Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dokazi o Područiju 51 (Area 51)

Go down 
+14
Neobicni forumas
Berny_Sinara
josip21
silver
Hapa
gothic45
tuby
Xila
.
Neo
Svjetloisjena
Groinx
Jaykof
PEPE-Top Secret
18 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:27 am

Zato jer živiš u 21. stoljeću :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:34 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Zato jer živiš u 21. stoljeću :)
tako je :D lol jos nam fali samo Michael myers Freddy Krueger i mogli bismo sve skup nazvati Pakao na Zemlji :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:36 am

Berny je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Zato jer živiš u 21. stoljeću :)
tako je :D lol jos nam fali samo Michael myers Freddy Krueger i mogli bismo sve skup nazvati Pakao na Zemlji :D

Pusti ti to, postoji priča da Fredy Kruger nije izmišljen lik suspect


Zadnja promjena: Neobicni forumas; sri vel 25, 2009 1:39 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:38 am

Šalim se naravno lol :P
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:48 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Šalim se naravno lol :P
haha a ja se ponadala imam frendicu koja zivi u ulici Brijestova bas se tak zove haha :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:56 am

gothic45 je napisao/la:
Evo jedan zanimljiv video navodnog zaposlenika AREA-e 51 koji je prokriumcario tzv. intervju sa alienom


sami intervju s alienom
https://www.youtube.com/watch?v=a7uqP46zdsA&feature=related

Neki drugi dio
https://www.youtube.com/watch?v=sutWEv-DBgo

Interesantan je ovaj drugi dio al neću ulaziti u detalje koliko je autentično.
Ali ima tih filmića takvih jako puno. Evo ima tu na forumu onaj dokumentarac out of the blue, tamo je izneseno jako puno "dokaza" o vanzemaljcima, mislim d aima i riječi o Area-i 51. Mislim, sve se svodi na neke navode svjedoka, neke mutne slike i slično. Na kraju ništa za što bi se moglo reć da je valjan dokaz, da ječvrst i da ću se ja na temelju toga uvjerit u vanzemaljsko postojanje. Pogotovo danas kad se svaki dan napravi novi fake video.

Ja osobno nisam nikada ništa vidio. Jesam jednom nešto, u daljini, nekakvu svjetlu točku na nebu koja mi je bila sumnjiva ali opet radilo se samo o točki u daljini. Nemogu ništa sa sigurnošću tvrditi.

Ali gledao sam neke filmiće, a vjerovatno ima i na Jubitu, o area-i 51 snimljenoj noću. Vide se svakakve svjetla kako "lepršaju" iznad postrojenja. Možda ima već link na topicu, na forumu ima sigurno, samo nisam baš sve uspio pregledati :D

A tko zna kakvu tehnologiju razvijaju tamo, možda nema veze sa vanzemaljcima, ali čitao sam ja neki dan nešto zanimljivo na net.hr-u , o nekakvom brazilskom ili argentinskom ufo muzeju. Starija žena je vlasnica, postoji i video, uglavnom, ta žena posjeduje komad metala nepoznatog porijekla i sastava valjda, koji nakon što ga se slika postaje proziran, idem baš potražiti pa ako nađem otvorim novu temu.
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:57 am

Berny je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Šalim se naravno lol :P
haha a ja se ponadala imam frendicu koja zivi u ulici Brijestova bas se tak zove haha :D

Čekaj sad se šališ ili to stvarno postoji? Meni je to jezivo ime, koda je ulica ukleta samo što se tako zove :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 1:58 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Berny je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Šalim se naravno lol :P
haha a ja se ponadala imam frendicu koja zivi u ulici Brijestova bas se tak zove haha :D

Čekaj sad se šališ ili to stvarno postoji? Meni je to jezivo ime, koda je ulica ukleta samo što se tako zove :D
ne salim se ozbiljno u Retkovcu postoji ime ulice...imas ulicu Hrastova ulicu ruza aleja javora ulica brijestova :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:01 am

A gdje se nalazi Retkovac, prvi put čujem ime :/
Sorry geografija mi nikada nije bila jača strana :/
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:05 am

Neobicni forumas je napisao/la:
A gdje se nalazi Retkovac, prvi put čujem ime :/
Sorry geografija mi nikada nije bila jača strana :/
Retkovac je dio Zagreba on je kvart...evo mozda pomogne http://hr.wikipedia.org/wiki/Donja_Dubrava_(zagreba%C4%8Dka_gradska_%C4%8Detvrt)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:08 am

Aha, hvala ti. Ne snalazim se baš po zagrebu, bio sam par puta i gubio sam se onuda :D.

Dobro, sada znam gdje je ta ulica, možda jednog dana odem potražiti Freddy-a. :P
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 2:17 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Aha, hvala ti. Ne snalazim se baš po zagrebu, bio sam par puta i gubio sam se onuda :D.

Dobro, sada znam gdje je ta ulica, možda jednog dana odem potražiti Freddy-a. :P
haha moze haha :D
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 6:35 pm

Xila je napisao/la:
najveci Sotonin trik je sto je uspio ubijediti ljude da ne postoji... ne znam gdje sam to cuo... ali zvuci mudro i nije nikako za odbaciti...
jao to sam danas procitao u knjizi osbe koja je pisala o svome after life iskustvu
a mislim da je to isto tako velika istina za sotonjaru
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimesri vel 25, 2009 6:54 pm

Borg je napisao/la:
Xila je napisao/la:
najveci Sotonin trik je sto je uspio ubijediti ljude da ne postoji... ne znam gdje sam to cuo... ali zvuci mudro i nije nikako za odbaciti...
jao to sam danas procitao u knjizi osbe koja je pisala o svome after life iskustvu
a mislim da je to isto tako velika istina za sotonjaru
slazem se
[Vrh] Go down
marginalac_margarin
Višestanični organizam
marginalac_margarin


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 02.05.2009

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimened lip 28, 2009 11:12 pm

PEPE-Top Secret jarane smiri se malo zapali travu zaboravi na cas vanzemaljce i ostale gluposti
[Vrh] Go down
medo-medek
Prašina



Male
Pisces Monkey
Broj postova : 1
Age : 32
Registration date : 18.07.2010

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimened srp 18, 2010 4:22 pm

Ahhh
ja vjerujem u to
jer ako ste ikad gledali taki film
razumijeli biste kolke bi bile posljedice da ljudi saznaju
sve u svemu to je tocno
ali najmisteriozni mi je projekt 51
o vanzemaljskoj lezjelici koja se srusila na zemlju
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimened srp 18, 2010 11:44 pm

kad već pominjete film, evo vam trailer novog filma koji je najvjerojatnije u vezi s Area 51. Produciran je od strane J.J. Abramsa (koji je međuostalom producent serije LOST i FRINGE) i Steven Spielberga.
https://www.youtube.com/watch?v=JG8qgBxEwYk
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitimepon srp 19, 2010 7:54 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
kad već pominjete film, evo vam trailer novog filma koji je najvjerojatnije u vezi s Area 51. Produciran je od strane J.J. Abramsa (koji je međuostalom producent serije LOST i FRINGE) i Steven Spielberga.
https://www.youtube.com/watch?v=JG8qgBxEwYk

Ovo če biti odličan film konačno tema koju su svi osporavali i nikad baš nije snimljen cili film da se radi baš o tome a usto je redatelj jedan među najboljima samo mogao bi imati ja mislim neke probleme radi toga baš me zanima što če mu vlada reč kad izae film...(takvih slučajeva je več bilo punooo)

EDIT
gledajte ovo pri kraju najave za ovaj film super 8 kad pokazuju okular od kamere na njemu prolazu slova "scariest thing i ever saw"

kad to upišete u misto za web stranu ovu dobijete a nemam pojma što je ovo ni čemu služi...

http://www.scariestthingieversaw.com/

evo sad sam uspio isprintati neki list papira s te strane pišu neke amo to nazvati upute i jedna slika i na kraju uputa kaže ja imam dokaz ili I have Proof ima još neki mp3 file do kojeg nisam uspio doći još... ali i kad bi došao nebih ga mogao obraditi jer trebam softvere koji su na mome računalu a njega trenutno nemam makar ja sam ga čuo (taj zvuk, taj mp3 file) preko videa na youtube i trebalo bi ga ja mislim usporiti da se išta razumije...

EDIT
evo poslušajte našao sam zvuk preko youtuba moram ga skiniti pa ču ići nešto probati ispričavam se radi offtopica nije baš veliki jer je praktićki i ovo vezano za dokaze o area 51

https://www.youtube.com/watch?v=DPq-EudWpvo&feature=related

PEPE spojio sam ti postove u jedan post, nema razloga da imaš tri posta zaredom u nekih 10 tak minuta. Ako želiš nešto nadodati možeš koristiti tipku "Edit" i tako upotpuniti post.
Chakotay
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dokazi o Područiju 51 (Area 51)   Dokazi o Područiju 51 (Area 51) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dokazi o Područiju 51 (Area 51)
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Area 51

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: