Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?

Go down 
+2
floridana
Svjetloisjena
6 posters
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimened pro 14, 2008 10:25 pm

Sedmogodišnja djevojčica probudila se nakon što je dva dana bila u komi na aparatima i rekla da ju je "kući" poslao otac koji je poginuo nesretnim slučajem tri tjedna ranije.

Citat :
Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? 0500007.17

Margaret Harmon, sedmogodišnju djevojčicu koja je dva dana ležala u komi i bez nade da joj medicina može pomoći, u život je vratio njen pokojni otac Paul!

U takvo što je duboko uvjerena majka Christina Reid nakon što joj je kćer ispričala da ju je "tata poslao kući".

Liječnici dječje bolnice Temple Street u Dundalku (Irska), naravno, nisu mogli službeno zasluge pripisati Paulu, ali su se jasno i glasno odrekli mogućnosti da je Margareth spasila medicina.

"Riječ je o čudesnom ozdravljenju. Netko je na nju pazio", izjavio je jedan od njih.

Margaret je stradala u ponedjeljak u prometnoj nesreći, točno tri tjedna nakon što je njen otac tragično preminuo.

Zadobila je frakturu lubanje, imala oteklinu na mozgu, te su je na životu održavali aparati.

"Igrala sam se s tatom, koji je na sebi nosio svoj dres Manchester Uniteda. Rekao mi je da je vrijeme da pođem, odnosno da se vratim kući", ispričalo je dijete nakon što se probudilo iz kome.

ČLANAK
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimened pro 14, 2008 10:27 pm

Jadna majka, mislim da bi mene ovako nešto slomilo. Ili ne bi, čovjek zapravo ne zna što može izdržati dok ga nešto ne pogodi. No ova priča je stvarno zanimljiva. Radi li se o lucidnim snovima ozlijeđenog djeteta ili o stvarnoj intervenciji očevog "duha" ili se pak neko duhovno biće poput anđela čuvara prikazalo djetetu u liku koji mu je bio najprihvatljiviji i poslalo ga nazad...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimened pro 14, 2008 10:45 pm

toliko tih priča ima i jako su slične da čovjek povjeruje da ima tamo nešto s druge strane, a opet kad padneš u nesvijest ničeg se ne sjećaš, bar ja :(
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimepon pro 15, 2008 12:05 am

Ovo nije obična nesvjestica zbog pada tlaka, nego koma nakon teške ozlijede glave. Mala je, čini se, bila na granici života i smrti. A osim toga, iako sličnih priča ima puno, ipak ima i relativno malo njih na broj komatoznih pacijenata koji se probude - obično ne sjećajući se ničega...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimepon pro 15, 2008 1:14 pm

E...ja sam do sada pala u nesvjest jedan i po put...ovaj 'i po' je 'i po' jer ipak nisam...a ovaj put kad jesam se sjecam da sam vidjela (ja kazem sanjala) tri svjetleca bica...imali su ovako ljudski oblik...i jedan je kao odlazio i mahao mi, a dvoje je bilo sa mnom i sjecam se da je jedan rekao 'sve ce biti u redu' prije nego sam se probudila...
Inace u nesvjesti sam bila mozda 2 sec, a cinilo mi se kao da je bilo duze...

Ljudi se obicno ne sjecaju nicega ni nakon nesvjesti ni nakon kome ali mnogi se ne sjecaju ni da su sanjali pa se svi slazu da je san sigurno postojao samo se osoba ne sjeca...zasto ne bi bilo i da se na isti princip ne sjecamo nicega iz perioda nesvjesti/kome...to je slicno ko san samo jos dublje. Ako je normalno ne sjecat se sna, a podrazumijeva se da on svakako postaojao ne bi bilo cudno da se nesto slicno desava i tijekom nesvjesti/kome...tj. nakon budjenja...mozak zaboravi...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimepon pro 15, 2008 5:35 pm

ko zna, toliko toga ima što nema racionalnog objašnjenja, na ovo možemo jedino gledati kao na čudo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimepon pro 15, 2008 5:38 pm

Ma ima garant miga ...mislim racionalnog objasnjenja...samo ga mi ne znamo... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Hapa
Riba
Hapa


Male
Virgo Cat
Broj postova : 140
Age : 36
Registration date : 07.12.2008

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimepon pro 15, 2008 5:41 pm

a kad doktori ne znaju kako se neko izliječio prozivaju ga čudom, a možda tijelo ima sposobnost da se izliječi od svega samo se ta sposobnost mora nekako aktivirati
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimesub pro 20, 2008 2:25 am

e, sad, mozda je to bilo zbog ozlijede mozga, a mozda i nije.. tko ce znat! Ja ipak volim vjerovati u ovo drugo. stvar izbora, zapravo.
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitimepon pro 22, 2008 7:01 pm

meni je totalno prihvatljivo da ju je fakat probudio otac.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Empty
PostajNaslov: Re: Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?   Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Djevojčicu iz kome probudio pokojni otac?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Otac
» Ronaldo postao otac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: