Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

A/V brbljaonica

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

A/V brbljaonica - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 05, 2009 11:11 pm

Sentinel je napisao/la:
Eh, baš neki dan preslušah novi album od Whitney, pa ono, nije mi baš nešto, mogla je ona to i bolje, čini mi se da ja izgubila glas, a nije ni čudo s obzirom kroz što je sve prošla ove silne godine. E sad, meni osobno je album slušljiv ali ništa posebno, pa bi me zanimalo jeli ga tko od vas imao prilike preslušat, i ako je da ga malo rečete svoj dojam. Eto

da, izgubila je dobar glas zubi
nisam preslušala album ali sam poslušala ovaj glazbeni broj. fali energije u glasu i tamo gdje bi ga prije lako pustila sad kao da se boji.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimeuto lis 06, 2009 4:29 pm

^^Meni W.H. nikad nije ni bila nešto posebno, al sad je skroz bezveze... ah stara slava raspa
Legionar je napisao/la:
Coldplay - Viva la Vida
Ova pjesma je po meni vrhunska umjetnost!
lovely

Citat :

Green Day - 21 Guns
Fora pjesma... za po doma zubi
A/V brbljaonica - Page 11 Guitar

Citat :

Nelly Furtado - Promiscuous
Odlična pjesma za podići atmosferu na tulumu. ides
A/V brbljaonica - Page 11 Party0048

Sve je super!!!
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimesri lis 07, 2009 6:51 pm

ne mogu vjerovat da sam zaboravio postat ih.......

jednom sam Magi vidio na jednom nasem otoku...bila je dobar komad.....

[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimesri lis 07, 2009 7:32 pm

Evo malo smiješnih indijaca...štasuveć.

[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimečet lis 08, 2009 10:26 pm

Toooo :D
Benny Lava :D
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 6:29 pm

Sentinel a sta ja da napisem,HRT-zakljucan,TV
pink- zakljucan jedino gledam i slusam,BN TV,DM SAT,Hayat(samo su mi
oni dostupni od domacih programa) a moja supruga obozava
narodnjake...tako da sam i ja uz nju postao ekspert za turbo folk,
a i ovdje na zapadu se samo to slusa a i diskoteke pune narodnjaka i njihovih obozavalaca...A/V brbljaonica - Page 11 Icon_scratch
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel

Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 6:54 pm

A što da ti kažem, ja apsolutno nemam ništa protiv turbo folka, dapače, da se mene pita trebalo bi ga češće puštat po radiu, TV-u i ostalim medijima A/V brbljaonica - Page 11 961139
..
E sad, to što ja ne slušam tu vrstu muzike, to je sad drugi par rukava ...

A/V brbljaonica - Page 11 996688
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 7:34 pm

Sentinel je napisao/la:
da se mene pita trebalo bi ga češće puštat po radiu, TV-u i ostalim medijima

O neeee pop
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 7:43 pm

O da, a čuj čim bi se češće puštao ne bi više imao efekt "zabranjenog voća" i automatski bi bio manje interesantan i zanimljiv, a time i manje popularan A/V brbljaonica - Page 11 961139
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 8:21 pm

Neznam da li je ko od vas bio na Oktobar fest u Minhenu i
zavirio malo u bilo koji od mnogih satora i vidjeo kakva se tamo muzika pusta i zasto tamo dolaze ljudi iz cijelog svijeta i to u brojkama od nekoliko miliona.
Nije valjda samo radi piva nego radi stimunga,narodne muzike (folk muzik) i narodnih nosnji prelijepih njemica.
Nemogu da razumijem ljude koji slusaju neke stvari od kojih mnogi nerazumiju ni jedne rijeci.A/V brbljaonica - Page 11 733858
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 8:46 pm

Mislim da 90% ljudi koji znaju nešto o muzici neće reći da imaju nešto protiv izvorne narodne glazbe. Pritom mislim na narodnu glazbu Medimurja, Istre, Dalmacije, dakle klape, zborovi, folklor Hrvatske i inozemstva. To treba cijeniti i njegovati, bez obzira vrte li nam se "zdravoseljački" glasovi na CD-ima ili ne.

Nešto sasvim drugo je turbo-folk, koji nije "utkan" u etnos, njegovu tradiciju i koji je prilično nova tvorevina, stvoren s ciljem komercijalizacije, mix svega i ničega sa često nebuloznim tekstovima i još gorom melodijom.
No, dobro, o ukusima se ne raspravlja, poštujem različitosti,samo je šteta da je dosta ljudi imuno na svaki žanr i ne vjerujem u priče da netko može sve žanrove slušati, tj. voljeti. Ipak, svatko ima svoj glazbeni ukus ili bi ga trebao razvijati. :)

Što se tiče stranih pjesama, postoje pjesme koje nam se mogu svidjati, a da ne razumijemo strani tekst. Tako osobno volim par francuskih pjesama, jer mi je bitnija melodija od samog teksta. Ono nešto što udje u uho. raspa
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:19 pm

Fantom je napisao/la:
Nemogu da razumijem ljude koji slusaju neke stvari od kojih mnogi nerazumiju ni jedne rijeci.A/V brbljaonica - Page 11 733858
Onda nemožeš razumijet mene A/V brbljaonica - Page 11 257951

Naime, meni riječi pjesama apsolutno nisu bitne, meni je bitna melodija, a što se riječi tiče, pa ako je dobra melodija može ona/on da mi i j*** sve po spisku, nije bitno. E sad, sorry što sam se ovako malo prosto izrazio, ali evo ja većinu mojih najdražih pjesama uopće nemam pojma o čemu je riječ u pjesmi. Ali opet, nemora ovo bit zlatno pravilo, ima i pjesama koje su mi se svidjele i zbog riječi, ali te mogu na prste nabrojati. E sad da zaključimo, kao što bi moja prijateljica rekla "There's two kinds of people in the world: There are lyric people and there are music people..." Hm... vidiš, mogo bi ovo stavit kao novi potpis A/V brbljaonica - Page 11 257951

Athena je napisao/la:
Mislim da 90% ljudi koji znaju nešto o muzici neće reći da imaju nešto protiv izvorne narodne glazbe.
Potpisujem 100 % A/V brbljaonica - Page 11 466938

Athena je napisao/la:
Nešto sasvim drugo je turbo-folk
Ovo apsolutno ne bi trebalo uspoređivat s narodnom glazbom, dva totalno različita pojma. A/V brbljaonica - Page 11 863565

Athena je napisao/la:
Ipak, svatko ima svoj glazbeni ukus ili bi ga trebao razvijati.
Istina, ali opet nismo svi rođeni sa sluhom za glazbu, i netko jednostavno nema sluha za glazbu i onda uzalud sav trud i razvijanje. Evo npr meni su neke Picassove slike najobićnije škrabotine koje čak i dijete može napravit bolje od njega, i zaludu netko mene uvjeravao da to nije tako, ja to tako vidim, odnosno nemam razvijen dar za tu vrstu umjetnosti i zaludu mi bilo kakav trud, meni će to uvijek bit škrabotina.
P.s. Ne bih s ovim želio uvrijedit ljubitelje Picassa i njegovih djela, nego sam samo iznio svoje poglede na neka njegova djela. Hvala A/V brbljaonica - Page 11 158397
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:37 pm

Sad ispada da niko neslusa rijeci vec muziku...

E pa nista zato,Volfgang Amadeus Mocart inace moj dobar prijatelj,rodjen u Salzburgu i njegova "Mala nocna muzika" i
ono,ta naaaa na na na naaaaa je za mene zakon.
A sto pivo ide uz ovaj "rekvijem" uhhhhhhhhh...da samo znate...A/V brbljaonica - Page 11 804652
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek
Sentinel

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 12, 2009 10:41 pm

Fantom je napisao/la:
Sad ispada da niko neslusa rijeci vec muziku...

Ne, kao što sam napisao postoje ljudi kojima je bitna glazba, a postoje i oni drugi kojima su bitnije riječi. A/V brbljaonica - Page 11 158397

Eto, podji kod flo na kavuu, posluži se pivom, ima je na pretek, ja častim :beer:
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa

Female
Scorpio Tiger

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimeuto lis 13, 2009 3:24 am

Athenin post mi se jako sviđa...slažem se s njom.

A što se tiće liriksa i melodije, meni je oboje od iznimne važnosti, al dodala bi i ritam... i zato pjesme koje imaju iznimno dobre te 3 stvari, su mi omiljene pjesme. :)

Sentinel je napisao/la:
O da, a čuj čim bi se češće puštao ne bi više imao efekt "zabranjenog voća" i automatski bi bio manje interesantan i zanimljiv, a time i manje popularan A/V brbljaonica - Page 11 961139

ma boli me njonjo kolko će njih to slušat, bitno da ja to ne moram slušat...da na radiju... affraid
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimesri lis 14, 2009 12:39 am

Aerodrom-Obična ljubavna pjesma

lovelylovelylovelylovely

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimesri lis 14, 2009 1:02 am

Legionar je napisao/la:
Aerodrom-Obična ljubavna pjesma

lovelylovelylovelylovely

ides Šteta što je većina dobrih "stvari" (domaćih/stranih) ostala u prošlosti, možda i prije našeg vremena. Ali ipak žive i danas. muha
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon lis 26, 2009 8:20 pm

na ovoj stranici možete poslušati novi album Tedija Spalata "Kadenca", tko voli....
ja volim lovely
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 2:23 am

Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 9:05 am

ta stvar je ides
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 3:41 pm

Baš sam raspalio mjuzu

A/V brbljaonica - Page 11 C020
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 4:24 pm

a i ja sam :zracna_gitara:
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 4:26 pm

Music is my life :D
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 4:31 pm

my life is music :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitimepon stu 02, 2009 4:38 pm

Music is what my feelings sound like. ides
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: A/V brbljaonica   A/V brbljaonica - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down

A/V brbljaonica
[Vrh] 
Stranica 11 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 19  Next