Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drugačiji prošli život

Go down 
+8
Alpha
SG1
Cuppycake.Disaster
Neo
Groinx
Legionar
Flamezar
PEPE-Top Secret
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
DrChaos
Višestanični organizam
DrChaos


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Age : 43
Registration date : 18.04.2010

Drugačiji prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život - Page 2 Icon_minitimepon tra 19, 2010 12:22 pm

ja imam neki filingda sam bio neki utjecajni političar u prošlom životu lol! lol!

jednostavno od malena obožavam politiku i sve brzo pamtim i dosta se razumijem u to...ljudi se šokirali kad sam ulazio u razgovor s njima i čak ispadao pametniji od njih....... :D

samo dami je nači negdje takve osobe koje tvrde da se bave prošlim životima jer bih baš volio saznati ako postoji prošli život šta sam bio u njemu... :D
[Vrh] Go down
DrChaos
Višestanični organizam
DrChaos


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 32
Age : 43
Registration date : 18.04.2010

Drugačiji prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život - Page 2 Icon_minitimepon tra 19, 2010 12:27 pm

a i volio bih nadodati da često se i meni to dogodi.....ali nekada i u snu vidim neke trenutke koji se dogode potpuno isto onome kako sam sanjao....a najviše što me pogodilo što sam sanjao smrt svoga djeda koja se i dogodila za par dana :(
[Vrh] Go down
tinac
Stanica
tinac


Male
Libra Pig
Broj postova : 23
Age : 28
Location : LA ( Ladmirevci
Registration date : 04.04.2010

Drugačiji prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 12:55 am

wow to je malo čudno. Ja nisam imao takav filing ,ali nekad osjećam da mogu napraviti nešta što nisam nikad ni pokušao. Ali nikad nisam sakupio dovoljno hrabrosti to isprobati. U svakom mom snu se javljaju nekakve sijene i vatra na kraju. Nakon 5 minuta polje buđenja samo mi se zamrači i padnem nazad u krevet.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Drugačiji prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život - Page 2 Icon_minitimesub tra 24, 2010 2:11 pm

Tinac, hoćeš reći da nakon buđenja nakon takvih snova budeš onesviješten i...? I što kada se probudiš?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
daughter_of_Sun
PraGlodavac
daughter_of_Sun


Female
Virgo Pig
Broj postova : 734
Age : 28
Location : in Wonderland ^^
Registration date : 12.05.2010

Drugačiji prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život - Page 2 Icon_minitimened svi 16, 2010 5:54 pm

to i mene zanima :P nego..ovo za muziku...ako cujete neku muziku i ucini vam se poznata vrlo je moguce da su "ukrali" melodiju tudje pesme...u danasnje vreme to je veoma cesta pojava :)tako se i meni dosta puta desilo i onda shvatim da su to u stvari 2 slicne pesme...eto ko slusa R'N'B nek pusti pesmu od Beyonce "Halo" ia potom od Kelly Clarkson "Already gone"...mada ne iskljucujem mogucnost prosirene kolektivne svesti i proslog zivota ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drugačiji prošli život - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drugačiji prošli život   Drugačiji prošli život - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drugačiji prošli život
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: