Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 3. denzitet

Go down 
+8
fastforward
Svjetloisjena
Blizzard
Legionar
grivion
Alpha
Malkavian
dark light
12 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:15 pm

@Grivion...misilim da pojedinac moze lako krivo protumaciti nesto...dok vise pojedniaca opetovano i zajedno mogu doci do preciznijih rezultata.

Ovo sa denzitetima ne bih upsredjivala sa Knjigom (zna se kojom) jer doticna sluzi za manipulaciju masama dok se ovim ljudi bas i ne bave (ne na taj nacin)...
Dalje...ako se netko hrani nasim osjecajima straha onda im je bitno da mi iste imamo...ako ih nemamo, a njima trebaju, onda ce naci nacina da ih proizvedu (logicno)...a to ih pak cini OPS...valjda...
Zasto ne bih pricala ovdje o tome da sam eventualno 'upoznala' Greyse? Mislis da me ne bi bilo ili?

Sto se tice visih deniziteta (5D i navise)...cini mi se logicno da tamo vise nema OPS-a i da su nam naklonjeni...kako nama tako i drugima...zasto - zato jer su na visem nivou svjesti, dakle blize su 'Izvoru'...a ipak smo svi Jedno...
Zasto bi netko iz 5D se htio prtljati s nama? ...iz istog razloga iz kojeg se ja prtljam u 2D kad pomognem nekoj zivotinji ili biljci... Isto tako netko iz 2D je itekako svjestan da postoji covjek koji je 3D pa smo svi tu i guramo nekako (i nitko nije eksplodirao)...cak mi se cini da zivotinje mogu 'uloviti' i tu 'ekipu' iz 4D lakse nego mi tako da su mozda svjesniji njihova postojanja nego mi...

I sad...cisto idem nekom logikom...a ovo sto si ti pisao jednostavno ima previse rupa... Zato pitam jer mozda imas 'zakrpe' koje nisi napisao odmah...

E...i ako moze odgovor kojem denzitetu pripadaju Andjeli, Osobni cuvari i tako ta ekipa :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 36
Registration date : 11.11.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 15, 2008 10:25 pm

prekomplicirane teme:-)
a duhovi,ljudi sjene??gdje oni pripadaju??
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 12:20 am

naravno da ima rupa kad pricam o necemu sto sam istrazivao prija vise od godine dana, kad ti je moje vidjenje toliko puno rupa zasto se onda hvatas za njega. isto tako tko ti garantira da ti logika nije kriva?
ne trazim da se ovo usporedjuje s tom knjigom, samo sam malo skrenuo poveznice na nju. da si imala kontakt s greysima imala bi najvjerovatnije neke jako cudne naznake o nekoj intervenciji na tijelu, najvjerovatnije, ne garantiram. o tome nemoj otvoreno, imas PM.
nemogu takve stvari objasnjavati na ovoliko otvorenom forumu jer ce me ljudi smatrati ludim u najbolju ruku.
OPS je svojstven trecem denzitetu, ono sto se dogadja u 4D nije OPS nego vise kao neka zadaca, zivotna uloga. tamo nepostoji OPS i OPD ko kod nas nego mi to iz stajalista svoje skucene percepcije vidimo kao dobro i/ili zlo.
oprosti, zurim se svaki put kad pisem, nadjeli i slicni su do god minda, visi 6D

@svjetlo i sjena
dosta tesko za opisati. ovisi kako kada, znale su biti slike, rijeci, osjecaji, svasta... probaj sama, bolje ces razumjeti
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 12:48 am

Pa nije da se hvatam nego zelim cuti iskustva razlicitih ljudi...a naravno da pitam ono sto mi nije jasno...

Inace...ne brini...na pravi si forum dosao...ovdje smo svi 'ludi' miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 1:34 am

Nažalost, i mene je ovo zanimalo prilično davno, pa molim da me niko ne uzme zdravo za gotovo...
Nailazila sam na razne podele i nivoe, 7 je samo uslovno rečeno... i tih 7 ima korespodenciju sa Drvetom Života (ono me je i zanimalo tada). Ako se dobro sećam, minerali, kristali i materija sa tek naznakama svesti a ogromnom gustoćom je prvi denzitet, biljke i životinje koje nemaju ličnu već pre kao kolektivnu svest su na drugom, ljudska bića na trećem. Dovde se većina teorija slažu, problem su nivoi posle, verovatno jer je uvid u njih malo drugačiji... Na četvorci su ono što mi nazivamo OPD i OPS, što je opet podela uslovljena našim poimanjem dobra i zla. I jedno i drugo ima svoje prednosti i mane i na neki način ne mogu da postoje jedno bez drugog. Na peti nivo se vraćamo između zemaljskih života, da rezimiramo i planiramo. Kada dospemo do šestog, inkarnacija više nema i krug je zatvoren, ali i ovde postoji nešto poput OPD i OPS, više se zaista ne sećam kako... A sedam je Jedinstvo...*

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:13 am

@dark light
mislim da na one na koje ti ciljasi se ubrajaju u astralno podrucje. nesto sta bi se moglo opisati kao paralelni nad-univerzum viseg postojanja. malo teko za objasniti rijecima... ako netko ima drugo, koherentnije objasnjenje bio bih mu zahvalan.

@alpha
nema problema, samo pitaj. stvar je u tome da znam sta mislim, a tesko mi je to prenjeti rijecima jer nikad to nisam radio. moje tumacenje se kosi sa dosta drugih bas zbog nacina na koje je steceno. nisam toliko sklon vjerovati raznim tumacenjima koja se nalaze na razim forumima kad mogu do toga i osobno doci. uz to, razlicito je zbog poveznicama s nekim drugim stvarima koje sam proucavao.
ja bih ipak svoju "ludost" zadrzao koliko-toliko privatnom jer iapk samtram da je ovaj forum preotvoren za iznosit neke stvari.
eto, zvezda je iznjela jedno tumacenje slicnije onom s val.hr nego mojem. inace, toga sam se i ja sjetio za drvo zivota, to je kabalisticko vjerovanje ako se ne varam.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 12:04 pm

@Zvezda...ako se jos cega sjetis... zivili

@Grivion...a cuj...poznata sam po pitanjima zubi ...zbilja nemam losih namjera...samo me zanima...tim vise sto pises iz nekog svog kuta... Nadam se da je OK ako te onda pitam na PM neke stvari koje ti nisu ugodne napisati javno?

E, Svjetlo je pitala kako dobivas uvide...ne znam jesi vidio njen post pa... zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:01 pm

odgovorio sam na svjetlino pitanje, 2 strana, treci post od dolje.

nema problema, samo pitaj, objasnit cu
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 16, 2008 2:48 pm

Aha, oprosti...ne znam kako mi je promaklo :)

Budem pitala...nemaj brige zubi miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimesri pro 17, 2008 1:17 am

Mene je i zanimala Kabala, posebno Drvo Života, a ne denziteti... zato i nisam baš zapamtila podelu i stvarno mi je samo uslovna... Šta bi bilo "val.hr", pojma nemam, a nije ni bitno... verovatno neka net lokacija...

Što se tiče duhova (nije mi jasan pojam ljudi senke), oni bi trebali biti samo zaostale količine energije, bar oni klasični...

A ako ćemo o paralelnom postojanju, sefire imaju klifote, svoje mačne strane (opet ja na Kabalu... :) ), a neka od tumačenja su da tamo obitavaju takvi entiteti... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimesri pro 17, 2008 1:42 am

val.hr je internet adresa

ljudi sjene se koristi u dosta slucaja, neki tako zovu duhove zarobljene izmedju dva svijeta, drugi tako zovu zle duhove itd. mislim da bi dark light morao/la to objasniti malo bolje na sta tocno misli.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimesri pro 17, 2008 12:46 pm

E...a sto je s onim Andjelima i Osobnim vodicima za koje sam pitala...gdje oni spadaju?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
grivion
Višestanični organizam
grivion


Male
Gemini Cat
Broj postova : 73
Age : 36
Location : between inner and outter space in mind
Registration date : 27.11.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimesri pro 17, 2008 4:40 pm

to sam napisao na 2. stranici, visi 6D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimesri pro 17, 2008 5:06 pm

Ali za 6D si napisao da njih nije briga za nas i da se drze podalje i da zasto bi se oni uopce htjeli mjesati u 'nase poslove'...a i ona eksplozija se spominjala... Pa mi to nekako ne ide zajedno s time... confused

_________________
Respect
[Vrh] Go down
dark light
Stanica
dark light


Female
Aries Dragon
Broj postova : 28
Age : 36
Registration date : 11.11.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 22, 2008 9:56 pm

zanima me,kad prelazimo u visi denzitet,sto se dogadja s nama u ovom,dali umremo ili samo nestanemo? i dali oni koji su ostali tu se nas vise sjecaju??
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 22, 2008 10:31 pm

Alpha je napisao/la:
Ali za 6D si napisao da njih nije briga za nas i da se drze podalje i da zasto bi se oni uopce htjeli mjesati u 'nase poslove'...a i ona eksplozija se spominjala... Pa mi to nekako ne ide zajedno s time... confused


Kasiopejci su 6D.


Oni se kao ne smiju mješati u prirodni poredak.


Ali ja ne shvaćam!

Kažu da je to prirodni poredak svake vrste, da smo mi istrijebili prastanovnike i da sada nas Lizzardi istrebljuju i da smo im potrebni za opstanak.
No, evo, ako su reptili, kasiopejci, sivi, ..., toliko razvijeniji od nas zar ne mogu stupiti u neki pakt??? Ja sam spreman davati određenu dozu emocija koliko im je potrebno da nas ne bi istrijebili. Zapravo, ja bih im to dao da su me zamolili za pomoć makar nema tu nekog 'ultimatuma'.

Ali stvarno za sve ima preventiva. Ako to kasiopejci ne mogu vidjeti, onda se stvarno pitam koja je svrha svih tih stvaranja nove rase. Što će im to??


Zato često ne vjerujem u postojanje tih bića.

P.S.
Sjećam se, i to jako dobro, ''silazaka'' u mojim snovima, to vam stvarno ne mogu bolje objasniti nego kao da prolazim bez tijela kroz neku crvotočinu. Kao da sam svake večeri nekud išao i pred kraj sna bih se vratio. To je bilo uzastopno iz večeri u večer do 3 razreda (tada su se zbila 2 iskustva koja su mi potpuno uništila onu ''paranormalnu indigo stranu'' i od tada sam izgubio većinu, skoro cijeli svoj 'kontakt' s 'onostranim'. Ovo su jako škakljivi izrazi, da vas upozorim, ako ćete čitati nemojte me ispravljati jer i ja znam da su loši i neprecizni.
I tek u zadnje vrijeme usudio sam se razvijati svoj daljnji potencijal.
Jedino od onog 'starog' što je ostalo je upravo taj moj pogled.
Joj, kako ja znam duljiti, to je nešto nevjerojatno zubi
Znači, do 3. razreda svaki put, svaku noć san mi je tako završavao.
Čitajući o NLO otmicama ili posjetima nedovršenoj reinkarnaciji često sada mislim da mi se događalo jedno od toga dvoje.
To je upravo ono što me veže da ta bića postoje.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 22, 2008 11:40 pm

Zanimljiv san, legi :) Reci samo, kako si ga povezao s Kasiopejcima, veza mi nije sasvim jasna iz ovoga što si napisao.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 23, 2008 3:13 am

Uh, evo mene, budim se iz nesanice kasnih noćnih sati (OK, čudno je da se već sada budim, a išao spavat u 11).

Ma to padanje, tako su ga opisivali (slijetanje) i oni koji tvrde da su bili 'oteti'. Možda je to posjet svojim rođacima?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimeuto pro 23, 2008 9:43 am

legionar je napisao/la:
Uh, evo mene, budim se iz nesanice kasnih noćnih sati (OK, čudno je da se već sada budim, a išao spavat u 11).

Ma to padanje, tako su ga opisivali (slijetanje) i oni koji tvrde da su bili 'oteti'. Možda je to posjet svojim rođacima?

Možda, iako vjerojatno ima više veze sa živahnim živčanim sustavom koji ne voli spavati :D

Ndam se da si sad u krpama, nije dobro zujati noću :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 29, 2008 2:49 pm

@Legi...to je ko da krave odluce stupiti u pakt s lavovima i dobrovoljno zrtvovat dio krda, a da ostale puste na miru... Nek uzmemo da ima neceg u navodnim tekstovima Kasiopejaca tesko da ce predator ici ulaziti u pakt sa lovinom. Zasto bi? Jel mi ulazimo u pakt s kravama? Jok. Samo ih pobijemo.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 29, 2008 2:58 pm

gle,da uđeš u pakt s kravom i to okolo pričaš strpali bi te u ludaru
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 29, 2008 3:10 pm

Totalno si fulao poantu rofl2

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 29, 2008 5:37 pm

znam ja poantu,samo sam izvukao bukvalno značenje
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 29, 2008 6:16 pm

Alpha je napisao/la:
@Legi...to je ko da krave odluce stupiti u pakt s lavovima i dobrovoljno zrtvovat dio krda, a da ostale puste na miru... Nek uzmemo da ima neceg u navodnim tekstovima Kasiopejaca tesko da ce predator ici ulaziti u pakt sa lovinom. Zasto bi? Jel mi ulazimo u pakt s kravama? Jok. Samo ih pobijemo.


Al oni ''bi trebali biti pametniji''!

A da... oni nas ne fermaju ni pol posto, je l' da?
Mi smo 'niža bića' za njih, kao što ljudima nije stalo do krava.

A nije mi jasno, kao ljudi su prije bili neki 'kao prosvjetljeni' pa su stvorili Kasiopejce i sada su se spustili na ovaj denzitet da bi nešto ispravili?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitimepon pro 29, 2008 10:37 pm

to ništa ne mjenja
[Vrh] Go down
Sponsored content





3. denzitet - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 3. denzitet   3. denzitet - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
3. denzitet
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» dimenzija vs. denzitet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: