Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
Autor/icaPoruka
Zozily
Dinosaur

Male
Capricorn Goat
Broj postova : 397
Registration date : 11.06.2008

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   sri pro 04, 2013 8:00 pm

Hvala Jedi :)))

završih još jednu..
Adriana Lima

[Vrh] Go down
2pac
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1036
Registration date : 10.04.2012

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   sri pro 04, 2013 8:49 pm

Lijepo lijepo Zozily. Haha, ako bih mogao napraviti jednu sliko od Tupaca Amaru Shakura, ima dosta fotografija u crno bjeloj boji, pa se lako može kreairati dobra slika...
[Vrh] Go down
Zozily
Dinosaur

Male
Capricorn Goat

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   čet pro 05, 2013 9:41 pm

Hvala Tupac :) vidjet ću kak budem imao vremena od narudžbi i obaveza, ali imao sam Eminema u planu u skorije vrijeme :D
[Vrh] Go down
Zozily
Dinosaur

Male
Capricorn Goat

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   sub sij 04, 2014 7:27 pm

Christian Bale

i ovo je moj prvi pokusaj crtanja u negativu..

[Vrh] Go down
Zozily
Dinosaur

Male
Capricorn Goat

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   ned sij 19, 2014 5:11 am

2014. počela radno. Narudžbe :)

[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   pon sij 20, 2014 11:20 am

Super su slikice lovely

Dinosaur

Male
Capricorn Goat

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   pon sij 20, 2014 7:21 pm

Hvala Alfa  hug 

evo neki dan sam se odlučio okušati u drugačijoj tehnici i zapitalo me par ljudi bih li prodao rad i dobio narudžbu pa reko da podijelim s vama i to :)

[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   uto sij 21, 2014 11:11 am

Jel to sprej? Gledala sam neke filmiće kako rade takve slikice ides

Žaba

Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Registration date : 26.09.2012

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   uto sij 21, 2014 11:33 am

Super su slike, nadrealizam me oduvijek privlačio, ali osobito osjećam poštovanje prema portretima, meni to izgleda najzahtjevnija tema. Iziskuje unošenje u tuđi karakter i emocije, zar ne?
[Vrh] Go down
Zozily
Dinosaur

Male
Capricorn Goat

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   uto sij 21, 2014 10:07 pm

Da da, inače rade sprejevima na sjajnom papiru a budući da ja takve ne mogu nać radim na lakiranoj iverici :D što mi se pokazalo kao još bolji rezultat, veće je i ne mora se uokvirit..

Osobno radim i portrete i ovo pa mogu reć da se to dvoje ne može uspoređivat.. portrete radim u prosjeku 10ak sati i vidim da ima još puno mjesta za napredak, radim po nekoliko dana jer se ne mogu koncentrirat duže od 2 sata u komadu.. Što se ovih sa sprejevima tiče napravim ih nekoliko komada u jendom danu :D tako da si tu u pravu, no opet neki kritiziraju portrete koji teže hiperrealizmu zbog manjka kreativnosti, neki smatraju da je sposobnost stvaranja iz uma ono što je najbitnije itd itd... :D
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   ned ruj 07, 2014 2:58 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Imam i ja neke crteze, koje sam davno radio, mozda uplodam jednom.
I evo ih. Davno nacrtao pa i nisu neke kvalitete, mozda bi danas i bolje.

[Vrh] Go down
2pac
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1036
Registration date : 10.04.2012

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   ned ruj 14, 2014 4:12 pm

Lijepe su slike Jedi, al najbolja je od 2paca, jer se kolko tolko vidi sjena. Bitna je igra sjene i svjetla... Ja se služim sapapirnatim sjenilom i tortillion sjenilom 7 mm, tako da bih postigao relaniju sliku. Ova tortillion je dobra zbog toga sto mozes sjenu napravit na uskim prostorima na papiru. No, sva ta sjenila mozes i sam napravit, tipa od stapica za usi, vata, kist... Vatu osobno preporucujem, jer je izrazito mekana i daje nevjerojatan efekt. Ugl, sve je to lijepota, mos satima provesti radeci samo sjenu, ja sam znao 1put provest 6h da postignem odgovarajuce, no i dalje bi mogo ic u detalje. ne znm al ja se nikada ne mobu zaustavit, uvjek bi mogo i dalje ic u detalje, tak da sve je to relativno, mislim, svatko moze bit ne prosjecan, nego odlican umjetnik
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1347
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   pon ruj 15, 2014 3:45 pm

Hvala. Dok sam radio ove crteze, nisam bas ulozio pretjeran trud, ni vrijeme. Istina sto se tice sjena, dobri efekti se mogu tu dobiti. Ali ovo je crtano na obicnom papiru, obicnom olovkom, cak i u vrijeme bez inspiracije. Al kad uzmem vise vremena, to zna lijepse izgledati. Uplodaj i ti koju svoju. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D   Today at 8:44 am

[Vrh] Go down

CE-4 likovni i drugi kreativni radovi :D
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 19 / 19.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» Moji prvi ručni radovi..
» Kengurovo vrelo- zemljani radovi
» Moji radovi