Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drugačiji prošli život

Go down 
+8
Alpha
SG1
Cuppycake.Disaster
Neo
Groinx
Legionar
Flamezar
PEPE-Top Secret
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimepet pro 26, 2008 12:01 am

I imam kao neki deja vu vezano uz glazbu i uz nebitne stvari ne nekim pismama koje su izašle ove godine prvi put ih čujem i poznate su mi i znam sve doiti jedne riječi ako da tu pjesmu znam oduvijek kad pričam s nenzamcima neke riči znam točko koje če reč i točno je ali ok to baš i nije nešto i sad meni nešto naj čudnije vozim se u autu gledam sa strane i svira neka muzika ja zamišljam neko mjesto i uvijek skoro povezano s glazbom i u glavi čujem pismu skroz različitu od one koja svira na radiju i nakon nekog vrimene negujem ništa osim te pisme koju sam ja zamislija i radio uopče nečujen i ništa tako se vozim sve do kuče kad uđem u ulicu vratim se nazad u stvarnost i taman u tom trenu završi neka pisma na radiju i počme baš ta ista pisma koju sam ima u glavi a nikad prije je nisam čuja pretpostavljam da mi mnogi od vas neče virovat ja mislim da sam ja u prošlom životu ima nekakve veze s glazbom samo ima jedna caka te su pisme sve nove šta mislim da je to mij prošli život to jest buduči nekako paralaran s ovim u isto vrime ili tako nekako nemoguvam to uopče opisat...
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimepet pro 26, 2008 1:08 am

imas jako jako veliku koncentraciju al meni se to isto dogada
ja npr ove pjesme koje tek ovih dana izadu ove sad hip hop i tako poznajem ih vec od prije takav osjecan imam.... Ja mislim isto prosli zivot.....u svemu se slazem
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened pro 28, 2008 6:24 pm

Drukčiji prošli život? confused To ne postoji



Jesu li te pjesme, onak, popularne.
Moguće je da si ih negdje čuo i zapamtio, a mmoguće je da čitaš misli ili tako nešto face

Ne bih to odmah pripisao 'prošlim' životima

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Groinx
Riba
Groinx


Male
Virgo Goat
Broj postova : 104
Age : 32
Registration date : 07.05.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened pro 28, 2008 10:53 pm

Nebi reko da to ima veze sa prošlim životima, to se i meni nekada zna desiti.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimepon pro 29, 2008 9:28 pm

a zapravo nemam pojma jel to ima veze s prošlim životima ili koji kur...ac
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimepon pro 29, 2008 11:00 pm

pojma nemam
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:28 am

PEPE-Top Secret je napisao/la:
I imam kao neki deja vu vezano uz glazbu i uz nebitne stvari ne nekim pismama koje su izašle ove godine prvi put ih čujem i poznate su mi i znam sve doiti jedne riječi ako da tu pjesmu znam oduvijek kad pričam s nenzamcima neke riči znam točko koje če reč i točno je ali ok to baš i nije nešto i sad meni nešto naj čudnije vozim se u autu gledam sa strane i svira neka muzika ja zamišljam neko mjesto i uvijek skoro povezano s glazbom i u glavi čujem pismu skroz različitu od one koja svira na radiju i nakon nekog vrimene negujem ništa osim te pisme koju sam ja zamislija i radio uopče nečujen i ništa tako se vozim sve do kuče kad uđem u ulicu vratim se nazad u stvarnost i taman u tom trenu završi neka pisma na radiju i počme baš ta ista pisma koju sam ima u glavi a nikad prije je nisam čuja pretpostavljam da mi mnogi od vas neče virovat ja mislim da sam ja u prošlom životu ima nekakve veze s glazbom samo ima jedna caka te su pisme sve nove šta mislim da je to mij prošli život to jest buduči nekako paralaran s ovim u isto vrime ili tako nekako nemoguvam to uopče opisat...
iiseee dii suu zarezii i tocke lol cheer ja tu nisht nekuzim sad^^
[Vrh] Go down
SG1
Stanica
SG1


Male
Cancer Dragon
Broj postova : 17
Age : 35
Registration date : 06.11.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimeuto sij 20, 2009 2:58 am

Prije koju godinu, je bila jedna emisija na nekom njemackom programu. Radilo se o tome, da su izabrali neku osubu sa ulice i odveli je nekom poznatom hipnotizeru. Ta hipnotizer je tu osubu dao u neki trans (neznam ako sam pravilno napiso, vjerovatno znate na sta sam mislio i sta radio ti hipnotizrti). I tako je hipnotizer tu osubu ispitivo, kako ji je ime, gdje zive, koja je godina, kako izgledaju zgrade,....

I kad su zavrsili sa hipnozom, su tu osubu odveli na taj kraj koji je ona opisala (nekad je bilo tesko nac taj kraj, zbog drugog imena, zato sto vise ne postoji,...). Skoro uvjek kad su te osube odveli na taj kraj koje su opisivale, su se sjecale tih starih zgrada ulice, ....

Sad ce neki rec, da su mogli te stare zgrade i imena gdje na televizuru vidjet i cut, i tako se jih podsavjestno zapamtin, ali zanimiljivo je bilo to, da su nekim provjerli ime koje su rekli (samo ako si je taj grad zapisivo imena, i ja nisam mogo vjerovat kad su vec radli popis stanovnistva).

Ta imena su bila skroz normalna (niko poznat i nema sanse da bi jih culi na televizoru).

Zanimljivo mi je jos bilo to, da su neki muskarci prije bile zene i obrnuto.

Ja vjerujem da smo imali vise proslih zivota i ne samo jedan.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimeuto sij 20, 2009 11:51 am

SG1...super avatar :)

Ako postoje prosli zivoti logicno je da smo ih imali vise... Mozda o razvoju ili brzini razvoja ovisi koliko...i koliko cemo ih jos imati...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimeuto sij 20, 2009 2:07 pm

SG1 je napisao/la:
Prije koju godinu, je bila jedna emisija na nekom njemackom programu. Radilo se o tome, da su izabrali neku osubu sa ulice i odveli je nekom poznatom hipnotizeru. Ta hipnotizer je tu osubu dao u neki trans (neznam ako sam pravilno napiso, vjerovatno znate na sta sam mislio i sta radio ti hipnotizrti). I tako je hipnotizer tu osubu ispitivo, kako ji je ime, gdje zive, koja je godina, kako izgledaju zgrade,....

I kad su zavrsili sa hipnozom, su tu osubu odveli na taj kraj koji je ona opisala (nekad je bilo tesko nac taj kraj, zbog drugog imena, zato sto vise ne postoji,...). Skoro uvjek kad su te osube odveli na taj kraj koje su opisivale, su se sjecale tih starih zgrada ulice, ....

Sad ce neki rec, da su mogli te stare zgrade i imena gdje na televizuru vidjet i cut, i tako se jih podsavjestno zapamtin, ali zanimiljivo je bilo to, da su nekim provjerli ime koje su rekli (samo ako si je taj grad zapisivo imena, i ja nisam mogo vjerovat kad su vec radli popis stanovnistva).

Ta imena su bila skroz normalna (niko poznat i nema sanse da bi jih culi na televizoru).

Zanimljivo mi je jos bilo to, da su neki muskarci prije bile zene i obrnuto.

Ja vjerujem da smo imali vise proslih zivota i ne samo jedan.


hiihii i ja sam to isto gledala lol
[Vrh] Go down
SG1
Stanica
SG1


Male
Cancer Dragon
Broj postova : 17
Age : 35
Registration date : 06.11.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimesri sij 21, 2009 2:20 am

Alpha je napisao/la:
SG1...super avatar :)


Hvala :D ..imas i ti fin avatar (mama me je naucla da moram uvjek vracat komplimente :D )

tiny_tini77 je napisao/la:


hiihii i ja sam to isto gledala lol

Ja sam mislijo da sam jedini koji gleda te gluposti :D
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimesri sij 21, 2009 2:23 am

SG1 je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
SG1...super avatar :)


Hvala :D ..imas i ti fin avatar (mama me je naucla da moram uvjek vracat komplimente :D )

tiny_tini77 je napisao/la:


hiihii i ja sam to isto gledala lol

Ja sam mislijo da sam jedini koji gleda te gluposti :D

ee pa viidiis vec nas ima dvoje :) cheer
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimesri sij 21, 2009 12:31 pm

SG1 je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
SG1...super avatar :)
Hvala :D ..imas i ti fin avatar (mama me je naucla da moram uvjek vracat komplimente :D )
A jel te naucila i da ne govoris nesto ako ne mislis jer je to onda laganje? zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
SG1
Stanica
SG1


Male
Cancer Dragon
Broj postova : 17
Age : 35
Registration date : 06.11.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimesri sij 21, 2009 7:23 pm

Alpha je napisao/la:
SG1 je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
SG1...super avatar :)
Hvala :D ..imas i ti fin avatar (mama me je naucla da moram uvjek vracat komplimente :D )
A jel te naucila i da ne govoris nesto ako ne mislis jer je to onda laganje? zubi

E vidis to mi nije rekla lolcina

PS: Stvarno je fin avatr 5
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimečet sij 22, 2009 1:54 pm

cerek

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tinac
Stanica
tinac


Male
Libra Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : LA ( Ladmirevci
Registration date : 04.04.2010

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 04, 2010 12:34 am

Ja sam imao isto iskustvo s pjesmama . Nikad nisam čuo jednu pjesmu ,a prijatelj mi ju pusti raspjevo sam se od rijeci do riječi .
A kad kad mi se dogodi da se zamislim i nestanem s ovog svijeta kao da odem negdje drugdje nevjerovatno .. Novi sam na forumu i nadam se da ču dobit dobre savjete
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 04, 2010 12:50 am

Za pjesmu... uistinu fascinantno. Jedino racionalno objašnjenje bilo bi da si ipak negdje čuo tu pjesmu, a parapsihološko od telepatije pa do toga da je tvoj mozak na neki način primao, registrirao i obrađivao radiovalove koji nose informaciju o toj pjesmi.
A što se tiče toga da nestaneš i odeš nekamo drugo, kako to misliš?
U mislima ili zapravo?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
tinac
Stanica
tinac


Male
Libra Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : LA ( Ladmirevci
Registration date : 04.04.2010

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 04, 2010 1:02 am

U mislima bio sam u školi na satu i nastavnica nešta pričala , A ja se zamislio i odjednom me obuzeo neki odličan osjećaj ,ali škola mi nije bila onda ni u pameti . Nakon nekih 10 min me prijatelj udario po ramenu , a ja pitam šta je ? on meni pa odgovori na pitanje ,a kako nisam ni cuo pitanje ni ništa bezveze sam rekao nekakav odgovor i čudno bio je točan ....
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 04, 2010 1:05 am

To ti se isto meni događa. U biti, meni se događa da ja uistinu s nekim pričam, a po nečemu znam da sam ngdje drugdje. Nakon toga slijedi pomalo šok kada se vratim u normalu, a većinu stvari koje sam ''doživio'' zaboravim. Ostaje samo osjećaj da je nešto bilo...
Također odličan osjećaj jer mi pomaže da odlepršam negdje drugdje za vrijeme dosadnih ili teških trenutaka.
A zašto je bi odgovor točan? Jel te frend pitao ''Jesi dobro?''?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
tinac
Stanica
tinac


Male
Libra Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : LA ( Ladmirevci
Registration date : 04.04.2010

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 04, 2010 1:11 am

Zakon ja mislio da sam jedini takvi XD . ma nešta me ispitivo kasnije ali ga nisam skužio hehehe ... Odgovor je bio nešta vezano za hrvatski valda sam ga cuo ali nisam znao to tada ...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 04, 2010 2:32 am

Prvo, dobrodosao Tinac :)

I meni se znalo desiti to sa pjesmama ili melodijama...mislim da su to najcesce situacije...u pravilu bih tada imala dojam ko da sam upala u neku kolektivnu svijest odakle bih pobrala te informacije...je malo SF al eto...to je samo dojam :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
tinac
Stanica
tinac


Male
Libra Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : LA ( Ladmirevci
Registration date : 04.04.2010

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 04, 2010 9:55 pm

Hvala na dobrodošlici
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 11, 2010 3:33 pm

Trinaestogodišnja djevojčica iz Knina, koja se prije dva tjedna u splitskoj bolnici probudila iz kome, umjesto na materinjem hrvatskom jeziku, progovorila je njemački. Dva dana govorila je samo njemački.

Na Odjel pedijatrije djevojčica je primljena prije dva mjeseca zbog trovanja krvi. Imala je visoku temperaturu i bila je u bunilu, potom je pala u nesvjesno stanje. Nakon liječničkih tretmana probudila se i počela s okolinom komunicirati na njemačkom jeziku.

Djevojčica je njemački učila kraće vrijeme u školi, ali, kako tvrde oni koji su je čuli, koristi znatno širi i opsežniji vokabular nego što se može očekivati od djevojčice njezina uzrasta i obrazovanja.

Prvih dana nakon što se probudila, iako nije govorila hrvatski jezik, djevojčica je sve razumjela, ali je na pitanja odgovarala na njemačkom.

"Nakon što se probudila prije dva tjedna počela je govorit samo njemački jezik, kojeg je učila dvije-tri godine u školi. Nikad ne znate pri oporavku iz takvih stanja kako će mozak reagirati i što će se prvo upaliti. No, evo, počela je sad pričati i hrvatski. Radi zaštite prava pacijenata ne smijem više ništa govoriti", rekao je za 24 sata dr. Dujomir Marasović, ravnatelj KBC Split.

Za stručno mišljenje Slobodna Dalmacija je pitala Miju Milasa, neuropsihijatra i stalnog sudskog vještaka.

"Radi li se o medicinskom čudu? Ako liječnici nisu u mogućnosti objasniti trenutačnu situaciju, onda je svakako možemo proglasiti čudom. Vrlo je jednostavno, što god ne znamo, svojevrsno je čudo dok se ne pronađu pravi odgovori. Postoji čitav niz paramedicinskih fenomena poput dislokacija ili levitacija. Govoreći o konkretnom slučaju, u literaturi se spominju pacijenti koji bi nakon povratka u svjesno stanje progovorili jezicima starog Babilona ili Egipta.

Objašnjenje je bilo da su bili mentalno povezani s drugom osobom u svojoj blizini koja je znanstveno izučavala upravo te jezike. Pacijent je preko te osobe komunicirao, ali to medicinski nije zasad moguće objasniti. Za konkretan splitski slučaj vjerujem da se radi o sljedećem: dolazi u obzir da je mozak "prilijepio" sve podatke sa školskih lekcija njemačkoga, bez obzira na to što je djevojčica taj jezik učila tek kraće vrijeme. Puno više je upamtila nego što je inače reproducirala", objašnjava Milas.

Neuropsihijatar Milas prisjetio se i drugih pseudomedicinskih fenoma poput levitacije Zlatka Sudca ili vidjelica iz Francuske:

"Stručnjaci su ispitivali francuske vidjelice kojima se ukazala Gospa pa su došli do generalnog zaključka da osobe nisu nenormalne. Njihovim se fenomenima jednostavno ne zna objašnjenje, je li ono ljudsko ili Božje", smatra Milas. (Izvor)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimened tra 11, 2010 3:36 pm

Možda je curica jednostavno upoznala svoj prošli život na koji je ostalo nekakvo sjećanje, ajmo reći na njemački, ali je buđenjem zaboravila ostatak života.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitimepon tra 12, 2010 12:55 am

Zanimljivo, još jedan čvrsti dokaz da naša uvjerenja ne bi trebala biti baš tako čvrsta :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drugačiji prošli život Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drugačiji prošli život
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: