Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Hackeri

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   pon kol 16, 2010 9:50 pm

ma hvala, nije potrebno...
html, css i java nisu teški koliko sam očekivao...
a za strojni jezik me zabolje.. znam teoretski kako šta i više me i ne zanima... taj predmet sam prošao i sad mi je svejedno... ;)
[Vrh] Go down
mznida
Stanica

Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Registration date : 16.08.2010

PostajNaslov: Re: Hackeri   pon kol 16, 2010 10:07 pm

biga je napisao/la:
ma hvala, nije potrebno...
html, css i java nisu teški koliko sam očekivao...
a za strojni jezik me zabolje.. znam teoretski kako šta i više me i ne zanima... taj predmet sam prošao i sad mi je svejedno... ;)

Jel mozdaznas kako da zaradim neku sicu na netu?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto kol 17, 2010 11:05 am

ne... nešto mi je govorio jedan prijatelj, al ja baš to ne pamtim jer nešto ne volim ostavljat baš sve svoje podatke na netu... ako nekog zanima nek se malo promuči... hehe

edit: počni se bavit izradom web stranica... jednostavno a dobra zarada...
mene zeza samo to što nemam inspiracije što se vizualnog dijela tiče... nikako nemogu zamislit kako bi stranica trebala izgledat. da mi je netko nacrta i kaže ovakvu ću, ne bi bio problem... ;)
[Vrh] Go down
mznida
Stanica

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto kol 17, 2010 11:51 pm

biga je napisao/la:
ne... nešto mi je govorio jedan prijatelj, al ja baš to ne pamtim jer nešto ne volim ostavljat baš sve svoje podatke na netu... ako nekog zanima nek se malo promuči... hehe

edit: počni se bavit izradom web stranica... jednostavno a dobra zarada...
mene zeza samo to što nemam inspiracije što se vizualnog dijela tiče... nikako nemogu zamislit kako bi stranica trebala izgledat. da mi je netko nacrta i kaže ovakvu ću, ne bi bio problem... ;)

Ma završio sam neki tečaj za stranice i nemam inspiracija kao niti ti,ali ih skidam s katza i preuređujem po tri tjedna onda odustanem
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri kol 18, 2010 12:34 am

hehe... znam kako ti je... ja stalno trebam nešto promijeniti, nikad nisam zadovoljan sa nekim glupostima i na kraju se toliko spetljam da neznam odakle sam počeo a gdje završio... naime, ja radim samo u notepad++, nikakvi programi koji pomažu... neda mi ih se instaliravati...

a i onako studiram pa nemam se vremena s tim igrati...
[Vrh] Go down
mznida
Stanica

Male
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Hackeri   ned kol 29, 2010 4:56 am

pozdrav dragim hakerima,zelim samo reci ako netko zna razbiti wep i kako,već sam sve probao i kako da upotrijebim mac adresu?
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

PostajNaslov: Re: Hackeri   ned kol 29, 2010 10:42 am

javi se dr.Cha0su
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun

Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Registration date : 26.11.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   pon kol 30, 2010 3:16 am

Šta se moje ime uzalud spominje :D
U čemu je problem??
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba

Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Registration date : 18.10.2010

PostajNaslov: Re: Hackeri   pon lis 18, 2010 6:29 pm

PathFinder je napisao/la:

Tako da uopce nije bit u tome koliko je netko foruma, blogova, i sta ti ja vec neznam zezno nego je bitno koliko ko poznaje tu istu materiju bez pomoci interneta ja bi svakog tog nazovi hakera pozvo da me prikljuci na besplatan internet sa ful brzinom u mojoj mrezi pa ako je haker nek mi napravi to jer ja to neznam, a smatram se prosjecnim korisnikom racunala a on kao napredni korisnik bi trebo znat kako promijenut dio koda koji serveru govori na kojem sam ja paketu...

Privatni server i program sa katz-a za dobivanje 200% na brzini skidanja ;D
Ovak i onak kad skidam sa piratebaya brzina mi zna bit veca od 1mb/s, naravno uvijek varira, ovisno odakle skidas sadrzaj. Hakeri su ljudi koji naprave program i daju ga besplatno, dakle hakeri su i oni koji se znaju njime koristit... Ipak novcic ima samo dvije strane il se varam :)
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat
Broj postova : 1348
Registration date : 01.12.2009

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto lis 19, 2010 2:07 am

mznida je napisao/la:
pozdrav dragim hakerima,zelim samo reci ako netko zna razbiti wep i kako,već sam sve probao i kako da upotrijebim mac adresu?
Znas li ti uopce sta je mac adresa? Ne, jelda :)
Al eto svako ko zeli nes nauciti to i moze jer tu je svemocni google ;)

Ev vam hakeri roll
http://lifehacker.com/5305094/how-to-crack-a-wi+fi-networks-wep-password-with-backtrack :P :P
Ps ne smatrajte se hakerima ak uspijete pratit turtorial, a ak ne uspijete ni to morate još puno graha pojest da postanete ne hakeri neg google pwr useri
lol
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac

Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Registration date : 17.10.2010

PostajNaslov: Re: Hackeri   uto stu 09, 2010 8:23 pm

može mala pomoć !
netko mi je upao na email i blokirao ga a tkđ. i na fejs profil i blokiraoga tako da nemogu ni do emaila ni do fejsa.
kako saznati tko ti je upao i blokirao email ili fejsbook profil ? i kako taj problem riješiti?
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba

Male
Taurus Dragon

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 1:09 am

tu nema pomoci :) imas gro programa za hakiranje facebooka pogotovo i taj ko te oce haknut, on te ne treba ni imat za prijatelja,njemu je bitno da ti gore u linku vidi tvoj ID, a ako te ima za prijatelja onda je i email adresa koju svi vole stavit vidljivu, dovoljna, tako da...probaj napravit drugi profil sa drugim mailom pa klikni na stari profil da vidis dal ti je netko prckao il nes deseto...
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac

Female
Libra Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 1:11 am

hm.. hvala na odgovoru
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 2:10 am

Kod fejsa ti je bitno koje programe pustas da upravljaju tvojim profilom, i jos bitnije i tebi vazno, kad se logiras na stranicama sa svojim podatcima provjeri jeli link ispravan, ako je facebook, link moze biti www.facebook.com/...nesto a nikako ne valja link u stilu :www.bilosta.com/facebook /ili/stogod

Sada bi trebao napraviti novi account dodati prijatelje i reci svima da ti je hakiran mejl i fejs, i fejsu prijaviti da ti je hakiran.
Mozes probati preko tajnih pitanja obnovit mejl ako si ih podesio.
druga stvar je da NE SMIJES imati jednake lozinke na svim stranicama i stvarima, mozes recimo smislit neki sistem i sistemski mjenjat neke stvari u lozinkama na raznim stranicama.
Mislim da na fejsu možeš i dva mejla podesit , ako ti jedan hakaju da s drugim resetiras sifru.

AKo si slucajno imao razlicite lozinke na fejsu i mejlu moguce je jos nekoliko stvari, da ti netko hakira samo mejl pa nađe preko njega sve sifre, da si pokupio virus pa netko dobiva tvoje podatke i ako ih zamjenis, ili da ti neko od tebi bliskih ljudi procita ili skine s racunala izravno.

:P jednostavna stvar a ima tu dosta caka :)
Spretno!
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba

Male
Taurus Dragon

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 4:30 am

whitelady je napisao/la:
hm.. hvala na odgovoru

Nema na cemu.
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac

Female
Libra Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 9:25 am

ok. hvala na savjetima. jučer sam malo čaćkala po netu i našla nekih korisnih stvari po tom pitanju pa ču već nešto smisliti, btw. hvala.
[Vrh] Go down
Armin od Irima
Majmun

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1091
Registration date : 23.01.2010

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 11:15 am

jesi probala kontaktirati administratore? i to je uvijek opcija...

[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 12:04 pm

@Whitelady...sto ti tocno znaci "blokirao ga". Bas upao unutra i promijenio lozinke ili je netko pokusao upast pa nakon par krivih lozinki se racun zblokirao? Ako je ovo drugo onda ce se odblokirat samo od sebe. Ako je prvo onda imas onaj drugi security mail na koji ti je dosla potvrda s linkom koji si morala kliknut da ti se acconut aktivira. Uglavnom, mozes prijaviti kao da si zaboravila lozinku pa ce ti stici odgovor na taj security mail.

PraGlodavac

Female
Libra Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 12:26 pm

security mail nemam,nego mi je kod zaboravljene loz.ponudio opciju tajno pitanje,i dok sam kliknula izbacio mi neko pitanje koje ja nisam kod reg. odabrala pa mi nije ništa bilo jasno.

nakon tog sam se čula s povjerljivom osobom koja ima moj email da vidim jel sve ok. i bez probl. je ušla u email. što mi nije bilo jasno. al zbog brzine i žurbe nisam shvatila ni primijetila da mi je falila jedna( .) kasnije sam ponovo pokušala i uspjela,sva ta zbrka zbog žurbe i nepažnje. ofca
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 10, 2010 7:41 pm

heh, prije koji dan jedna me osoba zove isto tako, ne može ući u face... sve radi ispravno al šifra neće pa neće....

i udri ovo ono, gore dole, na kraju ta osoba skuži da joj nije num lock uključen a šifra se sastoji od broja... vidiga

tako da, događa se.... ;)
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   čet stu 11, 2010 12:32 pm

biga je napisao/la:
heh, prije koji dan jedna me osoba zove isto tako, ne može ući u face... sve radi ispravno al šifra neće pa neće....

i udri ovo ono, gore dole, na kraju ta osoba skuži da joj nije num lock uključen a šifra se sastoji od broja... vidiga

tako da, događa se.... ;)

Takve osobe su najgore, ako radis servis na terenu za novac, ajd i sta im naplatiti za neznat tipkovnicu?
Pređeš pola grada s torbom punom alata, dođes im kuci, windowsi nevaljaju, promrdas kabl sto u napajanje ide i i sve radi... isto tako promrdas kabl od tipkovnice i sve tipke rade. Uzas xdxd Mozda i je najbolje naplatiti 150-200kn za to, pa nek nađu nekog drugog.A mozda pocnem i letke za tecajeve osnova racunalstva u ivori ili edunovi nositi sa sobom :P
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   čet stu 11, 2010 1:06 pm

a jbg, šta ćeš... meni je to uglavnom bliža ili dalja rodbina, ili prijatelji, pa im ne mogu naplatiti... al glupo mi, kad sam ja prvo računalo kupio nitko mi nije imao pomoći... sam sam plakao kad nešto ne bi radilo i onda poslje listao nekakvu knjižurinu deblju od biblije da nađem... a danas internet i svakakva čuda, a nekome teško upisati problem u google i naći rješenje...

heh, možda je i rješenje da počnem naplaćivati... baš me zanima koliko bi ih me onda zvalo... :P
[Vrh] Go down
bros
Majmun

Male
Leo Cat

PostajNaslov: Re: Hackeri   čet stu 11, 2010 1:12 pm

A o rodbini ni ne pricam, baku sam na laptop ucio sve barem 5 puta :) Onda je zavrsila neki tecaj, ali jos ponekad zaboravi di je razmak:) ALi sve se moze naucit kad se zeli,
Ne trebas naplatiti, preporuci im knjigu nek citaju uslikas samo index stranica i kad te zovu kazes stranica ta i ta xd, i kad nesta jednom objasnjavas odma nek na papir sve pisu :)
[Vrh] Go down
riki45
Višestanični organizam

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 30
Registration date : 17.11.2010

PostajNaslov: Re: Hackeri   sri stu 17, 2010 6:28 pm

- ja sam "digitalni imigrant"
[Vrh] Go down
milan
banned

Male
Virgo Horse
Broj postova : 463
Registration date : 22.12.2010

PostajNaslov: Re: Hackeri   pet pro 24, 2010 10:53 pm

xaxaxaxaxax taj sam u mom kraju nema kome nisam obio kompjuter prikupio sve podatke spakovao u 4 gb i posle mu vratio.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Hackeri   Today at 9:07 am

[Vrh] Go down

Hackeri
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next