Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Hackeri

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Registration date : 26.11.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 1:31 am

Kruno10 je napisao/la:
Ja radim viruse i ne vidim u tome problem ako nekome smeta nek se ubije ako hoče ppppp hakeri,crakeri,programeri pa di bi mi sad surfali i bili bez njih !
Zar nisi ti ovo reko
I druga stvar posalji sve svoje viruse meni i da vidimo kako ce to zavrsiti?
I koliko dugo se bavis "hakiranjem"?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 1:36 am

Gospodin prvi-Fantom

Ti mali-dr.ChaosO.....

Treca gospodjo....Alpha.......

Kruno legendo,da Fantom tebi jednu bombonu...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 2:09 am

Ja mali. Ha ha cuzj mali ti u mojemu svijetu nisi meni niti do koljena obicni n00b wana bee hacker.
Neznas niti kako radi internet, kurcis se znanjem nekim a nemas blage.
Znanje ti je jednako kao i kamen ja sam hacker roff roff ja cu hakirati planet.
Decko decko ljuditi se smiju.
Mislis da si pametan a neznas koliko si u krivu.Decko decko mozak ti je malen kamo god dodes oces napraviti neki nered.Decko decko ja sam ti spider i ja ti kazem da ti se na sve to poserem.
Uzmi sve svoje price i odnesi ih u ring.
Pa ce biti malo zabave za mene kada te iznesu ali necu reci da te zelim vidjeti u ljesu niti da ti ogroman kamion pregazi dijecu.
Jer onda cu biti kao ti a to necu.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 2:11 am

I nisi mi rekao kojei programski jezik znas!
Ocito neznas nista.
Doso si prodavati maglu.
Ali naletio si na krivoga.
[Vrh] Go down
Kruno10
Višestanični organizam

Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 42
Registration date : 15.04.2010

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 8:19 am

Pascal,LISP,Erlang,ML,Java,C++,A+,A++,A-0,BPEL,Delphi,EXEC,EXEC2,Focus,GENIE,GO,GO!,HAScript,Basic,QuakeC,XPL.................itd.................

NISAMJA DOŠO PRODAVAT MAGLU NEGO SAM REKAO SVOJE MIŠLJENJE !!!!!!
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 12:55 pm

Prva stvar nemas potrebe za deranjem i dam se kladiti da niti u jednome od tih jezika neznas napraviti els if petlju a kamoli ista drugo i ja znam nabrajati isto programske jezike.
Pod rednim brojem jedan nabrajas Lisp asembler a neznas da se ti jezici prakticki vise i ne koriste u komercionalne svrhe vec samo u razvijanju programa za strojeve.
Ali ti si veliki hacker pa to sve znas zar ne?
Ti si l33t zar nism u pravu?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 1:02 pm

Kruno10 je napisao/la:
Gospodine prvi, ja za razliku od neki ovdje nisam djete i ne prenosim viruse, a netreba mi nitko pametovat kad (ne)ču prati ruke !!

A ti mali drugi, nisam ja skinuo virus maker program neko ih sam izrađujem kako sam naučio !!

a ti treca gospođo, hackeri provaljuju, a crackeri prave viruse, nauci ono osnovno pa se javi !!!

Nego sto si? Odrasli? U kojoj drzavi? Dobro, u Kini bi te mozda zaposlili da radis u tvornici ali to nije mjerilo...

Evo, naucio si me. Pardoniram se svim hakerima, moj raniji post se, dakle, odnosio na crackere sto bi, koliko kuzim bio ti... kava

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 1:03 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
Prva stvar nemas potrebe za deranjem i dam se kladiti da niti u jednome od tih jezika neznas napraviti els if petlju a kamoli ista drugo i ja znam nabrajati isto programske jezike.
Pod rednim brojem jedan nabrajas Lisp asembler a neznas da se ti jezici prakticki vise i ne koriste u komercionalne svrhe vec samo u razvijanju programa za strojeve.
Ali ti si veliki hacker pa to sve znas zar ne?
Ti si l33t zar nism u pravu?
Ne, on je cracker lol

Majmun

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 3:55 pm

Ma pusti dijete neka se veseli procitao je par tutova i sada misli da je Kevin Mitnick.
Lol
A sta se tice crackera to je krivo crackeri su ljudi koji su nam omogucili da koristimo windowse i jos masu alata koje bi platili.
E sada postoji podjela izmedu hackera koje ovaj djecacic ne razumije.
Takozvani black and white hat hackeri.
Sami naziv black hat se odnosi na cinjenje ilegalnih upada sa nakanom unistavanje krade ili slicno.
A white hat ili takozvani etnički hackeri su ljudi koji testiraju sigurnost.
Toliko od mene
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 6:51 pm

ok, sad tko je haker, tko cracker, a tko čovjek koji često čita wikipediju neću ulazit u to...
smirite malo tenzije... mogao bih i ja reći da sam programer jer se mučim sad sa html, css itd itd, al da malo bolje pogledaš to ustvari i nisu programski jezici, tako da.... ja mislim da nijedan haker ili bilo tko tko se bavi time nikad neće doći i sad se hvaliti ja mogu ovo, ja mogu ono... imam prijatelja koji se pravo razumije u kompjutere, a nikad nisam od njega čuo da je rekao da zna ništa o kompjuterima, a znam da je izvodio ddos napade... iako ni oni sami po sebi nisu teški....(normalno ako znaš šta radiš)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 7:33 pm

Ja nemam tenzije. Meni je ovo presmijesno rofl2

Majmun

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 10:32 pm

Meni je ovo jedna velika komedija decko je procitao neke stvari na wikipediji i pravi se pametan a tebi biga svaka cast na znanju i nije mi jasno zasto se podcijenujes
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 10:40 pm

e jos nesto svi ljudi koji razumiju nesto sta rade su hackeri barem po meni pocevsi od automehanicara pa do magistra kulture.
ako naravno to razumiju i vole
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto tra 27, 2010 10:43 pm

ma prijatelju, ja se uvijek podcjenjujem, znaš ono: "nikad nemoj protivniku pokazat više nego trebaš".... hehehe...

bem ti ja konto lijepo polako svladat html, css i javu sad preko predmeta na faksu, a tamo stisli neki ludi predmeti tipa programiranja u asembleru bla bla bla....
mogli su nas počet učit i strojni jezik, ono dno dna... heheh pa da poludimo od nula i jedinica, a sve to ustvari kao što si ti rekao je bespotrebno jer skoro nitko više se ne bavi tim...

i onda kažu da je škola dobra.... ccccc..... odo ja u offtopic....
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri tra 28, 2010 7:00 am

Moj dobar prijatelj rastura asembler.
Ali to je beskorisno kada nitko te nece traziti ej dodi iskodiraj nam proram u asembleru.
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek

Male
Leo Rooster
Broj postova : 3398
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Hackeri   čet svi 20, 2010 1:40 am

dr.chaos0 je napisao/la:
Moj dobar prijatelj rastura asembler.
Ali to je beskorisno kada nitko te nece traziti ej dodi iskodiraj nam proram u asembleru.
Hehe, ja kad vidim assembler imam ovakav izraz lica affraid

A počeo sam proučavati assembler kad sam dobio ludu ideju da napravim svoj mini OS... Ali ono, sve ispočetka, bootloader, kernel, neke osnovne text utilityje i implementaciju VESA grafike, tj. odvajanje od BIOSa za ispis teksta...

Naravno da sam odustao - :D
Nije to za mene...

Ja se nalazim u PHPu i web dev je ono što volim (posebice Codeigniter i HMVC paradigmu). Naravno - kodiranje teži prema OOP...
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   čet svi 20, 2010 1:48 am

Kruno10 je napisao/la:
Pascal,LISP,Erlang,ML,Java,C++,A+,A++,A-0,BPEL,Delphi,EXEC,EXEC2,Focus,GENIE,GO,GO!,HAScript,Basic,QuakeC,XPL.................itd.................

NISAMJA DOŠO PRODAVAT MAGLU NEGO SAM REKAO SVOJE MIŠLJENJE !!!!!!
Sorry ljudi za double post ali morao sam reagirati...

Većina jezika koje si ovdje nabrojao su za ništa i nemoguće ih je toliko savladati. Većina programera vlada savršeno jednim jezikom, te vrlo dobro pozna još par... Imaj na umu da ako znaš napisati u svakom od njih if-else ne poznaš taj jezik, uostalom, ne znaš ti niti što je if-else čini se meni...

A od ovih jezika koje si nabrojao jedino što je važno su C++ i Java :)

Tj. potpuno je isto znao ti samo C++ i Javu ili C++, Javu, i još sto bespotrebnih jezika...

Zapravo, imaj na umu da ćeš više znati i biti vrijedniji ako znaš jedan jezik odlično, nego pet jezika dobro, ili petsto jezika površno...

Ti si kao jedan pacijent iz mog razreda koji je svima prodavao maglu da može provaliti kome god želi u Facebook profil...

Uglavnom, ja mu lijepo objasnio da to nije dječja igra (krenuo baš ono stručno, da dobije ovaj izraz suspect ), i da možda većinu može prevariti, ali da je naišao na krivog jer meni se tako nešto ne može prodati...

Uglavnom, sad svi znaju da prodaje maglu i liku smo ponudili 100€ kad provali u jedan određeni profil... Naravno, ništa od toga... lolcina
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur

Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Registration date : 10.09.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   čet svi 20, 2010 2:02 am

Bas tako, ne moze sad svi nude puno programa koje "frezee account" ili provale sifru ili grugo a to nista nije tacno. Danas mozete napraviti ebomb samo prat ispisanih redova i mnogo kopiranja. To danas i dete moze. A ovaj sto se hvali sigurno je 0 od programera a kamoli hakera, gleda youtube i sad kao ono ja sam hacker?? NE moze to tako a i vidim da nabrajate if else i to ne treba nizasta osmin ako pravite neki program. A ovo prepucavanje crekera i hackera nije tacno. Hackeri upadaju u sisteme i encriptuju filove tako da mi mozemo koristiti free programe kao windows i slicno a creckeri uzimaju podatke i rade za pare a nista ne dele sa drugima. Hackeri imaju kao neki svoj stil a to je svi treba da znaju sve.... Sto mislite sto su onda NASA i Pentagon jedne od naj sticenijih kako da nazovem "firmi ili vladinih organizacija" pa da ne bi provalili hakeri i otrili sve sta se desava.
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur

Male
Gemini Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   čet svi 20, 2010 2:05 am

Znate li vi da je decak od 5 god hackovao NASU??? E to je bilo ovako, roditelji mu nisu bili kod kuce a on je to iskoristio i seo za komp i tako palio sve i svasta i brdo nekih programa i na kraju povali u nasinu bazu slucajno.... Posle 20min dolazi policija i FBI na vrata i provaljuje u kucu kad tamo dete xD. Njegovi roditelji su bili kaznjenji sa ne znam koliko hiljada dolara a ni dan danas nije jasno sta je tu bilo. Vazno je samo da su vratili informacije inace bi bilo svasta.....
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam

Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Registration date : 06.12.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   ned svi 23, 2010 11:07 pm

ja sam stealer .. na neki program stavim stealer.. i uploadam ga na net i onda netko skine to i kradem podatke i bavim se phishingom neznam dal ste upoznati s tim ..vi imate ko neku domenu nesh u tom smislu neznam tocno..ugl. napravite laznu stranicu fejsa da izgleda kao pravi fejs.. otiđete u knjiznicu i stavite taj link kao glavnu stranicu.. i neko se logira i na vasu domenu i vama idu podaci njegovi..
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur

Male
Gemini Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   pon svi 24, 2010 1:36 am

extra. Ja sam oduvek zeleo znati takve stvari....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   pon svi 24, 2010 11:58 am

men in white, gledaj, pishing sam po sebi i nije težak, pogotovo zbog razloga što na netu možeš naći gotove pishere(stranice) u kojih eventualno trebaš izmijeniti koju liniju koda i to je to...

@kakashi a ovo steler nisam razumio, jel to nešto kao keylogger??
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam

Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Registration date : 06.12.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   pon svi 24, 2010 9:13 pm

znam biga .. da recimo tako kao keylogger
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur

Male
Gemini Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   pon svi 24, 2010 10:18 pm

opet as nista ne razumem xD. Nema veze nemam ni vremena da se zezam sa takvim stvarima znas kako ide -kuca-skola-skola-kuca- xD
[Vrh] Go down
userNejm
Pračovjek

Male
Leo Rooster

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto svi 25, 2010 1:47 am

Kakashi je napisao/la:
ja sam stealer .. na neki program stavim stealer.. i uploadam ga na net i onda netko skine to i kradem podatke i bavim se phishingom neznam dal ste upoznati s tim ..vi imate ko neku domenu nesh u tom smislu neznam tocno..ugl. napravite laznu stranicu fejsa da izgleda kao pravi fejs.. otiđete u knjiznicu i stavite taj link kao glavnu stranicu.. i neko se logira i na vasu domenu i vama idu podaci njegovi..
Hehe, baš znam za tu foru... Jednom sam je koristio...

Uglavnom, sve je bilo transparentno za žrtvu da žrtva ne zna da su joj podaci ukradeni...

Ovako to ide:
- Uzmete izgled Facebooka, potpuno isti, složite novi HTML template s tim izgledom
- Pri kliku na Login, podaci se (nekriptirano) preusmjeravaju na moju PHP skripticu i tu počinje akcija.
- Pokupe se username i čisti password u dvije varijable, te se to sve putem neke email klase pošalje na moj mail.
- Skripta pomoću male manipulacije headerima dalje redirecta na pravu login skriptu od Facebooka gdje se podaci ovjere i posjetitelj je sa moje besplatne fbžnjblabla.nekifreehost.com prešao na facebook.com ulogiran :)

Naravno, za ovakve stvari najbolje je koristiti free hosting i kad znate da će žrtva brzo nasjesti.... Zašto? Zato jer ako koristite svoj plaćeni hosting, on vam može biti zatvoren kad vas prokuže jer kršite TOS...

Ista stvar često se događa i na free hostovima, kad skuže da je phishing bannaju account, no barem niste platili za host...

I da, uvijek je umjesto npr. mojfacebook.freehost.com odabrati neku totalno drugačiju domenu tipa xmyfreesitexfb.freehost.com jer ovi koji rade tamo na hostu, vjerojatno automatski dobivaju alerte ukoliko domena sadrži facebook/google/yahoo/youtube i ostale... :)

Što napraviti s user/passom? Pa ono za što ste ga namijenili... No vrlo često ista osoba ima accounte i na drugim servisima s istom lozinkom, pa ako imate fb, vjerojatno imate i mail i youtube i last.fm i neki forum, itd. Uglavnom, koristite uvijek različite passworde za sve servise, tako ste najsigurniji - i ako vam netko probije jedan, ne može doći do ostalog...
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Hackeri   Today at 9:48 am

[Vrh] Go down

Hackeri
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next