekada se slučajno pojave, ali njih nekako vučemo, oni dođu do nas, nesvjesno, kao što voda ide iz posude veće u posudu manje visine.

Kako možeš biti siguran da nisu vanzemaljci? Kako možeš biti siguran da znaš išta o njima?

Meni je to malo sumnjivo. Pitam se zašto se često pojavljuju baš na rubu oka? Je li rub oka nekako osjetljiviji ili šta?
U zadnje vrijeme dosta često sam viđao takve 'sjene koje se miču' sa rubom oka, ali baš zato što je to bilo na rubu oka nisam uzimao to ozbiljno, jednostavno sam mislio da je to mana oka i nisam se previše uzbuđivao.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 11:00 pm

Što se tiče ruba vidnog polja, to je zanimlivo područje. Neki ljudi imaju poremećaj koji se zove tunelski vid i ne vide uopće te rubne dijelove. Čini se da oko ne može izoštriti taj rubni dio pa se u tom dijelu pojavljuje ono što ponekad možemo vidjeti kad opušteno promatramo malo zamućenog pogleda - to je inače način gledanja aure. Čim izoštriš, aura nestane. Tako i ovo na rubu - dok je neizoštreno vidi se, a kad okrenemo oči i pokušamo fiksirati ono što smo vidjeli, toga nema. Iako zapravo mislim da je dobar dio toga neka lako objašnjiva optička varka. Ali moguće je da ima nečega u tome.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 11:10 pm

@ Svjetloisjena - a osjećaj da nas netko gleda?

@ Omega - nisu alieni, oni bi se sigurno drugačije ponašali, ne bi bježali, znam to.
Pa eto, intuicija mi to govori o njima, možda se varam, no najviše se oslanjam na intuiciju koju ponekad zanemarujem, no nikada nisam primjetio da me intuiciji prevarila.
Ja mislim da je to zbog mozga, taj rub oka, jer mozak ne 'prihvaća' takav spektar EM vala.
Ali, ako je to mana oka, pa to znači da većina ludi ima tu manu oka, ili misliš da je to prirođena mana?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 11:32 pm

Osjećaj da nas netko gleda nije tako neobičan. Jedan dio nas s kojim smo na neki način povezani uvijek zna SVE, pa tako i važnu činjenicu da netko pokazuje interes za nas. Taj interes osjećamo kao slutnju pogleda uperenog u nas.
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 12:12 am

emortal i legionar,hvala.sad bar znam da takvo nesto stvarno postoji,svugdje sam trazila i nisam mogla nac
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 12:39 am

legionar je napisao/la:

@ Omega - nisu alieni, oni bi se sigurno drugačije ponašali, ne bi bježali, znam to.

Možda ne bi bježali zbog straha, ima svakakvih razloga za bježanje.

Citat :
Pa eto, intuicija mi to govori o njima, možda se varam, no najviše se oslanjam na intuiciju koju ponekad zanemarujem, no nikada nisam primjetio da me intuiciji prevarila.

Bez brige, intuicija nije uvijek pouzdana.

Citat :
Ja mislim da je to zbog mozga, taj rub oka, jer mozak ne 'prihvaća' takav spektar EM vala.
Ali, ako je to mana oka, pa to znači da većina ludi ima tu manu oka, ili misliš da je to prirođena mana?

To je upravo to što je S&S opisala, ne vidimo to područje oštro i zato je svašta moguće.

Napisao sam svoj dojam o toj sjnovitoj pojavi. Točno sam vidio kako se nešto micalo, ali ničega nije bilo, pa sam pomislio da mi se pričinja jer je bilo skroz na rubu oka.
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 1:42 am

Citat :
@ Omega - nisu alieni, oni bi se sigurno drugačije ponašali, ne bi bježali, znam to.

kako znas? pa da sam ja svemirac...napredni i da viidm na stha su sve ljudi sposobni zabrinuo biih se zubi
i dao petama vjetra giba

Citat :
emortal i legionar,hvala.sad bar znam da takvo nesto stvarno postoji,svugdje sam trazila i nisam mogla nac

nista ne uzimati zdravo za gotovo ;)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 11:29 am

@Legionar...lijepo si objasnio ono sa dimenzijama i strahom... :) ...ipak, nisam ulovila najbolje da li si ti bas stupio u kontakt sa njima?

@Omega i ostali...e...sad se ne mogu sjetit...a nemam ni vremena da prolistam pa da se podsjetim ali...ovo sto se pise o rubnom vidu i tome da bas tim dijelom vidnog polja zamjecjuemo stvari koje ostrim fokusom ne vidimo...e to ima i neko znanstveno objasnjenje...u svakom slucaju dokazano je da neke stvari vidimo samo perifernim vidom. Konkretno sam 2 puta (ali davno pa se sad ne mogu sjetit) gledala dokumentarce o Svemiru u kojima su ljudi prijavljivali da vide neku neobicnu pojavu na nebu koju vide kad u nju ne gledaju ali ju ne vide kad ju pogledaju (?!)...pitali su se da nije NLO...naime radilo se o nekoj pojavi tipa da se neka zvijezda ili maglica ili nesto (ne sjecam se vise) zbilja tada vidjela na nebu ali samo perifernim vidom! To su onda objasnjavali u dokumentarcu...ali iako se ne sjecam sto je tocno bilo zapamtila sam taj dio s perifernim vidom jer do tada nisam znala za postojanje takvog djelovanja ljudskog oka...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 6:05 pm

da, i to je moguće, možda nisam sa 'sjenama' stupio u kontakt, ali kada sam vidio ta pomicanja, s nekime sam stupio u kontakt.
Možda je to tako da kada stupamo u kontakt s nekim bićem onda zbog nekih procesa u mozgu vidimo takve stvari, pričine nam se, zanimljivo! :)
Uglavnom, ostala je misterija.


P.S. Vidite li koliko smo produktivni?
Od toga kad sam tvrdio da stupam u kontakt s njima, pa sve do toga da zapravo ne stupamo s tim vizualnim bićem, nego je to možda neki 'moždani' poremećaj kada netko pristupa nama.
:)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 11:19 pm

Misliš da kontakt s nečim izvanzemaljskim mijenja uobičajeno funkcioniranje našeg mozga?
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 11:20 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
Misliš da kontakt s nečim izvanzemaljskim mijenja uobičajeno funkcioniranje našeg mozga?

možda! 8)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
frostie
Riba
frostie


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 173
Age : 35
Registration date : 24.08.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 11:22 pm

moguce je da "oni" mjenjaju funkcioniranje mozga kako bismo mogli stupiti u kontakt s njima :)
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 12, 2008 11:25 pm

LEGIONAR,moguce da je to ono sto smo vidjeli,ove slike sto si stavio su dosta slicne,jel mozda znas gdje bi mogla nac jos slika??
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: ljudi sjene   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:23 am

This is a type of haunting activity that has no real explanation. They are different from ghosts. They are usually shapeless dark masses. Mostly seen with your peripheral vision. They are known to do things that are different from ghosts. They can move between walls, they have no human features, they wear no clothes (except for the hat man/hooded figure shadow creatures). People who encounter them, have a feeling of dread. Clairvoyants that encounter Shadow People, say they do not feel they are human and consider them non-human.

Shadow People have no discernible mouth, noses or facial expressions. Some are seen as child sized dark humanoids. Some people say they seem to be made up of dark smoke or dark steam. At times when they move, they appear to be moving on an invisible track from one place to another, such as a toy train on a small scale railroad track. They have been seen to hop or what appears to be a strange dance. They are known to stare at the floor.

Two common types of Shadow People are the 'hat man', that looks like he or she is wearing a 1930s fedora hat and the 'hooded figure', which looks like the shadow person has a hood over their head. The hood and hat stand out as clothing, but otherwise, they are not wearing any clothing at all. There are also reports of shadow animals, such as a shadow in the form of a cat, with no discernible mouth, nose or eyes.
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:26 pm

a ja neznam....
zanimljivo je-u svakom slucaju....i mozda je to jedno od bica iz zemlje.imate tu na forumu o njima.ne lici ali ipak....da je alien nebi zasigurno bio sam,i nebi ga izbacili iz broda a sto se dimenzija tice-mislim da je o najlogicnije jer nam se svima desilo da vidimo nesto i onda to nestane.ja cak nisam primjetila kojeg je oblika jer je uzasno bilo brzo(prelazilo je cestu)i takoder-bilo je vani a ne u zatvorenom prostoru.
i par dana nakon tog sam nacula da je otkrivena nova vrsta zivotinje i da se hrani biljkama....i da je crna i jedva okom vidljiva ali navodno da izgleda kao puma i da je veoma brza.....e pa sad.....i mene zbunjuje.....
scratch
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 35
Registration date : 11.11.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimečet stu 13, 2008 7:08 pm

ali to nije nestalo,mi smo pobjegli od njega.on je ostao tamo
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimečet stu 13, 2008 11:35 pm

ha tko zna....ja bi to istrazivala samo neznam odakle poceti.a i kad mi se nesto pricini-meni kosti utrnu ako sam sama
[Vrh] Go down
glupa budala
banned



Female
Capricorn Snake
Broj postova : 126
Age : 46
Registration date : 04.11.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2008 10:34 pm

bilo je to sto je bilo...
hocu reci, vjeruj sebi...vidla si sto si vidla..pa ne mislis valjda za sebe da si ludjakinja koja halucinira..
ne moras nikoga ni pitati sto je bilo, ti najbolje znas sto je bilo kad si ti jedina od nas to vidla
jebi ga stara, tak ti je to
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimečet stu 20, 2008 1:59 pm

jebi ga stara, tak ti je to
lol
al je,tak je....
samo sto se mozda nadala da mi znamo kak se to nesto zove....i zasto je doslo na zemlju
[Vrh] Go down
glupa budala
banned



Female
Capricorn Snake
Broj postova : 126
Age : 46
Registration date : 04.11.2008

Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitimečet stu 20, 2008 7:18 pm

The Why is God

zasto ovo, zasto ono...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tamno strašno biće - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Tamno strašno biće   Tamno strašno biće - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tamno strašno biće
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: